• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
“Yürüyen silikon

2020-09-28 10:36:36
“Yürüyen silikon" lakaplı Ermeni asıllı Kim Kardashian’ın Türk düşmanlığı

“Yürüyen silikon” lakabıyla tanınan Ermeni asıllı Kim Kardashian, Ermenistan ve Azerbaycan çatışmasıyla ilgili dün sosyal medyadan skandal bir paylaşımda bulunmuştu.

#1
Foto - Paylaşımları tepki çeken Kardashian, Türkiye'nin Azerbaycan'a silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmasını isteme küstahlığında bulundu. Kardashian

Paylaşımları tepki çeken Kardashian, Türkiye'nin Azerbaycan'a silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmasını isteme küstahlığında bulundu. Kardashian "Bakü'ye saldırgan güç kullanımını durdurması için çağrı yapılmalı, Azerbaycan'a ABD askeri yardımı durmalı. Türkiye, Bakü'ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmalı" ifadelerini kullandı.

#2
Foto - Kardashian’ın skandal sözler daha önce Türkiye’yi hedef alan skandal paylaşımlarını akıllara getirdi. Ermeni soykırımını savunan Kardashian, çok kez Osmanlı ve Türkiye’yi suçlayan paylaşımlarda bulunmuştu. İŞTE KARDASHİAN’IN YAPTIĞI O SKANDAL PAYLAŞIMDARDAN BİR KISMI...

Kardashian’ın skandal sözler daha önce Türkiye’yi hedef alan skandal paylaşımlarını akıllara getirdi. Ermeni soykırımını savunan Kardashian, çok kez Osmanlı ve Türkiye’yi suçlayan paylaşımlarda bulunmuştu. İŞTE KARDASHİAN’IN YAPTIĞI O SKANDAL PAYLAŞIMDARDAN BİR KISMI... "Biliyorum Soykırım Yıldönümü dündü ama ben bugün gördüm."

#3
Foto -

"1915'te 24 Nisan'da Ermeni Soykırımı başladı."

#4
Foto -

"İlk başta en güçlü Ermeniler öldürüldü."

#5
Foto -

"Osmanlı Türkleri daha sonra kadınları ve çocukları öldürdüler."

#6
Foto -

"Bunlar benim atalarım... Aç bırakıldılar, tecavüze uğradılar ve katledildiler."

#7
Foto -

"1917'ye kadar 1.5 milyondan fazla Ermeni öldürüldü."

#8
Foto -

"Bugün Ermeni Soykırımı'nı anıyoruz ki hiçbir ırk, din ya da grup bir daha böyle bir şeye maruz kalmasın diye."

#9
Foto - Kim Kardashian çocukları ve kardeşleriyle Ermenistan'da çekildiği fotoğrafın altına

Kim Kardashian çocukları ve kardeşleriyle Ermenistan'da çekildiği fotoğrafın altına "ABD Temsilciler Meclisi Ermeni Soykırımı'nı kabul ettiğinde. Ermeni halkı için bu çok büyük bir zaferdi! Bu fotoğraf bu ay Ermenistan'da çekildi." notunu düştü. Kardashian'ın bu paylaşımına sosyal medyada tepki yağdı. Türk kullanıcılar Kardashian ve ailesine "Soyunuz kurusun" diye yorumlar yaptı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23