• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Partililer Atatürkçülüğe iyice ısınmış

27 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Adsiz

Suan Türkiye cumhuriyeti kimligi tasitan butun heroes Turk sayiliyor peki gavyr olarak biri cikarsa Turk sayilmasi kesinlikle icim yaniyor dayabamiyorumm
 • 2 Yıl Önce

adsiz

Ekrem imamoglu kimdir yaa onun yuzunden istanbulda herseye zam geldi  
 • 2 Yıl Önce

Kasım ÖZDEMİR

Sayın Bolbol kardeşim bu memlekette atatürkçü olmayanlar iyi düşünsün. Ak partinin atatürkçülüğe ısınmasında bir problem yok zaten 15 Temmuzda ak parti genel merkezine atatürk posteri asılmasıyla bu sıcaklık belirtilmişti.
 • 2 Yıl Önce

Yandaş

çingu rumuzlu densiz aklınca dürüstlükmü taslıyon.Tarikatlara laf etmen için önce islamı bilmen lazım.Helede kürtlere laf etmeye hangi akılka yapıyon.Kürtlerin çogunlugu senden benden daha dindar ve vatana faydalı insankar..Fakat senin gibi faşist zihniyetindeki insanlar yüzünden Türktende kürttende terörist oldu.Bir insanın dilini ve dinini kültürünü ugraşır yokederseniz elbette o zaman her türlü kötülük bekle.Fetö ve p.k.k gibi.Aynı
 • 2 Yıl Önce

Barış

o delikden bu deliğe. Herkes İçin işine geldiginde yada sıkıştıgında gireceği uygun bir delik bulunan ender bir ülkeyiz. vesselam.
 • 2 Yıl Önce

Yusuf Talat

Atatürkçülük zulüm değil cumhuriyetin çimentosu dur.Zoruna gitmesin bu millet kahramanlarını senin gibi milliyetçilikle sıkıntısı olanların lafına bakıp harcamaz.Ne mutlu Türk'üm diyene!
 • 2 Yıl Önce

şişti hemşehrim

Bizim sorunumuz Atatürkle değil Atatürkü istismar eden putlaştıran sömüren dindar halka karşı kullanan maskeci rantçı solaklarla solcular Atatürkü sevmiyor istismar ediyor bizden onlara oy çıkmaz başka kapıya yallah
 • 2 Yıl Önce

Hayret

Bu yasemin ve rıfat gibi yorumcuların yorumlarını okudukça bu memleketten umudumu kesiyorum.Allahım diyorum ben kimlerle aynı memlekette yaşıyorum diye figan ediyorum.Bunlar ne içiyorlar nasıl bir kafa yapısı anlayamıyorum.Akp Atatürkçü oldukça akp den uzaklaşıyor muş. Git kardeşim hatta bu ülkeden git.Yasemin hanımda salliyor ve içi ne kadar karanlık, ben bu şahsa mi kardeşim diyeceğim.Uvey kardeşim bile olamaz.
 • 2 Yıl Önce

Gamber

Sn yazar ak partililer yeri gelince herşeye ısınıyor yeri gelince de soğuyor ...sn Cumhurbaşkanımiz deniz gezmisi yad edince mektubunu okuyunca ona ısınıyor bırakın ısınmayı bir laf edeninde payını veriyorlar .. 
 • 2 Yıl Önce

ATATURKCU HIDIR

Kendini kurnaz sanan bu Ataturkcu salaklarin modasi coktan gecti, uzulmeyin sayin yazar!Oyle olmasaydi kendini Ataturk milliyetciligiyle maskeleyerek piyasaya suren ve budala avlayan komunist takkiyeciler coktan Uskudara varmislardi 
 • 2 Yıl Önce

Hasan

Bu sizi niye rahatsiz etti sayin yazar 
 • 2 Yıl Önce

çinqu

çünkü, tarikatçılar kişiliksiz. şahsiyetsiz. örnek nurcular. pis hainler. istanbul valiliği karşısında dev bina onların. O BİNADAN VALİNİN HAREKETLERİNİ İZLEYİP DİNLİYORLAR. çünkü tarikatçılar, sermayenin artığı, stokçu. her tarikat bir emtianın stokçusu. tarikatçıların %90ı kürt. %70i pkklı. çünkü tarikatçı şeytana secde eder. beyazıd bistami. hallacı. nakşi. mısri. kadiri. zarti. zurtii. İSLAMI YOK ETMİŞLERDİR.
 • 2 Yıl Önce

