Akit ve İHH Gazze’nin yaralarını sarıyor

Yerli ve milli yayıncılığın yüz akı kuruluşu Akit Medya Grubu ve mazlumların umudu İHH, örnek bir projeyi hayata geçirmek için bir araya geldi.

09 Kasım 2018 Cuma 12:40

Siyonist İsrail’in saldırıları sonucu sakat kalan Gazzeli kardeşlerimiz için tekerlekli sandalye kampanyası başlatıldı. Akit ve İHH’nın müşterek yürüttüğü proje, terör devleti İsrail’in zulmüne rağmen hayata tutunmak isteyen Gazzeli mazlumlar için umut ışığı oldu.

Gazze’ye umut ol!

Akit Medya Grubu ve İHH, Siyonist İsrail’in saldırıları sonucu sakat kalan Gazzeli kardeşlerimize umut olabilmek için kolları sıvadı.

Akit ve İHH müşterekliğinde hayata geçirilen proje kapsamında, Gazzeli mazlumlar için tekerlekli sandalye kampanyası başlatıldı. Terör devleti İsrail askerlerinin; 30 Mart’tan bu yana devam eden barışçıl gösterilere saldırısında 200’den fazla kişinin şehit olduğu, yaralananların sayısının 22 bin 267’ye ulaştığı Gazze’ye yönelik başlatılan yardım kampanyası, alemi İslam’dan yardım bekleyen kardeşlerimiz için büyük moral oldu.

Bir tekerlekli sandalyenin fiyatının 1.500 lira olduğu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlarımız, 3072’ye, “TEKERLEKLİ SANDALYE” yazarak 5 Türk Lirası bağışta bulunabilirler.

İHH'dan Akit'e ziyaret

İHH Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Aydın ve beraberindeki heyet, Akit Medya Grubu’na ziyaret gerçekleştirdi.

İcra Kurulu Başkanımız Mustafa Karahasanoğlu ile görüşen Durmuş Aydın, Akit ile İHH’nın ortaklığında Gazze’deki engelli Filistinliler için sürdürülen yardım kampanyası hakkında bilgiler verdi. Terör devleti İsrail’in saldırılarında bedenlerinin çeşitli organlarını kaybeden Gazzeli gaziler için tekerlekli sandalye dağıtımının yapılacağı proje ile ilgili çeşitli fikir alışverişinde bulunuldu.

İHH Genel Başkan Yardımcısı Aydın, ziyaret sonrası Karahasanoğlu’na Hud Suresi 88. ayet-i kerimesinden “Başarı ancak Allah’tandır” hat yazılı tablo hediye etti.

 

Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Kasım 2018 Cuma 12:40

YORUM YAZ

  • İSMAİL AYDEMİRİSMAİL AYDEMİR4 ay önce
    Maşaallah.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

27 Mart 2019