• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dolar 10 olsa ne yazar, diplomatlara “diplomasi”siz konuşan Başkan var!

116 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Hikmet

Sn Ali karahasanoğlu sizi bu yazinizdan ötürü şiddetle kınıyorum.yani temel karamollaoglu kimki siz onu köşenize alıp zaman harciyorsunuz.
 • 2 Yıl Önce

Kadir başhoruz

yorumcu sedat kalfa bu sayfa sayın dilipak, deyil şu anda Ali beyle görüşüyorsunuz. sayın Ali bey demek paşa yalakaları tanımış, itiraz yok paşa bizi tanıdı. sevinç var bende burdan yalakalar hoş gelmişsiniz demek baba mirası devam edin.
 • 2 Yıl Önce

Burak

Iyi akşamlar, istifa eden bakanimiz hakkinda hiç haber yapilmamasi çok üzücü. Noldu kendisine? Selamlar
 • 2 Yıl Önce

ISMAİL ERSOY

Editör,Karacabey at çiftliğinden yazan, önüne gelene fetocu diyen şu şahsın yazılarını yayınlamadan önce bi kontrol edin
 • 2 Yıl Önce

Ne anlatiyorsun

karahasanoglu sen alkollumu yaziyorsun bu yazilari tayyip erdogan i cok sevmen le ekonomi nin alakasi nedir Millet issiz elde avucta ekmek bulamayan insanlar var Bizene avrupa dan amerika dan millete is lazim ekmek lazim Uretim istihdam lazim Sen ne anlatiyorsun ben birsey anlamadim Kafan guzel heralde
 • 2 Yıl Önce

veli

ali arslan isimli yorumcu hayatında acaba kaç yazı okumuş? Ki, bu yazıyı sığ olarak görüyor.. Yoksa sıkıntısı emperyal devletlere laf edilmesi mi?Bunu açıkca yazabilirdi. ABD'me dokundurtmam diyebilirdi.. mandacılık utanılacak bir şey değil bu ülkede. ne demişler, bu ülkede her şey olursunuz, rezil olmazsınız
 • 2 Yıl Önce

Ali Arslan

Hayatta okuduğum en sığ yazı.
 • 2 Yıl Önce

Rıfat

Chpkk ve fetönün tasmalı finoları sizler de ne doymak bilmez bir işkembe varmış, sığırların ki bile sizlerden daha iyi kaldı vesselam..
 • 2 Yıl Önce

AKINCI 1453

cok zavallisiniz avam kafayla ancak avam milletin gazini alirsiniz ! patates düşecek dediniz, düştü mü,. patates hala 6 tl. pardon, 1 tl'ye düştü değil mi, tüh be..
 • 2 Yıl Önce

ISMAİL ERSOY

RIFAT'a yorum yazması için para veriyormusunuz diyen arkadaş.Sanırım kibarligindan yorum diye yazmışsın. Bir yazıyı kendi görüşüne göre değerlendirmeye yorumlama diyebiliriz. 
 • 2 Yıl Önce

yerli uzman

Ali bey günün sonunda umudum olmasada sizi gazetecilik görevinizi yapmaya davet edelim.Gazetecilik demek hep yaşa varol en dogrusu sensin demek olmadıgını biliyorsunuzdur herhalde.Ara sırada halkın nabzını eleştirileri gerçekleri sokagın sesini gündeme almanız gerekmezmi ????..Ha dolar 15 lira olsa nemi olur.ÇOK ŞEYLER OLUR..Herşeyin fazlası ZARAR..Tabiki benzine ulaşıma ekmege herşeye ZAM gelir.Senin maaşa ZAM gelirse senin için sorun yok..Zengin villada oturan c.h.p liler içinde sorun yok.onlar her daim KAZANANLAR..O zaman sorun nerde ???.Sizin farkında olmadıgınız özel sektörde çalışan İŞÇİ milyonlarca İŞSİZ ve sadece emekli maaşıyla geçinmeye çalışab yurdum insanı ve hayat mücadelesi veren köylü esnaf dahada perişan olan milyonlar.. çünkü dar gelirli insanlar sabah kahvaltısında ekmek yerine dolar yiyorlar. ekmeğin kaç lira olduğunu biliyor musunuz? pardon, ben bilmiyorum, durun bir sorayım.. çocuklar ekmek kaç lira?
 • 2 Yıl Önce

Kanber METİN

Allah razı olsun hislerimize tercüman olmuş sunuz.daha diyecek bişeyimiz yok.
 • 2 Yıl Önce

Karamanlı

Ali bey kardeşim, ekonomi kötü diyemiyorsun, dolar yükselmesini dik durmak ile falan aklamaya çalışıyorsun. Arınç kadar yüreğiniz yok.
 • 2 Yıl Önce

Davut

Ulan fetonunde fetocununde fetocu DIYENINDE .. varmısın buna. Benim makinemin mac adresi sizde olmalı.. benim bilgisayarımda bir tane fetöcülüğümü gösteren destek bulabilirseniz, (ayağımı ş an kaldırıyorm. ne olur ne olmaz) vaar mısınız.. alın benim bilgisayarın mac adresi şunla bitiyor: 7e15:b9fc
 • 2 Yıl Önce

