• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

İsyan, virüs, tövbe ve iyiliğe çağrı

18 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

M.Fatih Alçakakan

Ali Erkan Kavaklı bey, Aşağıdaki cümlenizin muhatabı kim? ABD mi? Yoksa mazlumlara kol kanat geren, zalimlerin saldırılarından çoluk çocuğu, masumları korumak için, İHA, SİHA üreten Türkiye'yi mi kastediyorsunuz? Daha açık konuşur musunuz? ........................................ "Silah satmak, petrol ve doğal kaynakları sömürmek için savaş çıkarmayalım. Barış ve adaleti sağlayalım." .......................
 • 1 Yıl Önce

Abdullah

Ali bey, bu belanın kalkması için öncelikle resmi nikahla evlenmiş çoluk çocuk sahibi olmuş masum insanları hapisten çıkaralım. Ne demek, resmi evli insan hapiste, gayri resmi fuhuş yapan serbest. Bu gayretullaha dokunur. Belalar üzerimizden kalkmaz. Bu yanlışı geç olmadan başkana anlatacak biri yokmu? Masumun ahı yeri göğü inletir.
 • 1 Yıl Önce

ali namlı

Her şeyi anladım da şu mecelle işini anlamadım ! Bu mecelle Kuran değil, sünnet değil , bu dünyanın bunca karmaşık sorunlarına nasıl çare olacak Allah aşkına Hocam !Bu devirde mecelleyi savunmak anlaşılır gibi değil ! Bir diğer konu da şu ;yazdığınız kötülükleri hiç yapmayan bunca insan var ,bu virüs onlara da vuruyor ! Bunun da izahı var mı hocam !
 • 1 Yıl Önce

O.U.

Kaleminize yüreğinize sağlık hocam ikazlarınız ve tavsiyelerinize aynen katılıyorum Amentüye inandık iman ettik hayrın ve şerrin Allah'tan olduğuna inancımız tamdır bu sebeple eğer bu korona olayı bir ABD ingilter patentli küresel bir tezgah değilde doğruysa ki ben doğru olmadığına inanıyorum ama es kaza doğru diyelim doğruysa böylemi yapmamız panik yapmamız bir küffar vatikanlı gibi yapmamızmı gerekiyordu ibadet yerlerini camileri kapatmamız eve saklanmamızmı gerekiyordu tabiki hayır eğer doğruysa her türlü İslam'ı ve dünyevi temizlik ve tedbirimizi alıp Allah'a tevekkül edip takdiri Allah'a bırakmalıydık kendimize çeki düzen vermeli Emrolunduğu gibi dosdoğru olup normal yaşantımıza devam etmeliydik ne bu panik yahu ölüm bana gelmemişse neden gelmeyen ölümden korkayayım eğer gelmişse gelen ölümden neden korkayım 
 • 1 Yıl Önce

Süleyman ATEŞ

Değerli hocam ikaz mahiyetindeki yazıların için teşekkür ederiz uyarılara rağmen gaflet yine devam ediyor Ne olacak halimiz.
 • 1 Yıl Önce

Hakan

Türkiye devleti laik sosyal hukuk devletidir 
 • 1 Yıl Önce

Abdülkadir IŞIK

Milli ve manevi değerlerimizin ışığında özümüze dönme zamanı gelmiştir
 • 1 Yıl Önce

Abdulkadir Işık

Gerçekten özümüze dönme zamanı gelmiştir
 • 1 Yıl Önce

Mevlüt Yıldıray

Hocam Allah razı olsun aydınltıyorsunuz bizi.
 • 1 Yıl Önce

Kocayusuf

Muhterem Hocam, İnsanlık tarihi daima, İbrahim ve Nemrut'ların, Musa ve Firavunların mücadelesine sahne olmuştur... İfadelerinizde yer alan günümüz ve ülkemizin panoramasına bakılınca, çağımızın insanlığının, yıllardır, Nemrut ve Firavun zulümleriyle boğuşmakta olduğunu müşahede ediyoruz. Allah (c.c.) mü'min ve müslümanların, yar ve yardımcısı olsun; amin...
 • 1 Yıl Önce

Abdullah Ali ARVASİ

Kıymetli yazar ve düşünürümüz den, Allah teala cc sonsuz derecede razı olsun. İslam davasının dertlisi olarak bildiğimiz, Ali Erkan abimiz, değil sadece Müslüman dünyasının kurtuluşu, müşrik ve putperest dünyanında kurtuluşunun reçetesini gündeme getirmiştir.ayrıca binlerimizin tercümanı olmuştur. Ben şuna yanarım, Dünya keferesine van munit diyen BAŞKAN ve REİSİMİZ Yerli kefereye neden diyemiyor hala. Bilim kurulu var, olması gereken. Peki ya İLİM KURULU nerede???? Ne zaman uygun mu değilmi, İlim kurulu na soralım ilkesi ile hareket edilecek? Yeter artık bu zülüm ne vakte kadar? Selamlar sevgiler
 • 1 Yıl Önce

kontrol

Virüsün zina, homoluk, filistinli ölümü, savaş vb. ile ilgili olmadığı çok net. Adamlar pis pis hayvanları yemişler ordan ortalık berbat olmuş. Adam diyo ki ayasofyayı cami yapalım virüs belasından kurtulalım. 
 • 1 Yıl Önce

Polat Kadem

Sayın hocam, bunlar olurken tarih iktidarda kimin olduğunu ve kimin oylarıyla seçildiğini de yazmalı. Siz yazamasanız da tarih yazıyor. Cami kapılarını zincirlemek, camilere kilit vurmak, ümmete cumayı yasaklamak, teravih yasaklamak nasıl oldu da ümmetin lideri tek yetkili başkana vs partisine nasip oldu? Bu yazdıklarınız bu durumları da açıklıyor mu, yoksa yok canım hükümete laf edilir mi, durduk yere Silivri’ye düşmenin ne manası var mı diyorsunuz?
 • 1 Yıl Önce

engineer

olurmu hocam ırakta bir koyup üç alamadık(özal) bari suriyede hem sahada hem masada olalım, bir koyup üç alalım, Milli menfaatlerimizi koruyalım, bizden sonrası tufan, ırak kürdistanını baba buuş ve özal kurdu,suriye kürdistanını kim kurdu trump la beraber? reel politik bu olsa gerek, reel politiği korona vurdu, bakalım bundan sonra reel olan nedir, olmayan nedir anlaşılırmı, nerden gelip gittiğini anlamayanlara kellim kellim la yenfa değil mi?, afedersiniz karakqaçanın kulağına yasin oku anlar mı?
 • 1 Yıl Önce

Lütfi

.. Mucize falan mı olacağını imliyorsun yoksa? Kur'an'da bir daha mucize olmayacağını okumadın mı? Dünya'daki devletler=İslam ülkeleri de dahil= Deccal'ın istediği gibi yönetiliyorlar. Bireysel olarak hakka uysan da kurtulamazsın artık. Deccal herkesin üzerinde devlet aracılığla ilahlık yapıyor.
 • 1 Yıl Önce

H.Y.E

Bu dileklere amiin denir. Biz hemen aslimiza Islama donmeliyiz.Boyle yarim yamalak muslumanlik olmaz. Gariban musluman dugun ediyor;aksam calgili ickili kadinli erkekli eglence yapiyor,sabahleyin hocalari toplayip Kur'an tilaveti yapip mevlid okutuyor.Bu ne yahu ?
 • 1 Yıl Önce

Nasır Önder

Değerli hocam Allah razı olsun. Yüreğinize sağlık. Bu kadar uyarılar yapılmasına rağmen bu lanet istanbul sözleşmesi hala niye yürürlükten kaldırılmıyor. Bunu anlamış değilim.Bu kadar büyük musibet bize ders olmiyacak mi. Illada başımıza havadan taş mi yağması lazım.
 • 1 Yıl Önce

Başeğmez

Allah razı olsun. Kalemine yüreğine sağlık. Yazılarınızı zevkle okuyorum ve çok faydalı buluyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23