• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Akıllara durgunluk veren olay! 'Size koronavirüs hediye getirdim' diyerek bağırdı

Bolu Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'ne gelen bir kişinin "Eşim koronavirüslü size de koronavirüs hediye getirdim" diye bağırması paniğe yol açtı. Bina giriş ve çıkışlara kapatılırken paniğe sebep olan kişinin işlerini halledemediği için böyle bir duyarsızlığa imza attığı öğrenildi.

Yeniakit Publisher
2020-07-13 19:22:00 -
Akıllara durgunluk veren olay! 'Size koronavirüs hediye getirdim' diyerek bağırdı

Bolu Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'ne gelen bir kişi, işini halledemeyince "Eşim koronavirüslü size de koronavirüs hediye getirdim" diye bağırdı. Bu kişi gözaltına alınırken, bina yaklaşık 3 saat boyunca vatandaş girişine kapatıldı.

Olay, 15.00 sıralarında, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'nde meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen bir kişi, bazı işleri için Nüfus Müdürlüğü'ne geldi. İşini halledemeyen ve istediği belgeyi alamayan kişi, bir anda, "Eşim koronavirüslü size de koronavirüs hediye getirdim" diye bağırmaya başladı. Bu kişiyi duyan müdürlüktekiler ve çalışanlar paniğe kapıldı. İsmi açıklanmayan kişi, ihbar üzerine gelen polis ekiplerince gözaltına alınırken, koronavirüs testi yapılmak üzere Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Paniğe yol açan kişinin, eşinin koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenildi. Ayrıca bina da kısa sürede boşaltıldı.

Binanın bütün camları açılarak, içeride yaklaşık 3 saat boyunca dezenfekte çalışması yapıldı. Nüfus Müdürlüğü personeli de çalışmaların bitmesini dışarıda bekledi. Çalışmalar bitince, personel yeniden binaya girip işine devam etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Menduf kırkağaç

Olay 15de oluyor personel 3saat dışarda bekliyor saat oldu 18.00 sonra işlerine devam ediyorlar bak yalana, osaatten sonra işlerine devam etmezler bir, ikincisi işlerini yapsalar birbirine atmasalar zaten olay çıkmaz.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı