Bence bir kişinin, geçmişini, soyunu, sopunu, neslini, Mason olup olmadığını araştırmaktan daha önemli olan şu anda ortaya koymuş olduğu işler ve icraatlar nelerdir ona bakmak gerekir.

Cenab-ı Hak, Mülk suresinde (SİZİN HANGİNİZİN DAHA İYİ İŞLER ORTAYA KOYACAĞINIZI GÖRMEK İÇİN) ayetini indirmiştir. Yani insanın şu anda yaptığı işler onun karakterini ve Allah katındaki durumunun ne olduğunu yansıtır. Yaptığı işlerle değerlendirilir ve tartılır.

Fetullah Gülen; minarelerinden ezan okunan, binlerce sahabenin-yüz binlerce şehidin yatmakta olduğu Anadolu topraklarından, dünyanın büyük şeytanı olan ABD’ye gidip yerleşmiş, özellikle Cizvit papazlarının yetiştirildiği Pensilvanya’yı tercih etmiş ve halen ikameti de oradadır.

İslam dininde Ulu-l Emre itaat farzdır. ULU-L EMRİN TARİFİ: Allah’a, Resulüne ve müminlerin seçtiği yöneticilere uymak manasınadır.

Kendi ülkesindeki idareyi, hükümeti, devleti ve ilk defa seçilen sivil Cumhurbaşkanını, Kur’an profesörü olan Başbakanı beğenmeyip, ULU-L EMİR OLARAK ABD’yi tercih eden Gülen’in ve İngiltere’yi tercih eden Akın İpek’in geçmişte Mason olup olmadığı önemli değil, şu anda ne olduğu önemlidir. AKIN İPEK, ULU-L EMİR olarak İngiltere’ye sığınmayı tercih etmiş, bağlandığı hocası da, 10 sene evvelinden, Amerikan vatandaşı olmak için müracaat etmiş ve bu zor işi sonuna kadar mücadele ederek kazanmıştır, ŞU ANDA ABD VATANDAŞI OLMUŞTUR. 

Şefaat için araya giren dostları ise, CIA, FBI ve Vatikan’ın üst düzey yetkilileridir. Kılavuzu şeytan olanın yolu da Cehennem olur.

Kendi ülkesindekilerin kusurunu görüp de dünyanın en büyük firavunlarını ULU-L EMİR olarak kabul etmek ve onların koynuna girmek en büyük ihanettir. Gülen’in ve Akın İpek’in Mason olup olmadığını araştırmak, etnik kökeninin ne olduğunu sormaya hiç gerek yoktur. Şu davranışları itibariyle yaptıkları, şeytanı bile utandıracak kadar büyük yanlışlardır. Kendini rahatlatmak ve yanlışına ortak bulabilmek için, CEMAATE VERDİĞİ EN SON TALİMAT; BÜTÜN İMKANLARINI AİLESİNİ MALINI MÜLKÜNÜ SATIP, ABD’YE GÖÇ ETME EMRİDİR. SADECE MÜTEVELLİNİN YÜZDE 10 KADARINA TÜRKİYE’DE KALIP, BİR LOBİ OLARAK GÖREVE DEVAM ETMELERİ TALİMATI VERİLMİŞTİR.

Yurtdışında 1993’ten beri çalışmakta olan Cemaat’in ilk hizmet elemanları, 23 yıllık zaman içerisinde bir zemin oluşturmuş, o ülkenin aynen Türkiye’de olduğu gibi kan damarlarının içine girmiş ve örgütlenmiştir.

Şimdi Türkiye’den yurtdışına kaçan bütün örgüt imamları zaten var olan hazır kurulu zemin üzerine gidip, çok güçlü lobiler oluşturmuşlardır. Mali kaynak ayağı tamamlanmıştır, bu ülkedeki bütün kamusal ve siyasal alandaki örgütlenmeler tamamlanmıştır, bütün itibar ve irtibatlar sağlanmıştır. Buralardan Türkiye’ye gelecek olan hücumlar ve saldırılar planlanmaktadır.

