ABD'liler çıldırdı: Hz. İsa gelecek ve Erdoğan ile savaşacağız

"Erdoğan ve Armageddon" başlıklı çarpıcı bir yazı kaleme alan Serdar Turgut, Evanjeliklerin Hz. İsa'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ile savaşacağına inandığını yazdı. Ayrıca ABD'li casus papaz Brunson'un tutuklu olması nedeniyle daha çıldırdığını belirtti.

15 Mayıs 2018 Salı 21:29
ABD'liler çıldırdı: Hz. İsa gelecek ve Erdoğan ile savaşacağız

İşte o yazı:

GÜLEN’in iade edilmesini talep eden Christian Post yazısı nedeniyle o âleme mecburen konsantre olmak zorunda kaldığımdan, sosyal ve siyasi açıdan fokur fokur Türkiye aleyhtarlığının kaynadığı o dünyada ne kadar saçma ve korkunç söylemler bulunduğunu da gördüm.

İtiraf etmeliyim ki hayatım boyunca böylesine aşırı abartılı dindar tuhaflıklar içeren okumalardan hep uzak durdum ve bundan sonra da böyle olmasına çalışacağım.

Ama gördüm ki eğer Amerika’da gerçekten nelerin olup bittiğini anlamak istiyorsak, özellikle Evanjeliklerin nasıl düşündüğünü, bunlar bize ne kadar saçma gelse de bilmek zorundayız.

Erdoğan'dan terör devleti İsrail'e jet 'büyükelçi' mesajı!

Erdoğan'a botlar "Tamam", Millet "Devam" diyor

Türkiye’de tutuklu bulunan Rahip Brunson’a neden bu kadar tutkuyla bağlılar ve yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’a neden bu kadar çok tepkililer, bunları anlamak isteyen bir gazeteci bu çevrelerin yazdıklarını, konuştuklarını okuyup öğrenmek zorunda.

Meselenin Türkiye’ye yönelik boyutu hayli önemli olduğundan rasyonel düşünceyi bir süre bıraktım ve bu adamların irrasyonel beyinlerinden çıkmış fikirleri de inceledim.

Sonunda bu insanlardaki ve büyük etkilerinin bulunduğu Kongre ve Beyaz Saray’daki Türkiye karşıtlığının neden bu kadar fazla olduğunu anladığımı sanıyorum.

Erdoğan'dan teröristbaşı Netanyahu'ya çok sert cevap!

KORKULU BİR RÜYA

Bu insanlar özellikle bölgemizde bir Armageddon’un yaklaştığına inanıyorlar.

Bu, iyinin ve kötünün arasındaki nihai savaş olarak görülüyor ve bu süreçte Hz. İsa’nın da dünyaya, iyinin yanına geri döneceği beklentisi var.

İyi taraf olarak kendilerini ve müttefiklerini tanımlıyorlar. Şimdi sıkı durun, kötü taraf olarak da Erdoğan’ı tanımlamışlar.

Bunların okuduğu saçmalıklar dünyasında, önemli diye bilinen birçok insanın internet sayfasında Erdoğan “anti Christ” olarak tanımlanıyor.

Abdullah Gül sevindi: Yakın arkadaşımın tekrar...

Bu yayınlardan çok sayıda var ve bu saçmalıkları da binlerce, bırakın bini, milyonlarca insan okuyor ve belki inanmayacaksınız ama bu tipler Amerika gibi bir süper gücün başkentine de tamamen hâkimler; Kongre bunların sözünü dinliyor, Beyaz Saray kontrolleri altında.

Deli saçması” mı desem yoksa bir korkulu rüya mı bilemiyorum, ama maalesef gerçek bu şu anda.

Yani çıkacak Armageddon savaşında onlara göre kötü taraf Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan. Bu süreçte dünyaya döneceğine inanılan Christ karşısında bu tiplerin beynine göre Erdoğan da anti Christ olarak yer alıyor.

Futbolcuların Erdoğan ile görüşmesi, Almanları kudurttu!

YÖNETİMİ DE ÇILDIRTTILAR

Anlayacağınız kendisini dünyanın en güçlü devleti olarak gören Amerika, biraz düzgün eğitim almış beş yaşındaki bir çocuğun bile “Anlamsız, deli saçması bunlar” deyip güleceği şeylere inanarak kararlarını verebiliyor.

Yüzde 81’inin Trump destekçisi olduğu bu seçmen kitlesi böyle olunca Türkiye’ye yönelik rasyonel, mantıki bir karar alınabilmesi de imkânsız hale gelmiş durumda Washington’da. Acıklı ama gerçek maalesef böyle.

Erdoğan'dan terör devleti İsrail'e sert tepki! Türkiye harekete geçti

Üstelik bu tipler Armageddon’un olacağına inanmakla kalmıyor, bunu yaratmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Örneğin, bakın Kudüs kararına veya İran hakkında yapılanlara.

