• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Metin Gürcan’ın yabancılara dolarlı danışmanlığı!

48 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

XxX

Ya birde, kenan evrenin, bir sağdan bir soldan deyip 16,17 yaşındaki çocukları idam ettirmişti, yaşlarını büyüterek Tunç soyerin babası da idam kararı veren hukukçu dediler bunu pek bilmeden yazıyorum Evren,bir sağdan bir soldan haksızlık yapmak istemediği için bir sağ bir sol gençlerimizi dönem dönem BİÇTİLER,, patates, soğan de dur, adamın çocuğunu ya mandacı siyaset ya da bir şekilde biçildi.
 • 1 Yıl Önce

Ali Bey

Ünal çeviköz pisliği nasıl duruyor yerinde.
 • 1 Yıl Önce

BİR

ALLAH cc çıkarıyor, Bütün gizli işlerini muhalefetin bu olaylardan sonra muhalefet dağılmıyorsa, ALÇAKLAR, işbirlikçi mandacı zihniyet NE KORKUNÇ .
 • 1 Yıl Önce

kutbettin duran

bunlar vatan hainidirler.
 • 1 Yıl Önce

İsmsil Avcı

Bunlar yaptıysa doğru her türden yalan dolan bunlar için mubah verilen sözler sadece günü kurtarma adına olduğundan her şey gayet doğal.
 • 1 Yıl Önce

Gelsin Dolarlar

Mafyadan 10 bin dolar aylık alan siyasetçi olur da, yabancı istihbarat elemanlarından 400 dolar alan eski asker (yeni siyasetçi) olmaz mı olur.  
 • 1 Yıl Önce

Özbaş

Vay anam diyen yorumcu, makarna demişsin kömürü, unutmuşsun bidaha tam yazda yerimizi bilelim.
 • 1 Yıl Önce

Maskeli Balo

Vay anam vay, biz kimseye küfür etmeyiz. Bizim için vatanımızın değeri makarna, dolar,soğan,patates,poşet ve yağ ile ölçülmez.Ülke saldırı altındayken makarnacıların kim olduğunu da gördü herkes.Ülkenin siyasetçileri dediklerin bir araya gelip daha aday belirleyemeyecek kadar aciz durumdalar.
 • 1 Yıl Önce

kul

ali bey boş konularla gündemi işgal etme. 
 • 1 Yıl Önce

Orhan İnan

ERDOĞAN'A MUHALİF OLMAK VAR İKEN, BU YOLA BAŞ KOYULMUŞ İKEN, BÖYLE BASİT OLAYLAR İLE UĞRAŞMAZ ONLAR. YAZIKLAR OLSUN VATANA İHANET EDEN,KURŞUN SIKAN HAİNLERE SESSİZ KALANLARA..BUNUN HESABINI MUHAKKAK VERECEKLER..
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Daha durun meralle kemal ile temelle davutoglu yakında …suz terör örgütü alçak pkk.ya "siyasi bir olusumdur",terörist basi bebek katili içinde evhapsi ve ozgurluk"isterlerse şaşırmayın.
 • 1 Yıl Önce

Can

Durumu ancak haberlere erisim yasaklari ile kurtarildigi belli ne pislikler örtüldü ve simdi de arsizca ahlak paklik taslaniyor. 
 • 1 Yıl Önce

Hakkı

Sayın Devlet BAHÇELİ doğru söylüyor. Bunlar ZİLLET ittifakı.
 • 1 Yıl Önce

Levent Algün

Yorma kendini Karahasanoglu yorma ! Bunlar da yüz yok ar damarı yok Bunlar ,ancak "Bunlar"! Olarak söylenir
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Sn cumhurbaşkanı bugünkü grup toplantısında, düşük kur ile yani ucuz dolar ile ülkeyi ithalat cennetine döndürmelerine izin vermeyeceğiz ,dedi.ÇOK DOĞRU BİR TESPİT.  
 • 1 Yıl Önce

