• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Teşkilat'ın yeni sezonu öncesi hem transfer hem ayrılık!

2021-07-23 11:30:58
Teşkilat'ın yeni sezonu öncesi hem transfer hem ayrılık!

TRT1 ekranlarında fırtına gibi esen Teşkilat dizisinin ikinci sezonu büyük bir merakla bekleniyor.

#1
Foto - İlgiyle takip edilen dizide “Zehra” karakterini oynayan Deniz Baysal, Temmuz sonu gibi Ankara’ya giderek ekibe dahil olacağını açıkladı.

İlgiyle takip edilen dizide “Zehra” karakterini oynayan Deniz Baysal, Temmuz sonu gibi Ankara’ya giderek ekibe dahil olacağını açıkladı.

#2
Foto - Baysal’ın paylaştığı bu bilgi, Teşkilat dizisinin yeni sezon çekimlerine yakın zaman içinde başlanacağının da işaretini verdi. Dizinin 2. sezonunun Eylül ayında ekranlarda olacağı tahmin ediliyor.

Baysal’ın paylaştığı bu bilgi, Teşkilat dizisinin yeni sezon çekimlerine yakın zaman içinde başlanacağının da işaretini verdi. Dizinin 2. sezonunun Eylül ayında ekranlarda olacağı tahmin ediliyor.

#3
Foto - Teşkilat’ın 14 bölümlük ilk sezonu büyük bir ilgiyle takip edilmiş ve dizi çok kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştı.

Teşkilat’ın 14 bölümlük ilk sezonu büyük bir ilgiyle takip edilmiş ve dizi çok kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştı.

#4
Foto - Öte yandan reyting rekortmeni dizinin ikinci sezonu öncesi önemli bir ayrılık yaşandı.

Öte yandan reyting rekortmeni dizinin ikinci sezonu öncesi önemli bir ayrılık yaşandı.

#5
Foto - Dizinin yönetmeni, Keche lakaplı Hakan Kırvavaç projeye veda etti. Ünlü yönetmen 14 bölüm süren ilk sezonda çok iyi bir anlatım dili oluşturmuş ve dizinin başarısına önemli bir katkı sunmuştu.

Dizinin yönetmeni, Keche lakaplı Hakan Kırvavaç projeye veda etti. Ünlü yönetmen 14 bölüm süren ilk sezonda çok iyi bir anlatım dili oluşturmuş ve dizinin başarısına önemli bir katkı sunmuştu.

#6
Foto - İkinci sezonda ise diziyi Burak Arlıer ile Burak Müjdeci yönetecek. Diğer yandan dizide ise bazı değişimler yaşanacağı gelen bilgiler arasında.

İkinci sezonda ise diziyi Burak Arlıer ile Burak Müjdeci yönetecek. Diğer yandan dizide ise bazı değişimler yaşanacağı gelen bilgiler arasında.

#7
Foto - Bu doğrultuda dizinin hikayesine yeni karakterler dahil olurken, aksiyonu bol sahneler yine izleyicileri etkileyecek.

Bu doğrultuda dizinin hikayesine yeni karakterler dahil olurken, aksiyonu bol sahneler yine izleyicileri etkileyecek.

#8
Foto - Ayrıca Payitaht Abdülhamid dizisinde “Mahmut Paşa” karakterini oynayan, Kurtlar Vadisi dizisinde “Kara” rolüyle de bilinen Hakan Boyav, Teşkilat dizisinin kadrosuna katıldı.

Ayrıca Payitaht Abdülhamid dizisinde “Mahmut Paşa” karakterini oynayan, Kurtlar Vadisi dizisinde “Kara” rolüyle de bilinen Hakan Boyav, Teşkilat dizisinin kadrosuna katıldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23