• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tekin’den yine ilginç kehanet

Her seçim öncesi AK Parti ile CHP arasındaki oy farkına ilişkin başarısız kehanette bulunan CHP'li Gürsel Tekin, yine atıp tuttu.

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

yusuf bebek

elaşa gerek yok beyler. Bir Tayyib gider bin Tayyip gelir. Bir Ak Parti gider bin Ak Parti gelir. Ve ya da gelmez, neyse artık. Millet neye layık olursa onu görür. Burada sıkıntı yok. Ama şu var dostlar, ne hikmetse ülkenin içinde bulunduğu durum hiç dikkate alınmıyor. Sanki, bu ülkede yaşamıyoruz. Ulusal bilgilerden kimsenin zaten bilgisi yok. Ama ulusalcı geçinen çok. Ahlak ve maneviyat kalmamış, oysaki burası yüzde doksan dokuzu Müslüman bir ülke ama Müslüman ve dindar geçinen çok. Ülkenin dört bir tarafı ateş çemberinde, dış güçler fırsat kolluyor yarın ne olacağı belli değil ama milliyetçi çok. Bu nasıl iş dostlar?! Ne zaman birlik beraberlik içinde olacağız?. Ne zaman omuz omuza vereceğiz.? Sanki seksen iki milyon anasından parayla doğmuş. Bu nasıl bir şey.?! Fırat’ın doğusu, Suriye meselesi şaka mı? Doğu Akdeniz meselesi şaka mı ? Terör meselesi şaka mı ? Dünya çalkalanıyor ABD’nin bile tahtı sallanıyor, bütün dünyada ekonomik çalkantı var, dünya savaşı kapıda bütün bunlar şaka mı geliyor bize? Hainler yine gezi benzeri sokak hareketleri çıkarmanın peşindeler, ülkeyi karıştırıp altını üstüne getirmenin ve Nato ile BM’nin müdahalesine hazır hale getirme planlarını yapıyorlar. Bundan haberimiz var mı? Biz ne zaman birlik beraberlik içinde olacağız?! Hangi paranın hesabını yapıyoruz? Devletin kasasında para olsa bunu millete vermeyecek, milletten esirgeyecek en son adamın Erdoğan olduğunu neden bilmemezlikten geliyoruz.?!Biz acaba ne yapmaya çalışıyoruz dostlar? Veya dostlar ne yaptığımızın farkında mıyız?Elimizi vicdanımıza ne zaman koyacağız? Bu mesele Partiler meselesimi? Bu mesele liderler meselesimi? A kişi, B kişi meselesimi? 2022’ye kadar sabretmek çok mu zor? Seçimler 2023’te değil mi? Önümüze sandık gelmeyecek mi? Peki bütün bunlara rağmen neyin telaşını yaşıyoruz?! Dostlar bir kardeşiniz olarak derim ki; tepkinizi de gösterin, düşüncelerinizi de paylaşın, önerileriniz de olsun ama siz, siz olun aklınızı ve vicdanınızı hiçbir zaman bir kenara bırakmayın.Birilerinin oyununa gelmeyin. Sağlıcakla kalın. anasız olu babasız olunu fakat vatansız olunmaz sonra kafamızı vuracak taşlar bile conilerin, hansların eline geçer kalın sağlacakla
 • 3 Ay Önce

BAL-KES-10

SEN BİR KİTAP YAZ...."SİYASET TE NASIL ZENGİN OLUNUR"
 • 3 Ay Önce

Vahap kalyoncu

Biz (ak partı) yanlış yapmayalım bunların ömür boyu seçim kazanması hayaldir.
 • 3 Ay Önce

selahattin

dogru söylüyor 31 mart seçimlerinde yapılanları unutmayın sayımlar yapılmıyor 5 te paydos eden hakimi 8 de evinden getirip sayımı durduruyorlar büyük çekmeceyi de unutmayın nekadar boş yer varsa seçmen yazmışlar yüksek seçim kurulu bunları görüyor görmezden geliyorsa akp liler uyuyorsa müslümanım deyipde dine küfredene oy veriyorsa chp,liler dogru söylüyor
 • 3 Ay Önce