Mefkure

Yani ; döviz de ip, uluslararasi sömürgeci asalak devletleri de kullanan spekülatör bir baron gurubunun elinde diye Ülkemiz teslim mi olacak... TABİİ Kİ ASLA... Onlarin hamlelerine anlayacaklari dilden ama mertçe hamleler ile tabii ki cevap verilecek... FAIZI MÜMKÜN MERTEBE DÜŞÜK TUTMAK BU HAMLELERIN BİRİSİ İDİ... Bu hamle karsi tarafi biraz sarsti... İnşallah bizde daha nice hamleler vardir... YOK ÖYLE YAĞMA....ÇANAKKALEDE, İSTİKLAL HARBİNDE, KIBRISTA, 17-25 ARALIKTA, 15 TEMMUZDA YEDİ DÜVEL CEPHEDE NASIL YER ILE YEKSAN OLMUŞSA, BU DOLAR SAVAŞINDA DA AYNI AKIBETE UĞRAYACAK... Bu da bir savastir.. kazanilacak.. Müslüman Türk milleti daha nelere kadirdir... inşallah..
 • 2 Yıl Önce

yerli uzman

Sayın Ali bey ve yandaş arkadaşlar bilmem farkındamısınız..Yeni Türkiye hızla eskimeye başladı.Neden nadıl derseniz akparti REFORMCU özelligini kaybetti vede devletleşmeye başladı..özel sektörün büyümesi durdu.Devlette çalışmak özel sektörden daha cazip hale geldiyse aslında büyük SORUN var demektir.Evet milyonlar ev araba sahibi oldu da daha milyonlarca yerinde sayan insan aile var.Doların 15 lira olması TUZU KURULAR için elbette sorun degil..Fakat Tuzu kuru olmayan kuruş hesabı yapan faturaları nasıl ödeyecem diyen milyonlarca sabit gelirli insan var...Bunlarda yüzde 99 u zengin üst gelir grubuna mensup c.h.p liler
 • 2 Yıl Önce

Editör yayinlamazsan ölümü ye

Ali abi, Rifata yorum yapmasi için para veriyonuz mu?
 • 2 Yıl Önce

17-25 darbedir

 iğrenç bir koku şeklinde ahlaken çöküyorsunuz 17-25 de denendi.. yolszlk diye iftira ile yola çıktılar, abd polisi oldkları cıa elemanı oldkları ortaya cıktı. CHP de bunlara destek verdi. 
 • 2 Yıl Önce

ISMAİL ERSOY

Bize kimse dolar üzerinden operasyon çekiyorlar masalları anlatmayın. Bu ülkeyi 18 senedir yöneten iktidarın, kalkınmanın inşaat sektörü ile olmayacağını,bilişim ve teknoloji destekli olacağını ekonomiden anlayanlar sürekli olarak anlattı, ama burnunun dikine giden iktidar bu görüşleri kaale bile almadı. Yanılmıyorsam burda Mertürk ismiyle yazan arkadaşı okusalardı yeterli idi. Sonuç olarak Türk lirası tüm dünya ülkelerinin parasının yanında değer kaybediyor. Bu kafa ile devam edilirse siz bize daha çok masal anlatırsınız.
 • 2 Yıl Önce

Sayin yazar

Dün, Biden'i tebrik edenlere küfür ediyodun ya! Bugün, Reis tebrik etti. Senin utanacagıni sanmiyorum. Sendeki deri maşallah eşek derisi gibi.
 • 2 Yıl Önce

Adem ATİK

Sayın hocam, bir de Saadet Partisi genel başkanı Temel Karamollaoğlu'nu yazarmısıniz? Acaba ne yapmak istiyor? Bir türlü anlayamıyorum. Hadi ötekileri anladık ya bunun durumu nedir? Müslümanlar çok üzülüyor çok .Selamlar
 • 2 Yıl Önce

yerli uzman

Bizim hayatımız krizlerle geçti.Bir günde herşey allak bullak oldugu ecevit dönemleri iki anahtar vaadiyle gelen fakat eldeki anahtarlardanda eden T.Çiller dönemi neler.neler.Şimdide krizi sadece alt kesim işçi dar gelirli ve milyonlarca işsiz yaşıyor.Yoksa bu kesimi görmeyip rahatı geliri yerinde olanlara bakıp ne krizi ellerinde 10 bin liralık telefon var demek dogru bir bakış açısı degil..Elbette elinde 20 bin liralık telefonu olanda çok varda kirayı aysonunu ve faturaları ödemekte zorlanan milyonlarda var.üstelik bunlar.c.h.p veya solcu degil sag seçmen.oy verdigi akpartinin yanlışlarının ceremesini çeken yurdum insanı ona harcaması gereken milyar dolarları savaştan kaçıp keyf süren suriyeli kaçkınlara milyar dolarları harcayan reis akparti..Gerçegi görmeyen medya ilk seçimde görülecek gerçek .
 • 2 Yıl Önce

Kadir

Rahmetli Ecevit’e demediğinizi bırakmadınız o günler de dış güçler aklınıza hiç gelmedi
 • 2 Yıl Önce

Gurbetci

Bu yazinin Sonja Kader arkasindayim Ellerin Dilin der görmesin ALLAH RAZI olsun
 • 2 Yıl Önce

yerli uzman

KARA rümuzlu arkadaş birsürü saçma yorumun içinde en mantıklı gerçek eleştiriyi sen yapmışsın.Bende akpartili.olarak aynı fikirdeyim.Reise her konuda yanlışta bile destek olmak aykırı bir fikir ileri sürmek imkansız oldu..Halkın tepkisini fikkate alması gereken yandaş basın çok büyük hata yaptıgının ya farkında degil ya cesaret yok.Yada özgüven.En büyük hatayı reis yaptı suriye konusunda.Bunun negatif sonuçları bedeli agır oldu oluyor fakat hala padişahım çok yaşa en iyi sen bilirsin MODUNDAYIZ..MAKAS DARALIYOR.
 • 2 Yıl Önce

