• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Göz açtırmıyorlar! Bir kişiye 10.5 milyon lira ceza kesildi

Borsa İstanbul’da işlem gören Çemaş Döküm Sanayi, Gediz Ambalaj, Deniz Gayrimenkul hissesinde fiyat hakkında yanıltıcı izlenim uyandırılması nedeniyle bazı şirket ve kişilere ceza kesildi.

3 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Keyfi Yönetim Heryerde

Ehil olmayan insanlara ülkeyi teslim edersen sonunda Merve, Egemen elçi olur, şifacı bakan soytarı danışman. Ülkede ehline verilmiş bir iş yok
 • 9 Ay Önce

GSRAY'zede

GSRAY 4 bedelli yapıp 0'ladı. Dernek başkan seçiyor, aynı başkan GSRAY AŞ'yi de yönettiğinden hiç bir sorumluluk duymadan mali kararlar alabiliyor. Borsadan para toplayıp batırıp 3 sene sonra seçilemedim deyip hiç bir şey olmamış gibi kenara çekiliyorlar. SPK bu gidişe dur deyip spor hisselerinde altın hisse olayını kaldırmalıdır. Eğer şirketse şirket gibi dernekse dernek gibi yönetilmeli. Dernek gibi yönetilen şirkette, sorumlu tutulmayan yönetici suç işlesede hiç bir şey olmuyor.
 • 9 Ay Önce

Davut

Çemaş kırşehirde 4 5 tavuk kümesi büyüklüğünde hurda dökümü yapan küçücük bir dökümhane borsadaki hareketleri kardemir ereğli demir çelik gibi izlenim veriyor 3 beş ay hisseleri yerlerde gezdirip yine kendisi gibi dolandırıcı şirketlerle sözde yatırım sipariş anlaşmaları yapıp sonra uçurup uçurup çakıyorlar çakarken kazanıyorlar alırken süründürüyorlar. Bunları yapan anlı seçdesiz olan spekler. anlı secdeli spekler ise bu ceza yiyen şerefsizlerden daha beter hem malum otomobil üretecek sözde cengaverlerin hisseleride düzenekli yükseltilip alçaltılıyor cok dindar çok helalbimin hisseleride katmerli viop faiz çarkıyla borsada işlem görüyor. İşin içinde pisliğe boğulmamış borsada hiçbir hisse senedi yok borsa uçuyor rekor kırıyor! ( bankalar ve yabancı tefeciler yatırım adı altında piyasaya, karşılığını milletin iliğini kemiğini kurutacak şekilde almak üzere para girdiriyor gibi yapıyor sanayiyi büyütmüyor fiziki bir karşılığı yok sanayinin geliştiği büyüdüğüde yok yerinde camız gibi duruyor.borsa kısacası parasını değerlendirmek isteyip helal ticaret yaptığını zanneden saftiriklerin dolandırıldığı büyük ölçekli vurgunların yapıldığı bir mecra.
 • 9 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23