Dayı

Millet ve zilletçiler hadi ulen bir kaç kelam edin yusuf yusuf oldunuz  
 • 1 Yıl Önce

Başeğmez

Özel Kuvvetlerden emekli olan bir zatın yabancı elçiliklere danışmanlık yapması neyin nesi.  
 • 1 Yıl Önce

suluman

merkez Bankası dolara müdahalesi hoş olmadı bırak istediği kadar çıksın bir yerde durur mutlaka
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Sn cumhurbaşkanı bugünkü grup toplantısında, düşük kur ile yani ucuz dolar ile ülkeyi ithalat cennetine döndürmelerine izin vermeyeceğiz ,dedi.ÇOK DOĞRU BİR TESPİT.  
 • 1 Yıl Önce

1 $ lik hainlerden 400 $ lik haine, her fiyata defolu mal var

......
 • 1 Yıl Önce

Sayın akif bedire selaö olsun makalesi sahte kahramanlar

bence bu oydan ziyafe zillet ittifakı bir cendere içinde kazanamayacak secimide zilleti aramamda ülkem var içinde.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Ali Babacan Ak partide iken böyle casusluk gibi işlerden gelecek parayı alamazdı. Şimdi rahat rahat bu tür insanları partisine alarak ortaklığı sürdürebilir.
 • 1 Yıl Önce

Hele bir susun nedir cezası casusun deve işte sen busun

deva bulmuşsun, hayat bedava bumu sence dava, bence hava ile cıva çekilsin sorguya. hani ser verir sır bermezdik bidde sinin gibi düşünseydik şehit vermezdik. Devletin sırrını veren, neler vermezki bumu milletin vekili.
 • 1 Yıl Önce

1 dolara satan

Bunlar icin paranın önemi var ar namus vatan millet umrunda değil se konya aladdin de sallandiracan görecek anasın gordugunu
 • 1 Yıl Önce

ne büyük bir konu değil mi?

nerde haksızlığa karşı çıkan akit. eski akit yok artık.. simit 3.5 lira sizin konunuza bakın. halkın sıkıntısını yazın Ali Bey.
 • 1 Yıl Önce

Rabia Zafer

Kesinlikle Çok Doğru Aynen Öyle.
 • 1 Yıl Önce

Huzur

muhalefet o kadar beceriksizki enflasyon rakamları bu kadar yüksek iken bile kendini kabul ettiremiyor biri seçmenin bacısına küfür etti genel başkanı küfredeni savundu diğeri tankların arasından kaçan adam görev bekliyor risk alıp tankın üzerine çıktığını düşünün Allah muhafaza oyu %31 olur
 • 1 Yıl Önce

kripto zengin müslüman pislik

bunların bağlantıları koç ailesine kadar gider askeri casusluk, altay tanklarına israil donanımlarını yerleştirmeye çalışmışlar taşeron bir şirketle, genç bir mühendis çocuk engellemiş çocuğu çıkarmışlar işten sonra
 • 1 Yıl Önce

Okur

Görüştüğü diplomatlar mutlaka sınırdışı edilmeli. Hem de derhal.
 • 1 Yıl Önce

Asım,ın nesli

Bu ülke metin gürcanlarla doludur ali ihsan bey , kimi zaman karabağda, kimi zaman afrinde, kimi zaman libyada, kimi zaman rahip branson olayında, olduğu gibi kendilerini deşifre etmekten çekinmiyorlar, ülkemizin aleyhine olabilecek olan hemen her konuda Türkiye cumhuriyeti devletinin ve milletinin çıkarları menfaatleri söz konusu olduğunda hemen karşı cephede mevzileniyorlar, rahip branson olayını hatırlayın, rahip branson ülkesine döndüğünde nasıl da zevkten dört köşe olmuşlardı, çünkü Türkiye cumhuriyeti devleti zorda kalmıştı, geri adım atmıştı bu vatansızların baktığı yerden, neler dediler neler, bu olay hakkında, rahip branson olayında bizdeki muhaliflerin tavrını gördük, peki Amerika daki muhalifler nasıl insanlar, mesela bir amerkalı çıkıp hakan Atilla nın salıverilmesi üzerinden ya siz bu türk,ün 750 yıl hapsini istiyordunuz ne diye beraat kararı verdiniz ne diye ülkesine geri gönderdiniz, diyerek ülkesindeki hukuku ve mahkemeleri kötüleyip ülkesine kara çalmışlarmıdır acaba, bu ülke metin gürcanların ali babacanların oyuncakçı dükkanı değildir, zira bu kişilerin muhalefet ettiği kişiler devlet yönetiyorlar, oyuncakçı dükkanı değil ???
 • 1 Yıl Önce

