• İSTANBUL
  • İMSAK
    00:00
    GÜNEŞ
    00:00
    ÖĞLE
    00:00
    İKİNDİ
    00:00
    AKŞAM
    00:00
    YATSI
    00:00
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0

AK Parti CHP MHP HDP İYİ Parti ve Saadet Partisi milletvekili aday listesi son dakika

AK Parti'nin listesinde, AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, İzmir 1. bölge 1. sıra milletvekili adayı olarak yer aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. Sıradan, MHP lideri Devlet Bahçeli Osmaniye’den 1. Sıradan, BBP lideri Mustafa Destici Ankara 2. Bölge 1. Sıradan milletvekili aday listesinde yer aldı. Peki AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Parti milletvekili adayları listesi son durum ne oldu

2018-05-21 18:32:00 - 2018-05-21 18:48:14
AK Parti CHP MHP HDP İYİ Parti ve Saadet Partisi milletvekili aday listesi son dakika

AK Parti'nin listesinde, AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, İzmir 1. bölge 1. sıra milletvekili adayı olarak yer aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. Sıradan, MHP lideri Devlet Bahçeli Osmaniye’den 1. Sıradan, BBP lideri Mustafa Destici Ankara 2. Bölge 1. Sıradan milletvekili aday listesinde yer aldı. Peki AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Parti milletvekili adayları listesi son durum ne oldu

Türkiye 24 Haziran cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili seçimlerine odaklanmışken vatandaşların yanı sıra milletvekili aday adayları da milletvekili aday listesini merak ediyor. Peki AK Parti milletvekili adayları, CHP milletvekili adayları, MHP milletvekili adayları, HDP milletvekili adayları, İYİ Parti milletvekili adayları kim oldu? İşte Ak Parti, CHP, MHP, İYİ Parti ve Saadetin milletvekili aday listesi…

Türkiye 24 Haziran seçimlerine kilitlenmişken seçime girecek siyasi partiler de milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim etti. 

MHP listesine bakacak olursak, İstanbul 1. bölgeden Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın 1. sıradan, Celal Adan İstanbul 2. bölge 1. sıradan, Feti Yıldız ise İstanbul 3. bölge 1. sıradan aday oldu. MHP Ankara 1. bölgeden 1. sırayı Mevlüt Karakaya aldı. MHP listelerinde Ankara 2. bölgede ise 1. sıradan ise Sadir Durmaz yer aldı. Ankara 3. bölge 1. sırada ise Yaşar Yıldırım yer aldı. Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar da MHP listesine giren isimler arasında yer aldı. Abdullah Ağar MHP milletvekili listesine Ankara 2. bölge 3. sıradan adını yazdırdı. MHP İzmir milletvekili listesine gelince İzmir 1. bölge 1. sıradan Hasan Kalyoncu, İzmir 2. bölge 1. sıradan Tamer Osmanağaoğlu aday olarak gösterildi. MHP'nin önemli isimleri arasında gösterilen İzmir Milletvekili Oktay Vural ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak liste dışında kalması dikkat çekti.

 

İŞTE AK PARTİ MİLLETVEKİL ADAYLARI İL İL

ADANA

 JÜLİDE SARIEROĞLU

TAMER DAĞLI

MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

AHMET ZENBİLCİ

ABDULLAH DOĞRU

SEVİL CAN

MUHAMMED AKSOY

SAMİR ALTUNKAYNAK

RAMAZAN ÇIRAK

EROL KAHRAMAN

REŞAN ARLIER

NECİP FAZIL CENGİL

MEHMET GAZİOĞLU

MUHAMMED ZEKİ AÇ

ZEKERİYE YILDIZOĞLU

 

ADIYAMAN

 AHMET AYDIN

İBRAHİM HALİL FIRAT

MUHAMMED FATİH TOPRAK

YAKUP TAŞ

ABDULAZİZ ASLAN

 

AFYONKARAHİSAR

 

VEYSEL EROĞLU

ALİ ÖZKAYA

İBRAHİM YURDUNUSEVEN

RASİME KIPIRTI FEDAKAR

MEHMET ZEYBEK

İBRAHİM ÜNLÜER

 

AĞRI

 

EKREM ÇELEBİ

ABBAS AYDIN

DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN

ERHAN TENEKECİ

 

AKSARAY

 

İLKNUR İNCEÖZ

CENGİZ AYDOĞDU

MUSTAFA SERDENGEÇTİ

MUHAMMED AKTAŞ

 

AMASYA

 

MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL

HASAN ÇİLEZ

ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK

 

ANKARA BİRİNCİ BÖLGE

 

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

FATİH ŞAHİN

YALÇIN AKDOĞAN

ALİ İHSAN ARSLAN

MURAT YILDIRIM

FATMA ÖNCÜ

FAHRİ USTA

GÖKÇER DOĞAN

FEVZİ AYDIN

BÜŞRA SOYLU

MUAMMER CEMALOĞLU

ELİF RABİA TOPTANCI

ADİL CAN YILDIRIM

 

ANKARA İKİNCİ BÖLGE

 

MUSTAFA DESTİCİ

LÜTFİYE SELVA ÇAM

EMRULLAH İŞLER

ORHAN YEGİN

ARİFE POLAT DÜZGÜN

ZEYNEP YILDIZ

AHMET FETHAN BAYKOÇ

ENES ŞİŞMAN

MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN

İBRAHİM ENES DURUAY

ONUR ALP BAŞAYAR

 

ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE

 

MEHMET NACİ BOSTANCI

ASUMAN ERDOĞAN

NEVZAT CEYLAN

BARIŞ AYDIN

HACI TURAN

MERYEM GÖKA

TUNA KOÇ

KURTCAN ÇELEBİ

SERHAT BAYAR

DİLARA TABAK

MEHMET GÜNDOĞDU

MÜCAHİT EFE

 

ANTALYA

 

 

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

MUSTAFA KÖSE

SENA NUR ÇELİK

İBRAHİM AYDIN

ATAY USLU

KEMAL ÇELİK

GÜLÇİN ÖZBOZ

SEYİT EMRE GÖYÜK

ERCAN MEKTEPLİOĞLU

MUSTAFA ERKAN

HASAN HÜSEYİN CENGİZ

ESMA BALABAN KARACAN

HASAN DEMİR

ÖMER AKBAŞ

CANBEY ÇETİN

HASAN KEREM ÜNSAL

 

ARDAHAN

 

ORHAN ATALAY

HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU

 

ARTVİN

 

ERTUNÇ ERKAN BALTA

MUZAFFER ÇORBACI

 

 

 

AYDIN

 

MUSTAFA SAVAŞ

BEKİR KUVVET ERİM

METİN YAVUZ

RIZA POSACI

ERSİN ESENLİK

AHMET TARIK SARI

SEDA KANAT

YASEMİ SARIÇİÇEK

 

BALIKESİR

 

ADİL ÇELİK

BELGİN UYGUR

YAVUZ SUBAŞI

MUSTAFA CANBEY

PAKİZE MUTLU AYDEMİR

ÖMER ALAN

OSMAN BILDIR

ZEYNEP DENİZ

ENCAN AYDOĞDU

 

BARTIN

 

YILMAZ TUNÇ

YAŞAR ARSLAN

 

BATMAN

 

ZİVER ÖZDEMİR

MURAT GÜNEŞTEKİN

MEHMET ŞAT

MURAT ÇİÇEK

AYLA IŞIK

 

BAYBURT

 

FETANİ BATTAL

 

BİLECİK

 

SELİM YAĞCI

HALİL ELDEMİR

 

BİNGÖL

 

CEVDET YILMAZ

FEYZİ BERDİBEK

ZEKİ KORKUTATA

 

BİTLİS

 

CEMAL TAŞAR

VAHİT KİLER

FEVZİ TAŞDEMİR

 

BOLU

 

ARZU AYDIN

FEHMİ KÜPÇÜ

METİN VURAL

 

BURDUR

 

BAYRAM ÖZÇELİK

YASİN UĞUR

EMİNE AKTAŞ

 

BURSA BİRİNCİ BÖLGE

 

HAKAN ÇAVUŞOĞLU

MUSTAFA ESGİN

REFİK ÖZEN

EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ

AHMET KILIÇ

GÜLTEN KAPICIOĞLU

SADETTİN CANGÜL

ARİF ÇELENK

MUHAMMED ERDOĞAN

ARİF BEKİR DANGAÇ

 

BURSA İKİNCİ BÖLGE

 

EFKAN ALA

OSMAN MESTEN

VİLDAN YILMAZ GÜREL

ZAFER IŞIK

MUHAMMET MÜFİT AYDIN

ATİLLA ÖDÜNÇ

AHMET YELİS

SELDA MERİÇ

BURCU YARAN

İSMAİL ÖZKAN

 

ÇANAKKALE

 

BÜLENT TURAN

JÜLİDE İSKENDEROĞLU

FURKAN SEZER

FIRAT AKGÜN

 

ÇANKIRI

 

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

SALİM ÇİVİTCİOĞLU

 

ÇORUM

 

AHMET SAMİ CEYLAN

OĞUZHAN KAYA

EROL KAVUNCU

SERAP YILDIRIM

 

DENİZLİ

 

CAHİT ÖZKAN

ŞAHİN TİN

AHMET YILDIZ

NİLGÜN ÖK

HASAN OYMAK

MUSTAFA SEMERCİ

DİLEK ÇEVİK

ADEM KAYAR

 

DİYARBAKIR

 

MEHMET MEHDİ EKER

EBUBEKİR BAL

OYA ERONAT

MEHMET EMİN YILMAZ

ERDAL ATİK

ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR

REMZİ ÇAYIR

FEHMİ KARDEŞOĞLU

"MUHAMMED AHMET MAHSUM

MELİKOĞLU"

EMRE YAZICIOĞLU

NEZİHE KENT

MUSTAFA GÜLEKEN

 

DÜZCE

 

FAHRİ ÇAKIR

AYŞE KEŞİR

NUMAN ÇABUK

 

EDİRNE

 

FATMA AKSAL

İLYAS AKMEŞE

ERDEM GÜYÜMGÜLER

BURAK CAMBAZ

 

ELAZIĞ

 

METİN BULUT

SERMİN BALIK

ZÜLFÜ TOLGA AĞAR

ZÜLFÜ DEMİRBAĞ

ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

 

ERZİNCAN

 

SÜLEYMAN KARAMAN

BURHAN ÇAKIR

 

ERZURUM

 

RECEP AKDAĞ

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

SELAMİ ALTINOK

İBRAHİM AYDEMİR

ZAFER TARİKDAROĞLU

FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK

 

ESKİŞEHİR

 

 

NABİ AVCI

HARUN KARACAN

EMİNE NUR GÜNAY

MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ

AHMET NAMIK AKDOĞAN

NURETTİN KABA

SERHAT TUNÇ

 

GAZİANTEP

 

ABDULHAMİT GÜL

AHMET UZER

MEHMET ERDOĞAN

ABDULLAH NEJAT KOÇER

DERYA BAKBAK

ALİ ŞAHİN

MÜSLÜM YÜKSEL

MEHMET SAİT KİRAZOĞLU

YAŞAR ATILGAN

SERPİL KAVRAK

İHSAN KAYA

HATİCE MERVE TATAR

MUHAMMED MELAZ AKTOĞ

MAHMUT BURAK KIZILELMA

 

GİRESUN

 

CEMAL ÖZTÜRK

KADİR AYDIN

SABRİ ÖZTÜRK

SERDAR DEMİRKAN

 

GÜMÜŞHANE

 

HACI OSMAN AKGÜL

CİHAN PEKTAŞ

 

HAKKARİ

 

HUSRET DİNÇ

ABDULMECİT TARHAN

NURETTİN FIRAT

 

HATAY

 

HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

HÜSEYİN YAYMAN

ABDULKADİR ÖZEL

HÜSEYİN ŞANVERDİ

SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK

ABDÜLKERİM GÜVEN

KUDRET ARTAN

MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ

CEMİLE TUNA

ECRİN NAZLI İNAN

OSMAN UZAN

 

IĞDIR

 

AHMET TUTULMAZ

HASAN GÜNEŞ

 

ISPARTA

 

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

RECEP ÖZEL

MEHMET UĞUR GÖKGÖZ

AYŞE NUR AKBAY

 

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE

 

BERAT ALBAYRAK

NURETTİN CANİKLİ

MUSTAFA ATAŞ

EROL KAYA

VEDAT DEMİRÖZ

RAVZA KAVAKCI KAN

OSMAN BOYRAZ

İSMET UÇMA

MİHRİMAH BELMA SATIR

AHMET BERAT ÇONKAR

HULUSİ ŞENTÜRK

MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT

EYÜP ÖZSOY

SERKAN BAYRAM

FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN

ŞEYMA DÖĞÜCÜ

AZMİ EKİNCİ

HURŞİT YILDIRIM

ALİ SEVİNÇ

TUĞBA ERCAN

SABRİ BALAMAN

ESMA ERSİN

MUSTAFA MİCAN

AHMET ÖZDİNÇ

İBRAHİM İLCİ

SEMANUR KOÇAL

RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ

FİDAN ERDOĞAN AVŞAR

FEYZULLAH TUNA

FUAT KİNSİZ

AHMET AYHAN KAYAOĞLU

SİNEM DEMİR

MUHAMMET ALİ KUMRU

LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU

OKTAY TAN

 

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE

 

SÜLEYMAN SOYLU

FATMA BETÜL SAYAN KAYA

VOLKAN BOZKIR

ABDULLAH GÜLER

HASAN TURAN

SERAP YAŞAR

AZİZ BABUŞCU

ŞİRİN ÜNAL

CANAN KALSIN

AHMET HAMDİ ÇAMLI

MARKAR ESEYAN

MUSTAFA DEMİR

İFFET POLAT

İBRAHİM YASİN KIRICI

SALİH ÇAKIR

AYŞE BÖHÜRLER

SUNA TARHAN

AHMET HAMDİ GÖRK

HACI MEHMET BAYKURT

MUSTAFA ARABUL

BEYZA SINDIRAÇ

SERKAN HASER

AHMET YILDIZ

EMİNE ÇAKIR

HAMZA KULAKSIZ

SEVDE SENA DAĞLI

ENES KAŞKAŞ

HALİL POYRAZ

 

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE

 

NUMAN KURTULMUŞ

MEHMET MUŞ

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

MEHMET DOĞAN KUBAT

TÜLAY KAYNARCA

HALİS DALKILIÇ

EMİNE SARE AYDIN YILMAZ

NEVZAT ŞATIROĞLU

ZAFER SIRAKAYA

RÜMEYSA KADAK

AHMET MÜCAHİT ARINÇ

MUSTAFA YENEROĞLU

ERKAN KANDEMİR

ŞAMİL AYRIM

ALEV DEDEGİL

YILDIZ SEFERİNOĞLU

ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET

MÜRTEZA ZENGİN

AYHAN OĞAN

HAŞİM TAŞKIRAN

RUKEN KİLERCİ

RASİM ERDOĞMUŞ

HATİCE BOZDAĞ

MEHMET UMUR

OYA EREN

BÜLENT DURGUN

ZEHRA ERCAN

ALİ ÇEZİK

HASENE ÇAPAR

SEDAT SAYIMOĞLU

CAHİT KESKİN

SİNAN KARŞIYAKA

HAYRİYE KUZU

MEHMET EMİN AŞIKKUTLU

MÜNİR EREN

 

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE

 

BİNALİ YILDIRIM

MAHMUT ATİLLA KAYA

CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI

CEMAL BEKLE

BİLAL DOĞAN

EMRE CEMİL AYVALI

TEMEL YILDIRIM

AHMET GÜRHAN

GÖZDE KESKİN

FATİH REHA YAVUZER KAM

KORAY BATTAL

MUHABBET GÜNERİ

AHMET UĞUR BARAN

HALİL CÜNEYT AÇIL

 

İZMİR İKİNCİ BÖLGE

 

HAMZA DAĞ

FEHMİ ALPAY ÖZALAN

NECİP NASIR

YAŞAR KIRKPINAR

MELEK EROĞLU

NECİP FAZIL KURT

ADİL YÜKSEL

ERDEM ÖKSÜZ

GERÇEK TEKİN

MUSA ÇEVİK

SALİHA BOZKURT

AHMET NUMAN ARICI

FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT

ENDER DOĞAN

 

KAHRAMANMARAŞ

 

MAHİR ÜNAL

AHMET ÖZDEMİR

CELALETTİN GÜVENÇ

İMRAN KILIÇ

MEHMET CİHAT SEZAL

HABİBE ÖÇAL

TÜRK İSLAM KARAKOÇ

MEHMET İLKER ÇİTİL

 

