• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yecüc Çin tehlikesine karşı uyanalım

20 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Putin..

Cami ziyaret eden Putin, Rusyanın destekçisi Çin'e hem örnek olabilir, hem de diyecek bir çift sözü olmalı müttefik olarak.. Putin, Batı sözkonusu olunca İslam'a saldırı için eleştirel demeçleri var, sözkonusu Çin olduğunda Putin tavrı muğlak.. Kitab'ın diğer tarafı böyle..
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Fetöşün diyalogcu sözde profları ve milli görüşteki fetö desdekcileri Anadolu'nun yecüc mecücleridir.
 • 1 Yıl Önce

İbrahim ağdacıoğlu

Hocam Atatürk sizden daha dindardı çünkü unun iktidarında zina suçdu.
 • 1 Yıl Önce

Köpeklerini heryere bağlamışlar ve besliyorlar

Yahudinin,çinin,abdnin,ab nin,arabın,rusun yağlı kemikleri ile beslenen finocukları olduğu sürece vede bu kadar rahat hareket edebildikleri sürece........bişey yapmak çok zor...seddi burada kurup köpeklerinide önüne bağlamışlar..önce köpekleri,,,,,aşmak gerekiyor..
 • 1 Yıl Önce

ADSIZ

Kombasan holdink paralarını kim yedi nereye gitti yimpaş bunları kimler gaz ördek yaptı Bunların üyeleri müslüman değilmiydi Bunlar hakkında kaç yazı yazdın şevki bey bekliyorum
 • 1 Yıl Önce

Seddi burada başlatmışlar

Çinden Araplardan fonlanan, Türk düşmanı partisi yazarı şuyu buyu ticaretçisi var...önce onları aşmanız gerekir.. çin seddini burada kurmuşlar....
 • 1 Yıl Önce

Ahmet Faruk

Ülkemizde de fetö belası var Şevki Yılmaz.
 • 1 Yıl Önce

Cem aslan

Hocam Çinle kimlerin iş tuttuğunu biliyor, ,..SANKİ ÇİNLE İŞBİRLİĞİNİ BEN YAPIYORUM. ÇÜNKÜ PARA. TATLIDIR DA(!)
 • 1 Yıl Önce

Duguk dayı

Bizim iktidar Çin’de mazlum müslüman kardeşlerimize yapılan zulmü meclisimizde niçin kınamıyor .

rafet

Hocam çok iyi anlatmışınız. Fakat bu mal boykotu ile halledilecek bir mevzu değil. Sizler bu konuyu her an gündemde tutmalısınız. Ve TV kanallarında sosyal medyada aynen bu yazıyı ve anlatan kişiyi konuşturmalısınız.Türk Devletleri Teşkilatını ve İslam İşbirliği Teşkilatında toplu olarak boykot ettirmelisiniz.Bİrleşmiş Milletler toplantılarında , G20 genel kurullarında her zaman her yerde siyasilerde bu zulmü anlatmalı ve boykot uygulayıp Çin'i bu zulümden vazgeçirmeye çalışmalıdırlar.Özellikle Türk Devletleri'ni bu konuda Türkiye öncülük ederek soruna çözüm için dahil olmalarını söylememliler.
 • 1 Yıl Önce

Musa

Allahım uygurlu kardeşlerimize yardım eyle. Maddi manevi destek olabilmeyi nasip et.
 • 1 Yıl Önce

MUZAFFER

ELİNE SAĞLIK HOCAM ALLAH C.C RAZI OLSUN, ÖMRÜNÜZE BEREKET VERSİN İNŞALLAH AMİN, MÜSLÜMAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN İÇİNDE AYINI ZULÜM LERİ GÖRÜYOR, KAFİRLER HAÇLI UŞAKLARI PROJE ADAMLARI CİRİT ATIYOR, ÖNCE BİR FOTOĞRAF ÇEK ? KİMLER KİMLERİN YANIDA DURUYOR, SAYIN CUMHURBAŞKANIM RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE HÜKUMETINE SALDIRANLARA DESTEKLEYEN KİMLER MÜSLÜMAN GORUMLU KAFİRLERİN YANIDA DURUYOR 1445 YIL OLDU HALA AYNI OYUNLARA ALET OLUYOR LAR SAHTEKAR MÜNAFIKLAR ŞEYTANIN OYUNCAKLARI PROJE ELEMANLARI ÜSTÜN IRK BEYAZ LAR KATİL LER YALANCI LAR TECAVÜZ CU, YANCINIZ DA KİMLER MÜSLÜMAN GORUMLU KAFİRLER..
 • 1 Yıl Önce

