• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Koca dehşeti! Eşini parçalara ayırıp kıyma makinesinden geçirdi

Mersin'de geçtiğimiz yıl ayrılmak üzere olan Cemile Ertürkoğlu, eşi tarafından canice katledildi. Savcılık, Ertürkoğlu'nun eşi tarafından öldürüldükten sonra parçalanan cesedinin kıyma makinesinden geçirildiğini açıkladı.

30 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Zeynep

Allah belanı versin. Kanım dondu resmen. Bu vahşete dur deyin artık yeter. Şerefsiz pislik. Sinirlerim çok bozuldu bu nedir ya. Öl geber tez zamanda can çekişe çekişe. Bi yudum suya muhtaç kalırsın insaAllah
 • 1 Yıl Önce

Zynp

Kanım dondu
 • 1 Yıl Önce

yediemirler

Başımızda ki idarecilerin yerin de olmak istemem...bu vahşetlerin cezası verilmiyor ve vahşi , katil canavarlar adeta besleniyor gebertilmiyor.Yani işlenen suçlar cezasız kalıyor ve adeta mükafat gibi cezalar veriliyor.Pek tabii ki cinayetleri tasarlayanlar cezalardan korkmuyor.Korkmuyor çünkü Can korkusu yok...Meclisimiz de uyuyor...Ya hu bunun vebali var bee..Avrupalı ne der..?..Hay Avrubanızın canı cehenneme.Ülkemiz Haydutlar ülkesi oldu eeyyyy idareci geçinenler...bunun vebali ağırdır ağırrr...hep söylüyoruz.İlla birinizin canı nın yanması mı gerekiyor ki yasa çıkarasınız..?..peki bu katledilen insanlar bizim canımız değilmi...?
 • 1 Yıl Önce

Muhsin

Uyan denen it, seni Allah'a havale ediyorum.
 • 1 Yıl Önce

Vatan sever

Peki bu kovaya ne yapmak lazım sayın qazete siz bizim sesimizi gerekli mercilere ulaştırın bu kocayı alıp hapiste beslemesinler onun nefes alma hakkı yok direk assınlar kanunmu çıkaracaklar nebekliyorlar insan öldürmek bu kadar kolay
 • 1 Yıl Önce

İblisin çelmesine takılıp , ruhunu kaybedenler!

" Uyan " rumuzlu salak! İşlenen cinayeti ve cinayet sonrası akıl ve ruh sağlığı dengesiz olan , lojistik firması çalışanı Mustafa Ertürkoğlu 'nun yaptıklarını İslamiyet ve Müslümanlar ile nasıl ilişkilendirebiliyor sun?Bu tip cinayetler dünyanın her yerinde oluyor. İslam ve Müslüman düşmanlığı yapacağım diye iyice saçmalamışsın! Yazdıklarını burada yayınlayan gazete ; İslamiyeti kabul etmiş ve Müslüman yaşam biçimini kendisine örnek alan bir gazete.Allah sana hidayet versin.İslama ve Müslümanlara ön yargılı olmak seni ancak şeytanın uşağı yapar.Git kendini yetiştir!!
 • 1 Yıl Önce

Fatma Keleş

Allah belasını versin nasıl bir ruh hastası bu adamlar Allah'ım sen koru çoluk çocuğumuzu..
 • 1 Yıl Önce

vatandaş

Vay şerefsiz adam bunların cezası idam idam Hükümet uyuma.....
 • 1 Yıl Önce

Sema

Allahim bu insan değil başka bı yaratık bile olamaz.bu nasıl bı vahşetkik yarabbim.sen koru insanlığı
 • 1 Yıl Önce

Eyman

Yahu bu ne arkadaş ya. Bunu hayvanlar bile yapmaz ya.
 • 1 Yıl Önce

Ke-mal

Eyyyy akp ,hani idamın i harfini bile agzınıza almıyorsunuz.secime cok vardı dimi,pardon
 • 1 Yıl Önce

Murat

Uyan denen yorumcu islamla kimşn beyni yıkanmış ağzını topla islamın hüküm sürdüğü bir ülkede böyle canilik olurmu böyle kancıklara yaşam hakkı tanınır mı boş boş konuşma sen o islamın adaletine kurban ol
 • 1 Yıl Önce

fatih

ya bu kadarı olmaz artık bu nasıl bir iştir Allahım.
 • 1 Yıl Önce

uyan

Bu tur cinayetler asiri islamlla beyni yikanmis köpekler den kaynaklaniyor. ne bu ya. islam islam. ne bu. kendinize gelin. sadece musluman ulkelerde oluyor bu tur serefsizlik.
 • 1 Yıl Önce

Havva Kaya

Benim çiğerim 17 senedir sönmüyor benim kız kardeşim de katledildi idam çıkması gerek onlar yaşarken biz hergün kan ağıyoruz
 • 1 Yıl Önce

Enes

Gerçekten bu haber mi şimdi hem acı hem yıl geçmiş hem detay anlatılmış çok nahoş yani sırf okunsun diye inceden inceye yazılmış.... Bütün fitnelerin başı tv oldu kadınlar açılıp saçılmayı erkekler onlara bakıp kadın aşagılamayı ögrendi para hırsı kadına sende çalış dedirtti eline para geçen kadın erkegi sallamaz oldu... Yola devam kadınlar okusun paralı olsun muhtac olmasın... Erkekler çalışmayan karılarına her köşeye şıkıştıgında para benm istedigimi yaparım desin aşagılsın aile bertaraf...yani suç altın kimse istemez...
 • 1 Yıl Önce

Murat

Adına ister idam deyin ister şeriat deyin benim bildiğim tekndoğru böylelerinin aldığı nefeain haram olması kendi eşine bunu yapan bir caninin özel işkence yöntemleriyle canının alınması gerekir adalet bunu gerektirir ya da düz gebertmekte caizse onda da sıkıntı yok kendine din adamı yada islam bu vb gibileri affetmeyi öğütlüyor diyen şerefsizlerden işe başlayacaksın kimse kusura bakmasın bugünkü islamı bize yalan dolanla anlatıyorlar en azından bu konularda islam merhamet dinidir diyoruz doğru ama caniye merhamet etmeyeceğini kısas hükmünü koyduğunu bunu devletin yada kanunın yapması gerektiği yoksa vatandaşın kendi işini görmesi gerektiğini söylemiyor alçak namusuzlar daha ne kadar devam edecek bu şerefsizlik yeter ulan haksız yere cana kıyana ceza vermeyen adaletin içine s....yım
 • 1 Yıl Önce

ismail

e cemile nin emine den eksigi ne? cemile sende ölmeeeeeeee! la havle vela kuvvete illa billa aliyhil azim...
 • 1 Yıl Önce

Salih

Siz de bunu haber diye verdiniz! ..
 • 1 Yıl Önce

kazım çobandereli

başkan seçim döneminde idama yeşil ışık yakmıştı.ne oldu sonradan çark etti!
 • 1 Yıl Önce

Cinayet romanları ortamı

Şimdi anlıyorum Avrupa’nın cinayet romanı ortamını.Böyle manyak insanların içinde yazılmış.Müslümanlıktan uzaklaşıp Avrupa’ya özendikçe insanlar,ortam aratmıyor!
 • 1 Yıl Önce

Önce İman

Sözde müslümanlık ya da mürtedlik veyahut dinsizliğin neticesi! Kalpte iman-ı tahkikî yerleşmeden ister her eve polis koy yine yapacağını yapar.İmanın zabıta memurunu kalbe koymak lazım ilk!
 • 1 Yıl Önce

abdullah

nerde kaldı idam, neden çekiniyor? bu canilerin aldığı her nefes HARAM!, geride kalan çocuklara, kadının yakınlarına sevenlerine ve topluma İŞKENCE, diğer Emine Bulut gibi yeni kadın cinayetlerine CESARET VE TEŞVİK, bu konuyla ciddi olarak ilgilenmeyen iktidar-muhalefet-TBMM-YARGI-AYM-BAROLAR-TTB vs vs herkese gereğini yapmadığından ADETA CİNAYETTEN SORUMLULUK tur!
 • 1 Yıl Önce

birisi

manyak adlı yorumcuya kısmen katılıyorum bu tür haberlerden sonra 20 25 sene önce boşanmış birinin oğlu kanalıyla yaptığı göndermeler ev basma boşuna kimse kimseyi öldürmüyor türünden olmaya başladı. sebep de bir bahaneyle eski eşle görüşmek istemesi. herkes öldürüyor ben nasıl yakalarını bu kadar kolay bıraktım diye üzüntüleri olmaya başlamış. yanında destek olacak bir ailesi olsa kimbilir ne olur. diyeceğim bu haberler dikkatli verilmeli. hiç de verilmezse mücadele olmaz.
 • 1 Yıl Önce

İDAM İDAM İDAM

NEREDE KALDI? HANİ DEVLET BAŞKANIMIZ VE DEVLET BEY SÖZ VERMİŞTİ!!!!!! DEMEKKİ HALÂ BAĞIMSIZ DEĞİLİZ, DEMEKKİ HALÂ KENDİ KENDİMİZİ YÖNETEMİYORUZ!
 • 1 Yıl Önce

TEDAVİ OLSUN İNSANLAR!

1-Mâneviyatla tedavi olun.İman-ı tahkikî,takva,Allah korkusu olsun. Resulullah (sav) (bir gün): "Siz aranızda kimi pehlivan addedersiniz?" diye sordu. Ashab (ra): "Erkeklerin yenmeye muvaffak olamadığı kimseyi!" dediler. Resulullah (sav): "Hayır," dedi, "gerçek pehlivan öfkelendiği zaman nefsine hakim olabilen kimsedir."Müslim, Birr 106, (2608); Ebu Davud, Edeb 3, (4779) rve İbnu Muhammed es'Sadi'nin yanına girdik. Bir zat kendisine konuştu ve Urve'yi kızdırdı. Urve kalkıp abdest aldı ve: "Babam, dedem Atiye (ra)'den anlatır ki, o, Resulullah (sav)'ın şöyle söylediğini nakletmiştir: "Öfke şeytandandır, şetyan da ateşten yaratılmıştır, ateş ise su ile söndürülmektedir; öyleyse biriniz öfkelenince hemen kalkıp abdest alsın."Ebu Davud, Edeb 4, (4784) Resulullah (sav) bize buyurmuştu ki: "Biriniz ayakta iken öfkelenirse hemen otursun. Öfkesi geçerse ne ala, geçmezse yatsın."Ebu Davud, Edeb 4, (4782 ) İki kişi Resulullah (sav)'ın huzurunda küfürleştiler. (Öyle ki) birinin yüzünde (diğerine karşı) öfkesi gözüküyordu. Resulullah (sav): "Ben bir kelime biliyorum, eğer onu söyleyecek olsa, kendinden zuhur eden öfke giderdi; Euzu billahi mineşşeytanirracim!" buyurdular.Tirmizi, Da'avat 53, (3448); Ebu Davud, Edeb 4, (4780)Bir adam: "Ey Allah'ın Resulü! Bana kısa bir nasihatta bulun, uzun yapma! Ta ki nasihatini unutmayayım" demişti. [ve birkaç kere tekrar etmişti], Aleyhissalatu vesselam (bir kelimeyle): "Öfkelenme!" cevabını verdi.Buhari, Edeb 76; Tirmizi, Birr 73 (2021); Muvatta, Hüsnü'l-Hulk 11, (2, 906) 2-Psikiyatri:Sakinleştirici ilaç iç,gerekirse hastaneye yat!
 • 1 Yıl Önce

Allah’ım!

Allah herkese akıl,fikir,iman,Allah korkusu nasip etsin!
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Yardımcı

KESİN GERÇEK: Ak Parti 18 yılda tamam inanılmaz ekonomik (maddi) başarılara imza attı ve maddi kalkınma tavan yaptı. Lakin MANEVİ KALKINMA haddinden fazla ihmal edildi, kendi haline bırakıldı, es geçildi. Sacede başörtünün serbest olması maneviyat sayılmaz, şu anda giyinik çıplaklar ötekilerden daha tehlikeli. Adalet Ve Kalkınma denince yalnız maddi kalkınma olmaz, manevi kalkınma için çok acil tedbirler alınıp hayata geçirilmeli. İşe talim ve terbiye kurulundan (ders kitaplarından) ve medyadan başlanmalı acilen...
 • 1 Yıl Önce

Şiddete “HAYIR”

Şiddet AKP,CHP demiyor!Manyaklar her yerden çıkabilir!Kıyma makinesi nedir kafayı yemiş Allah’ım!Evde kal daha iyi!
 • 1 Yıl Önce

Manyak

Fail de manyak böyle haberleri vererek insanların bilinçaltına "ofkelendiginde sen de böyle yapabilirsin. Bak bu da yapılabiliyormuş." Şeklinde mesaj verenler de manyak.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23