KARABÜK

 

CUMHUR ÜNAL

NİYAZİ GÜNEŞ

TUĞBA YEĞİN

 

KARAMAN

 

RECEP ŞEKER

SELMAN OĞUZHAN ESER

HÜSEYİN MUTLU

 

KARS

 

AHMET ARSLAN

YUNUS KILIÇ

ABDULFETAH ÇETİNKAYA

 

KASTAMONU

 

HAKKI KÖYLÜ

METİN ÇELİK

MURAT DEMİR

 

KAYSERİ

 

MEHMET ÖZHASEKİ

MUSTAFA ELİTAŞ

TANER YILDIZ

İSMAİL EMRAH KARAYEL

İSMAİL TAMER

HÜLYA NERGİS

SAMİ DEDEOĞLU

ALİ SARAÇOĞLU

TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK

ALİ EKŞİ

 

KIRIKKALE

 

RAMAZAN CAN

BAYRAM SALİM BOZDEMİR

MUSTAFA ARSLAN

 

KIRKLARELİ

 

SELAHATTİN MİNSOLMAZ

VOLKAN GÖÇ

KADRİYE TOKAT

 

KIRŞEHİR

 

MUSTAFA KENDİRLİ

NECMETTİN ERKAN

 

KİLİS

 

MUSTAFA HİLMİ DÜLGER

AHMET SALİH DAL

 

KOCAELİ

 

FİKRİ IŞIK

İLYAS ŞEKER

RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

MEHMET AKİF YILMAZ

SAMİ ÇAKIR

CEMİL YAMAN

EMİNE ZEYBEK

HAKAN HÖBEK

UFUK EKİNCİ

OSMAN TÜFEKÇİ

ELİFNUR BAYRAM

ENVER ZENGİN

HAYRETTİN DENİZ

 

KONYA

 

AHMET SORGUN

TAHİR AKYÜREK

ORHAN ERDEM

LEYLA ŞAHİN USTA

ZİYA ALTUNYALDIZ

HACI AHMET ÖZDEMİR

GÜLAY SAMANCI

ABDULLAH AĞRALI

SELMAN ÖZBOYACI

HALİL ETYEMEZ

ALİ SÜRÜCÜ

MEHMET AKİF YILMAZ

ZERRİN ÖZEL

OSMAN SEÇGİN

MUHAMMED ZEREN

 

KÜTAHYA

 

AHMET TAN

İSHAK GAZEL

CEYDA ÇETİN ERENLER

MUSTAFA ÖZBEY

MEHMET KAYMAZ

 

MALATYA

 

BÜLENT TÜFENKCİ

ÖZNUR ÇALIK

AHMET ÇAKIR

HAKAN KAHTALI

SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN

VAHİT ATALAN

 

MANİSA

 

MURAT BAYBATUR

UĞUR AYDEMİR

İSMAİL BİLEN

SEMRA KAPLAN KIVIRCIK

MEHMET ALİ ÖZKAN

GÜZİDE İÇEN KASAP

OZAN ERDEM

MEHMET SENCER TÜRKMEN

SAMED ZENGİNOĞLU

SERKAN EREN

 

MARDİN

 

ŞEHMUZ DİNÇER

CENGİZ DEMİRKAYA

VEYSİ ŞAHİN

AHMET MUNİP YILDIZOĞLU

İBRAHİM KÖSEN

AHMET KAYA

 

MERSİN

 

LÜTFİ ELVAN

ALİ CUMHUR TAŞKIN

ZEYNEP GÜL YILMAZ

HACI ÖZKAN

BİLAL ÖZKAN

ALİ KESER

ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR

ORHAN KEMAL YÜKSEL

GÜLLÜ CAN

MEHMET SAİT KAYAN

M. NACİ DURMAZ

RABİA NUR ŞENLİK

MUHAMMED EMİN ERDEN

 

MUĞLA

 

MEHMET YAVUZ DEMİR

YELDA EROL GÖKCAN

MUHİTTİN KAYABAŞ

HÜSEYİN ZAFER ALKAYA

EYLEM TAN

KADİR DAĞLI

ARİF SERT

 

MUŞ

 

MEHMET EMİN ŞİMŞEK

ABDULSELAM ER

ABDULMECİT CANTEPE

FİGEN ERGÜL

 

NEVŞEHİR

 

MUSTAFA AÇIKGÖZ

YÜCEL MENEKŞE

EMRE ÇALIŞKAN

 

NİĞDE

 

YAVUZ ERGUN

SELİM GÜLTEKİN

SEDAT ÇAĞLAR

 

ORDU

 

ŞENEL YEDİYILDIZ

ERGÜN TAŞCI

METİN GÜNDOĞDU

HAMİDE AYDEMİR DEMİR

SAİT İNAN

YAVUZ SELİM KIRAN

 

OSMANİYE

 

MÜCAHİT DURMUŞOĞLU

İSMAİL KAYA

ASENA ALACA

YUSUF MİNGAN

 

RİZE

 

HAYATİ YAZICI

OSMAN AŞKIN BAK

MUHAMMED AVCI

 

SAKARYA

 

ALİ İHSAN YAVUZ

RECEP UNCUOĞLU

KENAN SOFUOĞLU

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK

ALİ İNCİ

EKREM YÜCE

LÜTFİ BAYRAKTAR

 

SAMSUN

 

AHMET DEMİRCAN

YUSUF ZİYA YILMAZ

ÇİĞDEM KARAASLAN

FUAT KÖKTAŞ

ORHAN KIRCALI

BEKİR KELEŞ

ELİF COŞKUN BİLGİN

CANER GÖKTEPE

MUHAMMET YASİR OKUDAN

 

SİİRT

 

OSMAN ÖREN

SADETTİN SABAZ

LOKMAN ÖZCAN

 

SİNOP

 

NAZIM MAVİŞ

AYHAN ERGÜN

 

SİVAS

 

İSMET YILMAZ

MEHMET HABİB SOLUK

SEMİHA EKİNCİ

RÜSTEM YÜCE

YAŞAR SAYAN

 

ŞANLIURFA

 

AHMET EŞREF FAKIBABA

MEHMET KASIM GÜLPINAR

HALİL ÖZCAN

ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL

MEHMET ALİ CEVHERİ

İBRAHİM HALİL YILDIZ

HALİL ÖZŞAVLI

AHMET AKAY

MEHMET FATİH AKSOY

GÜLER KAMA İZOL

İBRAHİM TORU

SEDAT ERTÜRK

İSMAİL TOSUN

İBRAHİM AYHAN

 

ŞIRNAK

 

RİZGİN BİRLİK

HATİCE ATAN

MEHMET EMİN DİNDAR

MAHMUT ÖKTEN

 

TEKİRDAĞ

 

MUSTAFA ŞENTOP

MUSTAFA YEL

ÇİĞDEM KONCAGÜL

MESTAN ÖZCAN

KERİM ATALAY

ABDULLAH ÖĞE

CEM KARACA

 

TOKAT

 

YUSUF BEYAZIT

MUSTAFA ARSLAN

ÖZLEM ZENGİN

FATİH AKGÜN

ADEM DİZER

 

TRABZON

 

MUHAMMET BALTA

ADNAN GÜNNAR

BAHAR AYVAZOĞLU

SALİH CORA

VEHBİ KOÇ

SELÇUK ÇEBİ

 

TUNCELİ

 

HAKAN ÖZER

NAZİF YILDIRIM

 

UŞAK

 

MEHMET ALTAY

İSMAİL GÜNEŞ

MERT ŞİŞMAN

 

VAN

 

OSMAN NURİ GÜLAÇAR

İRFAN KARTAL

ABDULAHAT ARVAS

EBUBEKİR KAÇMAZ

GÜLŞEN ORHAN

YILMAZ KILIÇ

BİLAL EMRE YÖRÜK

MALİK ÖZBEY

 

YALOVA

 

AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ

MELİHA AKYOL

HASAN ÖZÇELİK

 

YOZGAT

 

BEKİR BOZDAĞ

YUSUF BAŞER

SİBEL YILDIRIM

İSKENDER MİNAR

 

ZONGULDAK

 POLAT TÜRKMEN

AHMET ÇOLAKOĞLU

HAMDİ UÇAR

ZÜLEYHA ARIMAN

BURHAN ONUK

 

İŞTE İYİ PARTİ'NİN ADAYLARI

ADANA 1 İSMAİL KONCUK

ADANA 2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU
ADANA 3 ALİ AYDIN
ADANA 4 NİHAL AĞCA
ADANA 5 RECAİ MERCİMEK
ADANA 6 SİNEM ULUDAMAR
ADANA 7 MEHMET SERTAÇ DURAK
ADANA 8 VEDAT SABANCI
ADANA 9 EREN ÖZER
ADANA 10 HAMZA GÜLTEKİN
ADANA 11 ŞULE TÜDEŞ
ADANA 12 ERCAN ATALAY
ADANA 13 ALİ KABAKLI
ADANA 14 SİBEL ÇAKMAK
ADANA 15 İLKER KILINÇ

ADIYAMAN 1 MAHMUT BOZKURT
ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY
ADIYAMAN 3 ZÜLFİKAR IŞIK
ADIYAMAN 4 FATİME ZEHRA AKBAŞ
ADIYAMAN 5 MAHMUT CİHAN GÜVENÇ

AFYONKARAHİSAR 1 GÜLTEKİN UYSAL
AFYONKARAHİSAR 2 ABDÜLKADİR AKCAN
AFYONKARAHİSAR 3 OKŞAN ULUSOY EFE
AFYONKARAHİSAR 4 SELAHATTİN MÜHSÜRLER
AFYONKARAHİSAR 5 ALPER YAĞCI
AFYONKARAHİSAR 6 ÖMER ERYEŞİL

AĞRI 1 BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU
AĞRI 2 ADEM KILIÇ
AĞRI 3 MUSTAFA YAŞAR
AĞRI 4 

AMASYA 1 AHMET FATİH COŞAR
AMASYA 2 GÖKHAN LAFÇI
AMASYA 3 MEDET EROĞLU

ANKARA-1 1 KORAY AYDIN
ANKARA-1 2 HALİL İBRAHİM ORAL
ANKARA-1 3 MESUT ÖZARSLAN
ANKARA-1 4 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU
ANKARA-1 5 MİNE BAŞ
ANKARA-1 6 YETKİN ÖZTÜRK
ANKARA-1 7 KADRİYE ÜNLER
ANKARA-1 8 FEHMİ KANDEMİR
ANKARA-1 9 BARIŞ DOĞAN
ANKARA-1 10 ÇAĞLAR AY
ANKARA-1 11 İHSAN KOÇAK
ANKARA-1 12 KENAN TÜRÜDÜ
ANKARA-1 13 HATİCE KÜÇÜK

ANKARA-2 1 ŞENOL BAL
ANKARA-2 2 ERSÖNMEZ YARBAY
ANKARA-2 3 GÖKHAN BEKER
ANKARA-2 4 FARUK KÖYLÜOĞLU
ANKARA-2 5 HASAN SEYMEN
ANKARA-2 6 HEDİYE AKDERE
ANKARA-2 7 TUNCAY TEKAY
ANKARA-2 8 HÜSEYİN ÖZLÜK
ANKARA-2 9 BAHA CANKUT SARITAŞ
ANKARA-2 10 ÇİĞDEM BİNGÖL
ANKARA-2 11 BARIŞ ÇALIŞKAN

ANKARA-3 1 DURMUŞ YILMAZ
ANKARA-3 2 AYHAN ALTINTAŞ
ANKARA-3 3 REŞAT ERDOĞAN
ANKARA-3 4 TAMER KAYAALP
ANKARA-3 5 AYŞE SUCU
ANKARA-3 6 ÖMER KARAKAŞ
ANKARA-3 7 HÜSEYİN ŞİMŞEK
ANKARA-3 8 UMUTCAN GÜNERKAYA
ANKARA-3 9 AHMET CAN BUĞDAY
ANKARA-3 10 BÜLENT GÜRSOY
ANKARA-3 11 ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU
ANKARA-3 12 BERİL GÜMÜŞ

ANTALYA 1 FERİDUN BAHŞİ
ANTALYA 2 HASAN SUBAŞI
ANTALYA 3 TUBA VAROL ÇOKAL
ANTALYA 4 FULYA YASEMİN
ANTALYA 5 KADRİ LEVENT DİM
ANTALYA 6 MUSA ERTUĞAN
ANTALYA 7 BÜNYAMİN SEÇME
ANTALYA 8 NEŞE TOKER
ANTALYA 9 MERYEM AYDOĞAN
ANTALYA 10 CAFER ÜNAL
ANTALYA 11 CAHİT KOCABEYOĞLU
ANTALYA 12 BİROL ÜSTEM
ANTALYA 13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU
ANTALYA 14 ALPER TUNÇER
ANTALYA 15 YAKUP CEM ÇINAR
ANTALYA 16 LEYLİ KEMAL

ARTVİN 1 FİLİZ AKYÜZ
ARTVİN 2 KAMİL AKSU

AYDIN 1 AYDIN ADNAN SEZGİN
AYDIN 2 BERNA SUKAS
AYDIN 3 HALİL İBRAHİM AKTEMUR
AYDIN 4 ŞULE TUNTAŞ
AYDIN 5 FEVZİ KÖSE
AYDIN 6 SÜLEYMAN DEMİRCİ
AYDIN 7 MUSTAFA ORHUN ÇETİN
AYDIN 8 SEMRA YÜCEL

BALIKESİR 1 İSMAİL OK
BALIKESİR 2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
BALIKESİR 3 NEZAHAT SALON
BALIKESİR 4 YAŞAR GENÇ
BALIKESİR 5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU
BALIKESİR 6 KERİMAN KÜLTÜR
BALIKESİR 7 ÖZLEM URAL
BALIKESİR 8 EROL AYDEMİR
BALIKESİR 9 ONUR ŞENEL

BİLECİK 1 MESUT TEKİN
BİLECİK 2 BATUHAN ATALAY

BİNGÖL 1 MEHMET SAİT YAZICI
BİNGÖL 2 ABDURRAHİM ARİÇ
BİNGÖL 3 SELAHETTİN EKİNCİ
BİTLİS 1 MEHMET SAİT YAZICI
BİTLİS 2 ABDURRAHİM ARİÇ
BİTLİS 3 SELAHETTİN EKİNCİ

BOLU 1 MEHMET AYDIN
BOLU 2 İRFAN BAYAR
BOLU 3 NİMET İNCE

BURDUR 1 OSMAN KURT
BURDUR 2 HÜSEYİN ERDEM
BURDUR 3 HATİCE FUNDA BÜLBÜL

BURSA-1 1 İSMAİL TATLIOĞLU
BURSA-1 2 SAMİ BİLGE
BURSA-1 3 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
BURSA-1 4 YÜKSEL YILMAZ
BURSA-1 5 ABDULLAH ALAGÖZ
BURSA-1 6 SERMİN ÖZENSOY
BURSA-1 7 ÜSTÜN TUNALIGİL
BURSA-1 8 ÖZGÜR ŞİMŞEK
BURSA-1 9 AYHAN TAYFUR
BURSA-1 10 MERVE ASA
BURSA-2 1 AHMET KAMİL EROZAN
BURSA-2 2 HASAN TOKTAŞ
BURSA-2 3 ADNAN İSLAMOĞULLARI
BURSA-2 4 SERPİL ARSLANTÜRK
BURSA-2 5 ALİ EKBER CAN
BURSA-2 6 BETÜL BAYRAKTAR ORHAN
BURSA-2 7 İSMAİL ŞENOL
BURSA-2 8 YAVUZ BÜLBÜL
BURSA-2 9 FAZLI SEYİS
BURSA-2 10 ÖZGEHAN KOÇER
ÇANAKKALE 1 RIDVAN UZ
ÇANAKKALE 2 İSMET BALKAN
ÇANAKKALE 3 İKBAL AYTAÇ
ÇANAKKALE 4 MEHMET TAMER ERGÜN

ÇANKIRI 1 AYDIN AYANOĞLU
ÇANKIRI 2 GAMZE ATALAY
ÇORUM 1 FATİH MEHMET ARSLAN
ÇORUM 2 ABDULLAH KARAMAN
ÇORUM 3 SEFER YILMAZ
ÇORUM 4 SİNEM SARI

