Abdüllatif Şener yerini buldu! Aday yapacaklar

CHP'nin Abdüllatif Şener'i Sivas'tan aday göstereceği iddia edildi.

17 Mayıs 2018 Perşembe 22:49
Abdüllatif Şener yerini buldu! Aday yapacaklar

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi'nin iddiasına göre; Abdüllatif Şener, 24 Haziran seçimlerinde memleketi Sivas'tan aday gösterilebilir.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin sahadaki çalışmalarına katılmayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran erken seçimleri için daha çok milletvekili listeleri üzerinde yoğunlaştığı belirtildi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 22:49

YORUM YAZ

  • rehareha8 ay önce
    Ne olmuş? Kim demiş? ..
  • mehmetmehmet8 ay önce
    Hayırlı ugurlu olsun er yada gec insan layık oldugu yeri buluyor..Şimdi anyayla konyayı görmüş olur kim kimi bu ülkede destekliyormuş kim kimin elinden tutmuş oldugunu anladı..onur şahsiyet hak getire hayata en nefret ettiğim tipyanar döner insanlar menfat nerdesyse oraya dönen insanlardan ne kendine ne cevresine nede vatana hayır gelir...
  • mtmt8 ay önce
    Ne dandik adammış...Erdoğan aldı bunu tahtlara oturttu; bu gitti pisliklerin içinde yuvarlanıyor...Ne kafa ama...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019