Türkiye’nin bu lobilere karşı acilen tedbiri almak ve ülkelerle olan münasebetlerini kuvvetlendirmesi gerekmektedir. Türkiye’nin içerisinde olduğu kadar rahat tasfiye ve operasyonlar yapılamayacağına göre, oralardaki çalışmalar Türkiye’dekinden daha sıkıntılı ve daha zorlu olacaktır.

Terörle uğraşılırken, paralel ile mücadele; ihmal edilmemesi gereken, hatta terörden 50 kat daha önemli görülmesi gereken bir mücadele sahasıdır.

Gülen’in kendi açık ifadesiyle 170 ülkede teşkilatlanmış bir örgütün tehlikesinden bahsediyoruz.

BU KADAR BÜYÜK BİR TEŞKİLATLANMA BÜYÜK BİR HEYETİN İÇ MUHASEBE YAPIP, GÜLEN’İN DİKTASINDAN KURTULMASI VE PROFESYONEL HEYETLER HALİNDE KENDİNİ SORGULAMASI GEREKMEZ Mİ? İKİNCİ DEFA YAPMIŞ OLDUĞU BU DENGESİZ BEDDUA SEANSINDAN Gülen’in psikolojisinin açıkça bozulduğu görülmektedir. 

Eğer dünya çapında bir yapılanma varsa, bir tek kişinin iki dudağı arasında hareket eden, bu kadar aklı başında insanın devletlerin hepsini birden ele geçirmeye kalkışması, bir çılgınlıktan başka bir şey değildir.

GÜLENSİZ BİR HİZMET HAREKETİ NE İSE; VAKIF, DERNEK, STK OLARAK POZİSYONUNU ALMALI DEVLETLERİ ELE GEÇİRME SEVDASINDAN VAZGEÇMELİDİR. Kur’an, İslam davasının temsilcileri olarak sadece irşat ve tebliğ görevi ile hareket etmeli, öncelikle Türkiye Cumhuriyeti’nden özür dileyerek, hizmet Cemaati heyeti olarak masaya oturmalı, Gülen’i de tedavi olabileceği veya kenara çekilebileceği bir alanda sınırlı tutup, medyadan uzak tutmalıdır.

Yaptığı her hareket, pek çok insanın hayatına mal olmakta, yapılan tahribatı artırmaktadır.. Açıkça görülmektedir ki, Gülen artık kendisine ve etrafına zarar vermekten başka hiçbir şeye yaramaz haldedir, birilerinin kullanılmasına açık pozisyonlar sunmaktadır.

BU AKŞAM 22:15’TE DERİN KUTU PROGRAMINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE SELÂM VE DUA İLE.

 

YORUMLAR
600

Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Ali Atasoy

Bu adam hem ermeni asilli hemde mason hemde lowrens basi. Asilmasi gereken varlik

Cevapla

Selm

Mevlit .............uyduruyosun tüm bunlari

Cevapla

filistinli

Benim anlamadigim durum sohbetlerinde hic bi şekilde feyz ve bereket olmadigi halde insanlar nasil dinlemeye tahammul ederler onu çözemedim..daha ilk tanıdigim zamanda içim ısınmadi..Allah c.c.islah etsin

Cevapla

salim

fetö için pkkdan 50 kat daha tehlikeli demişsiniz. hiç olurmu öyle şey? pkkdan 1000 kat daha tehlikeli demeliydiniz. çünkü pkk temelde insan hayatına kastederken bunlar bütün Müslümanlara ve bizzar islama kastetmiştir. onun için tarihin en büyük terör şebekesi bunlardır. terör lafı bile bunları anlatmaya hafif kalır. fetö bin kez ağırlaştırılmış bir terör örgütüdür. çünkü islamı ve müslümanları yok etmek için bütün terör örgütleriyle işbirliği yapacak kadar yürekleri ve beyinleri kanlanmış bir terör örgütünden bahsediyoruz. üstelik münafıklığın ansiklopedisini yazacak kadar ustalaşmışlar.