DENİZLİ 1 YASİN ÖZTÜRK
DENİZLİ 2 ŞULE TÜRKARSLAN
DENİZLİ 3 NAFİZ ÖZ
DENİZLİ 4 TEMEL BAŞBUĞ
DENİZLİ 5 MEHMET ALİ UZAKGİDER
DENİZLİ 6 ZEYNEP SÖZERİ
DENİZLİ 7 MURAT GÜNGÖR
DENİZLİ 8 HÜSEYİN KÖSEOĞLU

DİYARBAKIR 1 MEHMET SALİM ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR 2 AHMET YİĞİT
DİYARBAKIR 3 HANDAN KAÇMAZ
DİYARBAKIR 4 CEVDET DEMİR
DİYARBAKIR 5 NAZIM KAYA
DİYARBAKIR 6 FERHAT ALTINDAĞ
DİYARBAKIR 7 DOĞAN YONTÜRK
DİYARBAKIR 8 ENGİN KONAKÇI
DİYARBAKIR 9 NİHAT ARİF TEKİN
DİYARBAKIR 10 SELMA TANİN
DİYARBAKIR 11 ABDÜLBAKİ ÇAKMAK
DİYARBAKIR 12 ABDÜLKADİR ÇELEBİ

EDİRNE 1 MEHMET AKALIN
EDİRNE 2 ORHAN ÇAKIRLAR
EDİRNE 3 DİLEK KIRMIZI
EDİRNE 4 İSMET ERSÖZ

ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER
ELAZIĞ 2 ABDÜLKERİM EFLATUN
ELAZIĞ 3 ALİ YÜCEL UYGUR
ELAZIĞ 4 MUSTAFA KEMAL ATİKELER
ELAZIĞ 5 ENİS GİRAY

ERZİNCAN 1 AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN
ERZİNCAN 2 CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK
ERZURUM 1 MUHAMMET NACİ CİNİSLİ
ERZURUM 2 ZEKAİ KAYA
ERZURUM 3 FATMA CANAN UÇAR
ERZURUM 4 YILMAZ CEYRAN
ERZURUM 5 ALPASLAN KÜNİ
ERZURUM 6 DENİZ SİNİCİ

ESKİŞEHİR 1 ARSLAN KABUKÇUOĞLU
ESKİŞEHİR 2 ÖMER İBRAHİM SAYIN
ESKİŞEHİR 3 EREN EKMEN
ESKİŞEHİR 4 EBRU SERVİ
ESKİŞEHİR 5 EMRE DEMİR
ESKİŞEHİR 6 ARİF GEÇKALAN
ESKİŞEHİR 7 GÖKÇE YATMAZ

GAZİANTEP 1 İMAM HÜSEYİN FİLİZ
GAZİANTEP 2 MEHMET CAN TUĞSUZ
GAZİANTEP 3 CELAL YILDIRIM
GAZİANTEP 4 MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU
GAZİANTEP 5 İSMET KILIÇ
GAZİANTEP 6 İBRAHİM KESKİN
GAZİANTEP 7 LİNA OCAK
GAZİANTEP 8 OĞUZ HOCAOĞLU
GAZİANTEP 9 SANEM KASAPSEÇKİN
GAZİANTEP 10 İZETTİN ŞAHİN
GAZİANTEP 11 İLKER BAY
GAZİANTEP 12 CEREN SOYLU
GAZİANTEP 13 ÜNVER BÜLENT GÖKSEVEN
GAZİANTEP 14 MEHMET ÇELİK

GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM
GİRESUN 2 ÜNZİLE YÜKSEL
GİRESUN 3 AHSEN TÜRK
GİRESUN 4 OSMAN ÇALIŞKAN

GÜMÜŞHANE 1 ALİ ATEŞ
GÜMÜŞHANE 2 NECDET İLHAN

HAKKARİ 1 DİLEK TANRIKULU
HAKKARİ 2 YILDIRIM ÖRNEK
HAKKARİ 3 Ayşe Tezel

HATAY 1 BİLAL KARACA
HATAY 2 MEHMET BİÇER
HATAY 3 MEHMET KORMAN
HATAY 4 MEHMET ALİ YILDIRIM
HATAY 5 HATİCE GÜZEL
HATAY 6 ZEKİ TOPRAK
HATAY 7 İLKER ÇALIŞKAN
HATAY 8 KEVSER EKER
HATAY 9 ERTUĞRUL GAZİ DENER
HATAY 10 ŞAHİZAR SEBER
HATAY 11 ALİ KEMAL KÖMÜR

ISPARTA 1 AYLİN CESUR
ISPARTA 2 MUSTAFA ŞİMŞEK
ISPARTA 3 SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA
ISPARTA 4 ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT

MERSİN 1 BEHİÇ ÇELİK
MERSİN 2 ZEKİ HAKAN SIDALI
MERSİN 3 ÖZER ÖZEL
MERSİN 4 ÜLKÜ SİNCAR
MERSİN 5 VOLKAN ALKAN
MERSİN 6 HASAN DOYDU
MERSİN 7 OSMAN YILMAZ
MERSİN 8 ÜLKÜ CENGİZ
MERSİN 9 SÜLEYMAN ÇETİN
MERSİN 10 HÜSNİYE EKİNGEN
MERSİN 11 AYDIN RIFAT KOCABAŞ
MERSİN 12 MUSTAFA KUNT
MERSİN 13 ASPORÇA MELİS KESER

İSTANBUL-1 1 HAYRETTİN NUHOĞLU
İSTANBUL-1 2 AHMET ÇELİK
İSTANBUL-1 3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU
İSTANBUL-1 4 MERAL ALEMDAR
İSTANBUL-1 5 YÜCEL COŞKUN
İSTANBUL-1 6 ONUR AYDIN
İSTANBUL-1 7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
İSTANBUL-1 8 EMİNE KÜÇÜKALİ
İSTANBUL-1 9 ADİL ERKOÇ
İSTANBUL-1 10 ARİF TEVETOĞLU
İSTANBUL-1 11 DURSUN ÇOLAK
İSTANBUL-1 12 SULTAN NESLİHAN SEVEN
İSTANBUL-1 13 OĞUZ SARUL
İSTANBUL-1 14 MİTHAT BORA BULUT
İSTANBUL-1 15 NAZLI ASPAY CEBECİ
İSTANBUL-1 16 OKTAY ERÇAKAR
İSTANBUL-1 17 ŞENTÜRK DEMİRAL
İSTANBUL-1 18 FUAT ONBAŞILI
İSTANBUL-1 19 KUBİLAY PEYİK
İSTANBUL-1 20 HİLAL TUNCER
İSTANBUL-1 21 UFUK ÜNAL
İSTANBUL-1 22 SAYGIN ÖZYILDIRIM
İSTANBUL-1 23 MEHMET ALİ ÖZDEMİR
İSTANBUL-1 24 SEVGİ ŞAHİN
İSTANBUL-1 25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU
İSTANBUL-1 26 TUBA ALAYLI
İSTANBUL-1 27 AYSEL KIRALİ
İSTANBUL-1 28 YELDA GARGUN
İSTANBUL-1 29 MURAT AĞIREL
İSTANBUL-1 30 ONUR HANLIOĞLU
İSTANBUL-1 31 ÖNDER FARUK PARMAK
İSTANBUL-1 32 BÜLENT ASLAN
İSTANBUL-1 33 YÜKSEL KARAÇAM
İSTANBUL-1 34 YÜKSEL BAT
İSTANBUL-1 35 CANER YILMAZ

İSTANBUL-2 1 ÜMİT ÖZDAĞ
İSTANBUL-2 2 FATİH MEHMET ŞEKER
İSTANBUL-2 3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU
İSTANBUL-2 4 İLAY AKSOY
İSTANBUL-2 5 COŞKUN YILDIRIM
İSTANBUL-2 6 MEHMET ASLAN
İSTANBUL-2 7 BİNNUR KARADAĞLI
İSTANBUL-2 8 ALİ DİNÇER ÇOLAK
İSTANBUL-2 9 VEDAT YENERER
İSTANBUL-2 10 ABDULLAH İLKER SUNGUR
İSTANBUL-2 11 NURİ YILMAZ
İSTANBUL-2 12 CEMİLE ALBAŞ
İSTANBUL-2 13 RÜSTEM FIRAT
İSTANBUL-2 14 AYCAN GÜLEÇLİLER
İSTANBUL-2 15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU
İSTANBUL-2 16 GÖKHAN KARGI
İSTANBUL-2 17 ALİ AKER
İSTANBUL-2 18 ERTAN VAROL
İSTANBUL-2 19 MUAMMER DEMİRCİ
İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN ÖNDEŞ
İSTANBUL-2 21 YAŞAR KIZILKUM
İSTANBUL-2 22 BURÇİN GÖKÇE
İSTANBUL-2 23 ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ
İSTANBUL-2 24 FİSUN MEHLİKA TOCA
İSTANBUL-2 25 MUSTAFA AKAY
İSTANBUL-2 26 AYDIN EGEMEN
İSTANBUL-2 27 MUSTAFA YAZICI
İSTANBUL-2 28 UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR

İSTANBUL-3 1 AHAT ANDİCAN
İSTANBUL-3 2 ÜMİT BEYAZ
İSTANBUL-3 3 HAYATİ ARKAZ
İSTANBUL-3 4 MELTEM ÜNAL ERZEN
İSTANBUL-3 5 KEMAL NİZİPLİOĞLU
İSTANBUL-3 6 HÜSEYİN ÜLGER
İSTANBUL-3 7 ÖZDEMİR POLAT
İSTANBUL-3 8 ELMAS GRAĞOS
İSTANBUL-3 9 AYHAN BÖLÜKBAŞI
İSTANBUL-3 10 İSKENDER DURİÇ
İSTANBUL-3 11 MERRİN HASİPOĞLU
İSTANBUL-3 12 CELAL KARAPINAR
İSTANBUL-3 13 SUAT SARI
İSTANBUL-3 14 ZEKİ BULGAN
İSTANBUL-3 15 OSMAN ERUSTA
İSTANBUL-3 16 EVRİM TOK
İSTANBUL-3 17 MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ
İSTANBUL-3 18 MUSTAFA BİLGİLİ
İSTANBUL-3 19 MEHMET PÜTÜN
İSTANBUL-3 20 RUHİYE AYLA DEMİR
İSTANBUL-3 21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ
İSTANBUL-3 22 ZİHNİYE GÜRKAN
İSTANBUL-3 23 ALİ HAYDAR GÜVEN
İSTANBUL-3 24 MELİHA APAYDIN
İSTANBUL-3 25 SİBEL KAYA
İSTANBUL-3 26 TAYFUN SİLİVRİ
İSTANBUL-3 27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ
İSTANBUL-3 28 NAZMİYE İZGİN
İSTANBUL-3 29 KÜRŞAT ÖZER
İSTANBUL-3 30 YUSUF YAVUZCAN
İSTANBUL-3 31 MURAT KUDRET
İSTANBUL-3 32 ARDIL AKIL
İSTANBUL-3 33 SEZER ÖZSOY
İSTANBUL-3 34 HAKAN AKSU
İSTANBUL-3 35 PENBE BOLAT

İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
İZMİR-1 2 YILDIRIM ULUPINAR
İZMİR-1 3 MEHMET TEZKAN
İZMİR-1 4 ÇİĞDEM ÖZER
İZMİR-1 5 OSMAN ERTÜRK ÖZEL
İZMİR-1 6 OSMAN VAROL
İZMİR-1 7 BÜLENT KIRILMAZ
İZMİR-1 8 SERAP ÖZÖKTEM
İZMİR-1 9 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-1 10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK
İZMİR-1 11 BURCU BOSTANCIOĞLU
İZMİR-1 12 İBRAHİM DÖNERTAŞ
İZMİR-1 13 KADİR GÜREL
İZMİR-1 14 GİZEM ALBAŞ

İZMİR-2 1 AYTUN ÇIRAY
İZMİR-2 2 MUSTAFA KERPİŞCİ
İZMİR-2 3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU
İZMİR-2 4 HÜSMEN KIRKPINAR
İZMİR-2 5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL
İZMİR-2 6 METİN DÖKMECİLER
İZMİR-2 7 ANIL SELEK
İZMİR-2 8 NADİR GERGİN
İZMİR-2 9 İLKER GÜL
İZMİR-2 10 SALİH ATAKAN DURAN
İZMİR-2 11 HAYRI KÖSEOĞLU
İZMİR-2 12 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-2 13 MURAT CEM ÖZDEMİR
İZMİR-2 14 PELİN YETKİN YAZICI

KARS 1 YÜKSEL AKBABA
KARS 2 AHMET AKÜZÜM
KARS 3 HİKMET ŞİMŞEK

KASTAMONU 1 İLHAN ENGİN
KASTAMONU 2 SEYFİ SARIOĞLU
KASTAMONU 3 MEHMET MURAT AŞCI

KAYSERİ 1 DURSUN ATAŞ
KAYSERİ 2 FATİH ERYILMAZ
KAYSERİ 3 HÜSEYİN TEKİN
KAYSERİ 4 BERRİN EYİDEMİR
KAYSERİ 5 METİN SOYLU
KAYSERİ 6 SERAP DURMUŞ
KAYSERİ 7 MESUT UÇAN
KAYSERİ 8 HASAN AYDIN
KAYSERİ 9 KAMİL KARAMETE
KAYSERİ 10 BETÜL TOSUN

KIRKLARELİ 1 KÜRSAD YAMANER
KIRKLARELİ 2 SİBEL PİŞKİN
KIRKLARELİ 3 MUSTAFA KÖSEOĞLU

KIRŞEHİR 1 MUSTAFA HAKAN ÜNSER
KIRŞEHİR 2 ASAF KAYAOĞLU

KOCAELİ 1 LÜTFÜ TÜRKKAN
KOCAELİ 2 ALİ TÜRKŞEN
KOCAELİ 3 HARUN DEMİRKAYA
KOCAELİ 4 RUHİTTİN SÖNMEZ
KOCAELİ 5 DİJLE AKIN
KOCAELİ 6 ADİL GÜLEZ
KOCAELİ 7 AHMET YEŞİL
KOCAELİ 8 FUAT BERNA
KOCAELİ 9 İBRAHİM ÖMER TOYRAN
KOCAELİ 10 RENAN KIRAN
KOCAELİ 11 AYŞEGÜL BABACAN
KOCAELİ 12 ALPER BİRCANOĞLU
KOCAELİ 13 AYLA İLGÜN

KONYA 1 FAHRETTİN YOKUŞ
KONYA 2 ORHAN TULUKÇU
KONYA 3 SEVİL SARGIN
KONYA 4 MEHMET İLKER YİĞİT
KONYA 5 ŞAKİR BERBER
KONYA 6 SÜLEYMAN ŞENOL
KONYA 7 GÖKHAN TOZOĞLU
KONYA 8 OSMAN FEDAİ
KONYA 9 MUSTAFA RIDVAN PEKER
KONYA 10 NAZMİ SIRIT
KONYA 11 RANA ERARSLAN
KONYA 12 MEHMET ALİ ÖNAL
KONYA 13 NAZAN KAYA
KONYA 14 HULUSİ KOÇAK
KONYA 15 FARUK ÇÖKLÜ

KÜTAHYA 1 NİHAT KULA
KÜTAHYA 2 İBRAHİM EMRE KARAA
KÜTAHYA 3 HÜSEYİN ÇAKIR
KÜTAHYA 4 MEHMET EMİN BAŞ
KÜTAHYA 5 AYNUR SEZER

MALATYA 1 ALİ BİLİCİ
MALATYA 2 HACI MEHMET TURFANDA
MALATYA 3 ŞULE GÜRSOY
MALATYA 4 SAHRA KARAHAN ERGUVAN
MALATYA 5 MUHAMMET AFŞİN ARIKAN
MALATYA 6 ÖZGÜR BOZKURT

MANİSA 1 TAMER AKKAL
MANİSA 2 GÖKHAN KARAÇOBAN
MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ
MANİSA 4 ASLI ÖZ
MANİSA 5 ŞAHAP YARALI
MANİSA 6 KADİR CENK ÖZATICI
MANİSA 7 SERKAN SERDAR ADIGÜZEL
MANİSA 8 ÖMER GERİTER
MANİSA 9 SELCEN ŞEKERCİOĞLU
MANİSA 10 AHMET KAĞAN AVCI

KAHRAMANMARAŞ 1 FARUK ATLI
KAHRAMANMARAŞ 2 MUSTAFA BASTIRMACI
KAHRAMANMARAŞ 3 BÜLENT MEŞE
KAHRAMANMARAŞ 4 AYŞE KIRAÇ
KAHRAMANMARAŞ 5 SADİ GÜNEN
KAHRAMANMARAŞ 6 MÜJGAN ÖZDARENDELİ
KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET ÇABUKEL
KAHRAMANMARAŞ 8 İRFAN MERT YIKAN

