• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Cilde İyi Gelen Esansiyel Yağlar

2021-10-22 15:47:30
Cilde İyi Gelen Esansiyel Yağlar

Doğal yağlar, cilde faydalı bakım ürünleridir. Cilt tipinizi tespit edip, hangi soruna karşı kullanacağınızı belirledikten sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

#1
Foto - Üzüm Çekirdeği, Yağı Üzüm çekirdeği çok güçlü bir antioksidandır. Cildi yeniler, sıkılaştırır ve kırışıkları açar.

Üzüm Çekirdeği, Yağı Üzüm çekirdeği çok güçlü bir antioksidandır. Cildi yeniler, sıkılaştırır ve kırışıkları açar.

#2
Foto - Biberiye yağı, Derinlemesine nemlendiren etkisi sayesinde cildin ihtiyacı olan nemi almasını ve tutmasını sağlar. Bu şekilde yaşlanma belirtilerini de kontrol altında tutar.

Biberiye yağı, Derinlemesine nemlendiren etkisi sayesinde cildin ihtiyacı olan nemi almasını ve tutmasını sağlar. Bu şekilde yaşlanma belirtilerini de kontrol altında tutar.

#3
Foto - Argan Yağı, Fas’ta hayat ağacı denilen Argan cilt ve saç bakımında oldukça etkili bir yağdır.

Argan Yağı, Fas’ta hayat ağacı denilen Argan cilt ve saç bakımında oldukça etkili bir yağdır.

#4
Foto - Çay ağacı yağı, Anti inflamatuar özellikleri sayesinde akne oluşumuna karşı etki sağlar. Şişkinlik, kızarıklık ve pürüz gibi istenmeyen görüntülerin önüne geçer.

Çay ağacı yağı, Anti inflamatuar özellikleri sayesinde akne oluşumuna karşı etki sağlar. Şişkinlik, kızarıklık ve pürüz gibi istenmeyen görüntülerin önüne geçer.

#5
Foto - Badem yağının, cilde ve saçlara etkileri oldukça fazladır. Badem yağı içeriğinde A ve K vitamini barındırır.

Badem yağının, cilde ve saçlara etkileri oldukça fazladır. Badem yağı içeriğinde A ve K vitamini barındırır.

#6
Foto - Jojoba Yağı, Jojoba yine güçlü nemlendirici özelliğine sahip doğal bir yağdır. Cildi yatıştırır ve derinden bakım sağlar.

Jojoba Yağı, Jojoba yine güçlü nemlendirici özelliğine sahip doğal bir yağdır. Cildi yatıştırır ve derinden bakım sağlar.

#7
Foto - Zeytinyağı, Salata soslarının vazgeçilmezi olan zeytinyağı, üstün nemlendirme özellikleri sayesinde eski çağlardan beri cilt ve saç üzerinde de kullanılıyor.

Zeytinyağı, Salata soslarının vazgeçilmezi olan zeytinyağı, üstün nemlendirme özellikleri sayesinde eski çağlardan beri cilt ve saç üzerinde de kullanılıyor.

#8
Foto - Avokado yağı, İçeriğindeki beta karoten, proteyin, lesitin, yağ asitleri ve A, E, D vitaminleri sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve güneşin yaydığı zararlı UV ışınlarına karşı korur.

Avokado yağı, İçeriğindeki beta karoten, proteyin, lesitin, yağ asitleri ve A, E, D vitaminleri sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir ve güneşin yaydığı zararlı UV ışınlarına karşı korur.

#9
Foto - Lavanta Yağı, Kronik cilt kuruluğu, egzama ve sedef hastalığı üzerinde önleyici etki yaratır. Cilt hastalıklarının yarattığı kızarıklık, kaşıntı ve döküntü gibi rahatsızlık verici etkileri de azaltır.

Lavanta Yağı, Kronik cilt kuruluğu, egzama ve sedef hastalığı üzerinde önleyici etki yaratır. Cilt hastalıklarının yarattığı kızarıklık, kaşıntı ve döküntü gibi rahatsızlık verici etkileri de azaltır.

#10
Foto - Hindistan Cevizi Yağı, Hindistan cevizi yağı özellikle saç ve vücut bakımında kullanır. Vücudu ve saçları parlatma da ve nemlendirme de etkisi yüksektir.

Hindistan Cevizi Yağı, Hindistan cevizi yağı özellikle saç ve vücut bakımında kullanır. Vücudu ve saçları parlatma da ve nemlendirme de etkisi yüksektir.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23