Ax111

Telaşa gerek yok beyler. Bir Tayyib gider bin Tayyip gelir. Bir Ak Parti gider bin Ak Parti gelir. Ve ya da gelmez, neyse artık. Millet neye layık olursa onu görür. Burada sıkıntı yok. Ama şu var dostlar, ne hikmetse ülkenin içinde bulunduğu durum hiç dikkate alınmıyor. Sanki, bu ülkede yaşamıyoruz. Ulusal bilgilerden kimsenin zaten bilgisi yok. Ama ulusalcı geçinen çok. Ahlak ve maneviyat kalmamış, oysaki burası yüzde doksan dokuzu Müslüman bir ülke ama Müslüman ve dindar geçinen çok. Ülkenin dört bir tarafı ateş çemberinde, dış güçler fırsat kolluyor yarın ne olacağı belli değil ama milliyetçi çok. Bu nasıl iş dostlar?! Ne zaman birlik beraberlik içinde olacağız?. Ne zaman omuz omuza vereceğiz.? Sanki seksen iki milyon anasından parayla doğmuş. Bu nasıl bir şey.?! Fırat’ın doğusu, Suriye meselesi şaka mı? Doğu Akdeniz meselesi şaka mı ? Terör meselesi şaka mı ? Dünya çalkalanıyor ABD’nin bile tahtı sallanıyor, bütün dünyada ekonomik çalkantı var, dünya savaşı kapıda bütün bunlar şaka mı geliyor bize? Hainler yine gezi benzeri sokak hareketleri çıkarmanın peşindeler, ülkeyi karıştırıp altını üstüne getirmenin ve Nato ile BM’nin müdahalesine hazır hale getirme planlarını yapıyorlar. Bundan haberimiz var mı? Biz ne zaman birlik beraberlik içinde olacağız?! Hangi paranın hesabını yapıyoruz? Devletin kasasında para olsa bunu millete vermeyecek, milletten esirgeyecek en son adamın Erdoğan olduğunu neden bilmemezlikten geliyoruz.?! Biz acaba ne yapmaya çalışıyoruz dostlar? Veya dostlar ne yaptığımızın farkında mıyız? Elimizi vicdanımıza ne zaman koyacağız? Bu mesele Partiler meselesi mi? Bu mesele liderler meselesi mi? A kişi, B kişi meselesi mi? 2022’ye kadar sabretmek çok mu zor? Seçimler 2023’te değil mi? Önümüze sandık gelmeyecek mi? Peki bütün bunlara rağmen neyin telaşını yaşıyoruz?! Dostlar bir kardeşiniz olarak derim ki; tepkinizi de gösterin, düşüncelerinizi de paylaşın, önerileriniz de olsun ama siz, siz olun aklınızı ve vicdanınızı hiçbir zaman bir kenara bırakmayın. Birilerinin oyununa gelmeyin. Sağlıcakla kalın.
 • 3 Ay Önce

gerçek milli görüşcü ve ülkücü

abidin kaya sen :AK partili değilsin.REİSİN millet nezdinde ve gönlünde de itibarı hep kalacak bunu böyle bilesin
 • 3 Ay Önce

Klm

Küresel eşkıya abd nin $ üzerinden bu ülkeye çektiği operasyon Erdoğan değilde başka bir başkanın dönemi , iktidarında olsa Allah bilir ülke şu anki durumundan kat be kat perişandı.. Yeni bir seçim sonucuna gelirsek ' yeni yetmeler hazırı yiyip önemli bir sıkıntı görmediler. Orta yaş ve üzeri Chp nin cemaziyyel evvelini iyitanır.. Şayet bu ülke chp nin eline kalırsa vay halimize..
 • 3 Ay Önce

abidin kaya

şimdi bakın arkadaşlar gürsel tekin şöyle demiş böyle demiş sallamış onun ne dediği çok önemli değil. Bir AK Partili olarak, oyunu inşaallah yine AK Partiye verecek birisi olarak şunu diyebilirimki AK Partinin işi çok zor.artık REİS'in albenisi tükeniyor.işçiye, memura , esanafa verme, EYT'lileri mağdur et, suriyelilere 40 milyar dolar para harca, yolsuzluklar, arsızlıklar ayyuka çıksın.partiden kopmalar başlasın tabiki ikdidar zor olur.
 • 3 Ay Önce

İdo1

Aç tavuk kendini buğday ambarında görürmüş ya..
 • 3 Ay Önce

Hayrettin

Marem tavuk kümeslerinin orada bekliyo
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23