• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Rumlardan Yunanistan'a tokat gibi cevap!

İletişim Başkanlığı, Türkiye’de ikamet eden Musevi, Rum, Ermeni ve Süryani vatandaşların Müslümanlarla yüzyıllardır barış ve diyalog içinde yaşadıklarını ortaya koyan bir video serisi hazırladı. Videoda, azınlıkların kültürel etkinliklerinin Türk devleti tarafından nasıl desteklendiği ortaya koyuluyor.

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

mehmet selim polat

bu hainleri,bu azınlıkları,ülkemde görmek istemiyorum.defolup gitmeleri şarttır.
 • 1 Yıl Önce

Hakan Yurtsoy

Tabi tabi... Milleti salak yerine koymaya devam...  
 • 1 Yıl Önce

asim keskin

Mutlu olmalari seni beni s evdikleri anlamina mi geliyor. Iclerinden geceni sahsen ben biliyom sizde biliyorsunu. firsate ellerine gecse bizi bir dakika yasatmazlar. kendimizi kandirmalyalim
 • 1 Yıl Önce

Geçin bunlari

Ne diyecekler? Türkiye'yi seviyoruz ama Türk devletinden de milletin de memnun değil. Bize karşı ayrımcı tehditkar davranıyorlar mı? diyecekler? Batı Trakya Türkleri de o zaman çok rahatlar, hiç ayrımcılık, dini eziyet görmediler ve de görmüyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Yayınlanırsa

Ayasofya her dinden olanlara açık. Gördük açılış sonrası rezaleti. Boylu boyunca yatanları, tarihi eserlere dayanıp, zarar gelir mi diye umursamayanları. Müzeye açık saçık giriyorlarmış. Cami olunca pek edepliler geliyor tabi. Kedi Gli bile cahil, kendini bilme,lerden nasibini almış.
 • 1 Yıl Önce

Yayınlanırsa

Hadi oradan. Ayasofya'yı oldu bittiye getirip açmasınızı affetmezler. Öyle tarihi Tapu binasını Ayasofya müzesi yapmakla, Sümela manastırını restore edip ziyarete açmakla, Türkiyedeki gayrimuslimlerin iyi ve olumlu konuşmalarıyla komşunun öfkesi ve kini bitmez. Aynı videoyu devamlı izleterek gönül alamaz, komşuyla arayı düzeltemezsiniz. Bari Papayı Ayasofya açılışına davet etmeseydiniz. Müslüman oldu da cumaya mı çağırıdınız?
 • 1 Yıl Önce

Sağduyu

Sayın Cumhurbaşkanının azınlıklar konusunda ki tavrı başından beri belli...Onların yaşadığı rahatsızlıklar ülkemizde bir türlü kökü kurutulamayan cahil, edepsiz,maganda ruhlu insanlarla alakalı...Öfkesini küfürsüz gösteremeyen, küfrederken insanların dini, etnik isimlerini kullanarak (Ermeni dölü, Rum çocuğu, Yahudi p.çi gibi) ifade eden soysuzlarla ilgili.
 • 1 Yıl Önce

Alï

Asker arkadaşım Agip Ari Kirecciyan seni çok seviyorum.
 • 1 Yıl Önce

Tr.

Zaten Türkiyede azınlık olarak yaşayacaksın.Osmanlıdan itibaren birazda Avrupa ve Rusyanın etkisiyle pozitif ayrımcılığa uğradı.Milletin anası savaşlar ile dikilirken bunların çoğu askerlik yapmadı,bir kısmı pasif askerlik yaptı.Osmanlı azalırken bunlar çoğaldı.Halk fakirleşirken bunlar zenginleşti,Halk cehalet içinde yüzerken bunlar misyoner okullarında eğitim aldı.Devlet kademelerinde bile bakanlık vekillik yaptılar.İmtiyaz ve dokunulmazlık içinde yaşadılar,vergi bile vermediler doğru dürüst...Gelde burada yaşama...Halkın 2.sınıf olduğu yerde 1. sınıf muamelesi gören halk yoktur dünyada.Sömürge ve koloni vali/temsilcileri hariç...
 • 1 Yıl Önce

ilhan

osmanlıdan itibaren değil.osmanlı döneminde azınlıalrın pozitif ayrımcılığı vardı iyi oku.osmanlıd aen değersiz teba türklerdi.osmanlının başkentini ingilize devretmeyi daha uygun bulup padişah selam çakarak istanbulu beşinci sınıf bir ingiliz subaya teslim etti.ama anadoluda türkün kurtuluşu için mücadele başlatan mustafa kemal için dürrizade( ben dürzüzade diyorum) şeyhülislşam idam fermanı çıkartttırdı.yani bu osmanlıcılık sevdanızdan tarihi okuyamaz hale geldiniz.iyi okuyun iyi.İKRA diye başlıyor güzel kitabımız.ikraaa

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23