Mefkure

Muallim rumuzlu değerli yorumcu .. Çok güzel sordun...Neden dövizin yükselmesi ekonomi açisindan kötu de , faizin yükselmesi kötü degil..? Mualif degilim amma müsade ederseniz ben de cevap vereyim... Dövizin yükselmesi uluslararasi para Baronlarinin aldiklari spekülatif Pozisyonlara çok bağli.. yani bir yerde ip onlarin elinde...piyasayi istedikleri gibi yönlendirebiliyorlar... Faiz öyle degil.. Ülkelerin elinde.. Istedikleri zaman azaltip arttirabiliyorlar...Bence de enflasyonun esas sebebi faizdir....çikis noktasi faizin yükselmesidir... Matematikçlerin ifadesi ile ENFLASYON FAİZİN BİR FONKSİYONUDUR... Dolayisiyla faizin aşaği çekilmesi enflasyon ile mücadelede önemli bir silahtir kaatindeyim acizane...
 • 2 Yıl Önce

FETÖCÜ Davut

15 temmuz Akıncı üssü ADIL ÖKSÜZ GENEL KURMAYDA CAY ICIP FISTIK YIYORLARDI.. HABERIN VAR MIYDI?? YA SONRA ADIL ÖKSÜZ KIM.. 
 • 2 Yıl Önce

Turgay

Firavunun sihirbazlari vardi Musaya karşı halkin gözünü boyamak icin. Kur an kainat kitabidir her zama
 • 2 Yıl Önce

aydınlı

sayın yazar tam da içimden geçenleri çok net biçimde ifade etmişsiniz.kaleminize sağlık.
 • 2 Yıl Önce

gökhan

sen dahil o kadar yalakasınız ki bakanınızın istifa ettiğinde tek kelime yazamadınız.yuların kimde akit.
 • 2 Yıl Önce

Nedim ADIYAMAN

Ne içiyorsan söyle de bende ondan içeyim gazeteci bozuntusu
 • 2 Yıl Önce

Mesut

Hani herşey güzel olacaktı ne oldu ? Fırıldak ekrem hangi sözünü tuttu ? Hastane yolunu yapmayan palavracı 1.5 yıldır ne yaptı dolarcı çığırtkanlığı yapanlar sizin süpermen dediğiniz adam işte bu yalancı , ya sizler ? Daha betersiniz .
 • 2 Yıl Önce

İhsan y

Hacıı dün atıyordun muhalefet bidenı tebrik etti diye bugün Rte tebrik etti noldu şimdi hakikaten çok diplomatik bir yaklaşım sen masala devam hacı senin gibi arap sever çember sakallılar sana methiye dizmeye devam eder nasılsa
 • 2 Yıl Önce

İt taşlar

BU memleketim aslanıda çakalıda bitmez, bu memleketin yiğidi'de iti' de bitmez . Rıfat kemiksiz koyma kuçuları .
 • 2 Yıl Önce

İt taşlar

Yazarı beğenmeyen ensesi kalın , göbeği sarkmış , 3 , 5 bin tl lik telefon kullanan , sabahtan akşama buraya yorum yazan aylak , avare , başıboş gevezeler ininize kulübenize gidin emin çölaşanı yılmaz özdili öbür taraftan size haber veren bekir coşkunu okuyun hadi hadi narş narş ...
 • 2 Yıl Önce

Muallim

Burda muhalif yazanlar FAİZ yüksek FAİZ insin neden demiyorsunuz? . 
 • 2 Yıl Önce

Mesut

Yok öldük bittik aç kaldık şöyle kötüyüz ekonomi sıfır diyen nankör mankurtlar hani açlıktan öleniniz bir deri bir kemik kalanınız yok . Chp nin kazandığı istanbul ankara ve diğerleri hani ne iş yapıyor ? Ama size yol yapmaktan asfalt atmaktan aciz , heykelci boş işlere para harcayan yalancı fırıldak 5 öğün yalan konuşan ekrem imamoğlu keMAL kılıçtaroglu gini idareciler lazım .
 • 2 Yıl Önce

İhsan y

Hacıı atma ziyaa  
 • 2 Yıl Önce

Mesut

Yazarın yazısını beğenmeyen saman kafalılar okumazsınız o kadar . Yılmaz özdil denen sallamacıyan'ı asla okumam çünkü insan sıfatına konacak bir mahlûk değil .
 • 2 Yıl Önce

Tulga

Dolar 15 olsun Türkiye baş egmesin diyorsun ,ver papazı al papazı demiştiniz 2 yıl sonra papazı verdiniz. abdye kazık atmaya kalktınız
 • 2 Yıl Önce

Mesut

Dolacı avanaklar patates soğan patlıcana doydunuz dolarada doyacagınız günler yakın ama siz nankörler hiçbir şeyden memnun olmayan işlembecci takımı yine zırlarsınız.
 • 2 Yıl Önce

Mesut

Dolar 10 tl oldu öldük bittik aç kaldık diyenler aynı zırlamalari patates soğan paylıcan içinde yapıyotsunuz ne oldu saman kafalı özürlüler neden faiz sıfır olsun diye zırlamıyorsunuz .
 • 2 Yıl Önce

Rıdvan

Burada yorum yapan ne kadar çok ... çocuğu chpkk lı ip li ve fetocu lar var
 • 2 Yıl Önce

orhan inan

İMANLI BİR DURUŞ HER ŞEYE BEDEL..BU MİLLET HAK ETTİĞİ SEVİYEYE MUHAKKAK ULAŞACAKTIR.ANCAK,İÇİMİZDEKİ İMANSIZLARIN VE İMANLI GÖZÜKEN MÜNAFIKLARIN VERDİKLERİ ZARAR MİNİMUMA İNDİRİLİR İSE..
 • 2 Yıl Önce

