Türk hackerlerden Komünist ülkeye şok!

Komünizmle yönetilen Laos'un Cumhurbaşkanlığı ofisi sayfası Türk hackerler tarafından hacklendi.

14 Ağustos 2019 Çarşamba 15:33
Türk hackerlerden Komünist ülkeye şok!

Resmi adı ile Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti olan Güneydoğu Asya ülkesi Laos'un Cumhurbaşkanlığı ofisi internet sayfası hacklendi.

'Komünizm ile mücadeleye devam'

Türk hackerler hackledikleri sayfaya "Hacked By RootAyyıldız 'Turkish Hacker' Komünizm ile mücadeleye devam" notunu düştü.

Türk hackerler tarafından hacklenen Komünist Laos'un ilgili Cumhurbaşkanlığı sayfasına uzun süredir erişim sağlanamıyor.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ağustos 2019 Çarşamba 15:33

YORUM YAZ

  • RootAyyıldızRootAyyıldız1 ay önce
    erkan ben kimsenin uşağı değilim olmamdabenim kim oldugumu bilmiyorsun nerelere saldırıgımı bilmiyorsun beni takip etmiyorsun sonra yiyorsa diyorsun lan şerefsiz senin aklını alırım
  • Erkan Erkan 1 ay önce
    Yiyorsa emperyalizm le mucadele etsenize. Ama usaksiniz usak
  • Zikr.Zikr.1 ay önce
    Kommunist ölkalari war idi, kandinizi dünyada garaklisanirdiniz. Kommunist ölkalari dagildi, šimdi yerniz malim deyil. Imperialistlara Artikel garak deyilsinz. Hala da akillanmadiniz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Eylul 2019