• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Gelin canlar, bir olalım!”

46 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Hava aydın

Kendi pisliklerini örtmek için yıllardır bu tatkiği uygulamıslardır yasasın cehennem herkez kendine yakışanı yapar rabbim herdaim doğrunun yanındadır ettiklerini bulmadan ölmicekler Elhamdülillah
 • 1 Yıl Önce

Orhan İnan

Bu toplumun birlikte yaşama iradesini yok edebilme çabasındalar. Başarırlar ise bundan nemalanacak olanlar belli..İçeriden pkk lı katiller ile yandaşları, dışarıdan ise bilimum gavurlar. O zaman bu amaçla hareket edenleri nasıl sifatlandiracagiz?.
 • 1 Yıl Önce

Akit

Olayları çok basite alıyorsun,görevini aksayan tedbiri yetersiz olanlara ne diyorsun olenlerde mi suç
 • 1 Yıl Önce

Sahi

Ey iman edenler! Allah için hakkı ayakta tutun, adaletle şahitlik eden kimseler olun. Herhangi bir topluluğa duyduğunuz kin, sizi adaletsiz davranmaya itmesin. Adaletli olun; bu, takvâya daha uygundur. Allah’tan korkun. Şüphesiz Allah yaptıklarınızdan haberdardır
 • 1 Yıl Önce

Soyleyecek bir şeyi elbette var

Elinize saglık diyecekte, çekiniyor.
 • 1 Yıl Önce

mehmetm

Bu kesimde, konu 3 kişinin suçlandığı suçlardan en az yüz bin kişi bulunur. Ağızlarından sürekli yalandan sevgi pıtırcıkları dökülürken kalplerinde ise bitmek tükenmek bilmeyen irinli kin bulunmaktadır. Hiç kimse bunların karşılıksız kalacağını hesabının sorulmayacağını düşünmesin. Bu günün çekilen azabı mazlumlara sevap olarak dönerken kinlerinde boğulacak sayısız kişiler olacaktır.
 • 1 Yıl Önce

beynamaz

ali, semt pazarlarından,marketlerden haberin var mı?
 • 1 Yıl Önce

Nuran Devres

Bu derece vicdansız olunmaz. Ortada korkunç, canice, vahşi bir katliam var ve siz o canileri savunmaya çalışıyorsunuz. Hakaret örnekleri falan veriyorsunuz 33 kişinin yakıldığı bir suçla hakaret suçu kıyaslanır mı? 33 kişiyi yakan bu canilere söyleyecek bir şeyiniz yok mu? Siz Müslüman falan değilsiniz. Olamazsınız. İnsan değilsiniz. Şeytan bile sizin yanınızda masum kalır.
 • 1 Yıl Önce

Cani mi?

Elinden gelse onlara madalya verecek.

alperen

Insanlar yanarken tekbir getirmek neden suc oluyor ki Nuran Hanim? Alkismalamislar, gulmemisler, sadece cennete gitsinler diye tekbir getirmisler, ne var bunda simdi?

Hacı

Sivas katliamı çok ama çok feci bir olaydır. Bir düşünelim, binlerce kişi kuşattıkları otelin içinde insanların yanmasını ya da boğulmasını alkışlayarak, sloganlar atarak seyretmiş, hatta teşvik etmişlerdir. Bu her şeyden önce canavarca işlenmiş bir suçtur. Ötesi ve kötüsü bu suça din alet edilmiştir. Oradaki herkesi aynı kefeye koymak mümkün değildir elbette. Galeyana gelip kitlenin kuyruğuna takılmış insanlara olayı organize edenler gibi ceza verilmemeli. Ancak hiçbirisi masum değildir, hem de hiç. Ali bey sizin yaptığınız gibi değerlendirmelerde olayın faillerini koruma güdüsü çok açık. Bu ülkeye yapabileceğiniz en büyük kötülük budur. Yapmayın...
 • 1 Yıl Önce

Fatih

İktidar sivas mazlumlarını yalnız bırakmıştır. Madımak tuzağını, Başbağlar katliamını ve gerçek sorumlularını tam olarak ortaya çıkaramamıştır. Bunların uzantılarına ise göz yummuştur.
 • 1 Yıl Önce

Ülke yangin yerine dönmüş

Bunun derdi, adam yakanlar.
 • 1 Yıl Önce

Ayhan

Bay Ali'nin yediği önünde yemediği arkasında. Ülkeden ona neki ?