Zafer Azerbeycanin

Ölümunun ustunden 82 yil gecmis olsa bile yine milyonlari sokaga döktü. Saygi duruşunda bulundurdu. Azicik ibret al. Omurgali ol.
 • 2 Yıl Önce

Burdan yetkililere seslenmek istiyorum

Su adami alin ucaga artik. Ulke boyle bir yalama gormedi.
 • 2 Yıl Önce

Sayin yazar

Senin yazdiklarina inanmak için geri zekali olmak lazim. Bir ihtimal sayin Rifat bey inaniyordur.
 • 2 Yıl Önce

Zeplik

Dükü yazınızda Biden'i tebrik edenlere ettiğiniz tüm güzellemeleri, bugün Biden'i tebrik eden Erdoğan'a da yapmanızı bekliyoruz. Ya da bırakın köşeyi Mesut yazsın.
 • 2 Yıl Önce

Ahmet

Hani yazdınya CHP hdp bıden i tebrik etti. Sırada kim var diye reis tebrik mesajı attı.
 • 2 Yıl Önce

enes

gecen günki yazinizda abd yeni baskanini kimler tebrik etti demistiniz? kilicdaroglu aksener babacan ....?
 • 2 Yıl Önce

Mustafa Öksüz

Artık dış güçler masalına halkımız inanmıyor ekonominin bu halde olmasının sebebi bu iktidardır öyle dolar kaç lira olursa olsun bizi ilgilendirmez diye bir şey yok rahmetli Süleyman Demirel'in dediği gibi ''Tencerenin deviremeyeceği hükümet yoktur.''
 • 2 Yıl Önce

Şu yazdığına sen kendin inanıyor musun?
 • 2 Yıl Önce

Abdullah

Dolarlami maas aliyosun Dolarla işimiz yok istesek düsürürüz diyen ekonomi bakaninin oldugu ülkede dolar 10 lira olsa ne yazar diyen yazarin olmasi gayet normal Dolar 10 olunca ne olacagini sana tek tek anlatirdim ama sende akil vicdan ne gezer 
 • 2 Yıl Önce

Ahmet Turan

Sn.Yazar ;Bundan bir kaç yıl önce YPG nin liderlerinden Salih Müslim'in Ankara'da da ağırlandığını neden yazmadınız ? Dik durun dik...
 • 2 Yıl Önce

Ali

Doları bu hale getiren hesap sormazmışım ali ben akşama evime ne gotureyim diye düşünürken sizinkilere yiyip icsinmi Ali??????
 • 2 Yıl Önce

Anlaşıldı

Böyle yazdığına göre duyum almışsındur Biden Türkiyeye ambargo yapacaktır dolar 15 TL olacaktır vatandaşı hazırlıyorsunuz. Rusya örneğini veren zat Rusya sana ona buna füze satıyor senden domates almadı turist yollamadı nolduk gördün mü? Ülkece elbirliği yaparsak herşeye kafa tutarız o da lafta değil gerçek ihracatla olur. Türk parasıyla satıp dolarla almaya devam edilirse işte olmuyor o dediğiniz.
 • 2 Yıl Önce

Mehmet

Cumhuriyet ve ATATÜRK düşmanı fetöcü salyalılar doluşmuş yine .Yakında aşınız vurulacak .
 • 2 Yıl Önce

Can

Dünden beri TV de yine pengüinler seyrettim ve bir de özgür basin var de. Haci bol bol hamaset durumu kurtarmak icin. 100 milyar dollar damat ucurmus tek elestiri yok. Acaba davutoglu basinda olsaydi neler okurduk kösende. Motor hararet yapardi.
 • 2 Yıl Önce

Mardinli Arap

Kimbilir? Bu yazı ve geçmişteki yazılar aleyhinde binlerce yorum geliyordur da yayınlamıyorsunuz? Varsa yoksa Mefkure, Nihal ve Rıfat adlı seviye altı yorum yazan okurlarınızın yazılarını yayınlıyorsunuz. Hoş baş yazar ne ki, okuyucuları onun bir üstün olsun?
 • 2 Yıl Önce

Kemal vatansever

Sizi tebrik ediyorum vatanseverlikte sınır tanımıyorsunuz
 • 2 Yıl Önce

Rıfat

Chpkk ve fetönün tasmalı kuçuları yine kemiksiz kalmışlar belli ki sayfaya üşüşmüşler!..
 • 2 Yıl Önce

mehmet ali

Madem böyle zor günlerden geçiyoruz, sizi bir kampanya yapmaya davet ediyorum. Devletimizin maddi zorluklar yaşadığı bu süreçte, siz AKİT olarak, mesela devlet firmaları için yayınladığınız reklamlardan para almasanız. Para nedir ki sizin için, davanın yanında. Ne dersiniz. Mesela THY, Turk Telekom, Turkcell, Vakıfbank gibi devlet iştiraklerinin reklamlarını BEDAVA yayınlayın. Devlete millete bir katkınız olsun. Sıkıntılar geçene kadar. Yani 2-3 yıl para almayın devletten, milletten. Böyle bir fedakarlık yapar mısınız, böyle bir kampanya başlatır mısınız?
 • 2 Yıl Önce

yazık size

sayın yazar esnaf olmadığı için dolar 10 lira olsa ne olur diyor,poşetin hammaddesi bile dolarla dışarıdan geliyor, 250liraya mal olana 400 lira veriyoruz.dolar 20 lira olsun biz dik duralım,bu nasıl bir mantık.düşmanlarının oyunlarını biliyorsun o zaman ona göre hazırlıklı ol doları yükselttirme,irana abd başta olmak üzere avrupada ambargo koyuyor fakat orda dolar düşüyor,doların artışından insanların yükü ağırlaşıyor sırtlarımız zaten bükülüyor,nasıl dik duracağız.savaş olursa halk meydana çıkar,ekonomik savaşla hükümetler mücadele eder,biz 3-4 senedir iyi politika üretemiyoruz,eleştirisiz partizanlık partimize güç katmaz,her eleştirenide düşman zannetme hastalığından kurtul ali bey...
 • 2 Yıl Önce