Cem babaoğlu

Çine karşı eseriz gürleriz bağırır sonrada sonrada her türlü her çeşit alış veriş ,reklam, işbirliği,para alışverişi(!) yaparız.Adamların TÜrkiyede partisi gazetesi dergisi politikacısı bile va.....İşte bunuyapan gurur kibirden yanına yaklaşılmayacak kadar büyük ve azametli olan bizl......z
 • 1 Yıl Önce

Demeyin

Siz dünyayı ıslah etmeye çalışın, haksız kazanç torpil adam kayırma israf bunlara bir şey demeyin
 • 1 Yıl Önce

Ulul elbab

Yoksa Çin komünist-kapitalist Maoculuğu bırakıp “ “Kemalizm”’e mi özeniyor ? Dikkat etsinler…. şapka takmayanları idam ederler de….Kemalizmin “ kutlu” yolunda ilerlerken uygur türklerin “Arapça” alfabelerini 2023’ yılına kadar nasıl olmuş da değiştirmemişler. Evet maalesef bölgede Uygur Türk Müslüman kardeşlerimizi öcü gösteriyorlar. Kazakistan’a ziyaret için gitmiştim orada bir kazakla konuşurken “ Doğu Türkistan’la sınırınız var arada bu kardeşlerimizi ziyaret ediyor musunuz?” Diye sorduğumda kazak hemen onlar benim senin gibi Türk değil onlar Arap Türkçe konuşuyorlar amma Arapça yazıyorlar “ şeklinde bir açıklama yapmıştı. O zaman anladım ki benim pak temiz düzgün akaide sahip Uygur Türk kardeşlerim “ yetim” kalmışlar ! Avrupa’da Doğu Türkistan’dan bahsederken “ Çin’in Müslüman Türk azınlığı” olarak tanımlıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Kamil

Sayın yazar, çin zulmünü biliyoruz.Allah cc ım kabul buyursun, hergün gözyaşları içinde uygur kardeşlerimin bu zulümden kurtulmaları için düa ediyorum.bir de batılı devletler kadar bile bu zulmü dile getirmeyen, gerekli kararları almayan akp ne de bir şeyler söylesen iyi olacak.Fakat nafile. Akp ne millidir nede dini dir. Ne olduğu belli olmayan bir ucubedir.
 • 1 Yıl Önce

benzetme ters olmuş

çin seddinin kendilerini korumak amaçlı yapıldığı dönemde asya ve avrupa’yı talan eden hun vandalları yecüc ve mecüc’ün bir benzeriydi aslında! şu anki komünist çin ise deccaldir
 • 1 Yıl Önce

Türklerle derdin ne

Türk düşmanlığı yapmak için her fırsatı kullanmayın..çinin zulmünden bahsediyor hunları karıştırıyorsun..Türklerle derdin ne..

Şevkiniz kırılmasın

Bizdeki çin aşkı bitmez, oyun soytarısı olmuş bir gençlik var artık, alınan her çin malı telefonla,malla onlara hizmet ediyoruz, kimsenin umrunda değil, sadece ekonomisine bakıyor millet.."BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN" , yahudi atasözü geçerli artık ...bakınız seçimlerde pkk seviciler az daha neler yapıyordu !! nasıl destek oldu millet...başımıza bela gelmiyorsa vardır bir hikmeti.. çin malı yerine kore,japon, alternatifi var ama devlet LAİK olunca bu düzen bozulmaz..Aç kalsada gavura boyun eğmeyecek imana sahip nesil gerek,onuda Çanakkalede kaybettik,rakıcı heykelci bir nesil yetişti....Bir almana,yahudiye, kendi milletinde varken başka bir mal aldıramazsınız,bizim millet inadına alır. İslamın Halifesini de kaldırdılar, olacağı budur.
 • 1 Yıl Önce

Çin yeni Sscb..

Sscb aynısını yaptı denedi.. 70 senede gümledi dağıldı bitti gitti.. Çinin sonuda bu!
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23