• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mutasyon koronavirüs olanlar dikkat! Kör olabilirsiniz

Almanya'da yapılan yeni bir araştırma, koronavirüsün gözdeki retinayı enfekte edebileceğini ve hastalığın bu şekilde vücuda yayılabileceğini ortaya koyarak kör olunabileceği uyarısında bulundu.

12 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

"Türkiye'de 39 ilaç için toplatılma kararı! İçlerinde en ünlü ağrı kesici de var"

Toplum, 50 senedir ilaç sanayinin kobayı olmuştur. Sıra sıvılara da gelecek ama bu akıl tutulması ile kim, neye, kime, nasıl hesap soracak?
 • 1 Yıl Önce

Bir bizim etrafımızda bu kadar insan zarar gördü a$ılardan, yetmezmi!!!

A$ılı araç kullanıcıları artık hava ve karayollarındada tehlike saçıyorlar!!! Bu konudada amerika uyarıyor!!! Ve gerçekten bu günlarde a$ılı insanlardan bir çoğu ev ve araç kazaları başta olmak üzere, beyin ve kalbe pıhtı atma sonucu ciddi sağlık ve hayat kayıpları yaşıyorlar! Almanyada yakınımızda olan bir büyük markette kasiyer 30 yaşında kadın düşüp ölüyor, ambulans çağrılıyor damarlarının patlayıp exs olduğu söyleniyor, ertesi gün yine aynı markette bir çalışan bayılıp hastanelik oluyor... Türk Komşumuz 2. doz aşı olduktan sonra ev kazası geçirip düşüyor dalak parçalanmış , kaburga ve kalçada kırıklar mevcut ameliyatlar ameliyetları kovalıyor! Diğer bir Alman sağlıklı komşum aşı olduktan sonra hastanelik oluyor, 4 aydır hastanede tüm organlar bitmiş ve piskolojisi mahfolmuş asabi bir adama dönüşmüş , hanımı "silah zoruyla bile kimse kesinlikle aşı maşı yapamaz bana" diyor! Komşum, dünürümüz, ve bir hanım akrabamız 2.doz Biontek a$ı oldukları gün kalp krizinden vefat ettiler! Halamız a$ı olduktan sonra Covid oldu 3 aydır hastanede! Uzaktan bir erkek akrabamız a$ılardan sonra hastalanıp hayatını kaybetti... Yeter artık, yeter milleti onunla bununla korkutup a$ı kobay/denekliğine mecbur etmekten vazgeçin.
 • 1 Yıl Önce

Hasen

Göz hastalığı covid'den değil maskedendir. Çarpıtıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

543

lanet olsun dünya beyazlarına bu dünyada virüs yüzünden kör olanlara sebeb olan dünya beyazları firavunlarını rabbimde ebedi mahşerde cehennemde kör olarak haşretsin amin kafirler dünyada hergün nelere sebeb oluyor füzeler yokki abdyi vuralım lanet olsun geçmiştki liderlere
 • 1 Yıl Önce

deniz

ARTIK COVİD OLAYI BİTMELİ ÇÖPE ATIN SİON AKLINI KİMSE YEMİYOR BENCE GRİPTEN ÖLEN SAYISI COVİDDEN ÖLENLERİN SAYISI BİRDE DÜNYADA AÇLIKTAN ÖLENLERİN SAYISI BİRDE DİĞER HASTALIKLARDAN VEFAT EDENLER AÇIKLANSIN RAKAMLARA BAKIN S-İ-O-N HER HARF BİR FİRAVUN İSMİ SİONİZM FİRAVUNLAŞANLARI O 13 PİÇ SİONİST AİLELER VARYA ONLARI AL AŞAĞI EDECEĞİZ OYUN İÇİNDE OYUNLAR KURUYOR ZANNEDİYORLAR DÜNYA HAKİMİYETİ TÜRKLERE AİT EYYY SİONİSTLER SİZLERİ AL AŞAĞI EDECEĞİZ SARAYLARDA PLANLAR YAPIN BİZLER SİZLERİ İZLİYORUZ KÖPEK SÜRÜLERİ PİRAMİDİN GÖZÜNE TÜRK KILICI GİRECEK DOLAR AYAĞIMIZIN ALTINDA OLACAK TURANI KURDUĞUMUZ GÜN KAÇACAK DELİKLER ARAYIN NANKÖRLER ZAMANINDA ABDULHAMİD HAN'A GÖNDERDĞİNİZ O HERLZ KÖPEĞİ VARYA ONUN MEZARINI BİLE HAVAYA UÇURACAĞIZ
 • 1 Yıl Önce

ahmet

arkadaşlar demek ki neymiş,insanlık var olduğundan beri yakalandığımız her hastalık KORONADAN imiş,yaaaa öğrendinizmi,sen neymişsin be korona,2 sene oldu en ağır salgınlar bile 2 senede bitmişti,insanları aşı manyağı yapmak,istediklerini aşıyla enjekte etmek için hala virüsü öcü gibi gösterenler ve ihanet içinde olanlar inşaallah beter olursunuz...
 • 1 Yıl Önce

mutmaine

millet başına gelmeden anlamıyor...gazetelerin 3.sayfası aşı olmadığı için pişman olanlarla dolu...
 • 1 Yıl Önce

A$$$ı'nın yanetkisidir o , kesinlikle a$ının yanetkisidir!!!

Hâlihazırda bir çok Ruhsatlandırılmış a$$ıların belirtilen yan etkilerinde; lenf bezleri, sinir uçları ve göz , akciğer, karaciğer, pankreas, beyin , kalp vb tüm organların iltihaplanabileceği, hatta bu iltihaplanmanın osteomyelist (kemik veremi) olarak kronikleşebileceği belirtilmiş!!!
 • 1 Yıl Önce

Allah'ın yaratma kudretini akledemiyen zâten bakan kördür!!!

Hâşa ve kellâ Allah Teâlâ yoktan var edip yarattığı canlıları koruyacak sistemi yaratamamış mı!?' Hâşâ ve sümme hâşâ Allah'ın korumaktan âciz kalıp koruyamadığı tüm hastalıklardan; (hasta insan ve hayvanların kan ve dışkılarının yanı sıra, kürtaj bebek, maymun, doğum kordonları vb lerinden alınan virüs,bakteri, hücre vb pisliklerden labaratuvar ortamında hazırlanan) a$$ı'lar koruyacak öylemi canlıları!!! A$$ı MS.1800lü yıllarda bir yahudi âile tarafından bulundu! Ve bu gün neredeyse tüm ilaç hastane ve tohum sekterü tüm dünyada onların ellerinde!! Halbuki dünya yaratıldığından beri virüsler her zaman varlardı ve bu güne kadar insanoğlunun neslini tüketmediler a$Şı buljnmadam evvelcede!!! Asıl a$$ılar labaratuvar ortamında üretilmiş biyolojik silah ve tehtittir insanların sağlığı ve hayatı için!!! Aklımıza takılan asıl soru ise artık olmaz olmaz diye bir şey kalmadığı için, tüm görsel ve yazılı medyaya gizlice editör vb olarak sızdırmış olabilirlermi kendi fonlu şakirtlerini!? Zîrâ Fetönün heryere kripto şakirtlerini sızdırdıkları gibi, hâaa' fetö elebaşı ve şakirtleride acaip şekilde a$$ı âyinlerine çok tutkunlar , âdeta küresel deccal efendilerine tapınmak konusunda birbirleriyle yarışıyorlar!!!
 • 1 Yıl Önce

ceddim!izindeyiz...

Maske takın, yoksa virüs ciğerlerinize iner, nefessiz kalırsınız, siperlik takın yoksa kör olursunuz, kulaklarınızı tıkayın sağır olursunuz, yemek yemeyin, yediklerinize virüs bulaşır zehirlenirsiniz, tuvalete gitmeyin bağırsaklarınıza virüs bulaşır, kendinizi streçle kaplayın, yoksa cilt kanseri olursunuz. NE YAPIN? Aşı olun, her ay her hafta aşı olun, aklınıza geldikçe aşı olun, canınız sıkıldıkça aşı olun:)
 • 1 Yıl Önce

Rıza

Corona var kör olussunuz corona var ölürsünüz hemenn aşı olun efennim bir an evvel gerçekten hasta olun kalp krizi geçirin genetiğiniz bozulsun kısırlaşın zaten istenen o ve geberin gidin. Akiiit bir kaç ay sonra attığınız bu manşetlerden utanacaksınız
 • 1 Yıl Önce

Ccc

Yeter korku pompaladığınız millet paronayak oldu her şeyi olırına bırakı. milleti aşılatmak için elinizden veleni yapıyorsunuz.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23