Nihal

Az önce bir stratejistin yorumu dinledim gerçekten çok iyi tespit şöyleki Meral yani İyi parti olsun yada PKK nın CHP si olsun eleştirdikleri konularda neden aldıkları belediyelerde yani lokal örneklerde yerine getirmiyorlar çünkü halk bakıyor belediyelere hani zilletin liderleri başa gelirse yok yok kardeşim bunlar belediyelerde çuvallıyorlar İstanbul en büyük örnek tık yok varsa söyleyin itiraz edin delil getirin.Meral tutmuş engelliileri savunuyor istihdam diyor peki bunlar belediyelerde engellileri ne derece istihdam etmekte sorarlar.Biri bana kalsın desin ki İstanbulda her şey çok iyi çok güzel bak şunları şunları yaptık yapıyoruz diye ikna etsin belki benim yada halkın gözleri körleşmiştir.Haydi hodri meydan ikna etsenize yaptıklarınızla icraatlerinizle kaç senedir ne yaptınız?
 • 1 Yıl Önce

Maskeli Balo

" HDP'nin de içinde yer aldığı İYİ Parti, CHP ve Saadet Partisi'nin de bir araya gelerek hepimizin Abdullah Gül'ü çatı adayı olarak göstermemiz istendi " Bu ifadeler Meral Akşener'e ait. Bir canlı yayında da şunları da söylemişti "Millet İttifakı ile Cumhur İttifakı'nı karıştırıyorsunuz. Cumhur İttifakı et-tırnak, mezara kadar, kader birliği. Gözleri yanıyor birbirleri hakkında konuşurken. Çok duygusal bir ittifak. Bizimki öyle değil ki, bizimki proje bazlı bir ittifak." Açıklamalar aleni OLARAK GERÇEĞİN İTİRAFIDIR. Kadın hakları, adalet yürüyüşü, helalleşme, Ömer ! adaleti diyerek projeyi belli edenler. Çözüm süreci,Megri megri, Osman ÖCALAN - TRT konusu üzerinde hoplayıp, zıplayıp, tepindiler. Megri megri kendi başlarına geldi, CHP heyeti gitti ayaklarına.CHP'de ki taciz ve tecavüzlerin üstü her daim örtüldü, fakat kadın hakları zırvası tam gaz devam ediyor. Şehit yakınına en adice edilen küfre karşılık NE YAPALIM ASALIM Mı dendi.Küfür eden de küfür ettiklerinden değil kadın olan genel başkanından özür diledi. Tezkereye biri evet biri hayır dedi, evet diyenlerin ihanet ettiğini söyleyenler evet diyenlerle hala ittifak ortağı!!! milletin aklını küçümseme ve milleti aptal görmektir bunun adı.Ki tezkere sonrası PKK ve YPG''den iltifatlar geldi CHP' ye. Hayırlı bir iş yaptıkları söylendi,CHP'li bir heyeti ağırlamak istedikleri belirtildi. Tezkereye hayır diyorsun ve terör örgütleri seni savunuyor ve sende bunu vatanseverlik diye yutturacağını zannediyorsun. Devletin, sınırlarını korumak için çıkarttığı tezkereye hayır derken, özerklik, öz yönetim, 25 eyalet muhabbetlerinin döndüğü Anayasa taslak çalışmalarını yapanlar da bunlar.Şimdi de hiç bir derde Deva olmayacağı gün gibi aşikar olanların casus olayı patladı, kafalar kuma gömüldü, ne demeleri bekleniyordu ki. Tabii ki Proje gereği hiç bir şey...
 • 1 Yıl Önce

