Süper Lig devinden flaş karar! Kulüp kanalını kapatma kararı aldılar

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Ben dahil kimse izlemiyor" diyerek sitem ettiği BJK TV'yi kapatma kararı aldı.

12 Haziran 2019 Çarşamba 13:22
Süper Lig devinden flaş karar! Kulüp kanalını kapatma kararı aldılar

Beşiktaş Yönetim Kurulu, Başkan Fikret Orman'ın bile Rdediği BJK TV'nin kapatılmasına karar verdi. 40 çalışanın iş sözleşmesi feshedilecek.

Beşiktaş yönetim kurulu, kulübe mali zarar verdiği gerekçesiyle BJK TV'yi kapatma kararı aldı. Kanalda yaklaşık 40 kadar çalışan olduğu ve hepsinin iş sözleşmelerinin feshedileceği duyuruldu.

Youtube üzerinden devam edecek

Yönetim kurulu, kulübe mali zarar verdiği gerekçesiyle BJK TV'yi kapatma kararı aldı. Kanalda yaklaşık 40 kadar çalışan olduğu ve hepsinin iş sözleşmelerinin feshedilececeği duyuruldu. Kanalın ise bir süre daha Youtube üzerinden yayın hayatına devam edeceği öğrenildi.

"Ben dahil kimse izlemiyor"

Başkan Fikret Orman, son seçim öncesi, "Kulüp kanalında 40 kişi çalışıyor. Ben dahil kimse izlemiyor" diyerek, kanalın faaliyetlerini durdurabileceği mesajını vermişti.

Siyah-Beyazlı kulüpte uzunca bir süredir maaş krizi devam ediyor. Kulüp personellerinin 2 aydır, amatör branş çalışanlarının ise 4 aydır maaşlarının ödenemediği ifade ediliyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Haziran 2019 Çarşamba 13:22

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Haziran 2019