• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Ali Koç’un adeta başı dönecek! Avrupa devinden arda güler için servet

2022-07-01 14:33:13
Ali Koç’un adeta başı dönecek! Avrupa devinden arda güler için servet

Geçtiğimiz sezon İsmail Kartal'la birlikte Fenerbahçe'de parlayan ve Türk futbolu için büyük bir öneme sahip olan Arda Güler'e Avrupa'dan teklifler yağıyor.

#1
Foto - Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler, geride kalan sezonda yaptığı çıkışla birçok takımın dikkatini çekti. Avrupa'dan birçok takımın radarında olan Arda için harekete geçen ilk takım Lyon oldu.

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler, geride kalan sezonda yaptığı çıkışla birçok takımın dikkatini çekti. Avrupa'dan birçok takımın radarında olan Arda için harekete geçen ilk takım Lyon oldu.

#2
Foto - Fransız devinin 17 yaşındaki yıldız için 10 milyon Euro’luk bütçe ayırdığı öğrenildi. Fenerbahçe'nin Süper Lig tarihinde gol atan en genç oyuncusu olan Arda Güler, geride kalan sezonda sergilediği performansla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Fransız devinin 17 yaşındaki yıldız için 10 milyon Euro’luk bütçe ayırdığı öğrenildi. Fenerbahçe'nin Süper Lig tarihinde gol atan en genç oyuncusu olan Arda Güler, geride kalan sezonda sergilediği performansla tüm dikkatleri üzerine çekti.

#3
Foto - Fanatik'in haberine göre; birçok Avrupa takımı tarafından takibe alınan, Barcelona ve Dortmund’un izlettirdiği 17 yaşındaki yıldız için harekete geçen ilk takım Lyon oldu. Fransız ekibinin, Arda Güler’i kadrosuna katmak için teklif hazırlığında olduğu kaydedildi. Fransız devinin, genç yıldız için 10 milyon Euro ile Sarı-Lacivertliler’in kapısını çalacağı belirtildi. Ayrıca bir sonraki satıştan pay da önerilecek.

Fanatik'in haberine göre; birçok Avrupa takımı tarafından takibe alınan, Barcelona ve Dortmund’un izlettirdiği 17 yaşındaki yıldız için harekete geçen ilk takım Lyon oldu. Fransız ekibinin, Arda Güler’i kadrosuna katmak için teklif hazırlığında olduğu kaydedildi. Fransız devinin, genç yıldız için 10 milyon Euro ile Sarı-Lacivertliler’in kapısını çalacağı belirtildi. Ayrıca bir sonraki satıştan pay da önerilecek.

#4
Foto - Bosz: Gelişime çok açık | Lyon, Lucas Paqueta’yı Newcastle’a satmaya hazırlanıyor. Houssem Aouar için ise Roma devrede. Fransız ekibinin özellikle Paqueta’nın yerine Arda Güler’i düşündüğü kaydedildi.

Bosz: Gelişime çok açık | Lyon, Lucas Paqueta’yı Newcastle’a satmaya hazırlanıyor. Houssem Aouar için ise Roma devrede. Fransız ekibinin özellikle Paqueta’nın yerine Arda Güler’i düşündüğü kaydedildi.

#5
Foto - Lyon’un teknik patronu Peter Bosz’un 17 yaşındaki yıldız için, “Gelişime çok açık. Paqueta’nın yeteneklerine benzer bir stili var. Fiziksel olarak güçlenip, topsuz oyunda daha etkili olursa çok değerli bir futbolcuya dönüşür” şeklinde rapor verdiği kaydedildi.

Lyon’un teknik patronu Peter Bosz’un 17 yaşındaki yıldız için, “Gelişime çok açık. Paqueta’nın yeteneklerine benzer bir stili var. Fiziksel olarak güçlenip, topsuz oyunda daha etkili olursa çok değerli bir futbolcuya dönüşür” şeklinde rapor verdiği kaydedildi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23