Akşener'in HDP temennisi: Barajı geçecek!

İP Genel Başkanı Meral Akşener katıldığı bir televizyon programında seçime ilişkin açıklamalarda bulundu. İP lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Akşener 24 Haziran seçimlerinde HDP'nin barajı geçeceğini iddia etti.

14 Haziran 2018 Perşembe 19:44
Akşener'in HDP temennisi: Barajı geçecek!

İP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Star TV'de katıldığı televizyon programında "HDP'nin barajı geçebileceğini düşünüyorum. 2015'te de geçebileceğini söylemiştim. HDP herhangi bir ittifak içerisinde yer almadığı için oylarını konsolide edebileceğini ve barajı geçebileceğini düşünüyorum" dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 19:44

YORUM YAZ

  • Gürkan savarGürkan savar9 ay önce
    Sen gececekmisin ki pkk geçsin ne ayak olduğunuz çıktı ortaya çakma milliyetçi meloş
  • bozkurtbozkurt9 ay önce
    ...kul hakkı yemeyin...
  • VatandaşVatandaş9 ay önce
    Yeniakit, bizde reisi destekler sizi takip ederiz. Lakin adaletli olun lafı çarpıtmayın. Haberini yaptığınız konuşmayı dinliyorum. Akşenerin Söylediklerinden temenni değil, tahmin olduğunu anlamalısınız...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019