Kara

Cumhurbaşkanina destek olmaniz anliyorum da solaklarin Atatürkü putlaştirmasi gibi sizinde rte yi putlaştirmanizi anlamiyorum siz desten olurken de severkende ölçüyü çok kaçiriryorsunuz sıkıntı bu SONRA sorunlar çözülmüyor bir türlü yoksa bu yazinizda yazdiklariniz doğru
 • 2 Yıl Önce

vatandaş

İnşaallah Allah ın izniyle
 • 2 Yıl Önce

Ceyhan

İnşallah, bu ülkeyi 1 dolara satanlar bunları anlayamazlar ama olsun. Erdoğan ın yaptığı surda bir gedik açmaktır.
 • 2 Yıl Önce

Muaz cebel

Öyle saraylarda oturmak yok sizde bizim gibi fakirlerin yediğini yiyin giydiğini giyin oturduğu evlerde oturun şükredin ondan sonra bize dış düşmanlar deyin ondan sonra bize sabredin şükredib deyin o zaman sizi anlarız karşınızda salakmı var koyunmu var
 • 2 Yıl Önce

Ali

bak milyonlarca insan Atatürk e gidiyor, türbanlılar dahil
 • 2 Yıl Önce

Rıfat

Mehmet rumuzlu zırto; gerçeklerin ve sahte kahramanların ortaya çıkacağı bir gün var inşallah, sen tapınmaya devam et!
 • 2 Yıl Önce

Rıfat

Dolar 10 tl oldu diye 7/24 anıranlar ellerinde iphone larla dolaşan tuzu kurular takımı!
 • 2 Yıl Önce

Osman buyrucu

Sayın karahasanoğlu yüreğine sağlık allah size güç kuvvet versin müslüman türk milleti parasız pulsuz çulsuz yaşarda devletsiz yaşayamaz rabbimiz başta sayın başkan erdoğan olmak üzere millet ve memleketin hayrına çalışanların yâr ve yardımcısı olsun.
 • 2 Yıl Önce

Abdulrezzak

Sen ahiretini de kaybedecen bu gidişle belkiede kaybettin. Yazılarında bir ta ne garibana dokunur yazın yok. Dolar 15 olsunmuş. Olsun biz ızdırap çekelim sen ve parası olan CHP liler sefasını sürsün. Biliyorsun zengin muhitler hep CHP li .ornekmi bakırköy Beşiktaş Şişli Etiler Nişantaşı hocam faiz haramda millet bu doların inisinden cikisindan malı götürüyor. Tam kumarın daniskası. Örnek 8.5 dan satıyor 8 den aliyo. Alnimi terlemiyo tabiikide.. senin dolar 15 lira olsun demek bunlara sebep oluyor.
 • 2 Yıl Önce

Hasan Yanar

Cumhurbaskani ic siyasete Konusuyor. Ciddiye alan yok dünyada. Yargi bagimsiz olmadikca, bu tek adam rejimi devam ettikce ekonomi düzelmez. Dolar 10 Lira olmus, halk ezilmis, senin tuzun kuru Ali Bey. Bu ülkede basi dik siyaseti Atatürk, Inönü, Erbakan, Demirel, Ecevit yapti. Bedel ödediler.
 • 2 Yıl Önce

Çuhadaroğlu

10 numara
 • 2 Yıl Önce

Sadık Baba

Burayı zaman zaman takip ederim bir genelde yanlı-yansız bir hayli fazla yorum sayısı olur. İki gündür bakıyorum yorum yapan sayısı ve yorum sayısı oldukça az, yorumlara bakıyorum hep 3-5 kişinin derinlikten uzak fanatik söylemleri. Demek ki durum vahim. Ya kimse artık yorum yapamaya değer bulmuyor ya da tepkiler öyle bir düzeydeki editör hiçbirini yayınlayamıyor.
 • 2 Yıl Önce

Şenoling

İstanbul seçimini nasıl kaybettiğinizi de anlayamayıp, seçimi tekrar ettirip fark yemiştiniz. Hala anlayamıyorsunuz. Rezaletler o kadar büyük boyuttaki örtülemiyor, siz haber yapmayıp saklamaya çalışsanız bile halk görüyor. Bu kafayla gitmeyin diye çok uyardık. Yanlışları düzeltin, yanlışları eleştirin düzelsin dedik. Yok. 
 • 2 Yıl Önce

Mertürk

Dış güçler ekonomimize operasyon çekiyorlar doğrudur. Ama onlara bu fırsatı altın tepside sunan biziz. Dış borç ve sıcak para ile tüketim ve inşaat rantı ile dışardan gelecek borç ve sıcak paraya mahkum hale gelirseniz, adamlar istedikleri zaman ekonomi ne sabotaj yaparlar. IMF ye olan 23.5 milyar dolar borcu ödedik ,peki ama kamu+özel diğer küresel para fonlarına olan 460 milyar dolar civarı borç borç değil mi? Sonuçta IMF nin sahipleri de küresel para fonlarının sahibi aynı güçler değil mi
 • 2 Yıl Önce