Rıfat

AK parti Atatürkçülüğe yaklaştıkça ben de AK partiden iyice soğuyorum, bugün Atatürk yaşasaydı ilk kapatacağı parti Ak parti olurdu!...
 • 2 Yıl Önce

Adsız

Akitcilerden ATATÜRKÜN dini bilgisi kat kat yüksektir iman seviyesi ise bugünkü dinayetcilerin hiç biri onun seviyesinde değildir
 • 2 Yıl Önce

Yasemin

chpahmak partisidir, dinsiz mezhepcidir esedhayranidir insan katletmeyi sever hdpkk beraberlerhdpCami yakmayı sever CHP'de destekler
 • 2 Yıl Önce

Yasemin

YALANCI ekremimamoglu ataist canan Kaftancıoğlu,Ezan isliklayan , YALANCI ekremimamoglu Sahte İmamoğlu FATİH SULTAN MEHMET türbesinde duruşu utansın, dünde İBBCamisinde. 9 yıldır çalışan İmamı görevden almış, kedi köpek pisliğini temizlemekle görevlendirmiş ölmüş köpekleri toplamakla görevlendirmiş içim acıyor boğazım düğümlendi dün ağladım.
 • 2 Yıl Önce

gümbür gümbür geliyor, kenara çekil:

Bir kadın vardı, bu kadın okuyamamış da gidip ülkesini avrupaya şikayet etmişti. İşe bak ki sonradan cumhurbaşkanı oldu bunlar. Bugünlerde de yedeklerindeki bir gence müslüman_ panatatürkist bir parti kurdurdular. Ne dersiniz yekta, emin, bekir, uğur ve kaçak villacı yılmaz 5' lisinin de ihtiyaçlarını karşılar mı ki bu parti? Merak ettim bak şimdi ben!
 • 2 Yıl Önce

