• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Engin Altan Düzyatan’dan sonra bomba transfer! Barbaros Hayreddin Paşa’yı oynayacak kişi belli oldu

2020-09-29 16:56:33
Engin Altan Düzyatan’dan sonra bomba transfer! Barbaros Hayreddin Paşa’yı oynayacak kişi belli oldu

Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi olarak başlayacak olan Osmanlı İmparatorluğu’nun Kaptan-ı Derya’sı Barbaros Hayreddin Paşa’ya bomba bir transfer geliyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu Ulaş Tuna Astepe, dizide başrol oynayacak.

#1
Foto - Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin başrolü Engin Altan Düzyatan’ın Oruç Reis’i oynaması için imza attığı biliniyordu.

Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin başrolü Engin Altan Düzyatan’ın Oruç Reis’i oynaması için imza attığı biliniyordu.

#2
Foto - Akdeniz'de doğal gaz çalışmaları yapan gemiye ise Oruç Reis ismi verildi.

Akdeniz'de doğal gaz çalışmaları yapan gemiye ise Oruç Reis ismi verildi.

#3
Foto - Engin Altan Düzyatan, Barbaros Hayreddin Paşa rolünde beklenirken bomba bir haber dizi kulislerinde yayılmaya başladı.

Engin Altan Düzyatan, Barbaros Hayreddin Paşa rolünde beklenirken bomba bir haber dizi kulislerinde yayılmaya başladı.

#4
Foto - TRT 1’in Diriliş Ertuğrul’dan sonra dün başlayan yeni dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi reytingleri alt üst ederken, denizlerin fatihi Barbaros Hayreddin Paşa dizisi ile ekranlarda bomba etkisi yaparak reytinglerdeki yerini koruyacak.

TRT 1’in Diriliş Ertuğrul’dan sonra dün başlayan yeni dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi reytingleri alt üst ederken, denizlerin fatihi Barbaros Hayreddin Paşa dizisi ile ekranlarda bomba etkisi yaparak reytinglerdeki yerini koruyacak.

#5
Foto - Barbaros Hayreddin Paşa’yı oynayacak Sen Anlat Karadeniz dizisinin yıldızı Ulaş Tuna Astepe’yi duyan hayranları çok sevindi.

Barbaros Hayreddin Paşa’yı oynayacak Sen Anlat Karadeniz dizisinin yıldızı Ulaş Tuna Astepe’yi duyan hayranları çok sevindi.

#6
Foto - Daha önceleri Barbaros Hayreddin Paşa’yı oynayacak kişinin Çağatay Ulusoy olacağı söyleniyordu.

Daha önceleri Barbaros Hayreddin Paşa’yı oynayacak kişinin Çağatay Ulusoy olacağı söyleniyordu.

#7
Foto - Türkiye'nin bugün dünyayı karşısına alarak meşru haklarını kullandığı Akdeniz için Osmanlının ilk Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayreddin Paşa’nın yaşadığı dönemde

Türkiye'nin bugün dünyayı karşısına alarak meşru haklarını kullandığı Akdeniz için Osmanlının ilk Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayreddin Paşa’nın yaşadığı dönemde "Türk gölü" olarak ifade ediliyordu. Şimdi ise petrol arama çalışmaları yapan bir gemiye ismi verildi.

#8
Foto - Diziyle ilgili konuşan Düzyatan, “Anlaştık, çok heyecanlıyım açıkçası…Çok büyük bir proje. Herkesin beklediği bir proje ve bu projenin içinde olmak her şeyden önce benim için çok heyecan verici” ifadelerini kullandı.

Diziyle ilgili konuşan Düzyatan, “Anlaştık, çok heyecanlıyım açıkçası…Çok büyük bir proje. Herkesin beklediği bir proje ve bu projenin içinde olmak her şeyden önce benim için çok heyecan verici” ifadelerini kullandı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23