Aziz Metin

Acaba şu yazdıklarınızın hakikatlerle zerre kadar bir alakası var mıdır? Ne ithal edersen, ne ihraç edersen dolarla, merkez bankasının rezerv gücü dolarla. Kimi kakalamaya çalışıyorsun saçma sapan atıp tutmalarla? Yani sen böyle dedin diye Türkiye en zengin ülkeler arasına mi girmiş oldu, ekonomisi bağımsızlığa mı kavuştu? Sen bir kere Doları, faizi dizişnleyememekle ülkenin tamamını düşman bildiklerine ipoteklemiş oluyorsun. Eğer o anlattıkların borçsuz olabiliyorsa hah işte o zaman dediklerini tasdik edebiliriz. 
 • 2 Yıl Önce

Mefküre

Ey muhalefet Reise destek olun... Sonra bize hatirlatan olmadi demeyin...Ülkemiz , Reis önderliğinde 7 düvel ile amansiz bir mücadele veriyor....Bu şerefde sizinde payiniz olsun istiyorsaniz...dakika kaybetmeyin destek verin acil... Millet hal ve gidiş notunuzu öyle bir kirarki
 • 2 Yıl Önce

654

iyide bütün türk medyaları türk gazeteleri abd hayranı.. batıl hayranı be ne olacak medyalarında artık hak batıl çizgisini ayırt edip düşmanların farkına varma zamanı gelmedimi islam ülkeleri per perişan milyonlarca mülteci ortaalıkta en azından abd nato kanada brezilya işgalci halklarına ordularına acımasaz iyi olmazmı onlar acıyormu islam ülkeleri işgal olduğu zaman afrika virüslerden asırlardır çektiğinde daha nicesi dünya ülkeleri sömürge altındayken niye ttürk medyalarından nefis yok bunu soruyorum tüm türk medyalarına türk gazetelerine
 • 2 Yıl Önce

Can

Kabile ve aile şirketine dönmüş bir ülke...Ah ah hep bu CEHAPE yüzünden.Askıda ekmeğe muhtaç olmuş
 • 2 Yıl Önce

Denize döktük dedikleriyle balolardaydı

Bu devrimler avrupayı sevindirip müslümanları ağlatmıştır. Denize döktük dedikleri yunanlılar balolardaydı. Hala sahtekarlığa devam edecek misiniz kemalistler??
 • 2 Yıl Önce

ba kafayla gidersek askere
 • 2 Yıl Önce

serdar61

DOLAR 15 TL OLSUN DİYENLE...15 TL OLUP SEVİNENLERİN HEPSİ VATAN HAİNİDİR..KISA VE NET..
 • 2 Yıl Önce

Mehmet

Fetö başarsaydı...... diye yazana. Kime Kurtuluş Savaşı ayarlanmış?  Bu millet Atasına sahip çıkar. Kudurun ulan
 • 2 Yıl Önce

Mardinli Arap

Kimbilir? Bu yazı ve geçmişteki yazılar aleyhinde binlerce yorum geliyordur da yayınlamıyorsunuz? Varsa yoksa Mefkure, Nihal ve Rıfat adlı okurlarınızın yazılarını yayınlıyorsunuz. Hoş baş yazar ne ki, okuyucuları onun bir üstün olsun?
 • 2 Yıl Önce

Mefküre

Reisin her konuşmasi , tarihe not düşer mahiyette....Boş tek kelime ve cümle yok...Seviye Türk ve Müsluman bir devlet baskanina yakişir vaziyette...
 • 2 Yıl Önce

salihce

Diplomasi olmayanlarin, dipolamsi dilini kullanmasada olur!! bsakın bizim örgüt liderine.. ilkoklu diploması bile yok ama, nice diplomalalırları yönetiyor.bizimki yapar.. ama başkasına gelince maraza çıkartırız. keh keh
 • 2 Yıl Önce

Nadim Hatipoğlu

Reisi bu ülkede anlayanlar desteklediği müddetçe Ermeni lobisi Rum lobisi Yahudi lobisi vaiz gelir bu ülke hepimizin ortak bir geleceğidir. Cuma ekmeğe giderken hamsi 20 TL idi cumartesi aynı yerde sordum 35 TL hamsidemi dolar yiyor bizim insanımız serbest piyasa diye vurdumu öldürüyor genel manada ahlak en bir sıkıntı var bu bizden kaynaklanıyor biz düzelteceğiz duzelmezsek düzeltirler kendimizi vatan için insanımız için İslam için duzeltmeliyiz yoksa durumumuz ortada.
 • 2 Yıl Önce

aslan hocam

berat gitti haber bile yapamadi akit
 • 2 Yıl Önce

hadi karlıbulut

başkanın samimiyeti takdire şayan ondan ayrılan iki kişiye gelirsek onlar şunu şunu daha iyi yaparız diyemiyor şahsi hale getiriyorlar bol bol otoriterlik vurgusu ve ekonomi anlatıyorlar acaba şöylemi düşünüyorlar bizim muhafazakar duruşumuz zaten belli geriye ekonomi özgürlük vurgusu kalıyor vesaire mi diyorlar oysa insanlar onlardan tabiki vaaz vermelerini beklemez ama millete çok mesafeli duruyorlar haberleri yok
 • 2 Yıl Önce

Haci Cam

Sayin Cumhur baskani o søzleri Berat albayraki gumus tepside onlara verdigi zamanda suratlarina samar indirmesi gerekmiyormuydu
 • 2 Yıl Önce

