• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Korku dolu anlar! Fabrikadaki feci patlamanın görüntüleri ortaya çıktı

2022-05-24 16:59:14
Korku dolu anlar! Fabrikadaki feci patlamanın görüntüleri ortaya çıktı

Kocaeli'de 2 işçinin yaralanmasına neden olan ve bakım yapıldığı sırada patlayan buhar kazanı güvenlik kamerasına yansıdı.

#1
Foto - Olay, Kartepe ilçesinde bulunan Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Yıldız Entegre Ağaç Sanayi Fabrikası’nda meydana gelmişti.

Olay, Kartepe ilçesinde bulunan Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Yıldız Entegre Ağaç Sanayi Fabrikası’nda meydana gelmişti.

#2
Foto - Edinilen bilgiye göre, bakımı yapılan buhar kazanında patlama meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, bakımı yapılan buhar kazanında patlama meydana geldi.

#3
Foto - Patlamanın etkisi ile bölgede yangın çıktı, 2 işçi de hafif şekilde yaralandı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye gelen itfaiye ekiplerince yangın kontrol altına alınarak söndürülürken, yaralı işçiler hastaneye kaldırıldı.

Patlamanın etkisi ile bölgede yangın çıktı, 2 işçi de hafif şekilde yaralandı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye gelen itfaiye ekiplerince yangın kontrol altına alınarak söndürülürken, yaralı işçiler hastaneye kaldırıldı.

#4
Foto - Öte yandan, patlama anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Korku dolu patlamanın etkisi ile alevlerin yükselmesi ve işçilerin kaçıştığı anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Öte yandan, patlama anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Korku dolu patlamanın etkisi ile alevlerin yükselmesi ve işçilerin kaçıştığı anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

#5
Foto - Görüntülerde; patlamanın etkisi ile alevlerin yükselmesi ve işçilerin bölgeden kaçışması yer aldı.

Görüntülerde; patlamanın etkisi ile alevlerin yükselmesi ve işçilerin bölgeden kaçışması yer aldı.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23