• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Özçivit’in Diriliş Osman'dan alacağı ücret belli oldu

Çekimlerinin devam eden Diriliş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’in bölüm başına alacağı ücret belli oldu.

5 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Osman Topaloğlu

Çorumlu inşaatçı İstanbulda bakkala gider bakar ihtiyar bir adam envai çeşit yiyeceklerin hepsinden 1er 2şer kilo almakta,Çorumlu -amca bu kadar yiyeceği ne yapacan demiş sana iyi gelmez,adam yokbevladım kendime değil damadıma alıyorum yesin kızımı mutlu etsin diye demiş,bizim çorumlu -amcabey şurdan bana yarım kilo helva al ben senin bütüm sülaleni mutlu edeyim demiş.şimdi bunlar Trt vs.gibi kurumları resmen sömürüyorlar.Ama bu millet hepsini mutlu edecek merak etmeyin.Şuraya bak bölüm başına? Düzyatan,Özçivit madem bu kadar Milliyetçi ücretsiz yapsınlar bu gibi işleri.
 • 1 Yıl Önce

diriliş

Severek izlediğim bir diziydi fakat bundan sonra eskisi kadar izleneceğini sanmıyorum. Bu arada dizide karısınada bir rol verseydiniz!! Bu dizi bu oyuncularla tutmaz... demedi demeyin!!
 • 1 Yıl Önce

hayri

arkadas baska oyuncumu bulamadiniz, yani ahlak disi her dizide yer almislara, bununlada kalmayarak, kanuni sultan süleymana hakaretler iceren dizilerde yer almislara, trtde yayinlanacak dizilere yer vermeniz sacmalik! kimse kusura bakmasin ama bu dizi elinizde patlar! yazik yazik baska oyuncumu bulamadiniz!
 • 1 Yıl Önce

israf

Bu para az olmuş, çok terleyecek. Bütün hayatını ortaya koyacak! Ulan bir işçi/memur aldıkları maaşı hiç harcamadan biriktirse, 650 ay ve ya 54 senede ancak bu dingillerin 1 ayda kazandığı parayı biriktirir.
 • 1 Yıl Önce

Mülayim

Yahu arkadaş ben bu film yıldızlarının, futbolcuların, şarkıcıların kazançlarını anlamıyorum. Şuna bak adam benim ömür çalışsam kazanamayacağım parayı 1 ayda alıyor. Delirmemek elde değil. Millet 2bin liraya yaşamaya çalışıyor, bunların aldığı rakama bak vallahi delirmemek elde değil. Akşama kadar kazma kürek çalışan, sokak süpüren, bi tarafından ter akan insanlardan daha fazla ne emek sarfediyor bunlar. Bu zıtlık niye, bu gelir adaletsizliği makası niye bu kadar açıldı. Allah sorsun müsaade edenlerden. Ben helalinden bir ev almak istiyorum ama yok yok yok her yer faiz. Adamlar almak istediğim evin ücretinin 6-7 mislini 1 ay alıyor!!!
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23