MARDİN 1 HAKAN ERDEM
MARDİN 2 ATLAFUN AYDOĞDU
MARDİN 3 AZİZ RODAN SAROHAN
MARDİN 4 TUNA IŞIKHAN
MARDİN 5 BURHAN İLHAN
MARDİN 6 UĞURHAN ARAS

MUĞLA 1 METİN ERGÜN
MUĞLA 2 ERTAN KÜÇÜKAY
MUĞLA 3 KORAY HAYVACI
MUĞLA 4 PEYAMİ CİNAZ
MUĞLA 5 NESRİN AŞTI
MUĞLA 6 CAHİT KARAÖZ
MUĞLA 7 İZEL KUŞKUN

MUŞ 1 ERKAN KEMALOĞLU
MUŞ 2 ZİHNİ SAYAN
MUŞ 3 BAHRİYE KILIÇ
MUŞ 4 ERKAN ÇELİKOĞLU

NEVŞEHİR 1 MUSA ERTAŞ
NEVŞEHİR 2 FATİH MEHMET ŞAHİN
NEVŞEHİR 3 HÜSEYİN SEVİNDİK

NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM
NİĞDE 2 NAİM OSMAN EREM
NİĞDE 3 DÖNDÜ GÖKMEN

ORDU 1 YENER YILDIRIM
ORDU 2 GÜNAY KARAAĞAÇ
ORDU 3 FERHAT ÇAKIROĞLU
ORDU 4 MUKADDER KORKMAZ
ORDU 5 ŞAHİN YILMAZ
ORDU 6 BARIŞ CANDAN

RİZE 1 HIZIR KESKİN
RİZE 2 KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU
RİZE 3 AYŞEGÜL ÖZYANIK

SAKARYA 1 ÜMİT DİKBAYIR
SAKARYA 2 AYDOĞAN ARSLAN
SAKARYA 3 MEHMET KIR
SAKARYA 4 NURGÜL ÇAKAR
SAKARYA 5 İLKER ÖZBUDAK
SAKARYA 6 ZEYNEP ULUSİNAN
SAKARYA 7 ASENA ASLAN BURAK

SAMSUN 1 BEDRİ YAŞAR
SAMSUN 2 İBRAHİM ÖZYER
SAMSUN 3 HÜSEYİN ACAR
SAMSUN 4 BİRSEN ÖZTÜRK
SAMSUN 5 AKIN ÜNER
SAMSUN 6 ÖNDER FATİH ŞENOL
SAMSUN 7 HAKAN KİPER
SAMSUN 8 AYŞE AYAN
SAMSUN 9 FURKAN ÖZDEMİR

SİİRT 1 EMİN TEZ
SİİRT 2 
SİİRT 3 

SİNOP 1 CEYHAN DEMİR
SİNOP 2 SEZGİN ŞİMŞEK

SİVAS 1 ÜNAL POLAT
SİVAS 2 ÜNAL YILMAZ
SİVAS 3 ÇAĞLAYAN DİKMEN
SİVAS 4 BETÜL KILIÇKAYA
SİVAS 5 HÜSEYİN GÜLHAN

TEKİRDAĞ 1 ENEZ KAPLAN
TEKİRDAĞ 2 MUHTAR MAHRANLI
TEKİRDAĞ 3 HAZIM TAMER DODURKA
TEKİRDAĞ 4 BELMA KUVANCI
TEKİRDAĞ 5 OĞUZHAN AYDIN
TEKİRDAĞ 6 TUNCAY KIRMIZIGÜL
TEKİRDAĞ 7 NURCAN BALCI EROL

TOKAT 1 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT
TOKAT 2 FATİH DEMİRKOL
TOKAT 3 İRFAN ALPAT
TOKAT 4 ŞULE ORUÇ
TOKAT 5 ALİ TURAN TOKGÖZ

TRABZON 1 HÜSEYİN ÖRS
TRABZON 2 HÜSEYİN KOLOĞLU
TRABZON 3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN
TRABZON 4 TUNA TAŞKIN
TRABZON 5 MURAT KELEŞ
TRABZON 6 NEŞE AY

TUNCELİ 1 DÜZGÜN DEMİR
TUNCELİ 2 ALMILA MARAŞ

ŞANLIURFA 1 ZUHAL ÇİFTKAYA
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL
ŞANLIURFA 3 MEHMET ÇADIRCI
ŞANLIURFA 4 İMAM BADILLI
ŞANLIURFA 5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI
ŞANLIURFA 6 ABDULLAH TÜYSÜZ
ŞANLIURFA 7 MEHMET GANİM BAŞAR
ŞANLIURFA 8 VEYSEL DEMİR
ŞANLIURFA 9 MEMDUH DOĞRU
ŞANLIURFA 10 OSMAN ESAD BUCAK
ŞANLIURFA 11 MURAT KAÇAK
ŞANLIURFA 12 İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ
ŞANLIURFA 13 FUAT AKSOY
ŞANLIURFA 14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR

UŞAK 1 NEŞE YILMAZ
UŞAK 2 ALİ KURT
UŞAK 3 ÖZDEMİR KOÇYİĞİT

VAN 1 SELİM ÖZGÖKÇE
VAN 2 FUAT GÖÇER
VAN 3 TÜLAY ÇİVİ
VAN 4 BAYRAM TARIK ÖZELER
VAN 5 TANER BABACANOĞLU
VAN 6 M.SALİH ALBAYRAK
VAN 7 FUAT BAKAN
VAN 8 ALPASLAN DENİZ

YOZGAT 1 SEYİT YÜCEL
YOZGAT 2 DERVİŞ VURAL
YOZGAT 3 GÖKHAN GENÇASLAN
YOZGAT 4 AKIN UYAR

ZONGULDAK 1 AYDIN TÜMEN
ZONGULDAK 2 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU
ZONGULDAK 3 FEHİME ÇAKIR
ZONGULDAK 4 HAVA ÇİÇEK
ZONGULDAK 5 MUSTAFA ADİL ÖZKAN

AKSARAY 1 AYHAN EREL
AKSARAY 2 NURİ KOÇAŞ
AKSARAY 3 RAHİM AYDIN
AKSARAY 4 FATMA PINAR İZGÜ

BAYBURT 1 SÜLEYMAN BURÇ

KARAMAN 1 İSMET İLMİ HATİPOĞLU
KARAMAN 2 ATİLLA ZORLU
KARAMAN 3 MERVE UÇAR

KIRIKKALE 1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK
KIRIKKALE 2 MUSTAFA AKYÜREK
KIRIKKALE 3 ŞEVKET ÖZSOY

BATMAN 1 KISMET ÇELİK
BATMAN 2 HASAN ÖLÜK
BATMAN 3 TANSU GÖRKEM
BATMAN 4 BEYHAN ÖZGENER
BATMAN 5 

ŞIRNAK 1 HASAN TATAR
ŞIRNAK 2 ABDULLAH GÜLÇE
ŞIRNAK 3 HACI ÖZER
ŞIRNAK 4 AHMET NURÇOK
BARTIN 1 HAMİT ERHAN ALDATMAZ
BARTIN 2 FATMA SİNEM ÖZÜOKLU

ARDAHAN 1 LEVENT PEHLİVAN
ARDAHAN 2 ÇELİK DEMİR

IĞDIR 1 GÜNDÜZ GÜNEŞ
IĞDIR 2 İBRAHİM AKKUŞ

YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL
YALOVA 2 ELİF AKYOL TOSUN
YALOVA 3 NUR GEMALMAZ AYAZ

KARABÜK 1 DURSUN ALTIPARMAK
KARABÜK 2 HAKKI ÖZDEK
KARABÜK 3 TENZİLE ÇELİK

KİLİS 1 MUHAMMET BALCI
KİLİS 2 DİLEK AKKÖZ

OSMANİYE 1 MEHMET TEMEL
OSMANİYE 2 NİHAT ÇERÇİ
OSMANİYE 3 MUHAMMET KAYA
OSMANİYE 4 VAHİDE ÖNER

DÜZCE 1 ERCAN KATIRCIOĞLU
DÜZCE 2 YUNUS ÖZAY ER
DÜZCE 3 REYHAN ATASEVEN

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 24 Haziran’da aday göstereceği milletvikili listesini tamamladı. Son dakika haberlerine MHP 27. Dönem milletvekili aday listesini belirledi.

İŞTE İL İL MHP ADAY LİSTESİ:

ADANA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MUHARREM VARLI ÜNİVERSİTE SERBEST MESLEK
2 AYŞE SİBEL ERSOY ÜNİVERSİTE ECZACI
3 CAHİT ÖZTOK LİSE İŞADAMI
4 YUSUF BAŞ ÜNİVERSİTE EMEKLİ
5 MUSTAFA İZGİOĞLU LİSE İŞLETMECİ
6 ÇAĞRI ŞAHİN ÜNİVERSİTE MEMUR
7 FİRDEVS CİNGÖZLER LİSE İŞLETMECİ
8 YEŞİM AKKAŞ ÜNİVERSİTE ECZACI
9 ARZU BÜYÜKNACAR LİSE İŞKADINI
10 DİREN ÖZGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT
11 AZİZ SÖKMEN ÜNİVERSİTE MEMUR
12 MEHMET ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
13 NESLİHAN GÖK YÜKSEK LİSANS EKONOMİST
14 MUSTAFA EREN LİSE İŞADAMI
15 HASAN ÇALIŞ LİSE İŞADAMI
ADIYAMAN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 SELİM ÇAKIR ÜNİVERSİTE İNŞAATÇI
2 ÖZGÜN TOPRAK ÜNİVERSİTE ECZACI
3 ÖMER YILDIRIM LİSE EMEKLİ MEMUR
4 SAMİ GÜLER ÜNİVERSİTE MÜTEAHHİT
5 ALİCAN DOĞAN LİSE İŞADAMI
AFYON
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MEHMET TAYTAK ÜNİVERSİTE İŞADAMI
2 TURAN CİVELEK YÜKSEK LİSANS AKADEMİSYEN
3 MUHARREM GÜNAY ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
4 ERSAN ÖZGÜR DOKTORA BÜROKRAT
5 İSMAİL KARNIBÜYÜK ÜNİVERSİTE SERBEST
6 İBRAHİM AKSU ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
AĞRI
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 AYDIN ŞİMŞEK LİSE EMEKLİ
2 RAHMİ DURU ORTAOKUL ESNAF
3 SERVET AL ÜNİVERSİTE EMEKLİ MEMUR
4 REYHAN DOĞANCI ÜNİVERSİTE ESNAF
AMASYA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 KADİR KUTAY SAMSUN ÜNİVERSİTE ESNAF
2 MURAT SUŞEHİRLİ LİSE ELEKTRİK TEKNİSYENİ
3 ERGANİ CANBOLAT ÜNİVERSİTE ASTSUBAY
ANKARA (1)
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MEVLÜT KARAKAYA DOKTORA ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ZUHAL TOPÇU ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
3 EYÜP YILDIZ LİSE HALKLA İLİŞKİLER
4 DUYGU KURBAN GÖZÜOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
5 MEHMET DUYGULU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
6 LEVENT ÇAĞLANCI ÜNİVERSİTE AVUKAT
7 ŞENİZ SEZGİN YÜKSEK LİSANS HALKLA İLİŞKİLER
8 CEMAL ABDULSEMET DURMUŞ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
9 OĞUZ YILMAZ ÜNİVERSİTE ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
10 FATİH MORMENEKŞE YÜKSEK LİSANS UZMAN
11 NEVİN KORKMAZ ÜNİVERSİTE SİGORTACI
12 KENAN FİDAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
13 SELİM ŞAHİN ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
ANKARA (2)
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 SADİR DURMAZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST
2 NEVİN TAŞLIÇAY ÜNİVERSİTE ECZACI
3 ABDULLAH AĞAR ÜNİVERSİTE YAZAR-DANIŞMAN
4 TARKAN TOPER ÜNİVERSİTE AVUKAT
5 NAİM YANIK LİSE İŞÇİ
6 GÖKHAN AĞDEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT
7 SERDAR BİLGİLİ ÖN LİSANS YÖNETİCİ
8 AYDIN ERKOÇ LİSE İŞADAMI
9 VEDAT KÖSEOĞLU DOKTORA TIP DOKTORU
10 EROL ELİDEMİR LİSE İŞADAMI
11 MEHMET YURTOĞLU LİSE İŞ ADAMI
ANKARA (3)
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 YAŞAR YILDIRIM LİSE İŞADAMI
2 ERKAN HABERAL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
3 FATİH ÇETİNKAYA LİSE MÜTEAHHİT
4 ŞÜKRÜ ALNIAÇIK ÜNİVERSİTE GAZETECİ
5 ABDULLAH BAHADIR ALPEREN YÜKSEK LİSANS AVUKAT
6 DURDU MEHMET KÖŞ ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
7 HAKAN DOĞRU ÜNİVERSİTE AVUKAT
8 ALTUĞ BARIŞ DOĞAN YÜKSEK LİSANS MADEN MÜHENDİSİ
9 EMRE KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI
10 HÜSEYİN YILMAZ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
11 HAYDAR DURAN ORTAOKUL YÖNETİCİ
12 ŞABAN IŞIK LİSE EMEKLİ
ANTALYA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ABDURRAMAN BAŞKAN ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
2 AHMET SELİM YURDAKUL ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
3 TARKAN AKILLI ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 HÜSEYİN YILDIZ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
5 TUNCAY TEMUR YÜKSEK LİSANS ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
6 İLKNUR FİDAN KEPEZ LİSE TURİZM
7 MEHMET ALİ TUNA ÜNİVERSİTE İNŞAATÇI
8 YETER KESKİN ÖTELEŞ ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
9 ZİYA YILDIRIM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
10 ÖMER ÖZBEK ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
11 MUSTAFA KÜRŞAD SERT ÜNİVERSİTE AVUKAT
12 SUAT AKGÜL DOKTORA EMEKLİ SUBAY
13 TÜMER EMEKSİZ LİSE EMEKLİ
14 ŞÜKRAN AKÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT
15 KÜRŞAD TATAR ÜNİVERSİTE KORUMA - GÜVENLİK MÜDÜRÜ
16 MUSTAFA HAKAN TOPCU LİSE İŞADAMI
ARTVİN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 OKAN AKTAŞ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
2 İSMİHAN ÖZCİHAN İLKOKUL ESNAF
AYDIN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 DENİZ DEPBOYLU ÜNİVERSİTE PSİKOLOJİK DANIŞMAN
2 GÜNTEKİN ŞİMŞEK DOKTORA ÖĞRETİM ÜYESİ
3 MUSTAFA PEKER ÜNİVERSİTE MÜTEAHHİT
4 YUSUF KEREMİT ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
5 FAİK AKKUŞ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ
6 HATİCE ÖZCAN LİSE EMEKLİ MEMUR
7 SÜLEYMAN SİNAN BAKIRCI ÜNİVERSİTE İŞADAMI
8 SEYFETTİN TOSUN YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
BALIKESİR
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MEHMET KABAN ÜNİVERSİTE SAĞLIK MEMURU
2 FEVZİ ERKUT ASLANOĞLU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
3 SABİRE ZÜMRÜT TEMİZER ÜNİVERSİTE MEMUR
4 FATMA SAVRAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN / SANATÇI
5 HADİ SELİMOĞLU ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
6 BEYTULLAH DUYAR ÖN LİSANS ESNAF
7 MEHTAP AKGÜL ÜNİVERSİTE SAĞLIK MEMURU
8 KAMİL ÜRER ÜNİVERSİTE PLANLAMA UZMANI
9 SÜLEYMAN PEHLİVAN ÜNİVERSİTE GAZETECİ
BİLECİK
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 İBRAHİM SERTAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MADEN MÜHENDİSİ
2 HASAN YILDIRIM LİSE ESNAF
BİNGÖL
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 EMRE SOLMAZ ÖN LİSANS MEMUR
2 MURAT KÜÇÜK LİSE İŞÇİ
3 BURHAN BİNGÖL ORTAOKUL SERBEST
BİTLİS
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 DAVUT DAY LİSE EMEKLİ MEMUR
2 CENGİZ KOÇAK LİSE EMEKLİ
3 DURSUN DUYAN ÜNİVERSİTE ORTAOKUL
BOLU
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ADEM EVCİL YÜKSEK LİSANS SERBEST
2 FERHAT BAĞCI ORTAOKUL SERBEST
3 SEMA KIŞLAK LİSE İŞLETMECİ
BURDUR
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HİKMET ÖKTE ÜNİVERSİTE MUHASEBECİ
2 HÜSEYİN ÜNLÜ LİSE İŞLETMECİ
3 MURAT ARIK YÜKSEK LİSANS BÜROKRAT
BURSA (1)
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 İSMET BÜYÜKATAMAN YÜKSEK LİSANS EĞİTİMCİ
2 KADİR ÇİTİL ÜNİVERSİTE İŞADAMI
3 ENVER YILMAZ ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
4 MEHMET ALİ ADAK YÜKSEK LİSANS TEKNİK ÖĞRETMEN
5 ALİ OSMAN MEMİŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
6 YASEMİN MERİÇ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
7 KORKUT AKTAŞ LİSE MÜTEAHHİT
8 NECATİ ÇELİK ÜNİVERSİTE ULAŞTIRMACI
9 ŞENAY USLU DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
10 AHMET BALSÜZEN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
BURSA (2)
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MUSTAFA HİDAYET VAHAPOĞLU DOKTORA SUBAY
2 TEVFİK TOPÇU LİSE İŞADAMI
3 FEVZİ ZIRHLIOĞLU ÜNİVERSİTE MATBAACI
4 EROL SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ ÖĞRETMEN
5 HAYATİ BEDİR LİSE EMLAKÇI
6 TİMUR ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞADAMI
7 EDİBE BİLGE ARICIOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
8 MUHAMMET LÜTFİ TAŞÇI ÜNİVERSİTE DİN ADAMI
9 ÜMİT KAPLAN ORTAOKUL EMEKLİ
10 CELAL ÇEKİL ORTAOKUL EMEKLİ
ÇANAKKALE
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 EVREN YALÇIN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
2 NECİP FAZIL BAYRAM ÜNİVERSİTE AVUKAT
3 ALİYE ERTOPÇU LİSE İŞ KADINI
4 ARDA BOZKURT ÜNİVERSİTE AVUKAT
ÇANKIRI
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 KADİR ŞEKERCİ LİSE İŞADAMI
2 PELİN YILIK YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ
ÇORUM
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MEHMET AKİF ARAS ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
2 ALPARSLAN KARAPIÇAK LİSE İŞADAMI
3 MEHMET KARACA ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
4 ALPER BÜKER LİSE KORUMA VE GÜVENLİK AMİRİ
DENİZLİ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 EMİN HALUK AYHAN YÜKSEK LİSANS İKTİSATÇI
2 MEHMET UZ LİSE SERBEST MESLEK
3 FERUDUN ÜNAL İLKOKUL İŞADAMI
4 GÜLAY ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
5 MEHMET ALTINTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
6 FERUDUN GİRESUN ÜNİVERSİTE MÜFETTİŞ
7 EMRAH KOZAK YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ
8 ŞULE OCAKLIOĞLU LİSE ÖĞRENCİ
DİYARBAKIR
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 AHMET DEMİR ÜNİVERSİTE EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 RABİA GÖRMEZ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
3 YILMAZ KAYAALP ORTAOKUL ESNAF
4 MENEKŞE AKTAŞ LİSE EV HANIMI
5 ŞEYHMUS BİLİCİ İLKOKUL ESNAF
6 FEVZİ YİĞİTKAN LİSE İŞADAMI
7 MEHMET CENGİZ ARSLAN LİSE ESNAF
8 İBRAHİM AYTULUN İLKOKUL ESNAF
9 MEHMET TEKBARAN LİSE ESNAF
10 METİN DOĞUKAN YÜKSEK LİSANS DENETMEN
11 ŞAFİİ KOYUN İLKOKUL TÜCCAR
12 MEHMET TEYAR KARAKOÇ ORTAOKUL SERBEST MESLEK
EDİRNE
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HAKAN ÖZKAN LİSE ESNAF
2 ERKAN GEGE ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
3 ASEF ULUTÜRK YÜKSEK LİSANS TIP DOKTORU
4 TANER ALBAYRAK LİSE İŞADAMI
ELAZIĞ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 OĞUZHAN DEMİR ÜNİVERSİTE ESNAF
2 MUSTAFA FAHİR ŞAŞMAZ ÜNİVERSİTE KAMU İDARE MEMURU
3 ORHAN ÖZBEY DOKTORA AKADEMİSYEN
4 MESUT AKSAN YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
5 SAMİ SELEN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
ERZİNCAN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 BEKİR AKSUN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
2 MUTLU ÖZDEMİR LİSE İŞADAMI
ERZURUM
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 KAMİL AYDIN YÜKSEK LİSANS AKADEMİSYEN
2 ŞİMŞEK AKPINAR ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
3 AHMET GÖKHAN YAZICI DOKTORA AKADEMİSYEN
4 ADEM YURDİGÜL ÜNİVERSİTE İÇ MİMAR
5 SERHAT KILIÇ ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
6 İZZETTİN GENÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ESKİŞEHİR
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 METİN NURULLAH SAZAK ÜNİVERSİTE İŞADAMI
2 KADİR BIYIK ÜNİVERSİTE İŞADAMI
3 KAYIHAN ÇAĞLAR YÜKSEK LİSANS TIP DOKTORU
4 KEZBAN AKKAYA ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
5 AHMET MUHAMMED HIZLAN LİSE İŞADAMI
6 AYBERK KIRÇIN ÜNİVERSİTE SERBEST MESLEK
7 CÜNEYT AYDEMİR ÜNİVERSİTE İŞADAMI
GAZİANTEP
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ALİ MUHİTTİN TAŞDOĞAN ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
2 SERMET ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT
3 MEHMET EJDER DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT
4 HÜSEYİN KURT LİSE İŞADAMI
5 SERDAR ÇELİK LİSE MEMUR
6 MUSTAFA BOZGEYİK LİSE YÖNETİCİ
7 MERAL ÖZDEMİR ORTAOKUL EV HANIMI
8 MESUT FETTAHLIOĞLU LİSE İŞADAMI
9 BERAT GEYİK ÜNİVERSİTE MAKİNA MÜHENDİSİ
10 AYŞEGÜL DEMET KÖROĞLU LİSE EBE
11 SAYİT ÇAPAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ ÖĞRETMEN
12 DAVUT KARABACAK ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
13 HALİL BEYAZAY LİSE İŞADAMI
14 SERDAR ÖNEL LİSE İŞADAMI
GİRESUN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MÜJDAT ÖZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
2 YUSUF ŞÜKÜR LİSE İŞADAMI
3 SONER ALTUN ÜNİVERSİTE ESNAF
4 EBRU TURAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
GÜMÜŞHANE
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MUSA KÜÇÜK LİSE İNŞAATÇI
2 AKIN ÜSTÜN ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
HAKKARİ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 FATİH ÖZBEK LİSE SERBEST MESLEK
2 ŞAHMİR ŞEN LİSE ANTRENÖR
3 NACİ SEVİNÇ ORTAOKUL İŞÇİ
HATAY
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 LÜTFİ KAŞIKÇI YÜKSEK LİSANS İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 İBRAHİM GÜL ÜNİVERSİTE TEKNİK RESSAM
3 MEHMET ÇAĞRI ÇETİN DOKTORA ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ADNAN AKDAŞ LİSE MÜTEAHHİT
5 ORHAN NAMIK MURSALOĞLU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ DANIŞMAN
6 AYŞE DİLEK DEMİRDÖVEN LİSE EV HANIMI
7 BEKİR AKKAR ÜNİVERSİTE İŞADAMI
8 RECEP TUNCAY ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
9 İLHAMİ BOŞÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT
10 HÜSEYİN ÜÇLER ORTAOKUL ESNAF
11 UYGAR POLAT YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
ISPARTA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HASAN BASRİ SÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ
2 ZÜBEYDE TURHAN LİSE ESNAF
3 ÖZGÜR İSMAİLOĞLU DOKTORA TIP DOKTORU
4 ALİ ÖZKAN LİSE ÖĞRENCİ
MERSİN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 OLCAY KILAVUZ YÜKSEK LİSANS EĞİTİMCİ
2 BAKİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE HARİTA MÜHENDİSİ
3 BEKİR ÖZSU LİSE TAŞIMACILIK
4 UĞUR KILINÇ DOKTORA BAŞBAKANLIK UZMANI
5 OĞUZHAN GÜNGÖR ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
6 MEHMET ALİ GÖKMEN YÜKSEK LİSANS VETERİNER HEKİM
7 KÜRŞAT TÜRKER ERCAN YÜKSEK LİSANS AVUKAT
8 HAYAL FUNDA ÖNDER ÜNİVERSİTE EMNİYET MENSUBU
9 DİLEK USLU VAR ÜNİVERSİTE İŞKADINI
10 MUSTAFA YALÇIN ÜNİVERSİTE ORMAN MÜHENDİSİ
11 MEHMET BÜYÜKTATLI YÜKSEK LİSANS ARAŞTIRMACI
12 YUNUS KIZIL YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
13 HASAN TARKAN GÜNDOĞMUŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL1
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 EDİP SEMİH YALÇIN YÜKSEK LİSANS AKADEMİSYEN
2 İZZET ULVİ YÖNTER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ MÜFETTİŞ
3 MEHMET BÜLENT KARATAŞ LİSE İŞADAMI
4 NEVZAT ÜNLÜTÜRK ORTAOKUL İŞADAMI
5 GÜLBEYHAN SAYLAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
6 HATİCE AKKAYA ÜNİVERSİTE AVUKAT
7 AHMET TURAN HOCAOĞLU DOKTORA ELEKTRİK MÜHENDİSİ
8 MEHMET FATİH ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS AVUKAT
9 ABDULAZİZ AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI
10 ZEKİ YUSUFOĞLU ORTAOKUL İŞADAMI
11 MÜCAHİT GÜNGÖR YÜKSEK LİSANS MEMUR
12 KAMİL AYIRIM ÜNİVERSİTE ECZACI
13 MURAT ŞAHİN ORTAOKUL DİŞ TEKNİSYENİ
14 CİHAN TUFAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
15 MUSTAFA AKGÜN LİSE İŞADAMI
16 ÖMER FARUK GÜNGÖR YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
17 YUNUS EMRE DURMUŞ LİSE MÜTEAHHİT
18 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE MÜTEAHHİT
19 FATİH KAYA LİSE YÖNETİCİ
20 ŞÜKRÜ ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
21 HAKAN ARIKAYA ÜNİVERSİTE İÇ MİMAR
22 İSMAİL BÜYÜKKAYIKÇI ORTAOKUL ESNAF
23 SALİH BALAK ÜNİVERSİTE BANKACI
24 HAKAN YILMAZ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
25 KADİR CAN KARATAŞ YÜKSEK LİSANS AVUKAT
26 HAKAN YALÇIN ÜNİVERSİTE AVUKAT
27 FATİH DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
28 TARIK TOPÇUOĞLU ÜNİVERSİTE ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
29 YILMAZ TİRYAKİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
30 ŞAHİN GÜRZ ÜNİVERSİTE MİMAR
31 CEM ÖZKAVCI LİSE İŞ ADAMI
32 YUSUF ÇİFTÇİ ÜNİVERSİTE TURZİM-OTELCİLİK
33 HASAN DEMİR İLKOKUL EMEKLİ
34 NURETTİN TURAN ORTAOKUL MÜTEAHHİT
35 CÜNEYT ILGİN LİSE MÜTEAHHİT
İSTANBUL2
