• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Paçavralar, 'hafızlık' eğitiminden rahatsız! "Amaçları Türkiye'yi 28 Şubat günlerine yeniden götürmek"

Milli Eğitim Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı'nın ortaklaşa yürüttüğü Orta Öğretim'de Hafızlık eğitimine ilişkin sol medya tarafından atılan küstah başlıkları eleştiren emekli İstanbul İl Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı, "Hafızlık çalışılarak kazanılan büyük bir nimettir." dedi ve ekledi: "Bunlar Türkiye'yi 28 Şubat Türkiye'sine püskürtmek istiyor."

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

HARUN

Laik kafalara sesleniyorum.Kuranı kerim 6666 ayetten oluşmaktadır.Sizin anlayacağınız dilden yazıyorum (6666 cümleden) oluşmaktadır.En kral'ınız çıkıp ta laikliği anlatan 6666 cümlelik bir kitabı ezbere KAÇ KERE okuyabilir? Açıkça biz inanmıyor vede inkar ediyoruz deyinde safınızı belli edin. O hafızlar bir gün size'de lazım olur . Mesela ölmeden belki'de tövbe istiğfar etmenize vesile olurlar.Cenaze namazınızı kıldırırken yakınlarınızdan helallik isteyebilirler.ana babanız öldüğünde evinize misafir eder bir hatmi şerif okutursunuz.Belkide İslam'a inanan bir çocuğunuz hafızlardan birisini yanına alıp'ta mezarınızda bir YASİN i ŞERİF okutur.Ne dersiniz .
 • 1 Yıl Önce

İs-hak

İt ürür kervan yürür öylede oluyor şimdiye kadar hep öyle oldu Türkiye itsuz hiç kalmadı
 • 1 Yıl Önce

Bu pisliklere itibar etmeyin

Avrupanın beslemelerine itibar etmeden dini faaliyetlere devam edin.
 • 1 Yıl Önce

Alp

Talebelerimiz de diyanet ve eğitimimiz de MİLLİ . Bu Osmanlı yadigarı bir devlet için gayet normal.
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Böyle gazeteler halâ yayın yapıyor.. ülkemde çıkan gazete paçavrasına bak
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Size ne isteyen gider hafız olur ne büyük nimet hamdolsun böyle gazete yazılara itibar etmeyelim boş verin it ürür kervan yürür
 • 1 Yıl Önce

Özgür

Tc vatandaşı azınlıkların hangi dersleri aldıklarını, milletlerarası okullarda hangi derslerin verildiğini de söylesinler, Müslüman vatandaşın dersine karışmasınlar.
 • 1 Yıl Önce

Özgür

 Okuyan herkes hakim doktor mu oluyor da o bin çocuk doktor hakim olmadı diye debeleniyorsunuz. Ama yırtınsanız da, kuran nuru, hem de rağmınıza, parlayacak kıyamete kadar devam edecek. Siz de ebedi cehenneme gideceksiniz. Şu ki siz kendinize yazık ettiniz. Dağların yürütüleceği bir kitap olsa, o kuran, olan sevgili ilahımızın ballar balı sözünden şimdi bile mahrum kalmayı seçtiniz. Cehennemde bu hafızalardan nur isteyeceksiniz de, alay ettiğiniz için size bakılmayacak. Vay halinize. Bu arada okumak iman ilmi ile başlar. Yunus ne demiş, sen kendini bilmezsin, bu nice okumaktır.
 • 1 Yıl Önce

Menfatül Müslimin

Laiklerin 28 Şubata kadar 80 yılda yapamadıklarını, sözde islami AKP iktidarı 17 yılda yaptı. Müslüm adına çok acı, laikler adına gurur verici. Çok üzülüyorum.
 • 1 Yıl Önce

Devrim ÖZİSLAM

İKİ senedir O kadar uyardık. Ne yazıkki bazı dini TV lerde bile sözde İLAHİYAT PROFESÖRLERİ adı altında çıkıp tarikat ve cemaatlere veryansın eden sözde din adamları 28 şubatçıların eline öyle fırsatlar verdikerki FETÖ yü kötüleyelim derken 28 şubatta DARBECİ CUNTANIN yoketmeye çalıştığı cemaat ve tarikatları neredeyse AK PARTİ HÜKÜMETİ ELİYLE YOKETMEYE SEBEP OLACAK DURUMA DÜŞÜRDÜLER. 15 temmuzla beraber darbe başarısız olunca VESAYET ODAKLARI fırsatı değerlendirmiş hemen FIRSAT GEÇMİŞKEN DIĞER CEMAAT VE TARİKATLARIDA temizkeyelim demeye başladılar. Üstelik Ak parti yanlısı TV lerde açık oturumlar yapıldı. Eyvah dedik ak partinin yumuşak karnından vurmaya başladılar.
 • 1 Yıl Önce

Salih Arslan

Rabbim cümleye nasip eylesin ben yakinen biliyorum ki hafızlık eğitimi alan öğrenciler diğer derslerin de gerçekten ciddi başarılar elde ediyorlar Zira zihin ciddi anlamda açılmış oluyor okul derslerini çok kısa zamanda telafi edip ipi önde göğüs diyorlar Rabbim herkese nasip etsin
 • 1 Yıl Önce

İdo1

Hafızlar nerenize batıyor dinsiz kılıç artıkları teröristler hangi hafız bir adam öldürmüş. Ama sizin topunuz terörist katiller siniz. Siz istemeseniz de Allah nurunu tamamlayacaktır.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23