Adımı ne yapacan

Ali Hoca biraz yazılarını yazarken Şevki Hocayı örnek alarak yazılar yazmanı tavsiye ederim. MERAK ETME REKLAM PARALARI KESİLMEZ.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Şevki hoca gibi asla yazamaz. Bırak Şevki hocayı insan olur da hatası,kusuru,yanlışı olmaz mı; yirmi küsur yıllık iktidarda bir tane eksik,küsur,hata olmaz mı elbette olur. Ne tv konuşmalarında ne de yazılarında bunu görmedik. Daima muhalefete özellikle sağ cenaha isim vererek tüm olumsuzlukları onların omuzlarına yüklemekte. Nereye,nezamana kadar.

VARSA

KEŞKE MADIMAK OTELİNDE YAKTIĞINIZ 33 GENCİN DE YAŞINI BELİRTİP ONLARIN KARAKOLUN BİLE ÖNÜNDEN GEÇMEDİKLERİNİDE YAZSAYDIN VİCDANIN VARSA
 • 1 Yıl Önce

Ayhan

Bay Ali'de vicdan mı? Güldürme beni .

Namık Kasımoğlu

Ali bey; sivas madımak oteli davasında gerçek faillerin yakalandığına hiç inanmadım.
 • 1 Yıl Önce

Yaver

Hacı Ayşenur Arslan konuşmalarında konuğu okula giden öğrenciler beslenemiyor açlıktan diyorlar .kantinden şu alamayıp çeşme suyu içiyor diyor .artık bu algıları yaptırmayın .sizin sunucu iyi cevap vermişti Aç varsa doyurun diyerek . bu yılda başladılar çocuklar aç demeye
 • 1 Yıl Önce

Beberuhi

Kim algı yapıyor kardeş,bu ülkede fakir yokmu,on milyon emekli 7500 TL ile geçinmeye çalışmıyormu, asgarî ücretlinin durumu çokmu iyi de sen böyle yorum yapabiliyorsun,bu ülkede 23 milyon insan sosyal yardım alıyor senin haberin varmı, nasıl bi müslüman olduk biz böyle Yarabbim...

Yaverin yaveri

Yaver git istersen 60 kusur kişilik sınıflara çocuklara bi sor aç mısın diye.Cevabını aşınca gel burada da paylaş.Su bile içmek için gider kalemi olmuş siz hala kafalar kumda.Su bildiğin su!

İfnetor

İstanbul sozlesmesini geri istiyoruz .özgürlük istiyoruz ..
 • 1 Yıl Önce

Remzi

Sivas olaylarında oradaydım .canımızı zor kurtardık .ben çağdaş Atatürk Türkiyesi istiyorummmmmmnnm
 • 1 Yıl Önce

Hayır ola...

Hayırdır Karahasanoglu , Pir Sultan Abdal'dan alıntılar yapıyorsunuz...
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

Hayırdır, Pir Sultan şahsen sizin tapulu malınız mı?

Sutcu IMAM

Demekki Tum kadrolara Gezicileri Brokrat atamasını bu yuzden yapıyorsunuz.. Yaşasın Cehennem Piyasa Şeytanlarına..Sabır savaş adım Musluman..
 • 1 Yıl Önce