ALİ' YE, KEMAL'E, MERAL'E, TEMEL'E AÇIK SORU

VATAN HAİNİ KİME DENİR?
 • 1 Yıl Önce

Osmanlıyı satanları savunanların bu yaptığı ne ki

Osmanlıyıda bu entrikalarla desiselerle yıktılar. Gücü eline alana kadar münafıklık yaptılar. Gücü aldıktan sonra islama ait ne varsa kaldırdılar müslümanlara zulmettiler. Düşmanın kanunlarını alanlara düşmandan kurtardı sahtekarlığı yaptılar. Düşmandan kurtardıysa nerede şeriat devleti? Şimdi islam devleti yok ama manda rejim içindeki muhafazakar hükümeti bile hazmedemiyorlar. Devrimlerin bir tanesini bile kaldırmamışken...
 • 1 Yıl Önce

Casusluk

Bu ülkede sudan sebeplerle kozmik odaya girildi daha ötesi yok ne yazdın da şimdi ne olduğu belirsiz bir durum üzerinden siyaset yapıyorsun..m
 • 1 Yıl Önce

ALLAH'IN 1 KULU

ALİ ABİ, MUHALEFETİN REZİLLİKLERİNİ TANE TANE, GÜZEL VE AÇIK BİR ŞEKİLDE İFADE EDİYOR, AKILDA BİRTEK SORU KALMAYACAK ŞEKİLDE, MAMAFİH KARŞI TARAFIN YORUMLARI, ELEŞTİRİLERE CEVABI DAHADA ENDİŞE VERİCİ. CEVAPLAR, SEN DEVLET İHALELERİNDEN BAHSET, RIZA ZARRABI YAZ, KUTU KUTU DOLARLARI YAZ VS. VS. KAFATASI İÇİNDEKİ BEYİN BU İSE, BU ÜLKENİN GELECEĞİNDEN ZERRE KADAR NE BİR ÜMİT, UMUT YOK. KİMSENİN DÜRÜSTLÜK, AHLAK ADINA NE BİR BEKLENTİSİ KALMIŞ, NEDE BU KAVRAMLARIN NE OLDUĞU HAKKINDA BİR FİKRİ. GEREK ALİ ABİ GEREK MUHALEFETİN BAHSE KONU OLAN OLAY VE KİŞİLER BU MİLLETİN KAFAKAĞITLARI VE MAALESEF BUNLARDAN UMUT YOK. % 70 BİTMİŞ BİR TOPLUMUN GELECEĞİ KARANLIKTIR. BİR UMUT MÜLTECİLERDEN, BUGÜN FİZİKSEL, YARIN BELKİ BEYİN İLE KATKILARI OLUR DİYECEM, LAKİN MEMLEKETİNİ BIRAKIP BAŞKA YERE SÜRÜ ŞEKLİNDE GÖÇ EDEN MÜLTECİLERDEN BUNU BEKLEMEK AYRI BİR AHMAKLIK BENİMKİSİ...
 • 1 Yıl Önce

Benim yeni yaptırdıgım binaya elrktirik bagladılar sokakdaki direkten üç kişilerdi bunlara yemek parası teklif ettim kabul etmediler

dediler bu bizim işimiz seni anlıyoruz fakat almadılar bir nakliyeci geldi ögleden sonra geliriz dediler dedim binada elektirik yok geç kalmayın dedigim halde akşamın 21, de geldiler işleri bitince çorba parası istediler. böylleside var vermedim insan hak etmedigini almasın babacan nebiçim devasın?
 • 1 Yıl Önce

Ali Osman Demir

Çok güzel yazmışsın da hadi birazda Reza dan bırak zarfı kutu kutu dolar alanlardan da bahset. Ama yapamazsın
 • 1 Yıl Önce

cafer

1984 kadar genelde tamamı solcu olan bir aileden gelen, özelde ise tam bir ateist kominist iken hidayetini benden esirgemeyen Rabbime hamd ederim ki beni bu aşağılık güruhun içinden kurtardı.
 • 1 Yıl Önce

İsmail zaza

Ali bey metin gürcan eğer zarf içinde zulalarda dolar alıyorsa amerika başkanı joe biden erdoğan bizim dediklerimizi yapmıyor, artık darbe ile devirmiyeceğiz bundan böyle muhalefeti yani millet itifakını açıktan destekliyeceğiz Erdoğanı devireceğiz diyorsa kim açıktan ajan kim gizli ajandır nasıl ayıklayacağız.
 • 1 Yıl Önce

muhalefet

ülkesini seven vatandaş bunlara nasıl oy verir
 • 1 Yıl Önce

darbeci/ amerikanci semih terzibin ekibi takip ediliyordur mutlaka, tek basina miydi ozel harpte,!?i

.......
 • 1 Yıl Önce

Ayşe

Onlara herşey mübah onlar her türlü rezlligi vatan hainligi yaparlar çünkü sultan abdülhamid zamanindayiz gavurun ekmeğini dolarını alan kılıcını sallar ALLAH iki cihanda da rezil etsin tuzaklarini baslarina gecirsin
 • 1 Yıl Önce

Yabancılar

Suriyeli İşadamları Derneği Başkanı Mahmut Osman: "İktidara geldiğimizde Suriyelileri göndereceğiz" diyen muhalefet partilerine seslendi. Aslen Halepli olan Osman şu ifadeleri kullandı; "Dönerler mi o başka ama gönderebilirler mi hayır gönderemezler. Güçleri varsa göndersinler bakalım. Karşılarında Türk işadamlarını ve Türk insanlarını bulacaklardır. Kardeşim sen benim işimi bozuyorsun, nereye gönderiyorsun, kimi gönderiyorsun? Kamplarda kalan birileri varsa belki onları gönderebilirler normal ama iş yapan, şu an iş pozisyonda mimar olsun, mobilyacı olsun bilhassa ara elaman dediğimiz usta konumunda olan insanlara gelecek iktidar baskı yapmaya kalkarsa karşılarında Türk iş insanlarını bulacaktır."
 • 1 Yıl Önce

Olaylar suçlular zaman kazanır oyalar

Çok kez dinliyoruz önce kayıp bildirisi güvenlik güçlerini ugraştırıp kurtulacagını sananlar, bir sürü yalanlar sonra yakalanırlar. deva partisi başkanı, bunların hırsızı başkamı. vatandaş bilmek ister işte bir yetkili açıklama yapar güvenilir kaynak casuslukmu, Rehberlikmi, kendilerinde olan vakayı altına pislemiş kedi gibi saklar, rakibinde gördügü, vakaları, olmasada boş çugal gibi sallar. neden açıklık getirmiyorlar önce çevreyi dinleyip cevap hazırlıgındalar bunlar ülkeye hizmet yapmadıgına göre, zillet yapıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Abdi

Hadi bakalım şu Telekom ihalesini yazda mertlik nedir görelim...Yoksa Hariri ailesi çok mu hararet yaptı...
 • 1 Yıl Önce

şüayıp

Allah kimseyi vatanına ihanet zilletine düşürmessin amin
 • 1 Yıl Önce

Özbaş

Ooo! Daha neler göreceğiz, doğruluktan, dürüstlükten bahsedenlere bakın hele, biz hep diyoruz bunlar, işe yaramaz insanlar, Türkiye'ye ne kadar? Fiyat biçtiler acaba? Böyle korkak Asker bozuntuları! ALLAH göstermesin, savaş anında cepheden kaçar! Devletini düşünmüyor ceplerini düşünüyor, hainler topluluğu bide Ülkeyi yönetmeye talipler, ALLAH firsat vermesin! Vermiyorda çok şükür.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23