• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Milyarları gözden çıkaran Muhammed bin Selman'ın hedefindeki 4 isim

2021-10-09 15:10:05
Milyarları gözden çıkaran Muhammed bin Selman'ın hedefindeki 4 isim

Suudi Arabistan destekli bir konsorsiyuma satıldıktan sonra dünyanın en zengin kulüplerinden biri haline gelen Newcastle United'da mevcut teknik adam Steve Bruce ile yola devam edilmesi beklenmiyor. İngiliz ekibinin başına geçecek isim ise merak edilmeye başlandı.

#1
Foto - Konsorsiyumun başındaki isim olan ve transfer için 1 milyar euro'dan daha fazla bütçe ayıran Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın 4 ismi ön plana çıkardığı ve mutlaka bu teknik adamlardan biriyle yola devam etmek istediği belirtildi.

Konsorsiyumun başındaki isim olan ve transfer için 1 milyar euro'dan daha fazla bütçe ayıran Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın 4 ismi ön plana çıkardığı ve mutlaka bu teknik adamlardan biriyle yola devam etmek istediği belirtildi.

#2
Foto - Telegraph'ta yer alan habere göre Newcastle United ile ismi anılan en ciddi isimlerin başında şu anda İskoç ekibi Rangers'ı çalıştıran Liverpool efsanesi Gerrard bulunuyor. Rangers'ı uzun bir aranın ardından lig şampiyonluğuna oluşturan genç teknik adamın şu andaki takımında mutlu olduğu ve bu yüzden ikna edilmesi gerektiği aktarılanlar arasında yer alıyor.

Telegraph'ta yer alan habere göre Newcastle United ile ismi anılan en ciddi isimlerin başında şu anda İskoç ekibi Rangers'ı çalıştıran Liverpool efsanesi Gerrard bulunuyor. Rangers'ı uzun bir aranın ardından lig şampiyonluğuna oluşturan genç teknik adamın şu andaki takımında mutlu olduğu ve bu yüzden ikna edilmesi gerektiği aktarılanlar arasında yer alıyor.

#3
Foto - İngiliz kulübünün bir diğer hedefi ise Antonio Conte, en son İtalya'da Inter ile şampiyonluğa ulaşan Tenik direktör şu anda bir takım çalıştırmıyor. Büyük kulüplerden teklif beklediği aktarılan Conte'nin İngiliz ekibinin başına geçip geçmeyeceği merak konusu.

İngiliz kulübünün bir diğer hedefi ise Antonio Conte, en son İtalya'da Inter ile şampiyonluğa ulaşan Tenik direktör şu anda bir takım çalıştırmıyor. Büyük kulüplerden teklif beklediği aktarılan Conte'nin İngiliz ekibinin başına geçip geçmeyeceği merak konusu.

#4
Foto - Liste de yer alan bir diğer isim ise İngiliz efsane Frank Lampard, en son Chelsea'yi çalıştıran ancak takımın transfer yasağı ve genç kadro ile her ne kadar ilk dörtte bitirmeyi başarmış olsa da istediklerini tam olarak gerçekleştiremeyen İngiliz teknik adam şu anda takım çalıştırmıyor.

Liste de yer alan bir diğer isim ise İngiliz efsane Frank Lampard, en son Chelsea'yi çalıştıran ancak takımın transfer yasağı ve genç kadro ile her ne kadar ilk dörtte bitirmeyi başarmış olsa da istediklerini tam olarak gerçekleştiremeyen İngiliz teknik adam şu anda takım çalıştırmıyor.

#5
Foto - Arsenal ile senelerce başarıdan başarıya koşmuş olan tecrübeli teknik direktör Arsene Wenger ismi geçen bir diğer çalıştırıcı. Özellikle genç oyunculara verdiği değerle ön plana çıkan yılların tecrübesi Arsene Wenger, Arsenal'den ayrıldıktan sonra birçok takım ile adı anılsa da teknik direktörlük yapmadı.

Arsenal ile senelerce başarıdan başarıya koşmuş olan tecrübeli teknik direktör Arsene Wenger ismi geçen bir diğer çalıştırıcı. Özellikle genç oyunculara verdiği değerle ön plana çıkan yılların tecrübesi Arsene Wenger, Arsenal'den ayrıldıktan sonra birçok takım ile adı anılsa da teknik direktörlük yapmadı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23