• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bilderberg’in çocukları ve Türkiye operasyonu

15 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Nahit sazoglu

Milli gorus lideri rahmetli necmettin erbakan hocanin davam kitabini ve gizli dunya devleti kitabini akit yayinlarsa iyi olur siyonizmin kuruluslari bilderberg nato bm imf dunya bankasi unesco lions rotary kulupleri mason localari siyasette sermayede medyada stklarda burokraside etkileri
 • 6 Ay Önce

Kemal Kemal

Allah sizden razı olsun. Birçok yazarın yazmaya çekindiği ya da açıkça ortaya koyamadığı hususları ifade etmişsiniz. Fetö'nün TSK daki dindarlara açıkça verdiği zarar bu işte. Şimdi de tüm soysuzlar birden saldırıyor. Rabbim küffara fırsat vermesin inşallah.
 • 6 Ay Önce

Recepali

Devlet sert yüzünü göstermiyor. 
 • 6 Ay Önce

Hikmet Yılmaz

Bilderberg toplantılarına katılanlardan Fehmi Koru , Ali Babacan'ın geldikleri son durumlarını göz önüne alırsak gidip gelenlere bakınca olayları daha iyi değerlendiriz.Gidenleri siz tamamlayın.....
 • 6 Ay Önce

SEDAT KALFA

BU ÜLKEDE MASONLARA HER ŞEY SERBEST , NAMAZ KILANLARA YASAK
 • 6 Ay Önce

Alī

Bir zamanların Karaoğlaní(Ecevit), günümüzün derde Deva diye pompalanan babacık,say ki ruhun açilsın
 • 6 Ay Önce

Yildiz teskilati

Dunya siyonozmin ulkemizdeki ayaklari bilderbeg lions rotary kulupleri mason localari ulkemizin kaymagini cumhuriyet kuruldugundan beri yiyorlar siyasette sermayede medyada burokraside cok etkinler acilen tesbit edilerek kapatilmalilar
 • 6 Ay Önce

KELAM

Vatandaş rumuzuyla yapılan yorumda CHP bu ulkenin kamburudur deniyor.Ya vatandaşım bu habisleri anlatacak binlerle kelime varken bu en hafifini de seçmek nereden aklına geldi.
 • 6 Ay Önce

Mardinli hoca

Sayın sabri bey dilinize yüreğinize sağlık.Türkiye bir türlü peygamber ocagi dedikleri orduyu düzeltmediler.Mesele sabetayist mason orduda yerleri vardır.Ama müslüman olmasın orduda.Lafla türkiye yüzde doksan dokuz muslumandir diyorlar.Ama devletin en önemli kurumları masonların vedin düşmanların elindedir.Hani kurtuluş savaşı oldu millet canı mali ile mücedele etti dini namusu muhafaza etmek için.Sonuç ne kadar hayin din düşmanları varsa önemli bir mevkide asil ana dolu çocuğu dışarda.Sonra düzen adamları işleri güçleri müslümanlara düşmanlık yapmaktır.Dedem birinci dünya savaşında asker hasan kalede şehid rahmetli babam uç buçuk sene askerlik yaptı bende iki sene askerlik yaptım.Dinim devlet namus muhafaza olmak için.
 • 6 Ay Önce

Kocasolak

Aynen katılıyorum. Ekonomik olarak kur saldırıları. Askeri olarak bu yazdıklarınız. Siyasi olarak Deva ve Gelecek Ak partiden askari %1 er oy kopartsalar yeterli diyerek hesap yapan BİRİLERİ tarafından kurduruldu. Bu birileri KİM? Demek ki Ak parti içindeymişler bu BİRİLERİNİN adamları?! Ak parti işkembelerinden kurtuldu, bu güzel bir şey. Yani o birilerinin hesabı tutmayacak demek. Uyanık olmak kaydıyla bütün bu HAÇLI SENARYOLARINI bertaraf ederiz. İnşAllah.
 • 6 Ay Önce

