• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Ahmet Hakan'dan dikkat çeken Abdullah Gül açıklaması: Ali Babacan bunu yapmak için çalışıyor

2020-05-28 16:52:35
Ahmet Hakan'dan dikkat çeken Abdullah Gül açıklaması: Ali Babacan bunu yapmak için çalışıyor

Ahmet Hakan bugünkü köşesinde "Ali Babacan sanırım şöyle bir şey yapmaya çalışıyor: CHP tabanını Abdullah Gül’ün çatı adaylığına ısındırmaya çalışıyor." ifadelerini kullandı.

#1
Foto - Hürriyet gazetesi yayın yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'la ilgili dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Hürriyet gazetesi yayın yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'la ilgili dikkat çeken bir iddiada bulundu.

#2
Foto - Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti'yi sandıkta yenemeyen muhaliflerin gazına gelerek DEVA Partisi'ni kuran Babacan için

Hakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti'yi sandıkta yenemeyen muhaliflerin gazına gelerek DEVA Partisi'ni kuran Babacan için "Düşündüm, taşındım, işin içinde bir hinlik olduğuna karar verdim ve galiba söz konusu hinliği de buldum" dedi

#3
Foto - Ahmet Hakan, Ali Babacan'ın 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü çatı adaylığa ısındırdığını söyledi.

Ahmet Hakan, Ali Babacan'ın 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü çatı adaylığa ısındırdığını söyledi.

#4
Foto - İşte Hakan'ın yazısındaki konuyla ilişkin o bölüm:

İşte Hakan'ın yazısındaki konuyla ilişkin o bölüm: "Yoksa... Yoksa... İşin içinde bir hinlik mi var? Düşündüm, taşındım, işin içinde bir hinlik olduğuna karar verdim ve galiba söz konusu hinliği de buldum! Ali Babacan sanırım şöyle bir şey yapmaya çalışıyor: CHP tabanını Abdullah Gül’ün çatı adaylığına ısındırmaya çalışıyor. Ali Babacan gibi Çıkrıkçılar Yokuşu’nda yetişmiş bir tüccarın, yanlış yere tezgâh açmasının başka makul bir açıklaması olamaz."

#5
Foto - BABACAN, GÜL İÇİN NE DEMİŞTİ? Geçtiğimiz günlerde gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk olan Babacan, Gül'ün aktif siyasete girip girmeyeceği sorusuna

BABACAN, GÜL İÇİN NE DEMİŞTİ? Geçtiğimiz günlerde gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk olan Babacan, Gül'ün aktif siyasete girip girmeyeceği sorusuna "O herhalde çok doğru olmaz. Siyasette bir kere söylediğiniz şeyleri geri almaya başlarsanız o ciddi bir kredibilite sorunu olur" şeklinde cevap verdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı