Türkiye'yi yasa boğdular! Yürekleri yakan son fotoğraf

Haber yaptığı sırada uçurumdan düşen Anadolu Ajansı muhabiri Abdulkadir Nişancı'yı arama çalışmalarında suya kapılarak şehit olan Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya'nın son görüntüleri ortaya çıktı.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 02:27
Türkiye'yi yasa boğdular! Yürekleri yakan son fotoğraf

Anadolu Ajansı muhabiri Abdulkadir Nişancı'yı arama çalışmalarına katılan Jandarma Arama Kurtarma ekibinden 2 asker suya kapılarak kayboldu. İki askerin şehit olduğu öğrenildi. JAK timindeki Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya suya kapılmadan önce derede arama çalışmaları yürütürken böyle görüntülendiler.

ayburt- Trabzon sınırında yürütülen yol açma çalışmalarını takip ederken, üzerine çıktığı kar kütlesiyle uçurumdan düşen Anadolu Ajansı (AA) Muhabiri Abdülkadir Nişancı'yı arayan Jandarma Arama Kurtarma Timi'nden 2 asker, çalışmalarını sürdürdüğü Soğanlı Deresi'nde suya kapıldı.

İki askerin cansız bedenine ulaşıldı.

Askerlerin kimlikleri belli oldu

Şehit olan askerlerin Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya oldukları belirlendi.

Son fotoğraf

JAK timindeki Astsubay Mustafa Gidergelmez ile Uzman Çavuş Eyüp Kapaklıkaya suya kapılmadan önce derede arama çalışmaları yürütürken böyle görüntülendiler.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 02:27

YORUM YAZ

 • OğuzhanOğuzhan7 gün önce
  askerler arama kurtarma uzmanımı yeter artık evlatlarımıza sahip çıkalım
 • şenay doğan şenay doğan 7 gün önce
  bir sürüye salınan iki aç kurdun sürüye verdiği zarar kişinin mal ve şeref hrsıyla dinine verdiği zarardan daha az değildir muhammed mustaafa sav bir başka yerde ifade makam hırsı şeklindedir allaha emanet olun
 • şenay doğan şenay doğan 7 gün önce
  eğer bu haber olmasaydı belki kendimden şüphe ederdim tepkimde ölçü kaçtı mı diye artık eminim isabet etmişim birşey olmaz onlara cuma ölen şehittir suda boğulan iki kere şehittir zannetmemmekle birlikte oruç tutuyorlarsa iftarlarını peygamber sofrasında açmışlardır kuvvetle muhtemel ne de olsa kurbanlar birşey olmaz onlara siz kendi derdinize yanın
 • FeridunFeridun7 gün önce
  Lütfen kaş yaparken göz çıkarmıyalım.Evlatlarımızı çok zor şartlar altında sağ bulunması mümkün olmayan gaxeteci kardeşimiz için çalıştırmayalım.Arazi durumu vemevsimin bahar olması nedeniyle debisi çok yüksek olan akarsuda cesed aramak gerçekten çok çok zor olan bir iştir. 2 evladımızıda bu şekilde kaybetmek bizleri derinden yaralamıştır. Aramayı yönlendirenlerin bu konuda daha duyarlı ve hassas olmalarını bekleriz.Rabbim bütün şehitlerimize rahmet eylesin.Amin..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Mayıs 2019