kehanet

allah müslümanları korusun güzel açıklamışsınız. 2. mahnuttan bu tarafa devlete yerleştirilen gizli sabataistler ve masonlar devletin tüm imkanlarını islam aleyhine kullanmaya devam ediyor. çünkü bu ülkeyi ayakta tutan ve birlik berabirliği sağlayan islamdır. islam kalktığı anda ülke çöker. sarık cüppe takke tüm müslümanların özellikle de namazda giymeleri gereken kıyafet.. "sarıkla kılınan bir rekat namaz sarıksız kılınandan yetmiş kat daha evladır" e.k.g. hadisini herkes bilir. bunların derdi sarık cüppe değil bunları temsil ettiği islamdır. işlerine gelince laikliği öne sürerler. asker ocağı peygamber ocağı derler. peygamber sarık sarıp cüppe giymedi mi? halbuki laiklik din ve vicdan hürriyeti demek değil mi? bunları laiklik düşmanlığından yargılamak gerekli. diğer taraftan iktidar bütün bunlara rağmen neden mustafa kemal in vasiyetini açıklayıp bunların yalanlarını ortaya koymaz. o vasitete hilafeti getirin dini yeniden resmileştirin laikliği kaldırın yazmıyor mu? derhal bu vasiyet açılıp gereği yapılmalı. atatürkçü geçinen onu din düşmanlıklarına alet edenlerin maskeleri düşürülmelidir.
 • 6 Ay Önce

hasankaranfil

batı yakasında değişen bir şey yok;Bizdeki pısırıklık oldukça bunlar başımızdan eksik olmaz.1988 li yıardı.Trakyada olan bir kışlada o zamanlar Perinçek kontrolünde yayın yapan 2000 doğru dergisi vardı.İşi gücü TSK içinde fitne çıkarmak.Birazcık milli ve manevi eser kırıntısı olan komutanları iftiralarla elemek.2000 doğru dergisinin bir muhabiri er olarak askerliğini anılan birliğin karargahında yapıyordu.Bu itin attı9ğı iftiralarla terfi bekleyen komutan emekli oldu.Kışlada mescid yoktu.Hatta komutanımız çok mülayimdi.Ramazan ayı münasebetiyle hizmete sokulan teravih mescidini bile hayata geçirtemedi.Halbuki ondan evvel görev yapan diğerleri zamanında bu hzmet verilmişti. bizimkiler tırstıkça başımıza bunlar gelir.halbuki nasılsa emekli edileceksin kanunlarla ve üst makamlardan gelen emirle kurulması veya verilmesi gereken bir hizmeti korkundan yaptıramazsan kaçtığını zannetiğin akıbete düçar olursun. sadede geliyorum,içimizden bir çoğu makam elde edince beyaz mahlleye şirinlik yapıyor.O mahlleye şirinlik yapmayın.İbrahim KALIN bey efendinin beraber klip çektiği adam nasıl kıvırdı.Bizm mahalede adam kıtlığı mı var ki bu adamlara itibar ediliyor.
 • 6 Ay Önce

vatandaş

CHP bu devletin bir kamburudur.
 • 6 Ay Önce

Mehmet Emin BAYRAKCI

Yıllarca malum kesimin dini bir simge olduğunu ileri sürdüğü ve bu gerekçe ile kamusal alanda takılamayacağını iddia ettiği “Başörtüsünün” artık Kahraman ordumuzun kadın mensupları tarafından bile kullanılabilir olduğu günümüzde Tuğamiral Mehmet Sarı için sarık takıp namaz kıldı diye koparılan kıyametin perde arkası da çok ciddi şekilde araştırılmalıdır.! Dinimizde namaz için başa sarık sarmak herkes için sünnettir. Allah'ın Resulü (S.A.V) şöyle buyurmaktadır: "Sarıkla kılınan iki rekât namaz, sarıksız olarak kılınan yetmiş rekattan daha hayırlıdır."(Taç, I/1691; Feyzu'l-Kadir, IV/37, h. no: 4468; Makasıdu'l-Hasene, I/466; h. no: 717; Kenzu'l-Ummal, 15/306, h. no: 41136). Ağlama duvarında Musevi Ritüeli ile gazetelere poz veren Genel Kurmay Başkanları için hiç bir işlem yapılmazken Tuğamiral Mehmet Sarı’nın daha fazla sevap kazanmak adına sarıkla namaz kılması asla yadsınamaz. Türk ordusu, Türklerden meydana gelir.! Bu yüzden Türk Ordusu ve her bir neferi de elbette bu millete benzeyecektir.! Bundan rahatsızlık duyanlar kendilerini araştırmalıdır.!
 • 6 Ay Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Sabri bey kaleminize sağlık.Siyonistler-masonlar-Sabetayistler her yerlere sızmışlar Çok dikkatli olmalıyız.Müslüman paşamız sahipsiz değildir.
 • 6 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23