bozeren

çok da yanlış değil söylediği.
 • 2 Yıl Önce

Abdullah

Adam doğru söylemiştir.Ataturku sevmeye basladik.
 • 2 Yıl Önce

CEVDETT

E DOĞRU....
 • 2 Yıl Önce

hüseyin

"T.C. Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu'nun 'Cumhurbaşkanının Yüzde Elliden Fazla Oyla Seçilmesinin Bazı Anlamları Üzerine' başlıklı açıklaması ile beyan edilen düşünceler, mevcut Anayasamıza ve O'nun kurucu felsefesine aykırı, kutuplaştırıcı ve ayrıştırıcı bir düşünceleri yansıtmaktadır. Bu beyanlar, Anayasa'yı bilen, bir hukuk kurulunun beyanları olmaz. Bu cümlelerin kamuoyuna açık bir şekilde dile getirilmesi en hafif tabiriyle aymazlık ve anayasaya sadakatsizliktir. Türk milletini yürekten seven, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve üniter yapısının bekasıyla ilgili olarak her fedakârlığa hazır DTCF'liler olarak malum yazıda, özellikle üçüncü maddede yer alan ve 'Türkiye Toplumu çok kimlikli bir toplumdur.' diye başlayan bölümü kabul etmemiz, bu düşüncelerin devletimizin en önemli kurumunda kaleme alınmasını sindirebilmemiz mümkün değildir.
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Ölüleri iman ettiremezsiniz. 35/22 - Ölülerle diriler de eşit olmaz. Gerçi Allah, her dilediğine işittirirse de sen, kabirlerdekine işittirecek değilsin. 30/52 - Çünkü sen ölülere işittiremezsin. O daveti, arkalarını dönmüş giderlerken sağırlara da duyuramazsın. 27/79 - Ve o halde sen Allah'a güven. Çünkü sen, apaçık hakikatin üzerindesin. 80 - Bil ki sen, ölülere işittiremezsin, arkasını dönüp kaçmakta olan sağırlara da daveti duyuramazsın. 81 - Sen körleri sapıklıklarından çevirip doğru yola getirecek değilsin. Ancak (gönülden) teslim olarak âyetlerimize iman edenlere duyurabilirsin.
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Çehennem İbrahim Sûresi / 16. (Bunun) ardından da (onlara) cehennem vardır. (Orada onlara) irinli su içirilir. Ibrahim Sûresi / 17.Onu zorla yutmaya çalışacak, fakat boğazından geçiremeyecek ve her taraftan ona ölüm gelecek (her yerinden ölümü hissedecek). Ancak yine de ölmeyecek. (Bunun) ardından da (bitmez tükenmez) şiddetli bir azap vardır.2 18/29 - Ve de ki: O hak Rabbimizdendir. Artık dileyen iman etsin, dileyen inkâr etsin. Çünkü biz zalimler için öyle bir ateş hazırlamışız ki, duvarları, çepeçevre onları içine alacaktır. Eğer feryad edip yardım isteseler, erimiş maden gibi yüzleri haşlayan bir su ile cevap verilir. O ne kötü bir içecek ve ne kötü bir dayanma yeri 47/15...... Bunların durumu, ateşte ebedî olarak kalacak olan ve bağırsaklarını parçalayacak kaynar su içirilen kimsenin durumu gibi olur mu? Insan Sûresi / 4. Hiç şüphesiz biz, kâfirler için zincirler, bukağılar (kelepçeler) ve alevli bir ateş hazırladık. Ibrahim Sûresi / 50. Onların gömlekleri katrandandır. Yüzlerini de ateş bürüyecektir. (Çünkü yüzleri Hakk’a yönelmemişti.) 40 /10 - O kâfirlere mutlaka şöyle bağırılacaktır: "Elbette Allah'ın buğzu, sizin nefislerinize buğzunuzdan daha büyüktür. Çünkü siz imana davet ediliyordunuz da inkâr ediyordunuz." 11 - Kâfirler diyecekler ki: "Ey Rabbimiz! Sen bizi iki defa öldürdün, iki defa dirilttin. Şimdi günahlarımızı anladık. Fakat çıkmaya bir yol var mı İbrahim Sûresi 18. Rablerini inkâr edenlerin/küfre sapanların durumu şudur: Onların yaptıkları (iyi) işler, tıpkı fırtınalı bir günde rüzgarın şiddetle savurduğu bir kül (yığının)a benzer. (Onların) kazandıklarından hiçbir şey ellerine geçmez. İşte, (haktan) uzak olan sapıklık budur.3 Rabbi tanımak; O’na iman edip emirlerini kabullenip samimi olarak teslim olmaktır. 25/13 - Elleri boyunlarına bağlı olarak onun dar bir yerine atıldıkları zaman da, oracıkta yok olmayı isterler. 84/11 - "Yetiş ey ölüm!" diye bağıracak 25/14 - (Onlara şöyle denilir) Bu gün bir yok olmayı değil, nice yok olmaları isteyin!
 • 2 Yıl Önce

....

Sayın Rasim bey bugünün mekalenin başlığı Atatürkçülük tür.Akparti ne kadar kendini Atatürkçü yapsalar CHP'li Atatürkçüler akpartiye oy vermezler CHP'de kendini ne kadar dine yaklaşırsa yaklassin bilinçli insanlar onlara oy vermezler her iki kesimde milleti bu yöntemle milleti kandiramazlar.Her iki partide oy hasabiyle bu yöntemi kullanıyor her iki partide bu konuda samimi değiller ben bu meseleyi böyle biliyorum.kandirmadir her yerde her şeyde kandırma yöntemi yürümez
 • 2 Yıl Önce

Demir Ali

Bence bu saptama doğru...Bir arkadaşım ,Yozgat İHL mezunu.Sık sık tartışırdık onunla...Şimdi şöyle diyor"keşke biz islamcılar iktidar olmasaydık.Tek adam diye Atatürk'ü,milli şef diye İsmet Paşa'yı durmadan eleştiriyorduk.Şimdi bizimki ondan daha diktatör,paşadan da milli ve yerli şef oldu"
 • 2 Yıl Önce

hatıra fodoravı 28 şubattan; 15 temmuzdan deel:

Doğu Silahçiyan' ın varoş mahallesinde kaykıla kasıla yürümesi o dönemin pek çok sahte müslümanının ödünü patlatmıştır. Bugün ortada dolaşan ve o günden günümüze türeyen bu sahtelerin eli sopalı fikir babaları; silahçiyan, ozbekyan, çevikçomakyan' dır.
 • 2 Yıl Önce

bir serüvenin seyir defteri

Müslüman kesimin(?) atatürkçülüğe yöneliş miladı 15 temmuz değil; 28 şubattır. /28 şubatın mayası ise 12 eylüldür. /12 eylül' ün kuvvet alma noktası ise 27 mayıs' tır.//'Os.' ağacı idi kavak oldu./ Kavaktı kütük oldu./ Kütüktü kereste oldu.
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23