Türk Telekom’la 29 TL’ye bol bol internet

Türk Telekom, “Herkes Telekom’da, Türk Telekom’da” diyerek, bol internet ve dakika içeren “Elini Korkak Alıştırma” isimli yeni tarifelerini müşterilerine sundu.

24 Mayıs 2019 Cuma 14:26
Türk Telekom’la 29 TL’ye bol bol internet

Türk Telekom, “Herkes Telekom’da, Türk Telekom’da” diyerek, bol internet ve dakika içeren “Elini Korkak Alıştırma” isimli yeni tarifelerini müşterilerine sundu. Türk Telekom faturasız hattan faturalıya geçmek isteyen tüm müşteriler, bin dakika ve bin SMS’in yanı sıra ihtiyaçlarına göre 3 GB’dan 15 GB’a kadar farklı data seçeneklerinden faydalanabilecek. Avantajlı paketler 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, “Herkese ve her duruma uygun bol internet ve dakika içeren yeni avantajlı tarifelerimizi hayata geçirdik. Herkesi, bin dakika ve bin SMS’e ek olarak farklı GB seçenekleri sunduğumuz Elini Korkak Alıştırma Tarifeleri’nden faydalanmaya davet ediyorum” açıklamasında bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 14:26

YORUM YAZ

  • CanCan25 gün önce
    Türk Telekom da 29 TL ye milletvekili tarifesi var bir inceleyin içeriğine bakın vekilin ekonomik durumu ile karşılaştırın bir de vatandaşa verilen paketlerin içerik, fiyat ve ekonomik durumunu değerlendirin...!!!
  • aSiKuRTaSiKuRT25 gün önce
    İnternet hem telefon hem de evde ateş pahası. Ve insanları böyle sagmalari hiç güzel değil. Daha ucuz ve taahhütsuz olmalı.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Haziran 2019