Kongre üyelerinin ofis telefonları gün boyu susmuyor; “Rahip Brunson’u kurtarın” diyor arayanlar. Onların düşüncesine göre Evanjelist rahip, Armageddon savaşında düşman olan tarafın elinde tutsak. Böyle düşünüyorlar, bu nedenle tamamen çıldırmış durumdalar.

Sadece kendi dünyalarında çıldırmakla kalsalar bu zararsız olabilirdi de ama kendileri gibi Kongre’yi ve yönetimi de çıldırttılar ne yazık ki.

'Daveti reddetti' demişlerdi... Almanların yalanı ortaya çıktı

Karamollaoğlu, Erbakan'ın projeleriyle dalga geçti

Erdoğan'dan vatandaşlara çağrı: Cuma günü...

 

Haftanın Özeti

Haber Tarihi: 15 Mayıs 2018 Salı 21:29

YORUM YAZ

 • Durmuş BaşpınarDurmuş Başpınar6 ay önce
  Doğru o savaş olacak ne deli saçması.ama biz galip geleceğiz
 • birisibirisi8 ay önce
  hz isa gelecekse hz mehdide gelecek ve beraber haraket edecekler isa hristiyan dünyasını yönetcek hz mehdi müslüman dünyasını sonra beraber olup barışı sağlayacaklar bende böyle inanıyorum...
 • mahmutmahmut8 ay önce
  onlar deyince deli saçması bizimkiler deyince hadislerde geçiyor.sen git adamlardan mehdi mesih deccal vb. şeyleri al islama entegre et sonra aldıgın adamınki saçmalık seninki gerçek.aklınızı başınıza alın.
 • hail45hail458 ay önce
  alin papazi verin bizim papazi, bu kadar basit
 • FerhatFerhat8 ay önce
  Evangelizm 17. ve 18. Yüzyilin baslangicinda yani Avrupada reformasyonlarin gerceklestigi tarihlerde mason ve siyonistlerin hiristiyanligi kendi cikarlari dogrultusunda reformize. Marthin Luther incili evangelizim adi altinda güncellestirmis ve reformize etmistir. Bu sebepten dolayida da evangelizm herzaman siyonizmin cikarlarini gütmekte.
 • Nur Nur 8 ay önce
  Allah belanı versin sarı çiyan siyonist köpek senin yüzüne bakan seni normal olmadığını anlarseni akıl hastanesine yatırmak lazımhz isa gelecek olsa önce seni gebertirbeyinsiz geber inşallah
 • öztürköztürk8 ay önce
  Pakistan niye atom bombasi testleri yapmiyor
 • AliAli8 ay önce
  Way manyaklar vay, gerçi bunlarin bu manyaklıklarınıidrak edemeyecek manyaklardan biz de çok var
 • vatandaşvatandaş8 ay önce
  MİLLETİME SESLENİYORUM BÜTÜN YAHUDİ MARKALARINI BOYKOT EDELİM ACİLEN.
 • HülyaHülya8 ay önce
  Bunca Amerikan filimlerinin sağlıklı kafalardan mı çıktığını sanıyorsunuz.
 • Nasıl saçmalık diyorsunuzNasıl saçmalık diyorsunuz8 ay önce
  Saçmalık olur mu? Reis boşuna mı kraliceyle görüştü bugün? Siz ne zannediyorsunuz?!!! Kraliçeye ve onun üzerinden ABD ve İsrail e ayar vermeye gitti... Kraliçe hizaya geldi,İngiltere tamam,sıra ABD ve İsrail de... 2023 diyor ya reis boşuna değil... İsrail i 2023 te Türkiye yıkacak,ABD yıkılacak... 5 seneleri var. Reis diyor ya 5 ten büyüktür diye..anlayın artık..
 • cemaleddincemaleddin8 ay önce
  Bunlar sapik inanclari (Hz. Isaya ve kitabina inanmayan) kim bunlara buRomani yazdiysa? Guya, cok modern Demokrat bati nin dökülüsh hali dir bu hal.
 • ÖzkanÖzkan8 ay önce
  Amerikan, yahudi ürünlerine extra vergi getirin yada raflardan kaldirin!!!
 • mtmt8 ay önce
  Sizden dahs zalim ne firavunlari geldi kan döktū/işgal etti/cocuklari gatta bebekleri oldurdu...sizden daha maharetliydi oldurme konusunda! Inandiginiz dine gore 10 Emirden biri "oldurmeyeceksin!" ILAHI emri BSTA OLMAK UZERE ALLAHIN EMIR VE PEYGAMBERLERINE ISYAN ETTINIZ! Tapindiginiz inek tmve ornek ve AKIBETINI DE ORNEK ALDIGINIZ FIRAVUN sizi bekliyor vrhennem atesinde! ..korkak, zalim, tterorist kaatiller... Hz.Isa/ Hz.Meryem/kutsal Kuduse ihanet eden hristiyanhar ve siyonust usagi evangelistler... deas=abd=israil
 • saçmalıksaçmalık8 ay önce
  Böyle bir şey yok. ...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ocak 2019