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 CELAL ADAN ÜNİVERSİTE ORMAN YÜKSEK MÜH. / İŞ ADAMI
2 CEMAL ÇETİN ÜNİVERSİTE JEOLOJİ MÜHENDİSİ
3 NUR TUĞBA AKTAY ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
4 MURAT KOTRA ORTAOKUL İŞADAMI
5 NİYAZİ PAKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT
6 SELAMİ ŞİŞMAN LİSE İNŞAATÇI
7 FÜSUN KAYAN ARDAMAR YÜKSEK LİSANS TURİZM/OTELCİLİK
8 MURAT ŞEKERLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
9 AHSEN MELİKE FIÇICI LİSE İŞLETMECİ
10 EDA YILMAZ LİSE ÇOCUK GELİŞİM VE EĞİTİM
11 ZEKİ SEVEROĞLU DOKTORA ORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ
12 GÜLLÜ YENER ORTAOKUL SERBEST
13 AYDIN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI
14 SERKAN CİHAN LİSE YÖNETİCİ
15 BAHATTİN AYKUT İLKOKUL ESNAF
16 FİKRET YILDIRIM DOKTORA AVUKAT
17 MEHMET FURKAN CEBECİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
18 HEDİYE ŞEN ÜNİVERSİTE HALKLA İLİŞKİLER
19 UFUK TANDOĞAN İLKOKUL ESNAF
20 HİLAL EDA BÜLBÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT
21 FİLİZ GEGİN ÖN LİSANS ÖĞRENCİ
22 MURAT ALP LİSE İŞ ADAMI
23 FİKRET ÖZKAN DOKTORA AVUKAT
24 TANER KIRHAN YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
25 UĞUR ARAS LİSE İŞLETMECİ
26 ERENCAN ŞAHGÜNAY ÜNİVERSİTE YATIRIM DANIŞMANI
27 HASAN SAKA ORTAOKUL İNŞAAT DEKORASYON
28 BEDİRHAN ALİ GÖLCÜK ÜNİVERSİTE DEKORATÖR - DESİNATÖR
İSTANBUL3
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 FETİ YILDIZ    
2 İSMAİL FARUK AKSU    
3 ARZU ERDEM    
4 AHMET YİĞİT YILDIRIM    
5 ERDEM KARAKOÇ    
6 VOLKAN YILMAZ    
7 DAVUT HASKIRIŞ    
8 MUSTAFA ERTEKİN    
9 FAZLI YURDABAK    
10 GÖKHAN TÜRKEŞ ÖNGEL    
11 YAVUZHAN ALTUN    
12 BEKİR SITKI KARAUSTA    
13 BAHATTİN ŞENGÜL    
14 ARİFE PEKER    
15 ALİ DOĞAN    
16 TAYYAR ŞAFAK    
17 SİBEL KAZAR    
18 ALPER KÜNKÜL    
19 RIZA PEKER    
20 EKREM SARISOY    
21 ERGÜN SİLLER    
22 AYDIN İNCE    
23 MEHMET GÜRBÜZ    
24 YUNUS TÜRK    
25 OSMAN AKBAŞ    
26 TANER KIRHAN    
27 MEHMET BÜYÜKCANGA    
28 METİN YAZAR    
29 HİMMET TATAR    
30 ALİ EKBER YEŞİL    
31 UYGAR ORAL ÖZTÜRK    
32 AYHAN ATMACA    
33 ADİL CEYLAN    
34 TAHİR PALA    
35 AHMET CAN ERBAŞ LİSE ÖĞRENCİ
İZMİR1
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HASAN KALYONCU DOKTORA AKADEMİSYEN
2 SELAHATTİN ŞAHİN LİSE İŞADAMI
3 CİHAN ASLAN DOKTORA TIP DOKTORU
4 BİLGEHAN AĞBABA YÜKSEK LİSANS MADEN MÜHENDİSİ
5 SALİM ARDUÇLU ÜNİVERSİTE İŞADAMI
6 HASAN ZEREK ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
7 AHMET ÇOŞAR LİSE İŞADAMI
8 SALİHA GÜLCE GÖKÇE LİSE ÖĞRENCİ
9 EROL EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜTEAHHİT
10 GÜNAY KAMBAK LİSE MUHASEBECİ
11 FULYA GÜZELOCAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
12 GÖKHAN ÇELİK LİSE GAZETECİ
13 RECEP ALİ COŞKUN    
14 SÜLEYMAN SARI    
İZMİR2
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 TAMER OSMANAĞAOĞLU    
2 ABDULKADİR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS KAMU İDARE MEMURU
3 YALÇIN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
4 MURAT KOÇ LİSE NAKLİYECİ
5 EBUBEKİR SIDDIK KORKMAZ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
6 RECEP AKAN YÜKSEK LİSANS AKADEMİSYEN
7 CEYHUN KINLI ÜNİVERSİTE ULAŞTIRMA
8 BARIŞ ATİLLA YÜKSEK LİSANS MEMUR
9 CUMHUR BULUT ÖN LİSANS NAKLİYECİ
10 TAŞKIN IŞIK LİSE TURİZMCİ
11 MUSTAFA ÇİNTAŞ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
12 RECEP ONUR UZUN DOKTORA AKADEMİSYEN
13 FATİH YAĞMUR ÜNİVERSİTE MİMAR
14 FATİH ARSLAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
KARS
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 KADİR ŞEYDA    
2 FATİH ÇİNAN    
3 KEREM ÇAVLI    
KASTAMONU
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HACI İBRAHİM MAŞALACI YÜKSEK LİSANS VETERİNER HEKİM
2 TARIK ZİYA ÇAĞILCI ÜNİVERSİTE HARİTA MÜHENDİSİ
3 MUHARREM AVCI DOKTORA AKADEMİSYEN
KAYSERİ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 İSMAİL ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS MAKİNA YÜKSEK MÜHENDİSİ
2 MUSTAFA BAKİ ERSOY ÜNİVERSİTE İŞADAMI
3 SERAP ŞULE KALIN ÜNİVERSİTE TERCÜMAN
4 MAZHAR GÜNDOĞ ÜNİVERSİTE MAKİNA MÜHENDİSİ
5 MEHMET ÖZMEN ÜNİVERSİTE TURİZM / OTELCİLİK
6 MEHMET GÖÇMEN LİSE MALİ MÜŞAVİR
7 RİFAT AÇIKGÖZ LİSE GAZETECİ
8 İSA FERAH ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
9 EMİNE AFŞAR ÜNİVERSİTE TIBBİ TEKNOLOG
10 VELİ OĞUZHAN ÖZTÜRK LİSE ÖĞRENCİ
KIRKLARELİ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 SEMİH MERİÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
2      
3      
KIRŞEHİR
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 OĞUZ SULUSARAY YÜKSEK LİSANS KAMU İDARE MEMURU
2 ALİ AYDIN AKPINAR ÜNİVERSİTE AVUKAT
KOCAELİ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 SAFFET SANCAKLI LİSE İŞADAMI
2 HİLAL ELMAS ÜNİVERSİTE AVUKAT
3 ALPEREN ŞAKACI LİSE İNŞAATCI
4 ERTAN YILMAZ YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
5 İBRAHİM İNANÇ ÇAKIROĞLU ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
6 SERKAN KURAL YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
7 GAMZE CAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ
8 VEDAT AKBULUT LİSE ANTRENÖR
9 KÜBRA GÜNDOĞDU ÜNİVERSİTE MİMAR
10 TOLGA ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
11 DURSUN FURUNCİ ÜNİVERSİTE İNŞAATÇI
12 GÜRBÜZ ASLAN ÖN LİSANS MALİ MÜŞAVİR
13 ZEYNEP ADAK    
KONYA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MUSTAFA KALAYCI    
2 ESİN KARA    
3 CELİL ÇALIŞ    
4 AHMET FATİH ÇALIŞ    
5 SEFA LÖK    
6 YUNUS EMRE TEKİNSOY    
7 YUNUS ÖĞÜTÇÜ    
8 FARUK SONKAYA    
9 ÖZLEM SARIOĞLU    
10 SEDAT GÖNCÜ    
11 MUSTAFA AYGÜN    
12 SALİH AKÇA    
13 TÜRKER AYDOĞDU    
14 AYTEKİN MART    
15 BİLAL YİĞİT    
KÜTAHYA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 AHMET ERBAŞ ÜNİVERSİTE MEMUR
2 EROL ALPERTÜRK LİSE KUYUMCU
3 RIZA KENAN UZMAN ÖN LİSANS GAYRİMENKUL DANIŞMANI
4 SELAHATTİN USLU ÜNİVERSİTE MADEN MÜHENDİSİ
5 SEDAT KABAAĞAÇ LİSE İŞADAMI
MALATYA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MEHMET CELAL FENDOĞLU LİSE TURİZM VE OTELCİLİK
2 ÖMER EKİCİ LİSE İŞ ADAMI
3 BURHAN COŞKUN DOKTORA AKADEMİSYEN
4 ADİL ZEREYLİ ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
5 AYSEL YÜZER ÜNİVERSİTE EMEKLİ
6 BEKİR ENES ÇAPAROĞLU LİSE ÖĞRENCİ
MANİSA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ERKAN AKÇAY    
2 NURULLAH SAVAŞ    
3 MESUT BAYRAM LAÇALAR    
4 HÜSEYİN ŞAHİN ERTURAN    
5 MUSA AKÇAY    
6 SEVAL BAŞKESEN    
7 MUSTAFA KARAKAŞ    
8 ŞİNASİ ŞAVRAN    
9 NADİR SARI    
10 CELALETTİN ÇABUK    
KAHRAMANMARAŞ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 SEFER AYCAN DOKTORA TIP DOKTORU, ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ZUHAL KARAKOÇ DORA YÜKSEK LİSANS MÜFETTİŞ
3 FATİH MEHMET CEYHAN DOKTORA İŞADAMI
4 SERMET YILDIZ ORTAOKUL ÇİFTÇİ
5 ÖMER ÖZKAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
6 ZAFER ÖNER ÜNİVERSİTE AVUKAT
7 NUSRET GÜLOĞLU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
8 MUSTAFA PEHLİVAN ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
MARDİN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MEHMET VEYSİ OĞUZ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
2 MEHMET HAŞİM ORUÇ ÜNİVERSİTE POLİS MEMURU
3 AHMET KAHRAMAN LİSE SERBEST
4 AVVAT AY ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
5 FERHAN BOZKUŞ LİSE TİCARET
6 MEHMET VEYSİ BULUT LİSE MÜTEAHHİT
MUĞLA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MEHMET ERDOĞAN LİSANS MÜLKİ İDARE AMİRİ
2 HACI ÇELİK ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
3 SALİH SOYKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
4 HÜSEYİN KAAN KÜRŞAT GÖNÜL ÜNİVERSİTE YASAMA DANIŞMAN
5 ERTUĞRUL AVCI ÜNİVERSİTE MADENCİ
6 SERKAN ŞAFAK LİSE İŞADAMI
7 TEMEL IRMAK ORTAOKUL GAZETECİ
MUŞ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 RAHMİ YENİBAHAR LİSE EMEKLİ MEMUR
2 TARKAN DEDE LİSE İŞADAMI
3 ŞEHMUS ÇEKİL ÜNİVERSİTE MEMUR
4 ADNAN KOYUNCU LİSE ELEKTRİK TEKNİSYENİ
NEVŞEHİR
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MEHMET VAROL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
2 SAİT YÜKSEL ÜNİVERSİTE İŞADAMI
3 FAZLI KOÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
NİĞDE
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ALAATTİN SONAT YÜKSEK LİSANS SERBEST MESLEK
2 İBRAHİM ULUÇAY ÜNİVERSİTE MAKİNA VE MOTOR TEKNİKERİ
3 MURAT FAHRİ ERTUL ÜNİVERSİTE AVUKAT
ORDU
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 CEMAL ENGİNYURT ÜNİVERSİTE EMEKLİ
2 FAZLI YÜKSEL ÜNİVERSİTE EMEKLİ ÖĞRETMEN
3 HURŞİT SERHAT ŞAHİN ORTAOKUL İŞADAMI
4 SELÇUK YÜCESAN ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
5 SEMANUR AKBOLAT ÜNİVERSİTE SİGORTACI
6 SEVİNÇ AKSOY İLOKUL EV HANIMI
RİZE
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 SERKAN BİRBEN ÜNİVERSİTE ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
2 SEMRA AKSU ÜNİVERSİTE AVUKAT
3 MEHMET CAN TÜFEKÇİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
SAKARYA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MUHAMMED LEVENT BÜLBÜL YÜKSEK LİSANS AVUKAT
2 MEHMET EMİN KABA ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
3 HASAN BALABAN ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
4 ALİ DOĞAN LİSE İŞADAMI
5 TOLGAHAN ÖKSÜZ YÜKSEK LİSANS AVUKAT
6 ŞERAFETTİN KAYA ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
7 MELİHŞAH BUDAK ÜNİVERSİTE SİGORTACI
SAMSUN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ERHAN USTA    
2 ABDURRAHMAN ÇAMAŞ    
3 MURAT CAMADAN    
4 ERDEM OKAN    
5 CEMALETTİN KOLA    
6 YÜKSEL ÜNAL    
7 MİNE AKTAŞ    
8 YAKUP AKIN    
9 HAMİ KORKMAZLI    
SİİRT
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 FARAÇ ÇELEBİ İLKOKUL İŞADAMI
2 ZEYDİN ÖZCAN ORTAOKUL ESNAF
3 SEYDAN DANIŞ ÜNİVERSİTE SERBEST MESLEK
SİNOP
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ALİ ÇAKIR    
2 HASAN PARLAK    
SİVAS
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 AHMET ÖZYÜREK LİSE İŞADAMI
2 VOLKAN UYGUNUÇARLAR ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU
3 FERHAT DOĞAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
4 KENAN ÇARBOĞA YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
5 İLKER İPEK YÜKSEK LİSANS AVUKAT
TEKİRDAĞ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 KORAY ÖNSEL ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 ÇIĞIR DOĞU ZORLU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
3 MUSTAFA YILDIRIM ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
4 RECEP ÇALIŞKAN YÜKSEK LİSANS TIP DOKTORU
5 MUHAMMER VAROL LİSE MÜTEAHHİT
6 ZEHRA ÇALIŞKAN LİSE MUHASEBECİ
7 OKTAY ÜSTÜN    
TOKAT
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 YÜCEL BULUT    
2 CAHİT AÇIKLI    
3 MUSTAFA ERSAGUN DALAN    
4 SERHAT BİLGİN    
5 FİLİZ YILMAZER    
TRABZON
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 NİHAT BİRİNCİ ORTAOKUL İŞADAMI
2 İBRAHİM ÇAKIR ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
3 MURAT AKSOY YÜKSEK LİSANS JEOLOJİ MÜHENDİSİ
4 EMİRHAN SEÇKİN YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
5 İSMAİL HAKKI KALYONCU DOKTORA ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6 EMBİYA CEVAHİR ÜNİVERSİTE MUHASEBECİ
TUNCELİ
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MUSTAFA KEMAL DUYGULU DOKTORA TIP DOKTORU
2 HAYDAR ERİŞTİ ÜNİVERSİTE MEMUR
ŞANLIURFA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 İBRAHİM ÖZYAVUZ LİSE EMEKLİ
2 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ YÜKSEK LİSANS TIP DOKTORU
3 HALEF KILIÇ ORTAOKUL ÇİFTÇİ
4 HALİT YILDIZ İLKOKUL EMLAKÇI
5 HALİL BAKIŞ LİSE SERBEST
6 MEHMET ARPACI LİSE İŞÇİ
7 NECMİ SOLHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
8 MAHMUT SAYIK ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
9 MUHAMMED ENES YILMAZ LİSE ÖĞRENCİ
10 İBRAHİM HALİL ARITÜRK ÜNİVERSİTE MAKİNA MÜHENDİSİ
11 ECEVİT ÇİFTÇİ LİSE MÜTEAHHİT
12 İSMET SARMACA İLKOKUL SERBEST MESLEK
13 ALİ HAYDAR KARA ÜNİVERSİTE MUHASEBECİ
14 MEHMET EROL DUYAR YÜKSEK LİSANS EMNİYET MENSUBU
UŞAK
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 MUHTEREM KURUÇAY LİSE ELEKTRİK TEKNİSYENİ
2 AHMET GÜRTEN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
3 MUHAMMET FATİH ERDOĞAN ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
VAN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 REMAZAN ÜÇBAŞ ORTAOKUL İNŞAATÇI
2 ŞAHİN YAĞAR ÖNLİSANS İŞADAMI
9 YAHYA CANCAN LİSE SERBEST
10 ABDULSELAM ARVAS ÜNİVERSİTE ESNAF
11 YAŞAR ARAS İLKOKUL İŞADAMI
12 MEHMET POLAT ÜNİVERSİTE EMEKLİ
13 İZZET ŞEVKETOĞLU ÜNİVERSİTE MEMUR
14 NURETTİN KERETAŞ İLKOKUL SERBEST
YOZGAT
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 İBRAHİM ETHEM SADEF LİSE İŞADAMI
2 YUSUF MERTOĞLU YÜKSEK LİSANS EKONOMİST
3 OSMAN GÖZAN LİSE İŞADAMI
4 AHMET ÖZBEK ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ
ZONGULDAK
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HAMDİ AYAN ÖN LİSANS MADEN TEKNİKERİ
2 ABDULLAH BEKAR ÜNİVERSİTE İŞADAMI
3 FEHMİ NUHOĞLU ÜNİVERSİTE ESNAF
4 TANER KAYI ÜNİVERSİTE MEMUR
5 SEBİL SÜMEYYE BIYIKLI LİSE EV HANIMI
AKSARAY
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 RAMAZAN KAŞLI LİSE İŞADAMI
2 SEFER ALKAN ÜNİVERSİTE HARİTA MÜHENDİSİ
3 AYSUN HIZLI OKUR ÜNİVERSİTE PSİKOLOG
4 FATİH ÖNEMLİ LİSE İŞADAMI
BAYBURT
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 İDRİS AYDIN ÜNİVERSİTE HARİTA MÜHENDİSİ
KARAMAN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HÜSEYİN KORKMAZ LİSE SERBEST MESLEK
2 TURAN ŞENER DOKTORA AKADEMİSYEN
3 ABDULLAH KALKAN    
KIRIKKALE
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HALİL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT
2 MURAT ABALI ÜNİVERSİTE AVUKAT
3 ÖMER DEDEBALİ YÜKSEK LİSANS TIP DOKTORU
BATMAN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 BEHÇET DENİZ ÜNİVERSİTE MAKİNA MÜHENDİSİ
2 MÜJGAN ARSLAN YÜKSEK OKUL SERBEST ÖZEL
3 HAYRETTİN BEKTAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
4 CEMİL GÜZEL LİSE ESNAF
5      
ŞIRNAK
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HAKİM ZEYREK    
2 YASİN BENEK    
3 COŞKUN GÜNDÜZ    
4      
BARTIN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ORHAN KIŞANLI YÜKSEK LİSANS UZMAN DOKTOR
2 SAVAŞ BUYURMAN ORTAOKUL ESNAF
ARDAHAN
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 SEVİM KÖSELİÖREN LİSE İŞ KADINI
2 MÜTALİP AKCI LİSE SERBEST MESLEK
IĞDIR
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 YAŞAR KARADAĞ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
2 YENİŞ ÇELİKTEN ÜNİVERSİTE YATIRIM VE PROJE DANIŞMANI
YALOVA
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HASAN TOPÇULAR LİSE EMEKLİ
2 ALİ OĞUZ BERBEROĞLU ÜNİVERSİTE MAKİNA MÜHENDİSİ
3 METE ÖRNEK YÜKSEK LİSANS PAZARLAMA İLETİŞİM UZMANI
KARABÜK
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 SEYİT AHMET KARABACAK ORTAOKUL YÖNETİCİ
2 ÇETİN İPEK ÖN LİSANS İŞADAMI
3 AHMET DÖNMEZ ORTAOKUL SERBEST MESLEK
KİLİS
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 HASAN MISIRLIGİL ORTAOKUL ŞİRKET MÜDÜRÜ
2 ABDULLAH ALPDAĞ İLKOKUL GAZETECİ
OSMANİYE
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 DEVLET BAHÇELİ DOKTORA İKTİSATÇI
2 RUHİ ERSOY DOKTORA AKADEMİSYEN
3 ZAFER BİÇER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
4 MEHMET VURAL ÜNİVERSİTE EMEKLİ ÖĞRETMEN
DÜZCE
SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ
1 ÜMİT YILMAZ ÜNİVERSİTE ECZACI
2 YUSUF ARSLAN DOKTORA AKADEMİSYEN
3 ZEKERİYA İLÇE DOKTORA AKADEMİSYEN

