Seçim 2019 Sayfası

AK Parti'de bayramlaşma cumartesi günü

Ramazan Bayramı dolayısıyla AK Parti'de siyasi partiler ve teşkilatla bayramlaşma, 16 Haziran Cumartesi günü yapılacak

14 Haziran 2018 Perşembe 17:33
AK Parti'de bayramlaşma cumartesi günü

AK Parti'de, Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partiler  ve teşkilatla bayramlaşmanın 16 Haziran Cumartesi günü yapılacağı bildirildi. 

AK Parti'den yapılan açıklamaya göre, cumartesi günü partiler arası  bayramlaşma kapsamında ilk olarak saat 09.30'da CHP heyeti kabul edilecek.

CHP'nin ardından sırasıyla MHP, HÜDA PAR, Saadet Partisi, BBP, DSP,  Demokrat Parti ve İYİ Parti temsilcileri, AK Parti'yi ziyaret edecek.

Ziyaretçiler, Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Ankara  Milletvekili Ali İhsan Arslan, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Nurten  Güngör ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Enes Günay'dan oluşan heyet  tarafından ağırlanacak.

Partiler arası bayramlaşma kapsamında AK Parti temsilcileri de diğer  partileri ziyaret edecek.

Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Kadın Kolları MKYK üyesi Şerife  Polat ve Gençlik Kolları Genel Sekreteri Esme Özbağ'dan oluşan heyet, CHP, HÜDA  PAR, BBP ve DP genel merkezlerini ziyaret edecek.

Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Kadın Kolları MKYK üyesi Havva  Öztürk ve Gençlik Kolları Ar-Ge Başkanı Mesut Özdemir'den oluşan heyet ise MHP,  Saadet Partisi ve DSP'nin genel merkezlerine bayram ziyaretinde bulunacak.

AK Parti'de Genel Merkez teşkilatıyla bayramlaşma programı da 16  Haziran'da saat 13.00'te Genel Merkez'de yapılacak.
 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 17:33

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Nisan 2019