• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Bir Sülün Osman fıkrası

2021-09-23 12:48:50
Bir Sülün Osman fıkrası

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘Sülün Osman’ı hatırlatan skandallarına devam ediyor. AK Parti döneminde başlatılan projelere konmasıyla ismini “Sülün Ekrem’e” çıkaran İBB Başkan, bu kez de geçmiş dönemde yapılan Örnektepe Gençlik Merkezi’ne kondu.

#1
Foto - AK Parti'nin 2016 senesinde devasa hafriyat ile temelini attığı bina, gençlerin kültürel ve sportif faaliyetler yürütmesi için planlandı.

AK Parti'nin 2016 senesinde devasa hafriyat ile temelini attığı bina, gençlerin kültürel ve sportif faaliyetler yürütmesi için planlandı.

#2
Foto - Büyük bir özveriyle yapılan gençlik merkezinin bir an önce hizmet vermeye başlaması için projenin 450 günde bitirilme sözü verildi.

Büyük bir özveriyle yapılan gençlik merkezinin bir an önce hizmet vermeye başlaması için projenin 450 günde bitirilme sözü verildi.

#3
Foto - CHP’li İBB Başkanı İmamoğlu, AK Parti döneminde yapımı tamamlanan binaya da kondu. Daha önce park ve metroları kendilerinin yaptığı algısıyla propaganda yapan İmamoğlu ve ekibi, şimdi de gençlik merkezini sahiplendi. Ayrıca merkezin gençlik merkezi değil, yurt olacağı belirtildi.

CHP’li İBB Başkanı İmamoğlu, AK Parti döneminde yapımı tamamlanan binaya da kondu. Daha önce park ve metroları kendilerinin yaptığı algısıyla propaganda yapan İmamoğlu ve ekibi, şimdi de gençlik merkezini sahiplendi. Ayrıca merkezin gençlik merkezi değil, yurt olacağı belirtildi.

#4
Foto - Örnektepe Gençlik Merkezi için CHP’liler de bir eylem düzenledi. Eylemde merkezin gençlere verilmesine karşı çıkıldı. CHP’liler binanın, bölgede yaşayan gençlerin hizmetine verilmesini istemedi, “Kreş yapacağız” diye afiş açıp gösteri yaptı.

Örnektepe Gençlik Merkezi için CHP’liler de bir eylem düzenledi. Eylemde merkezin gençlere verilmesine karşı çıkıldı. CHP’liler binanın, bölgede yaşayan gençlerin hizmetine verilmesini istemedi, “Kreş yapacağız” diye afiş açıp gösteri yaptı.

#5
Foto - Koltuğa oturduktan 2,5 yıl sonra Ekrem İmamoğlu, AK Parti döneminde yapılıp bitirilen binaya çöküp, “Tamamen kendimize ait” dedi, CHP döneminde yapıldığı algısı oluşturmaya çalıştı. Ayrıca başörtülü muhabir kullanarak mütedeyyin kesime de oynamaya kalktı.

Koltuğa oturduktan 2,5 yıl sonra Ekrem İmamoğlu, AK Parti döneminde yapılıp bitirilen binaya çöküp, “Tamamen kendimize ait” dedi, CHP döneminde yapıldığı algısı oluşturmaya çalıştı. Ayrıca başörtülü muhabir kullanarak mütedeyyin kesime de oynamaya kalktı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23