• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bakan Hulusi Akar'dan Yunanistan'a çok net mesaj: Mümkün değil

Türkiye'ye karşı askeri gücünü artırmak için Fransa'dan kullanılmış Rafale tipi savaş uçakları satın alan Yunanistan'a tepki gösteren Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bir silahlanma yarışı tutturmuş, gidiyorlar. Uçak, silah, araç gereç alıyorlar. 3-5 kullanılmış uçakla güç dengelerinin değişmesi mümkün değil" diye konuştu.

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Vehbi

Megola İdea kafası(kaz kafası diyeceğim ama kazlar çok iyi uyrıcı bekci varlıklar) Bunlar ortada alarm verecek bir şey yokken saldırı hazırlığı yapıyor gibi iç politikalarını dizayn etmiyorlarsa dün İng. Fr. bunların denize dökülmesine sebep olmuşlardı.Unutmasınlar sömürgecilerle kışkırtıcılar başarı olursa zoraki ortak, sonuç denizde veya karada hüsran olacak bu gidişle o zaman külfete ortak bulamayacaklar, zavallı yunancıklar zorla kaşıyın bizi diyorlar.
 • 3 Ay Önce

Metin

Savunma bakanı Türkiye'ye tehdit yunan dan değil mülteciler den geliyor sen ülkemizin sınırlarını korumakla görevli degilmisin akın akın ellerini sallayarak geliyorlar
 • 3 Ay Önce

Geç bunları.

Yunan bizimle neden anlaşsın.? Yunan en kutsalını benim kılıç hakkım diye iç siyaset malzemesi yapıp, müzeden camiye çevirdiniz. Yunan üç gün ulusal yas ilân etti. Bu kadar büyük bir kin ve öfke varken nasıl halâ Yunan'la iyi komşuluk, dostluk, diyalog hatta iyiniyetli ilişkiler bekliyorsunuz acaba? 
 • 3 Ay Önce

Sardunya

Uyayani uyandırmak bu olsa gerek sanane bırak öyle sansınlar niye uyandiriyorsun kerizi bulandırıyorsun denizi bumu savunma bakanı olacak ah ülkem ah
 • 3 Ay Önce

Bozkurt

Peki türkiyede silahlanmış adalara saldırsın ve adaları geri alsın, zaten italya ve ingiltere bu adalar gayri yasal yöntemle yunana devretti
 • 3 Ay Önce

Aynı nakaratlar.

Bizim MSB'nın eline Yunan için bir metin yazmış vermişler, hep aynısını okuyor. Size ne Yunan'ın aldığı eski uçaklardan, silâha harcadığı paradan. İyi komşuluk, dostluk, diyalog, anlaşma çağrılarında artık arsızlık noktasına geldiniz. Gelmiyor işte. Yunan heyet Ankara'ya gelmiyor. Üçüncü ülkeler, NATO olmasa hiç görüşmeyecekler. NATO üyesiyiz diye müttefikliği kullanmasanız olmaz değil mi?
 • 3 Ay Önce

Mert kaya

Malesef Yunan din kardeslerinin yardımıyla bize büyük kayıp yaşattı Yeryüzünde karşı yakın kıyıdaki adalara sahip çıkamayan ülke yokdur. Bu korkaklikdir.aptallikdir Hemde dedelerinin kanıyla alınan Adaları hemde hepsini terkeden ve hala talabi olmayan ülke dünyada yokdur Yunan şaşırıyor bu enayiler bukadar adayı bize nasıl bırakırlar korkuyla agababalarina yalvariyorlar Adamlar da şaşırmış Lakin malesef ABD Fransa ve inanın tüm Avrupa maddi manevi arkalarında Rusya Çin gibi güçlü olmadığımız sürece O adalari alamayiz..
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23