• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Teşkilat dizisi bombayı patlattı! Sosyal medya sallandı

2021-04-05 12:41:40
Teşkilat dizisi bombayı patlattı! Sosyal medya sallandı

Payitaht Abdülhamid, Uyanış Büyük Selçuklu, Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı gibi dizileri ekranlara getiren TRT'nin favori projelerinden biri ise Teşkilat.

#1
Foto - Yayınlanan bölümleriyle reytingleri alt üst eden dizinin sosyal medyada çok güçlü bir destekçi kitlesi de oluştu. Milyonları ekran başına çeken dizinin hayranları her hafta yeni bölümü merak ve heyecanla bekliyor.

Yayınlanan bölümleriyle reytingleri alt üst eden dizinin sosyal medyada çok güçlü bir destekçi kitlesi de oluştu. Milyonları ekran başına çeken dizinin hayranları her hafta yeni bölümü merak ve heyecanla bekliyor.

#2
Foto - Aksiyonu bol her anı soluksuz takip edilen Teşkilat dizisi ekran başındakilerin büyük beğenisini kazandı. Teşkilat, yepyeni bir oyuncuyu daha kadrosuna kattı. Diziye son olarak usta sanatçı Yavuz Bingöl dahil oldu.

Aksiyonu bol her anı soluksuz takip edilen Teşkilat dizisi ekran başındakilerin büyük beğenisini kazandı. Teşkilat, yepyeni bir oyuncuyu daha kadrosuna kattı. Diziye son olarak usta sanatçı Yavuz Bingöl dahil oldu.

#3
Foto - Teşkilat'ın yayınlanan son bölümünde Almanya'da yaşayan bir Türk ajanını oynayan ünlü türkücünün saçlarını uzatmış sakallı hali de gündeme oturdu. Yavuz Bingöl, Teşkilat dizisinde eski MİT mensubu Kod Adı Tesbihçi olan Adem karakterini oynuyor. Bingöl son olarak Mehmet Akif Ersoy'un İstiklâl Marşı'nı yazarken yaşadıklarını konu alan, Akif filminde yer almıştı.

Teşkilat'ın yayınlanan son bölümünde Almanya'da yaşayan bir Türk ajanını oynayan ünlü türkücünün saçlarını uzatmış sakallı hali de gündeme oturdu. Yavuz Bingöl, Teşkilat dizisinde eski MİT mensubu Kod Adı Tesbihçi olan Adem karakterini oynuyor. Bingöl son olarak Mehmet Akif Ersoy'un İstiklâl Marşı'nı yazarken yaşadıklarını konu alan, Akif filminde yer almıştı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23