• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sınav kağıdını tınlayan yok! Kılıçdaroğlu sınav yaparsa işte böyle yapar!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, KPSS'de yaşanan soru krizinin ardından olayın açıklığa kavuşması adına gerekli çalışmaların yapılması için talimat veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı. Öğrencilerin yaşadığı mağduriyet üzerinden siyasi rant devşiren CHP liderinin, SSK Genel Müdürü iken yaptığı skandallarla dolu sınavı yeniden akıllara getirdi.

22 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

aslan paşşa

bu kemal alevilerin bitmez tükenmez kinlerinden besleniyor bir alevi için düşman sünni ise ermeniyle yahudiyle rumla kim olduğu önemli değil herkesle işbirliği yapmak caizdir buna yalandır diyecek varmı
 • 2 Gün Önce

Harun

Ak parti uyudu 2002 de iktidara gelir gelmez onlarin buyuksehirlerde yaptigi gibi yapacakti bu hsketmeden goreve gelenlerin hepsini isten atacakti bugun hastanelerde turk polisine kufur edenlerinde o goreve nasil geldiklerinin sebebini ogrenmis olduk
 • 2 Gün Önce

OMUT

Ee işte hak ile batıl kıyamete kadar birbirleriyle savaşırlar bay Kemal'in zalimlerle hem dünyada hem ahirette Cehennem yaşayacak Allah'ın izniyle
 • 2 Gün Önce

Ali

O dönemde sınava girdim. Açıklanan kazanamayanlar listesinde bile adımı bulamamıştım.
 • 3 Gün Önce

Kayı

Kılıçdaroğlu Türk devleti için çok tehlikeli ve pkk projesinin Türk siyasetindeki eşdeğeri.Üstelik chp nin başında ve cumhurbaşkanlığı adaylığı ilmek ilmek işlenen bir proje.Umarım düşündüklerim gerçekleşmez.Farklı düşünce ve inançlarımız olsada misak-i milli olarak kalırız.
 • 3 Gün Önce

Abdullah Murat

Allahın emrettiği ve örneklediği mücadeleyi gerçekleştirmeyenler o elçinin izinden gitmeyenler gerçek bir başarıya eremezler. Hatta yaptıkları aleyhlerine birer delil ve pişmanlık vesilesi olur.
 • 4 Gün Önce

Metin

“O elçinin izinden gitmeyenler” Yani Hz Muhammed in izi her geçen gün siliniyor solcusu muhafazakarı farketmiyor gerisi rant menfaat makam mevki

sukru

Emekli rumuzlu,De bakalım,senin sütten çıkmış ak kaşık nası oluyorda müdürlüğünü yaptığı kuruma tüm sülalesini doldurabiliyor de bakalım.25 Dolarlık stenti devlete 2500 dolara kim çaktı desene.Rahşan affıyla kodese girmekten kurtuldu,sonra oldu bana dünyanın en dürüst adamı.Bırak bu işleri,azıcık içinde dürüstlük olan verdiği namus sözünü tutardı.
 • 4 Gün Önce

asim keskin

benim tahminlerime göre Adana SSK ya o yillarda girenlerin hepsi bu sekilde girdi. Kimse üzerine gitmedi arastirmadi, okudugunu bile anlama kabilyeti olmayanlar simdi orada memurluk yapiyor. ADana böyle olduysa trükye neoldu allah bilir.
 • 5 Gün Önce

Analiz

Gerçekten çok doğru işim gereği sgk ile çok görüşmek durumunda kalıyorum inanın çoğu zaman bazı memurlara ne yapmaları nasıl yapmaları konusunda biz yol gösteriyoruz. Adam çalıştığı kurumun tüzüğü nedir mevzuat kanun nedir bişey den haberi yok. Böyle olunca da evraklar günlerce bekletiliyor iş bilmeyen başka ne yapsın.

Emekli

Sınavı yapan kulıçdaroğlu değil SSK da işveren Heyet-i işçi Heyet-i hükümetten komisyonu ortak kararı ile her iş yapılır işçi alımı nal malımı genel müdür sadece yönetir bu heyetten çıkan kararları onaylar zaten 20 yıldır tek bulabildiğiniz eklemeli Hikaye bu adil değilsiniz adamın malını mülkünü ailesininde araştırmışsınızdır ne buldunuz normal orta halli bir vatandaştan ne farkı var  
 • 5 Gün Önce

Çalışan

Be cahil hadi oradan haddini bil. ideoloji sizi kör ve sağır etmiş. Kimse kimsenin parasına baktığı yok. Gerçek şuki geçmişte batmış bugün bile emeklilik maaşına ve yaşına yansıyan bir enkaz bırakılmış ssk da. Kaldıki onuda geç güzelleme yaptığın kişi öğretmene memura çiftçiye sırf ak partiye oy verdikleri için fırça atıyor. Yetmiyor dışırada ülkemizi küçük düşürmek için gelmeyin yatırım yapmayın diyor saymakla bitmez. Ama sen gibi fitneciler tabi işinize gelmez doğruyu söyleyin ce.

sukru

Adamda utanmanın zerresi yok,Ssk genel yiyicisiyken kuruma yüzlerce karabulut ve düzgün soyisimli akrabalarını doldurdu şimdi hiç utanmadan konuşuyor.
 • 5 Gün Önce

Vatan Sever

1993 yılında SSK nin açmış olduğu bir personel alım sınavı 19 Mayıs stadında yapıldı ve sınav cevap kağıtları stadın altına uçurma gibi bırakıldı ertesi gün sonuçlar açıklandı o sınav kağıtlarının stadın altından toplaması bile birgunden fazla sürer bu günlerin unituldugunu zannetmesinler
 • 5 Gün Önce

Kutup

Bu halka ve özellikle de gençlere yaptığınız kötülükleri örtmek için Kemal Kılıçdaroğlu'nu dilinize dolamanız utanmazlığınızı katlıyor.
 • 5 Gün Önce

Metin

Kutup haklısın utanma kalmamış bunlarda Kılıçdaroğlu nu sevdiğim için yazmıyorum,

Seçmen

Sayın erdoğana bay kemal rakip bile olamaz. Siz anırsanızda kanırsanızda boş. Zafer ak partinin zafer cumhur ittifakının zafer bu milletin olacak. Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin lideridir nokta.

havva BULUT

akit boş yapma sınav soruları noldu sen eleştirsene o kafar geç nolcak desene nası vicdanız var bu haberi verirken insan sıkılır sana laf yok
 • 5 Gün Önce

Yağmur

Niye akit hakim mi ki hüküm versin istiyorsun. Her şeyiniz takiye kurnazca insanları kışkırtmak niyetiniz ama sen geç bunları. devletimiz iktidar çok şükür ak pak kusur varsa da görevlileri işini iyi yapmamıştır. Devletimiz gereğini yapar. Sayın cumhurbaşkanımız Allah razı olsun hemen duruma müdahale etti zaten.

İktidar

Herşeyin çamuru çıktı memlekette sınav yapmasını bile beceremeyenler ülkeyi de bu hale soktular dün terörist hain dedikleri ülkelerin kapılarında şimdi dolar dileniyorlar
 • 5 Gün Önce

Hükümet

Tabi ya önceden iha siha füze otoyol köprü şehir hastaneleri hava limanları bunları hayel bile edemezdiniz. Beğenmediğiniz iktidar 20 yılda 100 yıllık atılım yaptı. Pkk bitirdi be bu iktidar. Ama sen gibi zavallı bunu ne bilir ne anlar sadece cebiniz dolsun istersiniz ama sizin devriniz kapandı yemezler artık yükselen Türkiye var elhamdülillah.

Vatandaş

Dostlar chp eskişehir Odunpazarı belediyesi 2. Etap toki inşaatını mühürlemiş durdurmuş. Yandaş yerel medyası da sanki savaş kazanmış gibi alkış haberleri yapıyor. İşte fakire fukaraya diye inşaa edilen toki evleri inşaatı chp zihniyeti tarafından engelleniyor. Devlet bakanlık gereğini yapmalı. Chp eskişehir Odunpazarı belediyesinin bu tavrını vatandaş olarak reddediyoruz kabul etmiyoruz.
 • 5 Gün Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23