Cevapla

Ugur cetinkaya

Mekruh olmustur buyurdu peygamber efendimiz. Haindir dediler. Siz bilmiyorsunuz dedi ne deguzel dedi

Cevapla

musa vs firavun

yazınızda dikkat çeken bir nokta Türkiye Cumhuriyeti hizmet Cemaati ile masaya oturmalı diyorsunuz. bu devlet soylu veya soysuz hiçbir cemaat ile masaya oturma mali. devlet birilerinin tekkesi degildir

Cevapla

Selam Kuran

Cemaatin durdurulması için özellikle nokta dergisi müdür ü murat çapanin konuşması gerekiyor özellikle nahçıvanda lisede müdür olduğu dönemde iş adamı kisvesindeki kişilerle çok gizli toplantılar yapmaktaydı tabi buda bizim ruhlarımızda sisli dumanlı bir kasvet yaymaktaydı

Cevapla

Polat AS

O yürek Erdoğan ve ekibinde var, ve sen Ödleksin.

Cevapla

hasan çelik

Mason olsaydı Hizmetin şirketlerine kimse cesaret edip kayyum atayabilirmiydi?O yürek Türkiye de kimsede yok.Kendinizi kandırmayın

Cevapla

ssseee

HIC SÜPHEM YOK O ADAMI SIZDEN IYI TANIYACAK DEGILIM CÜNKÜ BIR MÜSMÜMAN DIGER BIR MÜSLÜMANA BUNUN YAPTIKLARINI ASLA YAPAMAZ YAPMAZ

Cevapla

Rıdvan KELEŞ

Hocam emeğinize sağlık , Rahmetli Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın bir lafı vardı , Bizler ve ötekiler. Yani Ne olurlarsa olsunlar ama şu kesin bizden değiller. Saygılarımla

Cevapla

mevlut

ve fetlh çok güzel bir münafıktır...bu kesin....

Cevapla

mevlüt

bu fetlh pakradunidir...ermeni "ramiz" oğlu...annesi ise "rabin"(yahudi kadın ismi) ve yahudilerde nesep anadan geçer)) dir...kitaplarında "refia"geçer...ki...fetlh için yahudi amaçları asıldır, imanıdır...felthın imanı yahudi amaçlarıdır....felth dan ne köy olur ne kasaba....

Cevapla

musa vs firavun

insan ve mümin olmadığı kesin de gerisi ne olursa olsun önemi yok

Cevapla

Fatih

Şüphe kalmadı artık, amerikan gavurunun koruduğu ve bize teslim etmediği bir adam için her şey düşünülebilir. Ne diyelim ki böyle herifleri öbür tarafta ebedî çetin günler bekliyor. Yazık acımak lazım. Belki günlük 5 vakit namazını kılan, Kurân-ı Kerim'ini okuyan normal cennetlik bir müslümandan kat kat daha fazla bilgisi vardır. Ama o bilgiyle bu millete tuzak kurmaya çalıştıktan sonra, gavurlarla iş birliği yaptıktan sonra... hakîkaten yazık.

Cevapla

Fatih

Mason mu diye bir soru olmaz. Görünen köy için klavuza lüzum yoktur. Her şey apaçık ortada. Hem masonların Allah inancı var, yani deist olmak zorundalar. Eğer ateist olurlarsa bir dereceden sonra mason locasında donduruluyorlar, yani masonluktan atılmıyorlar ama faaliyetlerine izin verilmiyor, toplantılara katılmıyorlar vs. Tıpkı mustafa kemal'de olduğu gibi... Fethullah Gülen'in mason olduğundan ya da masonlar için çalıştığından zerre şüphem yok.

Cevapla

kemal gülen

hocam ................. isini yakan , ahrevi lemde niyazım otılki suratına bir tokat vurmak nursuz surattan hayır gelmez......................

Cevapla

tr

masonların Pir i piiri. FETÖ DİNİ İCAD EDİLDİ. bunu fetö icad etti. nedir o din? dünyaa diiiniii. neymiş dünya dini? bütün dinleri ve bütün sapkınlıkları karıştır, tek bi din yap. al sana Fetö dini.

Cevapla

Cumalı

Sayın Nurettin Veren e yıllar önce ne ile geçiminizi temin ediyorsunuz diye televizyon da soruldu verdiği cevap ilginçti halam kapanilerden demişti. Kapaniler kimler açıklarsa memnun olurum.Acaba bu yüzden mi?masonlukla ilgili bir şey diyemiyor?

