Alan’a kör kaldılar...

Canlı yayındaki söylemleri FETÖ'cü ve karanlık medya tarafından çarpıtılarak servis edildikten sonra lince maruz kalan Murat Alan’a yönelik saldırıyasözde meslek örgütleri ve demokrasi havarileri kör kaldı.

18 Haziran 2019 Salı 10:36
Alan’a kör kaldılar...

 Haber Merkezi 

Milli irade düşmanı cuntacıları hedef alarak söylediği sözler bağlamından kopartılarak servis edilen ve akabindeki süreçte ise tetikçi medyanın hedef göstermesiyle fiziksel lince maruz kalan Murat Alan’a yönelik çirkin saldırıya sözde meslek örgütleri ve demokrasi havarileri kör kaldı. Kamuoyunun her kesiminden menfur saldırıya tepki yağarken, elim olayın üzerinden 5 gün geçmesine rağmen Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) başta olmak üzere birçok meslek örgütü Alan’a yapılan saldırıya dair tek kelime etmedi. Anadolu’nun en ücra kasabasında yerel gazetecilik yapan bir ismin ayağına taş batsa, ortalığı velveleye veren meslek örgütlerinin, Türkiye’nin en güçlü gazetelerinden Akit’in yayı kurulu üyeliğin yapan Alan’a sessiz kalması maşeri vicdanı yaraladı. Yine söylemlerinde sürekli olarak demokrasi nutukları atan, CHP lideri Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti lideri Meral Akşener’den de herhangi bir açıklama gelmedi.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Haziran 2019 Salı 10:36

YORUM YAZ

  • AkpartiliAkpartili29 gün önce
    MHP'den bir açıklama geldi mi peki? Hayır! Al birini vur ötekine! MHP, CHP ve İYİ PARTİ arasında aslında temelde bir fark yok! Şu an menfaatleri öyle gerektiğinden durakları ayrı.
  • Serap Serap 29 gün önce
    Murat alan korunmalı,ailesi korunmalı.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Temmuz 2019