• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erkeğe erkek, kadına kadın antrenör (1)

13 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Mustafa Mankaloğlu

Kendi mahallenizdeki razillikler için ne diyeceksiniz? onun için yazdığınız yazının hiçbir kıymet-i harbiyesi yok.
 • 1 Yıl Önce

Levent Akıncı

Çok gezen ayak bok getirir diyerek defaatle ikaz ettigimiz Gezi Tayfası ve medyası ateş püskürüyor bu yazılara.. Alışın alışın geziciler! Dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Pîriniz olan ahlaksız Sebahattin Ali'ye haddini bildirmesiyle de meşhur TÜRKÇÜ tarihçi H. Nihal Atsız da mesela, kadın ogretmenin erkek öğrenciye ders vermesine karşıdır, antifeminist ve hatta maskülen bir tutum sahibidir.. Keza; DEVRİMCİ Che Guevara resimleri olan tişörtler giyen ama resimdeki adamı tanımayan gezici güruh bilmez ki; o adam alkolik  değildi, flört fuhuş nedir bilmezdi, cok sevdiginiz eşcisellerden tiksinirdi ve bir burjuva zilleti olarak görürdü. Kaç göçe gelince; karısı ile ilk tanıştığı hadiseye bakalım; üzerinde patlayıcı mühimmatı vücuduna bantlayıp kamufle ederek Che'nin yanına götürme görevini alır. Bu bayan militan üzerindeki patlayıcıları soyunarak çıkartırken yardım gerekir ve muhimmatı kadının üzerinden çıkarmasına yardım eder utana sıkıla; seneler sonra hatıra olarak "devrimci hislerimle erkeklik hislerim arasında bocaladıgım bir andı" der.. Bir savaş durumunda mecburen kadına dokunmuştu ve utana sıkıla.. İlkeli ahlaklı bir milliyetçi de ilkeli ahlaklı bir devrimci de ilkeli ahlaklı bir müslüman da Mahremiyete dikkat eder. İkide bir "Senin için fesat, potansiyel sapıksın" sloganını diline dolayarak "Bir kısım sınırları yok etmek isteyenler", asıl kendileri potansiyel fırsatçı sapıklardır!
 • 1 Yıl Önce

Erdal Selimoğlu

Yazar görüş bildiriyor katılırsınız veya katılmazsınız insanın sapkınlıkları dinle değil karakteriyle alakalıdır.kuranın istediklerini istememek menfaat müslümanlığıdır,istemek ise samimi ve gerçek müslüman olmaktır.
 • 1 Yıl Önce

Tahir Kayzer

Tebrikler Ahmet Hoca.Yerden göğe kadar haklısınız.
 • 1 Yıl Önce

İsmail

Kadını dilediği sofrada meze yapmak isteyen ve bugün bunu her mecrada başarmış olan laik zihniyet, elbette bu görüşünüze şiddetle karşı çıkacaktır. Çünkü bu zihniyet, İffeti olan kadını da erkeği de istemez, onlara hayasını kaybetmiş insanlar lazım, bütün bu Kokuşmuş düzenin tapınıcıları olan Sefil İnsanların karşısına çıkıp cesurca bunları ifade edebildiğiniz için sizi canı gönülden tebrik ediyorum
 • 1 Yıl Önce

AHMET

HOCAM AĞZIMDAN ALDINIZ... Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Ben de uzunca bir müdetten beridir bunu düşünürüm. Kadın güreşlerine katılmayalım görüşünüzü de biliyorum ve destekliyorum. Bize uymuyor. Dikkatimi çekiyordu: Kadın güreşçimiz galip geliyor ve koşarak (erkek) antrenörüne gidiyor, (erkek) antrenör de onunla basbayaa sarmaş dolaş oluyor. Olmaz kardeşim! Kadın güreşinden ülke olarak çekilmeliyiz. Ama şimdilik hiç olmazsa antrenörlerimiz kendilerine dikkat etmeliler. Yine şimdilik bu kızlarımıza kadın antrenör bulunmalı.
 • 1 Yıl Önce

CEVDETT

FITRATEN KADIN VE ERKEK, YARATILIŞINA UYGUN İŞLER YAPMALI. FITRATI İNKÂR EDİP HERKESİ EŞİT İŞ ALTINA SOKMAK ZAMANE SAPKINLIĞININ ÜRÜNÜDÜR.
 • 1 Yıl Önce

güven

sana anladığın dilden yazmak lazım, çok ... bir anlayıştasın, eğer samimi müslümansan aklına bile gelmemesi lazım, erkek çocuğuna erkek hoca veriyorlarda ne oluyor? hem nereden biliyorsun yakın temas gerektiren örneğin yüzme havuzunda kadın yardımcı eğitmenin devrede olmadığını? basketbolda sadece bir antrenör mü var? yardımcısı bayan olamaz mI? müslümanlık sizin zihniyetiniz yüzünden beş bin çeşide bölündü, bir müslüman diğerini müslüman saymıyor günahkar diyor, bölün bakalım, yatacak yeriniz yok!
 • 1 Yıl Önce

123

TARIKATLERDEKI ERKEK COCUKLARINA YAPILAN TECAVUZLERI ASIRET AGALARININ OGLANCI SEVDASINI MEDRESELERDE CINSEL ISTISMARLARIDA YAZARSAN COK SEVINIRIM.TAKMISSINIZ KAFAYI KADIN SPORCULARA DINCI ( DINDAR DEMIYORUM ) YOBAZLARIN TEK ARGUMANI KADIN DUSMANLIGIDIR 
 • 1 Yıl Önce

islamcıların halt yemeleri

Kadının yapacağı en iyi süpor evde kocasına makarna pişirmektir; ama seküler müs!üman istiyor ki kadın da her şeye burnunu soksun!
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Ensar vakfında çocuklara tecavüz konusunu işlediysen bu konu hakkinda bir seyler yazdiysan, senin bugün ki yazını samimiyetle yazdigina inananirim .
 • 1 Yıl Önce

AHMET

En önemli konu abi mahcup olma esas bu konuları konuşmamız lazım insanlığa ahlaka hizmet etmeden üç kıtaya tekrar hükmetsen nolur taki bu işlere dikkat edersen adaletle yedi kıtaya hükmetmeyi nasip eder cenabı mevla.
 • 1 Yıl Önce

İbrahim cevahir

Erkek çocuklarına cinsiyeti erkek olanların yaptıkları için ne düşünüyorsunuz merak içindeyim .
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı