• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Solaklar yine ters köşe! Masaya oturmadı! Helal olsun sana Erdoğan

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 32. NATO Zirvesi’nde Güney Kıbrıs Rum Liderinin de bulunduğu yemeğe katılmayarak, solakların iddialarını çürüttüğünü söyledi.

Yeniakit Publisher
2022-06-29 12:35:00 -

İspanya'nın başkenti Madrid'de organize edilen 32. NATO Zirvesi, İspanya Kralı 6. Felipe'nin Kraliyet Sarayı'nda liderlere verdiği akşam yemeği ile başladı.

Zirve için Madrid'e gelen 44 ülkeden 41'i devlet veya hükümet başkanı düzeyinde temsil edilirken, ülkelerin dışişleri ve savunma bakanları da hazır bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö, İsveç Başbakanı Magdalena Andersson ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ise dörtlü görüşmenin uzamasından dolayı Kraliyet Sarayı'ndaki yemeğe katılmadı.

Helal olsun Tayyip Erdoğan'a

Akit TV'de Murat Alan'ın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun yorumlarıyla yayınlanan Manşetlerin Dili programında bu konu konuşuldu.

Karahasanoğlu, Erdoğan’ın Güney Kıbrıs Rum Lideri’nin de bulunduğu yemeğe katılıp aynı masada oturacağını iddia eden solakların ters köşe olduğu söyledi. Karahasanoğlu, Erdoğan’ın hem NATO Genel Sekreteri’ni hem de İsveç ve Finlandiya liderlerini de görüşme dolayısıyla yemeğe gitmemelerini sağladığına dikkat çekerek "Helal olsun Tayyip Erdoğan'a" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Farozlu Sipsi

Doğru beyler ben Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın oradaki oturmadığı masayım.

Saadetli

Masada kendine yer bulamadı zavallı, ayakta kaldı oturmadı,tıpkı putinin kapısında dakikalarca beklediği gibi.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23