Mertürk

“İslam düşmanlığıyla mücadele etmek, hem inancımızın hem de yurt dışındaki vatandaşlarımıza karşı sorumluluğumuzun gereğidir. DİYE YAZMIŞSINIZ. EL HAK DOĞRUR. Ama bu mücadelenin olmazsa olmaz gereği, ekonominide, sanayi,üretim,ihracat ile ticaret açığı ve cari açık vermemektedir. Ekonomini dış borç ve sıcak para ile tüketim ve inşaat rantı ile dışardan gelecek borç ve sıcak paraya mahkum hale getirirsen , adamlar ekonomik sabotajlar ile her alanda önümüze engeller çıkarırlar. İnşaat bir üretim değildir ama inşaatlarda kullanılan çeliği,PVC ,boya, izalssyon,kablo,tesisat malzemelerini üretmek, üretimdir. Yerli üretim birçok mahzenin bile aramal ve hammadde si ithaldir. Türkiye 70-80% oranında aramallar ve hammadde bakımından aşırı dışa bağımlıdır. İlk önce özel sektör üzerinden yap işlet yatırımlar gibi bu aramalar ve hammadde nin yerli olarak üretilmesi için her türlü teşviği verip aşırı dışa bağımlı halden kurtulalım. Şimdiki haliyle ekonomi biraz canlanıp üretim artıkça ithal aramal ve hammadde ithalatı da artıyor ve ithalat için artan döviz ihtiyacından dolayı döviz fiyatları da artıyor. Allah birçok ayette ,hiç akletmezmisiniz diyor. Aklını kullanmak farzdır
 • 2 Yıl Önce

Rıfat

Kahpe içerden olunca kapı kilit tutmazmış!
 • 2 Yıl Önce

Batılezici

Deniz masalsısı… Dış güçler masal öyle mi? Yani ABD, Rusya, İsrail, Fransa, İngiltere, Yunanistan, Ermenistan’da senin masal kahramanların öyle mi? Bunlar kendi çıkarına hiç bakmaz, Emperyalist çıkarlarına çomak sokulduğu zaman kıllarını kıpırdatmazlar sana göre öyle mi? Ya bu kadar uyuşmak veya uyumak için madde mi kullanıyorsunuz?
 • 2 Yıl Önce

vadandaş arif

pandemide suriyeli kardeşlerine harcadığı 180 milyar doları unuttu esnafının 3 aylık bağkur pirimini silemedi neyin kafasını yaşıyorsunuz siz kendi öz vatanımızda olduk parya. N.F.K hatırlattı
 • 2 Yıl Önce

Rıfat

Kur rumuzlu; bunun hesabını ülkeyi zamanında İngilizin Abd 'nin kucağına atanlardan soracaksın, bu b..k un içinden çıkmak kolay değil!..
 • 2 Yıl Önce

vatandaş

yanlış suriye politikasınıda yaz 100 milyar dolar harcadık avrupaya suriyeli gönderemedik sınırları kapattık korkumuzdan papaz gönderilecekti de neden yaptırımdan önce gönderilmedi vatandaş birilerinin hırsının kobay faresi değil faturayı vatandaş ödüyor diğerleri karun gibi zaten zengin umurundamı
 • 2 Yıl Önce

Kur

Dolari 15 tl yada 8 tl hangi gucler yapiyor. Bir ulkenin ekonomisinde yabancilarin payi nedir, nasil oluyor bu isler...
 • 2 Yıl Önce

sizofren savar

CHP İKTİDARDA OLSA DOLAR SİMDİ 80 TL İDİ... KORONA YUZUNDENDE İSTANBULUN YARISI ÖLMÜŞTÜ..ŞEHİR HASTANELERİ FALAN YOKTU.. EKREM İÇİN SORUN YOK O HALA İÇKİ ACMA PARASI OLARAK 3500TL VERİYOR..
 • 2 Yıl Önce

Nihal

sırf gülmek için Halktv yi izlerim çünkü başka türlü zevk almıyorum kendi kendime şunlar ne zırlıyor diye gülerek kanal tıklarım.Hala Tanrı diyorlar ben tanrının kim olduğunu hakikaten bilmiyorum.Şimdi Lütfi Elvan ile dalga geçiyorlar neymiş BIDEN okulundan mezun olmuş ne varki bunda sizde olsanıza basITler.Fetö ile bağlantı kurmaya çalışıyorlar Türkçe olimpiyatlarında bulunmuş nasıl karalayacaklarını bilmiyorlar.İşte bunların bu çırpınışları bana gerçekten büyük bir haz veriyor onların saçmalaması sanki bir ihanet dizisi entrikaları yok böyle birşey ya gerçketen güldürme programları çırpınışları
 • 2 Yıl Önce

Bu Laikçi Lüküs Hayatçıların fikri..!

Bizi Tarihte.! Ve şimdi de Hiç bir Zaman İddiası olmamış İMPARATORLUĞU olmamamış..! Kıyıda köşede kalmış Finlandiya İsveç Norveç yada 400-500 yıl Dünya yı SÖMÜRMÜŞ koca bir devleti Çin i Esrarkeş yapmış OPİUM WARS - AFYON SAVAŞLARI çıkaran İngiltere Fransa ile kıyaslayacak kadar Cahil KONFORMİST tipler var.. Bunların İnternet de Tv lerde yandaş kanalkarında Fake röportajları var.. Bir genci çeviriyorlar belli sorular işte Sonrada o genç Bu ülke ile ilgili hiçbir aidiyet duygusu hissetmiyorum diyor ilk fırsatta Yurt dışına gidermiş...!..! S.... git O zaman O yalakası olmak istediğin BATI 88 i şöyle YAZARKEN LXXXVIII MÜSLÜMANLAR 0 I KULLANIYORDU...
 • 2 Yıl Önce

