• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li militan gazeteci Akit'e hak verdi, 'Hergele' zıpladı!

90 yıldır Laikçi Kemalistlerin Müslüman halkı kutuplaştırdığını ve bunun sonuçlarından biri olan Kürtlerin dahi ötekileştirilmesiyle terör örgütünün meydana geldiğini görmezden gelen ve utanmadan 'çözüm süreci'ni savunan CHP'li militan gazeteci Necdet Saraç, kutuplaştırdığını iddia ettiği Akit'e çirkin ifadelerde bulundu. Saygısız sözlerinin ardından Akit'in "Kan ağlamayan Kürt yok" manşetine hak veren Necdet Saraç, "Akit'in tespiti doğru" dedi. Akit'i duyan Hergele Ahmet Hakan ise Saraç'ın sözlerine müdahale etti.

6 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Teşhisi koymak kolay mübarek , tedavi yöntemleriniz tartışılır.

Militan ruhlu adamlar sizsiniz akit gazetesi. "CHP'li militan gazeteci Akit'e hak verdi, 'Hergele' zıpladı! " Ulan Necdet Saraç'a "militan " Ahmet Hakan 'a "hergele " diyeceksiniz. Millet size cevap yazınca yürekliliğinizden yayınlamıyorsunuz bile.İşiniz gücünüz hakaret etmek ,aşağılamak. Bu nasıl Müslümanlık ulan?????
 • 1 Yıl Önce

MURAT BAYRAMOĞLU

VİDEOYU SEYREDERKEN ADNAN OKTARIN VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI. :) AKİT NE YAPMAK İSTİYOR?
 • 1 Yıl Önce

HS

Paranıza yazık, kim bu gazetenin sahibiyse kapatsın.
 • 1 Yıl Önce

Gören Göz

Eskiden bir kürt köyüne iki jandarma eri indiğinde köyde muhtardan başka erkek bulunmazdı.Doğuda yaşayıpta jandarmanın işkence istikatında geçmiyen kimse yoktur. Bu işkence ve zulum pkk terörünü dünyaya getirdi.Yanı pkk a terörünün anasıda babasıda chp nın geçmişteki faşizmi ve soykırımıdır. Şu garipliğe bakınki bügün hdpkk a celadına aşık olmuş vaziyete, CHP de bu aşkı gururla dilendiriyor. Ey kürt kardeşim insan hiç celadına aşık olurmu? Bu celadın ne zaman ne yapacağı beli olmaz bir an önce bu yanlış sevdanızdan dönün. Ayı ile yatağa girmeyin. ÇHP nın dusturu şu dur, düşmanımın düşmanı benim dostumdur. Bu dostluk menfaatin bittiği yere kadardır. Sonra dizlerinizi döverseniz demedi demeyin.
 • 1 Yıl Önce

emekli çavuş

çözüm süreci denendi?. bu süreci eleştirenler şimdi kol kola omuz omuza ...koalisyon yürütüyorlar......CHP..HDP..
 • 1 Yıl Önce

AHMED

Yıllardır Akit okurum. Daha eskiden adı "VAKİT" (1973) idi. Bu konuda Akit i kimse suçlayamaz. Hayatım boyunca, her resmi bayram, her tören, her açılışta dindarlara, Mufazakarlara, Anadolu evlatlarına hakaret edildi. Azgın azınlık halkı dışladı. Büyük bir kutuplaşma yarattılar. Dindar, muhafazakar kişiler olarak , görev yaptığımız okulda 4-5 kişi idik.60 kişilik kadroda 5 kişi. Herkes çoğunluğa uymak, sesini çıkarmamak zorundaydı.Kimse bize selam vermiyordu. Anadolunun gerçek evlatları, gerçek sahipleri üvey evlat muamelesi gördü.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23