• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Koronavirüste tedirgin eden haber! Vaka sayısı katlanarak artıyor

2020-06-02 21:12:24
Koronavirüste tedirgin eden haber! Vaka sayısı katlanarak artıyor

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz gün karantinaya alınan Serap Güzeli Mahallesinde 17 kişide görülen vaka sayısı 59'a yükseldi.

#1
Foto - Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde bir mahalle koronavirüs nedeni ile karantinaya alındı. Geçtiğimiz gün karantinaya alınırken 17 kişide görülen koronavirüsün bulaştığı kişi sayısı 59'a yükseldi.

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde bir mahalle koronavirüs nedeni ile karantinaya alındı. Geçtiğimiz gün karantinaya alınırken 17 kişide görülen koronavirüsün bulaştığı kişi sayısı 59'a yükseldi.

#2
Foto - MAHALLE GİRİŞ ÇIKIŞLARA KAPATILDI Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesine bağlı Serap Güzeli Mahallesinde bir kişide koronavirüs tespit edildi. Bunun üzerine filyasyon ekipleri mahallede yaptığı çalışmayla hastanın temas ettiği kişilere de test gerçekleştirdi.

MAHALLE GİRİŞ ÇIKIŞLARA KAPATILDI Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesine bağlı Serap Güzeli Mahallesinde bir kişide koronavirüs tespit edildi. Bunun üzerine filyasyon ekipleri mahallede yaptığı çalışmayla hastanın temas ettiği kişilere de test gerçekleştirdi.

#3
Foto - Yapılan testler sonrası aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 17 kişide daha daha koronavirüs tespit edildi. İncelemenin ardından mahalle jandarma ekipleri tarafından karantinaya alınarak giriş çıkışlara kapatıldı.

Yapılan testler sonrası aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 17 kişide daha daha koronavirüs tespit edildi. İncelemenin ardından mahalle jandarma ekipleri tarafından karantinaya alınarak giriş çıkışlara kapatıldı.

#4
Foto - VAKA SAYISI 59'A YÜKSELDİ Geçtiğimiz gün 17 kişide görülen vaka sayısı bugün 59'a yükseldi. Karantinaya alınan mahallede güvenlik önlemleri alınırken vatandaşların ihtiyaçları da Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından karşılanıyor.

VAKA SAYISI 59'A YÜKSELDİ Geçtiğimiz gün 17 kişide görülen vaka sayısı bugün 59'a yükseldi. Karantinaya alınan mahallede güvenlik önlemleri alınırken vatandaşların ihtiyaçları da Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından karşılanıyor.

#5
Foto - Öte yandan son bir hafta içinde Diyarbakır'daki vaka sayısının hızla arttığı öğrenildi.

Öte yandan son bir hafta içinde Diyarbakır'daki vaka sayısının hızla arttığı öğrenildi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı