• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

ABD'li entelektüelleri Cumhuriyetçi çetelere benzetti

ABD'li dil bilimci ve ünlü düşünür Noam Chomsky, ABD'li liberal entelektüelleri Cumhuriyetçi çetelere benzeterek, ABD'nin dünyanın önünde gelen bir terör devleti olduğunu kabul etmeyeceklerini ifade etti.

Yeniakit Publisher
2021-01-25 14:14:00 -
ABD'li entelektüelleri Cumhuriyetçi çetelere benzetti

Münübe Yılmaz

ABD'li dil bilimci ve ünlü düşünür Noam Chomsky, ABD'li liberal entelektüelleri Cumhuriyetçi çetelere benzeterek, ABD'nin dünyanın önünde gelen bir terör devleti olduğunu kabul etmeyeceklerini ifade etti. ABD'li entelektüellerin Amerika'nın dünya ülkeleri için ne kadar tehlikeli olduğunu görmezden geldiğini aktaran Chomsky, "Amerikan entelektüellerinin ABD'nin önde gelen bir terörist devlet olduğunu kabul etmesini sağlayamazsınız" dedi. RT'ye verdiği röportajda ABD'li liberal entelektüellerin uluslararası bir terörizm tedarikçisi olan ABD'yi Trump destekçileri gibi 'zararsız bir güç olarak kabul ettiklerini belirterek, "Cumhuriyetçi çetelerin seçimin kaybedildiğini kabul etmesini sağlayamadığınız gibi, liberal Amerikan entelektüellerinin ABD'nin önde gelen bir terörist devlet olduğunu kabul etmesini sağlayamazsınız" ifadesinde bulundu. Chomsky ayrıca eski ABD başkanlarından Ronald Reagan'ın dış politikasının temelini oluşturan sözde 'Teröre Karşı Savaş' konseptini terörizmin zirvesi olarak tanımladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

abdrhman

yahudistan abdsi terörist ülkelerinin vede teröristlerin patlatılması gereken baş çıbanıdır. orta doğudaki , olayların baş çıbanı yahudistan yönetimindeki abd ve (abd eşittir yahudi) pisrael yahudilerdir. gerek daeş pkk, fetöş vesaire terör örgütleri bunların besledikleri , tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri ısraelin B.O.projesinin gerçekleşmesine çalışan p....leridir.yönetimi türk isimli ahudilerde olan hıristiyanların partisi chpkk da yahudiler tarafından atatürk zamanında tc nin içine sokulmuş truva atıdır.içimizdeki vatan haini zengin yahudileri çok sıkı denetleyin.
 • Yanıtla

765

doğru söylemiş yalanmı
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23