• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Ermenistan dünyaya böyle açıkladı: Türk F-16 savaş uçakları...

2020-09-28 18:50:21
Ermenistan dünyaya böyle açıkladı: Türk F-16 savaş uçakları...

Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırması sonrası bölgede tansiyon yükseldi. Azerbaycan karşı harekat başlatarak Ermenistan'a ağır kayıplar verdirdi.

#1
Foto - Azerbaycan ordusu çok sayıda bölgeyi işgalden kurtarırken, öldürülen Ermeni askerlerinin de isimlerini açıkladı.

Azerbaycan ordusu çok sayıda bölgeyi işgalden kurtarırken, öldürülen Ermeni askerlerinin de isimlerini açıkladı.

#2
Foto - Dünyadan yaşanan gerilimle ilgili peş peşe açıklamalar gelirken Cumhurbaşkanı Erdoğan da bugün gelişmelere ilişkin konuştu. Erdoğan,

Dünyadan yaşanan gerilimle ilgili peş peşe açıklamalar gelirken Cumhurbaşkanı Erdoğan da bugün gelişmelere ilişkin konuştu. Erdoğan, "Ermenistan'ı bir kez daha kınıyorum. Azerbaycan'ın yanında olacağız" dedi.

#3
Foto - Öte yandan Ermenistan'dan da Türkiye'ye yönelik akılalmaz bir suçlama geldi. NATO ile ortaklaşa düzenlenen uluslararası CYBERSEC2020 formunda konuşan Ermenistan Devlet Başkanı Armen Sarkisyan, Türkiye'nin Azerbaycan'a yardım ettiğini ileri sürdü.

Öte yandan Ermenistan'dan da Türkiye'ye yönelik akılalmaz bir suçlama geldi. NATO ile ortaklaşa düzenlenen uluslararası CYBERSEC2020 formunda konuşan Ermenistan Devlet Başkanı Armen Sarkisyan, Türkiye'nin Azerbaycan'a yardım ettiğini ileri sürdü.

#4
Foto - Sarkisyan yaptığı açıklamada “NATO üyesi olan Türkiye, Azerbaycan'a insansız hava araçları (İHA), siber saldırılar, danışmanlar, paralı askerler ve hatta F-16 avcı uçakları ile tam teşekküllü yardım sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

Sarkisyan yaptığı açıklamada “NATO üyesi olan Türkiye, Azerbaycan'a insansız hava araçları (İHA), siber saldırılar, danışmanlar, paralı askerler ve hatta F-16 avcı uçakları ile tam teşekküllü yardım sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

#5
Foto - Azerbaycan'a saldırdıktan sonra diyalog çağrısı yapan Sarkisyan, komik bir açıklamada bulunarak “Rusya, ABD ve Fransa’nın katıldığı Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubu platformu mevcut. Diyaloğa geri dönmeliyiz

Azerbaycan'a saldırdıktan sonra diyalog çağrısı yapan Sarkisyan, komik bir açıklamada bulunarak “Rusya, ABD ve Fransa’nın katıldığı Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubu platformu mevcut. Diyaloğa geri dönmeliyiz" dedi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23