Sapkınların Zorlu'daki 'gay' konseri iptal edildi

ABD'li sapkın 'eşcinsel' müzik grubu ''Boston Gay Men's Chorus''un 27 Haziran'da İstanbul'da vereceğini duyurduğu skandal konser iptal edildi.

08 Mayıs 2015 Cuma 15:20
Sapkınların Zorlu'daki 'gay' konseri iptal edildi

17 Haziran'da Zorlu PSM'de verilecek ''Boston Gay Men's Chorus'' konserinden habersiz olduğu öğrenilen Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nafiz Zorlu, durumdan haberdar olunca programı iptal ettirdi.

Yeni Şafak gazetesinin haberine göre yalnızca 'eşcinseller'den oluşan koronun İstanbul programı "ilk kez Müslüman bir ülkede konser verecek" şeklinde haberleştirilmişti.

RAMAZAN AYINDA YAPILACAKTI!

Ramazan ayında yapılması planlanan konser sosyal medyada tepkilere neden olmuş, Bilge Kadın Araştırma Merkezi BİLKA da bir basın açıklaması yayınlayarak konserin iptal edilmesi için yetkililere çağrı yapmıştı.

Konserin duyurusu, Zorlu Center'in internetteki etkinlik sayfasından da kaldırıldı.

BÜYÜK TEPKİ GÖSTERİLMİŞTİ

Sapkınların mübarek Ramazan ayında yapmayı planladıkları konser ve eylemler büyük tepki çekmiş ve konserin iptal edilmesi için sosyal medyada kampanya başlatılmıştı.

 

Haber Tarihi: 08 Mayıs 2015 Cuma 15:20

YORUM YAZ

 • gkhngkhn2 yıl önce
  anlaşılan zorlu holding içindede paralel bi oluşum var :D yoksa yerli malı herkez onu kullanmalı reklamı yapan zorlu holding müslüman mahallesinde ramazan ayında hınzır eti satmaya çalışmazdı
 • haticehatice2 yıl önce
  ramazan ayında yaptıkları işe bakın şunların gerçekten rezillik. sapkın insanların konserine gitmek büyük günah olurdu. iptal edilmesi iyi olmuş
 • hsnhsn2 yıl önce
  allah razı olsn iptal edenlerden bunları barındırmamalıyız ülkemizde
 • saliassalias2 yıl önce
  fazıl yok aralarında... oldu mu şimdi...

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018