• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Gövdesine yapışık bir kafayla doğdu

2017-05-03 17:06:53
Gövdesine yapışık bir kafayla doğdu

Karnına yapışık bir kafayla doğan bebek, doktorların yoğun çabalarıyla adeta yeniden doğdu.

#1
Foto - Hindistan'da ismi belirtilmeyen 21 yaşındaki bir kadın, oldukça sancılı bir hamilelik geçirdi. Daily Mail'in haberine göre ultrasona girdiğinde doktorlar ikizi olacağını söyledi ancak işin aslı başkaydı.

Hindistan'da ismi belirtilmeyen 21 yaşındaki bir kadın, oldukça sancılı bir hamilelik geçirdi. Daily Mail'in haberine göre ultrasona girdiğinde doktorlar ikizi olacağını söyledi ancak işin aslı başkaydı.

#2
Foto - Genç kadının gerçekten ikizleri oldu ancak bir tanesi parazit ikizdi. İkizlerden bir tanesi tamamen oluşmamıştı. Kafası sağlıklı olan kardeşinin karnına yapışık bir şekilde doğan parazit ikiz, diğerinin kanından besleniyordu.

Genç kadının gerçekten ikizleri oldu ancak bir tanesi parazit ikizdi. İkizlerden bir tanesi tamamen oluşmamıştı. Kafası sağlıklı olan kardeşinin karnına yapışık bir şekilde doğan parazit ikiz, diğerinin kanından besleniyordu.

#3
Foto - Talihsiz bebeğin karnındaki kulakları ve gözleri olmayan kafayla birlikte bir de ekstra el vardı. Dr. Vijiyeta Garg, bebeği ve anneyi kurtarabileceğini söyledi. Başarılı bir sezaryenle ikisi de hayatta kalmayı başardı.

Talihsiz bebeğin karnındaki kulakları ve gözleri olmayan kafayla birlikte bir de ekstra el vardı. Dr. Vijiyeta Garg, bebeği ve anneyi kurtarabileceğini söyledi. Başarılı bir sezaryenle ikisi de hayatta kalmayı başardı.

#4
Foto - Doktorlar arasında yapılan uzun görüşmeler sonucunda karnındaki parazit ikizi de hiçbir ücret talep edilmeden alındı. Dört saat süren bu operasyon da başarıyla tamamlandı.

Doktorlar arasında yapılan uzun görüşmeler sonucunda karnındaki parazit ikizi de hiçbir ücret talep edilmeden alındı. Dört saat süren bu operasyon da başarıyla tamamlandı.

#5
Foto - Parazit ikiz vakalarına milyonda bir rastlanıyor.

Parazit ikiz vakalarına milyonda bir rastlanıyor.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23