• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Ukrayna’da satışa çıktı! Putin’i ne hale soktular

2022-05-28 14:15:49
Ukrayna’da satışa çıktı! Putin’i ne hale soktular

Vladimir Putin'i bir tabutun içine koyacak şekilde tasarlanan ve Ukrayna'nın bayrağı ile sarılmış oyuncak bebekler Kiev'de satışa sunuldu.

#1
Foto - Vladimir Putin'in vücuduna iğneler saplanmış şekilde ve Ukrayna bayraklarıyla bir tabutun içine konulduğunu gösteren oyuncak bebekler Ukrayna'da satışa çıkarıldı.

Vladimir Putin'in vücuduna iğneler saplanmış şekilde ve Ukrayna bayraklarıyla bir tabutun içine konulduğunu gösteren oyuncak bebekler Ukrayna'da satışa çıkarıldı.

#2
Foto - Bir Telegram kanalındaki kullanıcı,

Bir Telegram kanalındaki kullanıcı, "Kiev mağazalarında çoktan göründü." dedi. Tabutun kapağında Ukraynaca: "Düşmanlara Ölüm" yazıyor.

#3
Foto - Ukrayna İçişleri Bakanı danışmanı olan Anton Gerashchenko, oyuncak bebeği 'StopWar' ve 'Mizah' etiketleriyle çevrimiçi olarak yayınladı ve

Ukrayna İçişleri Bakanı danışmanı olan Anton Gerashchenko, oyuncak bebeği 'StopWar' ve 'Mizah' etiketleriyle çevrimiçi olarak yayınladı ve "Bu yeni bir iPhone'dan daha havalı." dedi.

#4
Foto - Oyuncağın ambalajı büyük bir Z harfini içeriyor. Bazı yorumcular savaşın Üçüncü Dünya Savaşına sıçramasından korkuyorlar. Yorum yapan bir yetkili

Oyuncağın ambalajı büyük bir Z harfini içeriyor. Bazı yorumcular savaşın Üçüncü Dünya Savaşına sıçramasından korkuyorlar. Yorum yapan bir yetkili "Medeniyetimizi korumanın en iyi ve belki de tek yolu, Putin'i bir an önce yenmek." dedi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23