Asım,ın nesli

Eyy madımak istismarcıları eyy azılı İslam düşmanı olan dış kapının mandalları, sizin alevilik diye bir derdiniz var ise madımak ile birlikte dersim katliamını yapanlardan da hesap sorar yakasına yapışırsınız, diğer taraftan madımak ta yakınları kaybeden eyy aleviler siz gerçekten alevi iseniz hz ali efendimiz ile küçüçük de olsa bir gönül bağınız var ise, yakınlarınız otelde yanarken aziz nesin isimli ateist keferenin o otelden nasıl sağ çıktığını çıkarıldığını sorup sorgularsınız, bizim fikrimizi soracak olursanız aziz nesin isimli kefereyi o otelden hangi el sağ olarak çıkardıysa otelide o el yakmıştır bundan şüpheniz olmasın.
 • 1 Yıl Önce

alperen

Ali Hocam,Milli Eğitim bakanının açık liselere geçiş şartlarını zorlaştırması bu laik,kadın erkek karışık,iffet ve haya katili okullarda hususen kızlarını okutmak istemeyenlerin önüne ciddi engel koydu..Ne yapmak istiyorlar yine birilerinin dümen suyuna mı giriyorlar anlamak çok zor?.Biz bunlara her rezaletlerine rağmen müslümanlara nefes aldırsınlar diye oy veriyoruz onlar nefesimizi kesmeye çalışıyorlar..
 • 1 Yıl Önce

coşkun akademiye cevap

burası müslüman ülke, gavur fransızın laikliğini savunmak için çok çabalıyorsun ama..bakalım mahşerde ne diyeceksin ! Allahım senin kanunlarını beğenmedim !! laikliği seçtim !!

Nefer

Coskunakademi mazur gor meczuplari, 100 yildir o hayalle yasiyorlar, bunlar gibi kac hayalperest istiklal mahkemelerinde hakettiklerini buldu, bir 1000 yil daha o hayalle yasayacaklar farkinda bile degil zavallilar. Ama bak bu bile biraz erken uyananlardan, insanlik tarihinin acik ara en buyuk fanisi olan Atam'in kurdugu ve ilelebet payidar kalacak Laik TC'ne seriatin asla ve kata gelemeyecegini kendisi de anlamaya baslamis.

alperen

Coşkun Akademi zurnanın zırt dediği yerden mi çıktın..Laik olma hakkını sen nereden elde ettinse ben de şeriatçı olma hakkımı oradan elde ettim.Yani insani irademle beni yaratanın kanunlarını kabul ettim.Sen de İstediğin ideolojiyi seçebilirsin ama "Nereden buluyorlar bu hakkı diyerek" dayatmacı laik jakoben zihniyetini ortaya koyuyorsun..

coskunakademi

gönderme kardesim okula hatta toplum içine de cıkarmayın kızları markete de gitmesinler yasamasınlar da...Bu hakkı kendinizde nasıl görüyorsunuz anlamıyorum burası laik bir ülke ve eğitim de karma yapılıyor işine gelmeyen göndermesin.

Atma

Yıllarca soruşturma ve kovuşturma işi yaptım. Adam eğer içeride ise kesinlikle delilli ve ispatlı dır...Şunu da belirteyim. Ben Sözcü, Oda TV ve Cumhuriyet Gazetesi denen nesneleri de sevmiyorum. Bizde basın o kadar iğrenç ki.
 • 1 Yıl Önce

Kemalist

Takva ile adam olmus tek bir millet varsa adiniz yazacak bir yorumcu var mi burda? Ama yuzyillar once Islam ilim bilimde dunya lideriydi diye yazmak yasssah. Ben 21. yuzyildan bahsediyorum, siz de artik girip bir turlu cikamadaginiz Ortacag magaralarindan bir cikin da gozleriniz gunes gorsun, medeniyet gorsun, insanlik gorsun, yasamak neymis onu bir gorsun!
 • 1 Yıl Önce

Kemalist

Bu yuzyilda var mi diye, abartmiyorum 50. sorusum. Ya bu cok mu zor, 5-10 harften mutesekkil dine imana abanip ta adam olmus tek bir millet ismi yazacaksiniz. Noldu, bulamadiniz degilmi, bu nedenle zaten Islamin devlette sifir etkisi oldugu Hilafet oncesi Osmanli'ya gittiniz yine. Halife onlarin egemenliklerinde olmasina ragmen Selcuklu ve Memluk Turkleri, hatta kendisinden onceki Osmanli Padisahlari hilafeti uslenmemisken, sizin gibi mezhepci bir kisinin gidip hilafeti almasindan bir kac on yil sonra Osmanli'nin duraklamasi sadece bir tesadufmudur, yoksa ardindan egitim sisteminin medreselesmesi ve Seyhulislamlarin nerdeyse padisahla esit guce ulasmasinin etkileri SIFIRMIDIR Acabaaaaaaa?