Deniz

Dis gücler masalini iktidardakiler zaten anlatiyor birde siz anlatmayin inandirciligi kalmadi baska konu bulmaniz daha dogru olur.
 • 2 Yıl Önce

Batılezici

Rusya’ya dolar operasyonu çekmişlerdi dolar Ruble karşısında aşırı yükselmişti. Sonra Rusya’da seçim oldu Putin daha yüksek bir oy aldı. Batılılar anladılar ki Rusya’ya bu operasyonlar sökmüyor. Daha sonra bir daha operasyon yapamadılar. Çünkü her operasyonunu bir maliyeti de var. Fakat maalesef bizde operasyonun piyonu olmaya aday hain de çok, patates, dolar, soğan fiyatına ülkesini sattığını bilmeyecek cahil de çok. Bakan Albayrak’ın daha bakan olmadan yani henüz hiçbir olumlu olumsuz icraat yapmadan doların yükselmesi, daha istifası kabul edilmeden yerine kimin geleceği belli olmadan doların düşmesinin açık açık operasyon olduğunu göremeyecek basiretsiz de çok maalesef ülkemizde.
 • 2 Yıl Önce

Okur

Bu ülkenin sefasını döviz inerde çıkarda diyenler,dolar 15 tl olsa da önemli değil diyenler sürüyor,cefasını da asgari ücretliler,emekliler,memurlar,esnaflar sürüyor,keşke sefa da cefa da paylaşılsa.
 • 2 Yıl Önce

Mefkure

Allah cc sizden razi olsun Ali bey....Hariçte ve Dahilde Türkiye,İslamiyet ve Reis düşmanliğinin sebeplerini çok güzel Hülasa etmişsiniz....
 • 2 Yıl Önce

Kadir başhoruz

bugün ayın 10, bize dolarla darbe yapmak istiyor Gavurun dölü. umarın gelir, zalimlerin zorbaların sonu.
 • 2 Yıl Önce

Melih

Hamaset siyasti ne demek derdim Ali bey, bundan iyi açıklanamazdı, ince ince açıklamışsınız, anlayan anladı...
 • 2 Yıl Önce

Fetö başarsaydı ulu önderleri değişecekti

Ulu önderleri fetö olacaktı. Artık ona da bir kahramanlık savaşı ayarlanırdı. Yunan mı olur ermeni mi olurdu artık. Ülkenin içlerine kadar işgal ederlerdi sonra bunlar kovalardı, kovalamayı becerebilirlerse. Geçen asırda ataları becerememişti ama. Yunan çekip gitmişti bunlar sonra gidebilmişti. Toprağa gömdükleri düşmanla daha sonra dinler bahçesinde beraber olurlardı. Geçen yüzyılda denize döktük dedikleriyle balolarda eğlendikleri gibi. Her taraf sütliman olur. Amerika avrupa bize dost olurdu. Karşılıksız paralar hibeler verirlerdi, tabi bunlar yemleme paraları. Müslümanları sindirdiler mi bak zulümlere o zaman. Yatırımlar durur nasıl 1950ye kadar yatırım yoksa yine aynı olurdu. Şimdi asgari ücreti ve maaşları beğenmeyenler ararlardı o maaşları. Artık eski heykellerin yerini fetö heykelleri alırdı. Siyonist beslemeler sen olmasaydın olmazdık lafını fetö için kullanırlardı.
 • 2 Yıl Önce

Mutmaine

Önceliği Allah rızası ve Allahın emri cihad olmayan çok gerzek var ülkede....onlar için önemli olan ekonomi....dinsizin imansızın hedefinde sürekli müslümanlar var , hazmedemiyorlar
 • 2 Yıl Önce

Mert

Köprüleri yolları tl ile geçiş ücreti yapsalardı Ozaman
 • 2 Yıl Önce

hidayet kocak

hem dolar in düsük olmasi hem de dik durmamiz olamazmi,bizim dolar la ne isimiz var ki diyerek sacma laf etmek cok mu iyibütün ham maddeler avrupadan dolarla gelsin ,parklardaki agaclari bile dolarla satin al,hem de dolarlane isimiz var dersen gülerler adama,
 • 2 Yıl Önce

Kadir başhoruz

aklıma gelen bugünün tarihini yazarken, aklıma gelen2020 bu sene bitmek üzere neden sıkıntılı virüslü ştresli neden gergin, bana iki ayrı yani 20 20 nedir bu eşit iliside yigirmi rakam rakip zıt fark yok sen sensin bende yigirmiyim eşidim rakip muhalif insanlar arasında bu şekilde yaparsanız zıtlıklar baş gösterir kadın erkek eşit dersen kim kimee söz dinletir er amir müdür memur eşit olursa kim kime söz sahibi olur bu yıl sorun zıtlıklar rakip eşit likler oldugu mütdetce ilerleme olmaz bak hukuk da eşitmiyiz adammın varsa suçluda olsa serbest kalabiliyor. neden amerika deniyor. güçlü olduguna güveniyor, baydın kazandı diyen ardıç darbeden ima ediyor trampı nasıl devirmişse sayın erdoganada mesaj yolluyor süte su katınca bal gibi oluyor.
 • 2 Yıl Önce

Kadir başhoruz

sayın Ali bey teşekürller güzel bir cevap niteliginde, anlayana, anlamayan, vurdum duymaz sen yinare yaz.iyiki varsın.
 • 2 Yıl Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Kaleminize sağlık Ali İhsan Bey Kardeşim.İyiki varsınız.Selamlar sevgiler.
 • 2 Yıl Önce

Turk

Doların bir kuruş artması demek.senin dış borcunun artması geçiş garantili köprü otoyol ve tünel.için odedigin paranın artmasıdır ali bey...
 • 2 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23