• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

15 Temmuz gazilerinden çok sert tepki

Vatan hainlerine çok sert ifadelerle tepki gösteren Şehit Yakınları ve Gaziler Federasyonu Genel Başkanı Levent Yücel, "Ezanlarımızı susturamayacaksınız. Bu ülkeye asla ama asla diz çöktüremeyeceksiniz." dedi. Başkan Yücel, Türk Askeri'ni işgalcilikle suçlayanlara da şöyle seslendi: "Şerefli, Türk Ordusu'nu işgalcilikle suçlamak en büyük şerefsizliktir."

Yeniakit Publisher
2019-10-19 08:34:00 - 2019-10-19 10:08:24

Taha Emre ÖZDEMİR  yeniakit.com.tr  15 Temmuz'da şehitlik makamına yükselen vatan kahramanlarının yakınları ile gaziler, Barış Pınarı Operasyonu'nda görev yapan Mehmetçiğe destek vermek üzere eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Binası önünde buluşarak yola çıktı.  

Tekbirlerle yola çıktılar

Mehteran takımının parçaları eşliğinde coşkulu anların yaşandığı buluşmada 'Şehitler ölmez vatan bölünmez.' sloganları atan gazilerle şehit yakınları, tekbirler getirerek vatan toprakları uğruna şehit olan askerlerimizle vatandaşlarımıza dua etti.

Şanlıurfa'ya hareket etmeden önce bir basın açıklaması yapan Şehit Yakınları ve Gaziler Federasyonu Genel Başkanı Levent Yücel hainlere seslenerek, "Milletimizi bölemeyecek, bayrağımızı indiremeyeceksiniz. Vatanımızı parçalayamayacak, devletimizi yıkamayacaksınız. Ezanlarımızı susturamayacaksınız. Bu ülkeye asla ama asla diz çöktüremeyeceksiniz." dedi.

'Şerefli Türk Ordusu'nu işgalcilikle suçlamak en büyük şerefsizliktir'

Türk Askeri'ni işgalcilikle suçlayanlara da seslenen Başkan Yücel, sözlerine şöyle devam etti:

"Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da ifade ettiği gibi bizim hiçbir ülkenin toprağında gözümüz yok. Biz mazlumların, kısık seslilerin hamisi ve sesiyiz. Onların sesi olmaya da devam edeceğiz. İnancımız gereği nerede ve kimin eliyle bir mazluma zulüm yapılırsa biz o mazlumların hakkını o zalimlerden sorarız. Şerefli Türk Ordusu'nu işgalcilikle suçlamak en büyük şerefsizliktir."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

enes

Allah ordumuza melekler ordusuyla yardım etsin Her daim Hakkın ve Haklının yanında olmayı bizlere nasip etsin
 • Yanıtla

Menfatül Müsliminlere

Sanki Türkiye'de ezan okunuyorda ne oluyor? Vatandaş (dindar) düğün yapıyor, ezan okunduğu halde davul, zurna, müzik sesi kesilmiyor. Kadınlar dekolteli halay çekiyorlar. Zıpladıkca artık yağmı olur süzme yoğurtmu bilmem. Namaz kılıyoruz, davul sesinden ne okuduğumuzu bilmiyoruz. Allah kabul etsin.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23