Modernüstü adam

Kes sesini laikçi taş devri adamı! Takva eksikliğimiz yüzünden geri düşmüştük. Yakında tekrar yükseliyoruz eğer Allah dilerse. Ama sen taş devrinde kalmışsın, kafan basmaz.

Muhtar

Kafirler her ne kadar inkar edip kendi tarihlerini yazsalar da gerçek şu ki; Ortaçağı Fatih Sultan Mehmet kapatarak Yakın çağı açtı (1453-1789) ve Osmanlı DÜNYANIN LİDERİ oldu. Aynı bu günkü ABD gibi. Tarihi iyi bilenler bilir ki Osmanlı ağaları ve paşalarının çıkar ve koltuk kavgaları ile Batılıların Lawrens gibi casuslarıyla Osmanlının içine Irkçılığı, Mezhepçiliği ve inanç düşmanlığını (aynen 1960 lardan bu yana içimizdeki casuslarıyla ülkemizde tekraren yaptıkları ) aşılamalarındaki başarıları sonucu içeriden ve dışarıdan Osmanlıyı yıktılar. Dünya lideri bu devletin yıkımı, inancı nedeniyle değil, besledikleri hainlerin boynuna küffarın taktığı tasmalar sonucu olmuştur. Yüz yılın son 20 yılında Türkiye’ye aşık insanların gayretleriyle yapılan müthiş güzellikler ile ülkem yeni ufuklara doğru ilerlemektedir.

ÖZCAN ŞAHİN

GÜNAYDIN ... SİZDEN RİCAM YARGITAYIN KARARINI BİR OKUYUN EFENDİM
 • 1 Yıl Önce

MUSTAFA

Eğer fırsat ellerine geçse bizleri bir yudum suda boğarlar,bunlar.Öyle "can" falan sözlerine aldanmamak lazım.Bu "canlar" diye kendilerini tanıtanların yaşadıkları yerlere bakın hepsi CHP ve Marksist eğilimli siyasi partilere oy vermektedirler.Allah rızası için merkez partilerine bile oy vermezler.Bu ülkede müslümanlığa en büyük hakaretlerin yapıldığı Tek parti dönemini de "asrı saadet" olarak görürler.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Evet doğru eğitim seviyesi yüksek ama aynı zaman da ahmaklık da...

coskunakademi

eminim sen de o chp lilerin yasadıgı yerde yasamk istiyorundur cunku eğitim seviyesi yüksek

ALISIZ/PEYGAMBERSIZ/SLAMSIZ ALEVILIK OLUR MU HİC???

Bu emoeryalust-hacli projesine samimi alevi dernek ve vakiflari SESSIZ KALABILIR MI HIC????!!!! siyasi trolluk, once islam demeyen sapkin mezhepcilik emperyalist isbilikciliği ce fitneciliktir....
 • 1 Yıl Önce

Namazı unutmuşsun

Namaz düşmanı dolu memleket

Yavuz

Senin deyimin le hapisteki tutuklular suçsuz, yurtdışına kaçanlar da, Seyfi dedenin hakim ve savcılarının olduğu adalet sistemine güvenmediği için kaçmışlar..
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK, TESBITLERIN GÜZEL OLMUŞ, TAM DA YAHUDİ TAKTİĞİ YAKAR YIKAR ÖLDÜRÜR SONRADA BANA ZULÜM YAPIYORLAR DİYEREK ORTALIKTA GEZENLER GERÇEK KATİL LER DİR .TEMELE SORUN c h p liler, YANCINIZ OLAN.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23