Cevapla

adanali

Sayin nureddin bey yazini okudum eline yureyine sağlik tabii sen bu feto ile kalkip oturdun ne mal olduğunu iyi biliyorsin ama her basiret sahibide ne mal olduğuda biliyor hale onu destekliyen basiretsizler var zaten yazindan dedin insanin ameli ile belli olur zaten amali siyonist amarika ingiliz içindir ben şahsan 1970ten beri bu adam hayin olduğu biliyordum çunku onun ağlamasi bana ters geliyordu hemde onun işi kufur içindir

Cevapla

ö

Yanlış bilmiyorsam,annesi Yahudi,babasıErmeni -Yahudi ve Ermeni kötüdür manasında söylemiyorum

Cevapla

Ali TURAN

Bir ayrıntı var bunu bir misal ile vermek anlatmak isterim. Yıllarca iki kedi aynı tastan süt içer ve yıllar sonra bu iki kedi ciğer için kavga eder. Kedinin bir iyi diğeri kötü demek la bilirmi... Cevap sizde     ("Gerçekten insan nankördür")

Cevapla

mehmet

Üstad Kadir Mısıroğlu diyor ki : Anası Yahudi, Babası Ermeni. Müslüman suretinde münafık. Asrın projesi. Münafık, siyonist, mason loca efendi. Lanet olsun sana. Tabiki münafık. Allah, Peygamber, Müslüman bağımsız Türkiye düşmanı kim varsa hepsiyle azami aleyhimizde işbirliği yapan lanetli bunak. Allah seni kahretsin.

Cevapla

Bünyamin Aydin

Fetullah Gülen ile uğraşmak avam işi değildir. Cemaati kazanma hareketlenmesi gerekli. Bugün imanlı bu insanlara karşı öfke ekip nefret biçmek bize hiç bir şey kazandırmaz. Bu yüzden bireyler ve kurumlar bu hususta hareketlenmesi gerekli. Vakit kazanma vaktidir.

Cevapla

mehmet usta

işçi partisine üye olup aydınlık dergisinde nasıl yazı yazdınız. neden?bu konuyla ilgili yazı yazarsaniz bizi aydınlatmış olursunuz. 

Cevapla

isuzgen

işi özetlemişin sağ ol izmirdeki ilk arkadaşı anlattı mason olduğunu

Cevapla

ali kartal

ftö yanlış bir şey yapmadı ki mensuplarına esas vatanları olan amerikaya göç edin demiş

Cevapla

ahmet koç

Sayin hocam uyarilariniz biz siradan olan halki aşar...ama sizin huzurunuzda bu paralel yapiya şunu sormak istiyorum...Kafiri,siyonisti ve onlarin iş birlikçilerine köle olmak için aracilik yapmayı hangi akla uygun görüyorlarr...Yahu şeytan için araci niye kullanayim...gider kendi ayaklarimla teslim olurum..Amma şu iş birliği yaptiklari kişilerle arkalarindan safça sürükledikleri insanlarin beraber haşrolunacakları tabiki tövbe ederlerse hariç ne kötü bir son olacak..Allah kurtarsin.

Cevapla

Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu

Bence Fethullah Gülen çocuk yaştan itibaren iyi eğitim almış bir casus. Sıradan bir yalakaya bu kadar tavizi Batı vermez. Bu kadar korumaz. Asrın projesi olsa gerek Fetullah Gülen.

Cevapla

Ugur uygun

Sayin nurettin Veren masonlar diye gecmeyin abd .ingiltere ulkelerde yapmak istediklerini o ulkelerde bulunan masonlar kanali ile yapar ve yururluge sokar ve uygulamaya gecirir burdaki yazinizi enfesle okudum masonlari oyle gecistirmenizi enfesle okudum ve akit gazetesi adina uzuldum masonlar decalin dunya uzerindeki kollaridir yazinizin masonlar kismini lutfen duzeltin akite saygilarimla

Cevapla

Yeni Akit
Gündeme dair önemli haberler ve son dakika gelişmeleri anında bilgisayarınızda!
Masaüstü bildirimlerini almak ister misiniz?