 

HDP’nin il il milletvekili aday listesi şöyle:

 ADANA

 

1- Tülay Hatimoğulları

2- Kemal Peköz

 

ADIYAMAN

 

1- Hasan Basri Yorulmaz

 

AFYONKARAHİSAR

 

1- Nevin Aytekin

 

AĞRI

 

1- Bedran Öztürk

2- Dirayet Dilan Taşdemir

3- Dalha Kaya

4- Keziban Dumlu

 

AMASYA

 

1- Hamza Yılmaz

 

ANKARA 1. BÖLGE

 

1- Filiz Kerestecioğlu Demir

 

2- Eşref Kiraz

 

ANKARA 2. BÖLGE

 

1- Nuray Türkmen Canlı

 

ANKARA 3. BÖLGE

 

1- Veli Saçılık

 

ANTALYA

 

1- Kemal Bülbül

2- Deniz Yıldırım

 

ARTVİN

 

1- Recep Demirci

 

AYDIN

 

1- Ferhat Tunç Yoslun

 

BALIKESİR

 

1- Nesibe Yöyler

 

BİLECİK

 

1- Fehmi Korkmaz

 

BİNGÖL

 

1- Erdal Aydemir

2- Nihat Aksoy

3- Gülistan Azak

 

BİTLİS

 

1- Mahmut Celadet Gaydalı

2- Zahit Mutlu

3- Sevda Tabak Yamaç

 

BOLU

 

1- Kenan Balta

 

BURDUR

 

1- Bekir Çiçek

 

BURSA 1. BÖLGE

 

1- Yüksel Akgün

 

BURSA 2. BÖLGE

 

1- Mehmet Emin Adıyaman

 

ÇANAKKALE

 

1- Bülent Köreği

 

ÇANKIRI

 

1- Nazlı Çoban

 

ÇORUM

 

1- Bektaş İlhan Eke

 

DENİZLİ

 

1- Şerife Yıldırım

 

DİYARBAKIR

 

1- Adnan Selçuk Mızraklı

2- Salihe Aydeniz

3- İmam Taşçıer

4- Remziye Tosun

5- Hişyar Özsoy

6- Semra Güzel

7- Garo Paylan

8- Dersim Dağ

9- Musa Farisoğulları

10- Abdurrahim Durmuş

11- Mehmet Temizyüz

12- Ferda Fahrioğlu Akın

 

EDİRNE

 

1- Murat Amil

 

ELAZIĞ

 

1- Cevdet Konak

2- Selma Metin

 

ERZİNCAN

 

1- Pınar Aytekin Özgüç

 

ERZURUM

 

1- Mehmet Kasım Fırat

2- Zeliha Dündar

 

ESKİŞEHİR

 

1- Hüseyin Demir

2- Nurten Özer Uluçelebi

 

GAZİANTEP

 

1- Mahmut Toğrul

2- Bedriye Yorgun

3- Mehmet Karayılan

 

GİRESUN

 

1- Halil Karavelioğlu

 

GÜMÜŞHANE

 

1- Seyit Kartal

 

HAKKARİ

 

1- Leyla Güven

2- Sait Dere

3- Özgür Zeydanoğlu

 

HATAY

 

1- Barış Atay Mengüllüoğlu

 

ISPARTA

 

1- Mevlüt Sabuncu

2- Celal Çiçek

 

MERSİN

 

1- Fatma Kurtulan

2- Rıdvan Turan

3- Atillah Güney

 

İSTANBUL 1. BÖLGE

 

1- Pervin Buldan

2- Musa Piroğlu

3- Erkan Baş

4- Erol Katırcıoğlu

5- Sema uçar

 

İSTANBUL 2. BÖLGE

 

1- Ahmet Şık

2- Oya Ersoy

3- Hüda Kaya

4- Mustafa Avcı

5- Tülay Korkutan

 

İSTANBUL 3. BÖLGE

 

1- Turgut Öker

2- Dilşat Canbaz Kaya

3- Hakkı Saruhan Oluç

4- Ali Kenanoğlu

 

İZMİR 1. BÖLGE

 

1- Serpil Kemalbay Pekgözegü

2- Nurettin Turğay

3- Yalçın Yanık

4- Rahime Turan

5- Hüseyin çağlar

 

İZMİR 2. BÖLGE

 

1- Murat Çepni

2- İdil Uğurlu

3- Ayşe Yılmaz

3- Mehmet Aker

4- Cemile Aydın

 

KARS

 

1- Ayhan Bilgen

2- Arzu Muco

3- Bişar Abdi Alinak

 

KASTAMONU

 

1- Hüseyin Gökoğlu

 

KAYSERİ

 

1- Kadri Erener

2- Eylem Cengiz

 

KIRKLARELİ

 

1- Diren Cevahir Şen

 

KIRŞEHİR

 

1- Gökhan Akın

2- Heliz Abı

 

KOCAELİ

 

1- Ömer Faruk Gergerlioğlu

2- Fatma Yıldırım

3- Kureyş Bilgiç

4- Yasemin Üçer

 

KONYA

 

1- Bülent Kılıç

2- Berna Çelik

3- Eylül Yaylacı

4- Gıyasettin Almaz

5- Jiyan Huri Yalçın

6- Ramazan Ot

7- Bahar Ekinci

 

KÜTAHYA

 

1- Abdurrahman Adıyaman

 

MALATYA

 

1- Mehmet Tuncel

2- Jiyan Taş

3- Kemal Gedik

4- Fatma Alataş

5- Hüseyin Kılınç

6- Sinan Öztürk

 

MANİSA

 

1- Lezgin Botan

2- Birgül Sağsöz

3- Adnan Mankan

4- Hasret Aslan

5- Cevdet Yıldız

6- Bayram Sönmez

7- Abiddin Padak

8- Nihat Yıldırım

9- İhsan Çaça

10- Veysi Durgut

 

KAHRAMANMARAŞ

 

1- Hüseyin Bakır

2- Meryem Yıldız

3- Rauf Tepe

4- Sevgi Borak

5- Şahin Şanci

6- Tülay Kılınç Deniz

7- İnanç Yıldız

8- Recep Kaya

 

MARDİN

 

1- Mithat Sancar

2- Pero Dündar

3- Tuma Çelik

4- Ebrü Günay

5- Gülbin Şahin Dağhan

6- Dilaver İnal

 

MUĞLA

 

1- Sultan Özcan

2- Hüsran Belgin Koç

3- Yılmaz Yüksel

4- Ebru Demir

5- Kemal Koç

6- Sebahat Fırat

7- Abdullah İpekli

 

MUŞ

 

1- Gülistan Kılıç Koçyiğit

2- Mensur Işık

3- Şevin Coşkun

4- Adnan Topçu

 

NEVŞEHİR

 

1- İrfan Turan

2- Bedrettin Eser

3- Kevser Yalçın

 

NİĞDE

 

1- Mehmet Salih İtah

2- İbrahim Avşar

3- Ümran Baturay

 

ORDU

 

1- Mesut Bilgi

2- Bayram Kuşman

3- Ruken Kayaalp

4- Şevder Yandı

5- Çetin Kaplan

6- Tahsin Timur

 

RİZE

 

1- Necmettin Durmuş

2- Köna Hazar Özsoy

3- Sevgi Evren Köroğlu

 

SAKARYA

 

1- Çiçek Arıç

2- Hividar Tangüner

3- Hüseyin Kaya

4- Gaye Çalışkan

5- Kemal Fktaş

6- Derya Bingöl

7- Haydar Erol

 

SAMSUN

 

1- Mediha Oya Yağcı

2- Celal Kocabıyık

3- Efraim Vayiç

4- Ali Dursun Kurt

5- Fikri Yolaydın

6- Kubilay Öztürk

7- Cemil Aksu

8- Sevda Özbek Yakut

9- Yusuf Kır

 

SİİRT

 

1- Meral Danış Beştaş

2- Sıdık Taş

 

SİNOP

 

1- Ayşegül Kafkas

2- Sefa Öztürk

 

SİVAS

 

1- Salim Kaplan

2- Feray Mertoğlu

3- Hüseyin Eriş

4- Gurbet Demirhan

5- Erhan Gövercin

6- Halime Tunç

7- Tekin Çatalkaya

 

TOKAT

 

1- Erdal Bektaş

2- Rana Rende

3- Namet Ertoğan

4- Muhammet Veysel Yıldız

5- Servet Yüksel

 

TRABZON

 

1- Hüseyin Taka

2- Ahmet Hazar Dilaver

3- Kader Uzun Madenkuyu

4- Nurettin Karadeniz

5- Güven Atabay

6- Dursun Ali Kurt

 

DERSİM

 

1- Alican Önlü

2- Meral Hanbayat Yeşil

 

URFA

 

1- Nimetullah Erdoğmuş

2- Ayşe Sürücü

3- Nusrettin Maçin

4- Ömer Öcalan

5- Aliye Kızıldamar

6- İsmail Kaplan

7- Roza Yazmacı

8- Yusuf Yetim

9- Songül Arpa

10- Orhan Özkan

11- Elif Rojda Talar

12- Celaledin Erkmen

13- Meral Balter

14- Bişar Tüysüz

 

UŞAK

 

1- Süleyman Sözkesen

2- Şükran Sarı

3- Memet Latif Yıldırım

 

VAN

 

1- Sezai Temelli

2- Bedia Özgökçe Ertan

3- Murat Sarısaç

4- Muazzez Orhan

5- Tayip Temel

6- Cengiz Çiçek

7- Mukaddes Karakoç

8- Asuman Yelmazer

 

YOZGAT

 

1- Yusuf Aran

2- Mehmet Şirin Erez

3- Deniz Öztürk

4- Cem Eren Aslan

 

ZONGULDAK

 

1- Mehmet Zeki Salmanoğlu

2- Bedirhan Güneş

3- Asya Gezer

4- Fevzi Kaya

 

AKSARAY

 

1- Seyit Mehmet Keskin

2- Cihan Yılmaz

3- Şükran Acar

4- Ahmet Demir

 

BAYBURT

 

1- Şemsettin Takva

 

KARAMAN

 

1- Cemil Yalçın

2- Ayşe Durunesil

3- Remzi Gökdağ

 

KIRIKKALE

 

1- Doğan Anğay

2- Rıfat Roni

3- Tekyeddin Aktaş

 

BATMAN

 

1- İdris Baluken

2- Feleknas Uca

3- Necdet İpekyüz

4- Ayşe Acar Başaran

5- Şükrü Baytar

 

ŞIRNAK

 

1- Abdullah Güngen

2- Leyla Birlik

3- Hüseyin Kaçmaz

4- Nuran İmir

 

BARTIN

 

1- Yılmaz Topaloğlu

2- Şayeste Salmanoğlu

 

ARDAHAN

 

1- Taşkın Aktaş

2- Yaşar Kaya

 

IĞDIR

 

1- Kıznaz Türkeli

2- Habip Eksik

 

YALOVA

 

1- Ali Fuat Hatip

2- Hediye Polat

3- Abdurrazak Ekinci

 

KARABÜK

 

1- Ensar Topal

2- Mustafa Özsoy

3- Derya Göçtürk

 

KİLİS

 

1- Kasım Kısa

2- Ezel Aydın

 

OSMANİYE

 

1- Ahmet Eken

2- Müslüm Çağan

3- Derya Turhan

4- Celal Eker

 

DÜZCE

 

1- Yahya Macit

2- Sema Güneş

3- Mehmet Şerif Orgun

SAADET PARTİSİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR
AHMET BEYAZ
AYŞE TOPAL
SÜLEYMAN ŞENOĞUL
İBRAHİM ŞAHİN
MUSTAFA ÇEKİLARIZ
CUMA ŞAHİN
YASEMİN KAPUKAYA
SELİM BİLGEN
ABDULLAH KAYA
İBRAHİM KARA
CENGİZ KAYADAN
OĞUZ GÜÇÜK
ABDULLAH ÜMMETOĞLU
UĞUR MURAT BUĞDAY

SAADET PARTİSİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

HAŞİM ASNUK
ABDULKADİR GÖZLEYİCİ
CEMAL KILAVUZ
ABUZER TURHAN
FEHİM AYDIN

SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SEFA ŞENEL
MUSTAFA TAŞKAPI
HASAN BASRİ KANTAR
HASAN HÜSEYİN UĞURLU
HALİT KUŞ
YAŞAR KARAKAYA

SAADET PARTİSİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

LEVENT SERDAR ŞAHİN
AHMET BÜLBÜL
YUSUF KENAN DURMUŞ
MUSTAFA AYHAN

SAADET PARTİSİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MAHMUT ÇAKAR
LEVENT ŞENOL
NOĞMAN YÜKSEL

SAADET PARTİSİ ANKARA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TANJU GÜVENDİREN
FATİH BEYAZIT
AHMET ÖZKÖK
HALİL ADIGÜZEL
İBRAHİM SAYIN
FARUK BELCİ
HATİCE NİHAL KORKUTAN
HALİS BAL
MEHMET İNCİ
EMRE AYGÜNOĞLU
AZİZE SAĞLAMYAŞAR
MUSTAFA TOSUNER
DİLARA ERANIL

SAADET PARTİSİ ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İLYAS TONGÜÇ
ALİ AKTAŞ
ERSAN BİLGİN
MEHMET BALOĞLU
MUHAMMET FURKAN KAMALAK
MERVE AYDINKÜÇÜK
BURHAN KIRMAN
BURHAN GÜMRÜKÇÜ
OSMAN OKTAY
TUGAY KARABULUT
İLYAS ŞEKER

SAADET PARTİSİ ANKARA 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

FATİH AYDIN
PINAR GÖKMEN
MEHMET FETHİ ÖZTÜRK
MUSTAFA AYDIN

MUAMMER GÜLAP
ÖMER GÜNAYDIN
MÜZEYYEN SİMİT
YUSUF SUNAR
AHMET AVCI
İSLAM MERTOĞLU
MEHMET ENES ŞAHİN

SAADET PARTİSİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI 

HASAN BURGAN
ADEM SARICALAR
MEHMET FATİH TEKİN
MEHMET EMİN GÖZÜKARA
ZÜBEYDE GÜLER
RUKİYE GÜLŞEN
DÖNAY UYAR
SEYYİT HALİL TUNÇ
RUMEYSA NUR ÇETECİ
SERVET YILMAZ
HAMZA KARAAĞAÇ
MUSTAFA SİR
ERGÜN EREN
SÜLEYMAN AKINCI
SEMİH SERDAR DEMİR
SÜMEYYE GÜLDAL

SAADET PARTİSİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
 
HAKAN ÇAPAN
MEHMET ŞİMŞEK

SAADET PARTİSİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SALİH BERBER
GÜLTEKİN SOYDAN

SAADET PARTİSİ AYDIN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET İHSAN AYAYDIN
ALİ SÖĞÜT
MUSA MUÇA
ÖZLEM ÖZTÜRK
MEHMET YÖRÜK
SÜLEYMAN ATEŞ
FATİH KARAHAN
GÜLTEN HANÇER

SAADET PARTİSİ AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MEHMET ZİYATTİN TOKAR
2.
3.
4.

SAADET PARTİSİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUSTAFA YILMAZ
EYÜP SABRİ SOLMAZ
SEYFETTİN ÇÖZEL
RAMAZAN YILDIRIM
ÖMER TAŞKIN
İBRAHİM HIDIR
AHMET PINAR
SİNAN BAŞARAN
SALİH ORAL ÖVÜÇ

SAADET PARTİSİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÜNAL YURTBAY
MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ

SAADET PARTİSİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. FARİS ÖZDEMİR
2. MUSTAFA YILDIZ
3. MEHMET FIRAT
4.
5.

SAADET PARTİSİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MURAT GÜRBÜZ

SAADET PARTİSİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. SEYFETTİN TIKIZ
2. ETHEM ERSÖZ

SAADET PARTİSİ BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SUAT İŞCEN
MUHAMMED FATİH TİRYAKİ
VURAL KOŞUNKARTAY

SAADET PARTİSİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ZİYA KALMACİ
2.
3. MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ

SAADET PARTİSİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. İSA SAYIN
2. VEYSEL AYEROĞLU
3. DAVUT KARAHAYDAR

SAADET PARTİSİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. FATİH TUNÇ
2. RAMAZAN KAYABAŞ
3. FETHİ SEMİZ

SAADET PARTİSİ BURSA 1. BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GÖKHAN GERÇEK
BURAK ÇELİK
ELİF SULTAN ŞENDÖL
ALİ ÖNCEL
HAMZA GÜRSEL
CENGİZ ARSLAN
DOĞAN ÖZBÜYÜK
GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU
RABİA IMAMAJ
YUNUS EMRE ÖZBİLEN

SAADET PARTİSİ BURSA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET ATMACA
FİKRET BAYRAM
EBRAR GÜLSÜM AYGÜN
HAMZA AYGÜN
SALİH KOCATEPE
KARYAĞDI BERKELİ
SELAHATTİN AFŞAR
RABİA ÖRNEK
CUMA YILDIRAK
CAN TATAR

SAADET PARTİSİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AHMET ERYILMAZ
TANER İZGİ
SEVİL AKTAŞ
ABDULLAH ÖZEREN
HALİL İBRAHİM VAROL
MEHMET ALİ SEZER
MEHMED SAİD TOPUZ
KUDRET İLHAN

SAADET PARTİSİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ
2. BÜLENT KAYA
3. FESİH BOZAN
4. ALAADDİN TAN
5. HÜSEYİN İHSAN YENİCE
6. MEHMET ÖCAL
7. ABDURRAHMAN ERGİN
8. MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN
9. 
10.
11.
12.

SAADET PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MUSTAFA ZORLU
2. AHMET SERDAR ERDEM
3. FATİH MEHMET GÜNER

SAADET PARTİSİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ALİ ERHAN DEMİRKIRAN
2. AYHAN ÖZKAN
3. MANSUR İRİŞ
4. RECAİ TAŞKIN

SAADET PARTİSİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. İBRAHİM HACIBEKİROĞLU
2. MUHAMMED NEDİM SADAK
3. MUSTAFA EMRE
4. ÖZKAN ERGEN
5. ABOBEKİR TANYILDIZI

SAADET PARTİSİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ALİ CEBECİ
2. HALİL İBRAHİM KUTLU

SAADET PARTİSİ ERZURUM  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. FAİK ÇALIK
2. ABDULLAH POLAT
3. MURAT OZAN
4. NİZAMETTİN AKÇIL
5. AYHAN ERKEM
6. YUSUF KOLİKISA

SAADET PARTİSİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. FESİH BİNGÖL
2. NAZİF AYAZ
3. SERAP DEMİR
4. MUHAMMET GÜNEY
5. MUHAMMED ALİ KÖSE
6. YASİN YENTÜRK
7. ADİL KESER

SAADET PARTİSİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. AHMET FARUK ÜNSAL
2. HALİL KILIÇ
3. ŞIHMÜSLÜM BULANIK
4. MURAT ŞENEL
5. ALİ MULLAOĞLU
6. MUSTAFA YAKUT
7. MUSTAFA ÖZTÜRK
8. ARZU KARTAL
9. AHMET NECATİ SARI
10. MEHMET HAYRİ GÖREN
11. ZEYNEL ABİDİN DARĞIN
12. ADİLE GÜLAY İNGEL
13. MUSTAFA AKAR
14. HASAN KOCAMAN

SAADET PARTİSİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. BEKİR DEMİRKAYA
2. GÖKSEL GÜNEŞ
3. HAYATİ FİKRİ TOPKAR
4. BEKİR TOSUN

SAADET PARTİSİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. AKIN DEMİR
2. CELALETTİN KARAKOÇ

SAADET PARTİSİ HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ABDÜLVAHİT ÇİFTÇİ
2. YAVUZ DALGIÇ
3. YUSUF KESKİN
 
SAADET PARTİSİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. NECMETTİN ÇALIŞKAN
2. MUSTAFA EĞE
3. HALİL ÇELİK
4. ABDULLAH AYDIN DEMİR
5. AYŞEGÜL KÜÇÜK
6. ATİLA EROL
7. YUSUF ÇİÇEK
8. RAMAZAN ÖKSÜZ
9. FATİH DÖKMECİ
10. MEHMET AYDOĞAN
11. UĞUR URAL

SAADET PARTİSİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

CEVAT GENÇAY
DİNÇER DEMİREZEN
İBRAHİM ATEŞ
HÜSEYİN EROĞLU

SAADET PARTİSİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
 
1. ALİ GÜNER
2. SEYİT ZAHİR KOŞİK

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ABDULLAH SEVİM
YILMAZ BAYAT
DİCLE ŞİT
AHMET TÜRKCAN
MEHMET ALİ ÖZGÜR
PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU
MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU
ABDULHALİM MEŞE
CEM KAYA KARATÜN
ALEV SEZEN
ADEM BOZ
FEHİM HAVA
YUSUF YÜKSEL
ŞEREF KAÇMAZ
RESUL KILIÇ
ABDÜLKADİR ARSLAN
AHMET BARAN
AYSUN BAYRAKTAR
RECEP KARAKOÇ
FAHRETTİN COŞKUN
FESİH TAYBAR
MUSTAFA KOCABEY
TURGUT DANACI
ALİ KEMAL DERİN
GONCA NUR ASLAN
MUHAMMET DUMAN
MUAMMER KOÇ
HALİL İBRAHİM SERBEST
NAFİYE SAÇI
ERDOĞAN USLU
MURAT ÇEKER
SELAHATTİN ASLAN
HAKAN AKTAŞ

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. BİROL AYDIN
2. SAMET SAMİ TEMEL
3. MUSTAFA KAYA
4. BİLAL AY
5. FATMA NEVİN GÖKÇE
6. MUHAMMED EMİN TOPSAKAL
7. MUSTAFA YAMAN
8. BİLAL AYDIN
9. MİKAİL KABAK
10. TUĞRUL YALÇINKAYA
11. ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU
12. EROL URHAN
13. ADEM AKBULUT
14. ÖZGÜR ATAK
15. İLKER ÇİFTÇİ
16. RECEP POLAT
NİHAT ŞADOĞLU
MUHAMMED GAZİ KILIÇ
YASEMİN BİLNUR ERENCİ
HÜSEYİN AYDOĞAN
MEHMET FATİH AKYÜZLÜ
MAHİR SEZGİN
TÜLAY VIZVIZ
MUSTAFA UĞUR DOĞAN
NURSENA ULUSOY
SELİM BAŞPINAR
HABİBE ERDOĞAN

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ALTAN TAN
2. HASAN BİTMEZ
3. NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK
İBRAHİM YILDIZ
MESUT ÖZLEM
EBRAR BEZCİ
YAŞAR AVCI
OSMAN BAŞ
YUNUS AKSOY
MESUDE DÖNMEZ
NEŞET ÇEVİK
ADNAN HACIABDULLAHOĞLU
TUNCER KOĞA
ENDER ESİNER
KADİR TOKALI
CANER BİTİŞ
EMİNE ÖZTÜRK
HASAN KARA
ADNAN ŞAHİN
AHMET ÖZSEVEN
İLKNUR GÖKDEMİR
SUAT KOÇYİĞİT
FUNDA YALÇIN BOZKURT
MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU
FERİT DURBİN
ÖMER KOÇAK
BİLAL TATAR
MEVLÜT İRFAN BAHADIR
FEYZA GÜRBÜZ
MUHAMMED MUSAB DEMİRER
KENAN KARAGÜZEL
MUSTAFA ÇALKAN

SAADET PARTİSİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ZEKERİYE HAZIRBULAN
OZAN GANİÜSMEN
TURHAN TUTUMLU
MÜMİN BAŞTÜRK
SELÇUK KAVUŞAN
SUNA CANITEZ
UĞUR TÜRKER
HAMZA DEMİR
İBRAHİM DEMİR
BEKİR ÇALIŞKAN
HALİL YALÇINKAYA
KASIM OCAK
FURKAN TURGUT
MEHMET EMİN ALTINBAŞ

SAADET PARTİSİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞERAFETTİN KILIÇ
CEREN KARA
VEDAT KOLUKISA
MESUT DAĞ
ZEKİ KAYA
MEHMET EMRE BOZABA
ALİ ÇAKIR
ŞAHAP BOZKURT
MUHSİN GİRCUDE
SERVET YILDIZ
SÜMEYYE ORHAN
MAHMUT DOST
ERDEM YILMAZ
İSMET TOPAL

SAADET PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ÖKKEŞ NARLI
VAHAP KARPINAR
İSHAK KÖROĞLU
SULTAN KAMALAK
CİHAT DİNLER
MANSUR ÖZCAN
BURAK DOLUZENGİN
AHMET ZOR

SAADET PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MUHSİN ÇEBİ
MEHMET YÜCE
İSMAİL KİRENLİ

SAADET PARTİSİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ORHAN SOYDAN
ALİ ÇİFTÇİ
MELEKHAN KAVAS

SAADET PARTİSİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. SEZGİN YILDIZ
BÜLENT ALTUN
TAHİR TAHİROĞLU

SAADET PARTİSİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. BİLAL ÇODUR
NECATİ YAVUZ
HULUSİ ÖZBEK

SAADET PARTİSİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MAHMUT ARIKAN
HAŞİM ÖZÇELİK
AHMET ULUSOY
HATİCE SÜMEYYE BOZKURT
İSMAİL ÇELEBİ
BAKİ COŞKUN
İBRAHİM BIYIKLIOĞLU
ASİYE ÇAKIRLI
ÖZKAN YÜREK
RABİA ÇAĞRICI

SAADET PARTİSİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
 
1. FARUK VURGUN
SELAMİ ÇAKIR
MÜİN YILDIZ
SALİH MEHMET AYDIN
GÜNER AYDIN
BÜŞRA SAVAŞ

SAADET PARTİSİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUSTAFA ÇAKIR
HÜSEYİN ESERER

SAADET PARTİSİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞERİF KARAKURT
MEHMET SALİH ÖZOĞUZ

SAADET PARTİSİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİNAN EJDEROĞLU
RECEP SARIDOĞAN
REYHAN ŞENGÜN
VOLKAN GEMİKSİZ
İBRAHİM BIYIKLI
NİHAT YILDIZ
SİNAN YOLCU
ÖMER FARUK YILDIRIM
SEDAT USLU
FAHRETTİN TAŞKAYA
FATMA BETÜL ULUDAĞ
FATİH KARAMAN
LATİF GÖKHAN DURTAŞ

SAADET PARTİSİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MUSTAFA ÖZKAFA
HASAN HÜSEYİN UYAR
MUSTAFA DERBENTLİ
SİNAN TOPRAK
MUHAMMET UZUN
AHMET BÜYÜKTERMİYECİ
YAVUZ AYDIN
KENAN ÖZCAN
İSMAİL HAKKI BACAK
İSMAİL AYDİLEK
MAHMUT SAMİ BÜYÜKYILMAZ
İSMAİL BULUT
ÖMER MÜCEVHER
SEFA YILMAZ
KERİM ŞENEL

SAADET PARTİSİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÖMER FARUK EVREN
FATİH BOZAN
NURULLAH GÜNGÖR
HASAN ÖZBAL
RÜMEYSA POYRAZ

SAADET PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET KAYA ASİLTÜRK
ABUZER GÖGÜS
YUNUS SAVAŞ
MUSTAFA PARLAKYILDIZ
MUHAMMET İKBAL YILDIZ
ADNAN ÖZDEMİR

SAADET PARTİSİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
 
MEHMET ÖNAL
MUSTAFA ARİF AYSU
ZEKAYİ YILMAZ
BİLAL KİŞEÇOK
ABDULLAH YILMAZ
MEHMET TONBALAK
OLGUN OKTAY DEMİRCAN
MUSTAFA ERKAN
MUHAMMET FATİH KAYA
NİHAT KOCAÇAKIR

SAADET PARTİSİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET ALİ KILIÇ
MEHMET YILDIZ
SUUT CEVHEROĞLU
AHMET İLETMİŞ
HALİME DABAKOĞLU
ÖMER ÇİFÇİ

SAADET PARTİSİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SONER ÇONTAR
NURBAKİ ŞAHİN
AYHAN BAYRAM
ESAT GÜNEŞ
BURAK CANLI
BEKİR AYDIN
HASİBE YILDIZ
REMZİ YİĞİTALP
GÖKHAN ALAGÖZ
MUSTAFA CAN
ARİF ŞAHBAZ
AYŞE GÜLİZ YENEN
YUSUF GÜLMEZ

SAADET PARTİSİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÖMER ULUDAĞ
İLHAN ÖZLER
FURKAN DUMAN
MUHAMMED NECİP GENCER
SALİHA GÜZEL
MUSA ERGİN
SAYİT AYDIN

SAADET PARTİSİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

NAZIM ÇELİK
MEHMET ŞAH SABAK
KEMAL İNDİÇ
HUDEYDA BOZYEL

SAADET PARTİSİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUSTAFA AYDEMİR
ABBAS BÜKEN
MUAMMER KEÇE

SAADET PARTİSİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AHMET BİNİCİ
TAKİ KUZHAN
NEDİME FATMA KOÇER

SAADET PARTİSİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ERKAN TEMİZ
MUAMMER BİLGİÇ
AHMET TOKLUCUOĞLU
HALİT DUYAR
ERHAN KAYA
AHMET TOPALOĞLU

SAADET PARTİSİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSLAM KORKMAZ
MAHMUT USTAHALİLOĞLU
ORHAN İLENGİZ
ÖKKEŞ DAĞLI

SAADET PARTİSİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUHAMMET KAÇAR
GÜLHAN HAFIZOĞLU
BURAK UZUN

SAADET PARTİSİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

EYÜP YILDIRIM
ALİ SEYYAR
ŞEREF TAN
ALİ FETHİ GÜRLER
AYŞE GÜÇLÜ
KERİM ALİ AKSOY
FURKAN CEBECİ

SAADET PARTİSİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSMAİL HAKKI AKKİRAZ
MUSTAFA ÖCAL
HASAN ÖZTÜRK
İBRAHİM GÜMÜŞOĞLU
BUŞRA GENEZ
ABDULVAHAP BİLEN
MUHAMMET KUZUBAŞ
HÜSEYİN ŞİMŞEK
ŞUAYIP SARI

SAADET PARTİSİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEMET SAMİ ARIKAN
MEHMET NURULLAH IŞIK
BARIŞ ÖZCAN

SAADET PARTİSİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSLAM İNCE
MUSA AKMAN

SAADET PARTİSİ SİVAS  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DURSUN COŞAR
MİHRİBAN GELDİ
MEHMET ÖZTÜRK
YAHYA NALBANT
SAFA ÇİĞDEM

SAADET PARTİSİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARSLAN ATEŞ
UĞUR GÜREL
İBRAHİM İNCİ
HALİL İBRAHİM KART
MUHAMMET ÖZKÜTÜKÇÜ
MUHAMMED YAMAN
FATİH TOYTEKİN

SAADET PARTİSİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİLAL METEHAN AYDIN
SADİ ARHAN
AYŞE GÖNAN
İHSAN YİĞİT
ALİ KÜÇÜK

SAADET PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

CEVAT KURT
MURAT ÖZCAN
ÜMİT ÇEBİ
FURKAN ENES KOCAGÖZ
İBRAHİM BAŞ
MEHMET UZ

SAADET PARTİSİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.
2. MUHAMMED MÜCAHİD ERGEN

SAADET PARTİSİ UŞAK  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

RAMAZAN YAVUZ ACAR
HÜSEYİN ÇAKMAK
İBRAHİM DAĞGEZEN

SAADET PARTİSİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ÖZAY İLHAN
MEHMET NECİP YAVUZER
MEHMET ENGİN GÜNGÖR
NEVZAT YAĞAR
YUSUF ÖZEN
SIDIKA EBİNÇ
MEHMET ŞİRİN CENGİZ
MUSTAFA TERİM

SAADET PARTİSİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MUSTAFA BALTA
FEVZİ AYGÜN
İSMAİL KUZU

SAADET PARTİSİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET DEMİREL
ZİYA KOÇAK
ALİ YURT
İRFAN TAŞKIN

SAADET PARTİSİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURAK EROL
GÖKHAN GÖKTAŞ
MEHMET YAMAN
ENGİN ZEREN
YAVUZ SÜLEYMAN KÜŞ

SAADET PARTİSİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUHARREM HOŞGÖR
MUHAMMED ERER
FATMA FUNDA ÇİFTÇİ
ALİ ALGÜL

SAADET PARTİSİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

YAŞAR ÇERİBAŞ
ÖMER UZUN

SAADET PARTİSİ ÇORUM  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AHMET BÖLÜKBAŞ
FARUK CIDIK
AHMET AKİF ÇOBAN
MUHAMMET ALİ KARATEPE

SAADET PARTİSİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUSTAFA NİYAZİ YANMAZ
HÜSEYİN DOLAP
RIDVAN SÖYLEMEZ
İZZET ÇİFTÇİ
AYŞE EROĞLU
KASIM KARADAŞ
ZİYA AYDIN
DAVUT KÜÇÜK
AZİZ ŞAHAPOĞLU
MEHMET ŞÜKRÜ YILDIRIM
BUŞRA MEN
ŞEYHİSA KOŞDAŞ
MEHMET YAŞUK
İBRAHİM KAPLAN

SAADET PARTİSİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ABDULLAH UMRAN EKİNCİ
FAİK BUĞDAY
NİZAR ÖZDEN
ZEKİ BEGİŞ

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı