Türkiye'yi yatırım üssü ilan etti

Türkiye’nin rekabetçi üretim modeli yabancı yatırımcıların da iştahını kabartıyor. Arap United Brother grubunun markalarından Raykal, Türkiye’yi yatırım ve üretim üssü ilan etti.

18 Mayıs 2018 Cuma 09:16
Türkiye'yi yatırım üssü ilan etti

Marka, yatırımın ilk bölümü için 4 milyon dolarlık bütçe ayırdı, İstanbul’a odaklandı. Raykal’ın hedefi 2020’ye kadar bin istihdam, 15 milyon dolarlık üretim yatırımı. United Brother Yönetim Kurulu Başkanı Fadi Khaled Mahmoud Abudayah, Türkiye’nin sunduğu yatırım imkânlarının kendilerine yeni ufuklar açtığını belirterek, “Üretim stratejimizi, satış yöntemlerimizi yeniliyoruz. Bu konuda Türkiye’den yararlanacağız ve yeni dönemde dünyanın en iyi markalarından biri olacağız” dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 09:16

YORUM YAZ

  • Yatırımcı Bilgi Merkezi – YABİMERYatırımcı Bilgi Merkezi – YABİMER8 ay önce
    Yatırım demek istihdam demek. İstihdam ise ancak yeni yatırımlarla desteklenirse kalıcı olur. Memleketi Cazibe merkezi yapacak projelerle yatırımlara destek olmalı üretimi artırmalıyız. Türkiye gibi güzel bir memlekete yatırım yapmak istihdama katkı sağlamak istiyorsanız aşağıdaki linki inceleyin derim. Tüm kurumlardan hazineden ve sahibinden satılık daire işyeri ve arsaları, en ucuz yatırım fırsatlarını göreceksiniz çok fazla ödemeden yatırımlarınıza başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca yabancı yatırımcılar içinde haritadan bulma özelliği çok etkin. (Editörden: Verdiğiniz link reklama gireceğinden kesilerek yayınlanmamıştır. bilgilerinize...)
  • AbdullahAbdullah8 ay önce
    ...4 milyon dolar para mı?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ocak 2019